Válka
Princip všichni za všechny. Rusko a Ukrajina si mění zajatce

29.12.2019 12:23 Aktualizováno 29.12. 15:59

Výměna vězněných osob na principu všichni za všechny mezi ukrajinskou vládou a proruskými separatisty v Donbasu skončila. Završení celé dnešní akce oznámil úřad ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, podle něhož povstalci propustili 76 lidí. Informaci potvrdila podle agentury TASS i druhá strana, které Kyjev předal 124 osob.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (8 hlasů) 29.12.2019 13:39

  Rusko udělalo jedině dobře, že si vzalo - po referendovém souhlasu...

 • Petr Rozlil (6 hlasů) 29.12.2019 15:22

  Redakce!!!!!! My jsme pro vas blbeckove???? "Rusko a Ukrajina si meni...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 29.12.2019 14:27

  Chtěl bych veřejně poděkovat všem občanům České a Slovenské...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 29.12.2019 13:43

  Samozřejmě, zajatce si vyměnila Ukrajina s doněckými separatisty. Ale...

 • František Mach (4 hlasy) 29.12.2019 15:41

  a výměně ve formátu "všichni za všechny" se na začátku měsíce dohodli...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Změna ve vedení Ukrajiny přináší mírové ovoce.
Kdy pověsí toho čokoládového fašistu s tou smečkou benderovců?

0 hlasů

Na vyúčtování se s ná*cky na Ukrajině se ptá příšlušník národa, který si ty vlastní ná*cky ještě ani nepřiznal a to největší čes*ké náck*ské hov*ado má na pomníku nápis: zasloužil se o stát? No to sedí toto teda!!!!!
Co si tak napřed zamést ve své kotlince?

0 hlasů

Nějak nerozumíš textu nebo neumíš číst.Článek se týká Ukrajiny a Ruska. Nejsi to ty, kterého jsem poslal na vhodnější weby pro tvou inteligenci?

0 hlasůVlastimil Styblo 30.12.2019 05:44
StandaBulis

My se už toho, že Rusko začne mluvit pravdu, nedožijeme. Nic neboje, i když tu budeme i padesát let. .................................................. - .........................................stýbloa kdy ti tvoji ušáci a velení" nato" mluvili pravdu,jsi na palici svými výroky

0 hlasů

Dyslektický výmatle, o čem to píšete? Já nemám žádné svoje ušáky. Vy máte možná svoje duchy pod postelí, kteří vám něco našeptávají, ale já svoje ušáky nemám. Takže co chcete ještě?

0 hlasů

Woe Stýblo ty výmatle, nezamotávej se zase do učených slov. Už ti to psali včera že se píše dyslexie a ne dyslekcie! A to se s tím sudeťáckým cestina moc_neseru!

1 hlas

No, jako obvykle: čeho se tou válkou dosáhlo? Ničeho. Rus se roztahuje na Krymu, má čím dál více holejší zadnici takže je mu to území k ničemu, Ukrajinec ani nemluvím, takže se teď domluví, že se na to vykašlou a začnou ty opice jednat, což měly udělat hned. Rus pod dojmem, že vyhrál jakousi válku kdysi před osmdesáti lety měl asi pocit, že vyhraje zase a ono co? Ono prd! Ono stačí aby dostali opičáci z Ukrajiny pár stovek Javelinů a vyhraje leda tak expres jízdenku do pekla. Konec jejich umění.

1 hlas

Zase plácáš fíčoviny. Rusák s holou_prdelí postavil jeden z největších mostů v regionu, a Ukroši z Banderistánu by byli rádi kdyby se i při té bídě měli jako jejich bratři na Krymu (neřeším chazary kteří vlastní nejvíce fanrik). Po referendu na Krymu dostali vojáci z povolání a milice možnost odejít sloužit do Banderistánu. Nevyužilo toho ani 10% „sloužících“, většinou jen ti co měli na UA rodiny. A není třeba s tou americkou prskavkou vyhrožovat. V Afghánistánu jsou jim platné jako mrtvému zimník! Vypadalo by to pak na Ukrajině ještě hůř než po II.světové válce. Kdy tvoji nacističtí_kámoši které hnala RA před sebou vypalovali vše co se dalo zapálit.

3 hlasy

Opolčenci měli tu smradlavou banderovskou pakáž postavit ke zdi a paáááááál....pohůnci fašistické kyjevské junty si nic ani nezaslouží!

1 hlas

Vočko, zaprvé neumíte s flintou ani zacházet, zadruhé byste se střelil akorát sám do toho vašeho buličího oka, kdyby vám ji dali do pracek, zatřetí na Ukrajině nejsou fašistit ale náck*ové, což je silný rozdíl a za čtvrté: mezi vámi komunisty a nacisty není žádný rozdíl.
Takže se za úsvitu postavte ke zdi a picněte se pomocí palce od nohy šipkou ze vzduchovky do oka. Garantuju vám, že to nerozchodíte.

0 hlasů

Stéblo nemudruj pitchoviny a jdi si přečváchat tangá...

0 hlasů

....a tak podobně by se mělo zatočit i s dnešní čehuúúúúúnskou náckovskou pakáží, kterou vede prasečí obřezaný pysk Novotstein z Vepřoryjí, kde dělá fuhrera dalším, sobě podobným kreténům....

1 hlas

Klid, za pár let zatočí čerti v pekle s váma.

1 hlas

Pokud se dědula bude takto rozčilovat,tak to ani dlouho trvat nebude. 👿

1 hlas

Opravuji: do pár let... :-D

0 hlasů

prej Rusko :-)))))
a mistni banderovske hnidy hemenex ok blahem ejakuluji az na monitor :-))))
ale to oni pri kazde bolsevicke dezinformci :-))))))

2 hlasy

U vás to musí vypadat... Tedy vypadalo by, kdyby se vám postavil aspoň u porna...

0 hlasů

Autor ČTK je vypatlaný Mordechaj, který neví kera bije...

3 hlasy

a výměně ve formátu "všichni za všechny" se na začátku měsíce dohodli ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a ruská hlava státu Vladimir Putin,
Toto je to důležité, mění se zajatci mezi Ukrajinou a Ruskem. Takže je to vlastně přiznání Ruska , že se vměšuje do záležitostí sousední země a to jak ideologicky, tak vojensky. Samozřejmě my to víme že je tomu tak, ale politici si hrají se slovíčky a lžou.

4 hlasy

My se už toho, že Rusko začne mluvit pravdu, nedožijeme. Nic neboje, i když tu budeme i padesát let.

1 hlas

To je akorat priznani velkeho inteligenta z CT Redakce, jestli jste si nahodou vsimnul.

2 hlasy

Redakce!!!!!! My jsme pro vas blbeckove???? "Rusko a Ukrajina si meni zajatce"?????? Rusko je ve valce s hnusnou banderovskou Ukrajinou???????, nebo si meni zajatce Ukrajinsky Donbas a fasisticka Ukrajina?

6 hlasů

Tak nevím, jestli obsah vašeho příspěvku je způsoben nedostatkem inteligence, nebo charakteru. To první by bylo méně nebezpečné.

2 hlasy

Rozlil a co? Inteligence? Na to jste přišel jak, proboha? Jo, on bude Silvestr, tak už začínají vtipy, hahahaha, to jsem se zasmál.

1 hlas

A vy nam chcete namluvit, ze jste inteligentni? Mozna ano, ale ja bych spise rekl pro nas velmi nebezpecny.

0 hlasů

A dostáváme se k jádru věci a vyjasnění vámi vyřčených tvrzení. Kápněte božskou a přiznejte se, koho máte na mysli tím "pro nas".

0 hlasů

Doteďka měl ten blb Rozlil jako zdroj info Wikipedii, kterou vám neuznají ani na gymnáziu, ale teď už tahá jako zdroj informací filmy, hahaha! To už je moc.

0 hlasů

Každý tenhle hnůj je věrný až do smrti Svazu světových socialistických republik. On to sice Rozlil neví, jako pravý bolševik totiž Engelse ani Lenina nikdy nečetl, stejně jako jeho spoluhnojové, ale jejich vlastí není nějaké Česko, ale zlořád jménem socialistická revoluce šířená do celého světa násilím. Jenže si jaksi nevšimnul, že ta jeho ídeologie už leží na smetišti dějin... Sebrali mu jeho přesvědčení a on dupe a dupe a vzteká se, hahaha!

1 hlas

Pro nas tak zvany zapad, Kasiku. Nebo nevite s vasi super inteligenci, ze patrime k Evropske Unii?

0 hlasů

Film jsem viděl. Je tam hezky zobrazen bezohledný přístup sovětských vyšších šarží k vlastním vojákům, kdy do nich úmyslně střílí zezadu. Uplatňování typicky ruské nelidské a bezohledné válečné filozofie "Věď nas mnogo!" Odehrálo se i v bezprostřední blízkosti bydlišť mých předků, jak z otcovy tak z matčiny strany. Na jednom místě apatie při bombardování vlastními letouny, na druhém kontrola samopalem jestli vojáci dodržují večerku na temné půdě přilehlého stavení.

0 hlasů

Tak ona bajka Nepřítel před branami režiséra Annauda slouží ke vzdělání? Vždyť tam je pravda jen to jméno Vasilij Zajcev, střelba zadržovacích oddílů NKVD do vlastních lidí a nic víc. Ten celý příběh je bajka, žádný major König nikdy neexistoval a Wehrmacht nikdy během bitvy o Stalingrad nevyslala nikoho na likvidaci konkrétního snipera DRRA. Příběh VZ byla propaganda, film byl ještě přifouklá propaganda, tak kde z toho máte jaké poučení? Jo, nevěřte filmům?

0 hlasů

Kasiku. uz jste se podival na ten film, americky film,ktery jsem vam doporucil k dalsimu vzdelani? "Enemy at the gate" A potom Kasiku mam jeste jeden k vetsimu vzdelani, taky americky. Je to o valce v Indocine, a pravdivy pribeh je o nasich zapadnich kamaradech jak zachranuji SS nacisty odsouzene k smrti a nechaji je vrazdit v Indocine.Taky zadarmo na YouTube.

0 hlasů

Děkuji za vyjádření. Myslím, že teď chápu váš přístup ještě lépe. Je s vámi docela sranda.

0 hlasů

Pro nas tak zvany zapad, Kasiku. Nebo nevite s vasi super inteligenci, ze patrime k Evropske Unii?

0 hlasů

To je totiž těžké. Vy konkrétně s tou svou super inteligencí z wikipedie a filmů patříte ne na západ, ale do sítě. :-D

0 hlasů

Rusko udělalo jedině dobře, že si vzalo - po referendovém souhlasu tamního obyvatelstva - zpátky svůj Krym. Mimochodem, nevíte, zdali už USA vrátily Srbsku Kosovo a Kubě Guantanamo ?

8 hlasů

Já myslím přijdu k vám a vezmu si můj dvůr, co? A udělám dobře.

0 hlasů

Vi víte, že Rusko vrátilo, zemi Finsku, Polsku, nám, Rumunsku, Bulharsku až po východ země třeba Japonsku ? Rusko je tu agresor co zabírá uzemí. Všiml jste si že západní země vracejí to co kdysi dobyli a Rusko se chová přesně obráceně o tom co dobili či ukradli se nechtějí ani bavit natož něco vracet. Jen těch území sousedních zemí co Rusko okupuje je hodně, myslím tím kde všude mají vojáky a té dané zemi nic neplatí za to. Amíci mají základny, ale nikde nemají svá vojska proti vůli té země kde jsou jejich základny a navíc za to území kde mají základny dané zemi platí a doslova podporují , aby ta země ekonomicky rostla a ne dělají to zlo co provádí Rusko. Kosova či bývalé země Jugoslávie dnes jsou samostatné státy a rozhodují se samostatně a svobodně a nečekají na pokyny z Moskvy a navíc ty země ekonomicky a sociálně bohatnou .

3 hlasy

Na rasisticky Japonsko, ktere napadlo zakerne SSSR v druhe svetove, kde vrazdili, znasilnovali zeny a male holky, vrazdili v Cine az z toho clovek zvraci co tam rasisti vyvadeli se Rusko muze akorat vy,,,, A byvale nacisticke zeme Rumunsko a Bulharsko si nezaslouzeji vic nez co maji, A to za to, ze po boku Hitlera vrazdili, znasilnovali zeny, kradli a rozkradali v SSSR- A Polsko vam nedavno vysvetlil Putin, co to byl za dobytek.

2 hlasy

To jste viděl v kině, to že Japonsko napadlo SSSR? Tak jen pro vás, inkludovaného. SSSR bylo s Japonskem v mírovém stavu až do 8.8.1945, pak sověti vyhlásili Japonsku válku a zaútočili na něj. Bylo to na základě dohody se Spojenci z Postupimi že do 3 měsíců od vítězství v Evropě, vstoupí SSSR do války s Japonskem. Tak zapomeňte na nějaké bláboly z PŠM co tu melete. Japonci na území SSSR vůbec nevkročili.

0 hlasů

Všichni mí příbuzní - pamětníci 2. světové války - nikdy nemluvili nic o tom, že by Němci znásilňovali ženské. Naopak říkali, že rusáci byli tímto pověstní a když se objevili, bylo potřeba ukrýt ženské a holky, aby je vojáci z východu neobšťastnili.

1 hlas

Zikmunde ty liško zrzavá, proč by se tím tví příbuzní chlubili, zejména o tom, jak se chovali na východní frontě. Nemalou část těch "obšťastněných" žen potom_nácek_zavraždil. Aby se neprofláklo prznění_rasy.

1 hlas

Že ti ruští, ukrajinští atd aneb sovětští civilisté, podle Kadeta znásilnění Němci, s těmi Němci pak při jejich ústupu, utíkali taky, to jako co, Kadete, velký náčelníku Vyšuksů?

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tak gestapaci je jen vrazdili? Prestante byt chytry a podivejte se na pravdivy film "Enemy at the gate" Americky film, takze se nemusite stydet! a potom nam napiste jestli uz mate trochu rozumu. Film je na YouTube zcela zadarmo,

0 hlasů

Jasně americká pohádka je váš zdroj informací :-) vy komiku. A jistě je to pravda asi jako ten němec co se koupe ve vaně na bitevní linii a v zimě. Vy věříte snad i na sněhurku a sedm trpaslíků )taky americký film)

0 hlasů

Vyblíze, eee teda Rozlile, už ne Wikipedie, už rovnou i výmysly filmařů, hehehe? Vám doporučuju Příběhy včelích medvídků, super síla, abyste věděl, jak to chodí.

0 hlasů

Machu to jsou zase bláboly, Samozřejmě že je ty Amíky instalované loutkové vlády nevypoví. Tak jako v Afghanistánu kde je vláda a prezident na výplatní listině USA. Co se týká Rusáků, tak když už válčili (krom Afhánistánu) tak to není území na druhé straně zeměkoule jako v případě USA, Jsou to státy bývalého SSSR, kde žijí vellké komunity etnických Rusů. Amíci se nerozpakovali napadnout zem, kde byli údajně v ohrožení jejich studenti.

3 hlasy

Jo, a Kuba? A další desítky základen v zemích, kde USA zrovna nemusejí?
V Afu, jestli vám to nějak uniklo, platíme jejich armádu a policii i my, tedy i vy, Kadete. A nejen to.

0 hlasů

Kuba oficiálně vypověděla nájem Guantánama už v půlce padesátých let a od té doby odmítá i platbu za ni. Jen amík se tam drží jak pověstný trus košile.

0 hlasů

Čo do piče zase provokujete!
Aké Rusko!
Čo je to zase za nadpis!

4 hlasy

Každému je jasné, kdo tam bojuje.

2 hlasy

A co ma bejt i kdyz tam bojuji? Jsou to vsichni lide v Donbasu Rusky mluvici, tak je budou Rusky mluvici lidi chranit pred nacistickou zkorumpovanou Ukrajinou?

2 hlasy

Chtěl bych veřejně poděkovat všem občanům České a Slovenské republiky, kteří pomáhají či pomáhali doněckým separatistům v boji proti ukrajinským banderovským nacistům. Někteří z nich v boji proti náckům padli. Čest jejich památce. Nacismus je třeba ničit a hubit. Ohněm a mečem. Ten ukrajinský nevyjímaje.

5 hlasů

Rusové jsou jako co? Ti k nacismu tíhnou od roku 1917 nejméně. On totiž nacismus a komunismem jsou jedna a ta samá špína. Po pádu SSSR se nacismus v Rusku rozrostl nehorázně. Ukrajina za osmnáct, Rusko bez dvou za dvacet.

0 hlasů

Tak to budou asi dva, vidlák Bobek a tydýt tydýt. Jinak tady ruští kolaboranti nikdy nedosáhli ničeho, včetně tebe, ruská děvko.

0 hlasů

Sám jsi děvka, jenom tvoje matka je kosočtverec a foter zase ožralý vybřinkaný fták...hňupe.

3 hlasy

Samozřejmě, zajatce si vyměnila Ukrajina s doněckými separatisty. Ale když je redaktorem dvacetiletý chlapec odkojený pražskou kavárnou, tak od něho objektivní zpravodajství čekat nemůžete.

5 hlasů

Můžete nám vysvětlit, proč tedy o výměně zajatců jednal Putin?

0 hlasů

A proč tedy o míru na UA jedná Německo a Francie, které tam vůbec nemají co dělat a ani s tou zemí nijak nesousedí?

0 hlasů

Protože je odkojený pražskou kavárnou! 🤣

1 hlas

Samozřejmě jednání vedla Ukrajina s Ruskem, debile.

2 hlasy

Tak pro Ukrajinu nejsou pro nějaké jednání separáti partneři. Proto při tom jednání bylo i Rusko a zástupci OSN. Amíky asi zapomněli pozvat! Tak jako nejsou pro demokratické země Čečenci s čečenským pasem patrneři pro jednání.

3 hlasy

Proč Putin jednal o nějakém míru na Ukrajině, kde se Rusko přece vůbec nijak nezapojuje? Ruská enkláva ho poslechne? Proč by to dělala? Co z něho má? Zásobuje ji snad vojskem, tanky, penězi, Kadete? Dejte si pozor, aby vás vaši souzi nepopravili za šíření pomluv o báťušku carovi!
Že Janek dodává Ukrům Javeliny a díky tomu mají šroty ruské provenience utrum a přebaha separatistů už není, to bych pochopil, že se tam USA angažuje a otevřeně to přiznává, ale Rusko se tam přece neangažuje, ne? Nějak vás do těch vašich lží ten váš báťuška Putin zamotal, co?

0 hlasů

Jednání proběhla v tzv. "Normandském formátu", t.j. Francie a Německo a válčící strany Ukrajina a Rusko.
USA s tím nemají nic společného, stejně jako ty loutky z Donbasu.

3 hlasy

Tak Amíci s tím fakt nemají nic společného, jen UKáčka podporují, a byla obava jak vůbec to poslední jednání jednání (navazující na Minské..) dopadne s ohledem na skandál Trumpety s UA prezidentem. Původně se jednalo v tomto formátu i s Macronem o Sýrii. Vnucoval se tam Lukašenko, že pošle na hranice UA-Rusko běloruské mírové sbory. Byli však Putinem odmítnuti, že Rusko není stranou sporu. Makrela a Macron to akceptovali. Nikdo neprohlásil že je Rusko ofico válčící stranou sporu!

1 hlas

...kur....partneři..

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.