Turecká ofenziva
Rusové mluvili o americké zradě vůči Kurdům

23.10.2019 13:21

Spojené státy zradily syrské Kurdy, kteří byli v minulých letech jejich nejbližšími spojenci, prohlásil ve středu mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Zároveň doporučil Kurdům, aby se stáhli od turecké hranice, jak to ukládá úterní rusko-turecká dohoda, jinak je turecká armáda rozdrtí.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Petr Rozlil (5 hlasů) 23.10.2019 14:28

  Nic noveho o anglosaxonskych lstivych zradach! My jsme je zazili taky...

 • o k (4 hlasy) 23.10.2019 17:27

  Pokud tam USA byly, byly tam podle Kremlu a jeho trollů nelegálně,...

 • karel ledvinka (4 hlasy) 23.10.2019 19:24

  ale v mnichove drepeli s adou a il ducem briti-chamberlain a...

 • o k (4 hlasy) 23.10.2019 19:18

  A čtete po sobě vy, ty sprosťárny, za které se očividně vůbec...

 • karel ledvinka (3 hlasy) 23.10.2019 19:22

  kurdove cedili krev v jejich/svem/zajmu.chteji svuj stat.ovsem isis...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak co, ranní stakan chutnal? Dejte si ještě, vodka nese odvahu. Rusák, kterej mluví o cizí zradě, je jako kojot, kterej žvaní o výstavě psů.

1 hlas

chcete napsat ranni flaska manischewitza,ne?dmitrij peskov je semita zid,ktery udelal toto prohlaseni.tedy jde o semitu zid-nazi lhare,zradce/jako ostatni semiti zidi od jidase az po michala cohena co podrazil trumpa a terazky bruci v SATLAVE/a podfukare jako buresa a sorosa.cha,cha,cha!shalom,ajnstajn.

0 hlasů

FKOCOUR-SVINKA RUSKÝCH TAJNÝCH SLUŽEN web-5000 rublů>
nic jiného tento robot z bubenče nedokáže tento den psát!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 hlasy

Drž pičisko, anebo svojí ožralou matku - obé jedno jest! A nechej se opětovně přetrtkat, páč posledně se to tvému fotrovi evidentně nepovedlo! PS:omylem jsem ti kliknul hlas, takže to máš jako "kompenzaci"....:)

2 hlasy

FKOCOUR-SVINKA RUSKÝCH TAJNÝCH SLUŽEN web-5000 rublů>
nic jiného tento robot z bubenče nedokáže tento den psát!!!!!!!!!!!!!!!!!

0 hlasů

Kurdové Janka potřebovali a využili ho, ovšem potřebovali ho proto, že jistý civilní správce Iráku, naprostý humanistický prablb, pravý american id*iot Paul Bremmer, v Iráku dohnojil co dohnojit ani nešlo a díky tomu vznikl IS. IS bylo dítko tohohle vola. jemu totiž všichni, i všichni Amíci, říkali, aby Saddámovy důstojníky a policajty nevyhazoval, a řekli mu přesně, co se stane, když to udělá.

1 hlas

p.bremmer je semita zid-nazi narozen v usa.blby je,vrozene IQ semitu zidu je az na 41.miste na svete.ale is existuje hlavne vinou/diky obamy.

0 hlasů

Země, která zahájila 2. světové války a teď usiluje o vyvolání další, nám bude dál vládnoust skrze neomarxisty v EUrosvazu, pokud urychleně nezačneme řešit CZEXIT!!!!!

LETADLA OSN Z AFRIKY PŘIVÁŽEJÍ MIGRANTY PŘÍMO DO NĚMECKA

Mezinárodní organizace pro migraci (IOM), která je součástí Organizace spojených národů oznámila „vůbec první“ charterový let, který přepraví africké migranty přímo do Německa. Další lety jsou již naplánovány.

V úterý twitterový účet IOM z Etiopie radostně zveřejnil videoklip ukazující 154 somálských „uprchlíků“ přicházejících na letiště Kassel ve spolkové zemi Hesensko.

Titulek tweetu zní: „Stalo se to! V mezinárodním charterovém letu FIRE EVER OSN z Etiopie odletělo 154 uprchlíků z Addis Abeby do Kassel Německa v rámci německého programu přesídlení. Druhý let je naplánován k odletu v polovině listopadu s dalšími 220 uprchlíky.“

Zvláštní styčná kancelář Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Addis Abebě v Etiopii rovněž vydala tiskovou zprávu, která popisuje první skupinu migrantů, kteří jsou přesídleni, a taktéž nastínila širší schéma.

Tisková zpráva zní: „Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) v Etiopii uspořádala v úterý svůj první mezinárodní charterový let přepravující 154 somálských uprchlíků, kteří mají být usídleni v Německu. Skupina pobývala v uprchlických táborech Jijiga a Dolo Ado v jižní Etiopii. Zahrnovala 63 mužů a 91 žen, z nichž 47 bylo nezletilých.“

„IOM podporuje německý program pro znovu-usídlování v jejich úsilí o přesídlení 500 uprchlíků žijících v Etiopii do Německa od března. Toto úsilí je úzce koordinováno s Agenturou etiopské vlády pro uprchlíky a navrátilce (ARRA), Agenturou OSN pro uprchlíky (UNHCR) a federální vládou Německa.“

V tiskové zprávě se rovněž uvádí: „Dalších 220 uprchlíků odjede do Německa druhým letem IOM v polovině listopadu.“

Operační důstojník IOM pro etiopii Milun Jovanovic řekl: „Je důležité, abychom usnadnili hladké přesídlení uprchlíků zajištěním bezpečné dopravy.“

“Jsme rádi, že uprchlíci si tento usnadněný charterový let užili od odletu do cíle, aniž by čelili problémům,” dodal Jovanovic.

V loňském roce poslanec Leif-Erik Holm z Alternative for Deutschland (AfD) zjistil, že téměř 30 procent „žadatelů o azyl“ přijelo do Německa letadlem, uvádí Junge Freiheit.

Vzhledem k tomu, že lety OSN s názvem „Uprchlíci pro přesídlení“ nyní oficiálně odlétají přímo z Afriky do Německa, pravděpodobně se tento podíl 30 procent výrazně zvýší.

https://pravyprostor.cz/letadla-osn-z-afriky-privazeji-migranty-primo-do-nemecka/

1 hlas

ruce vemeno v redakci ani nenapsalo, tak na odjizdejici soldaty us army Kurdove hazou nahnily brambory :-))))
neuveritelnej hnus, tihle humanitarni dobytci.
Kurdove za ne do dneska cedili krev, a za odmenu je Trump predhodil Turkovi.
Presne jako nas pred lety Hitlerovi.

2 hlasy

kurdove cedili krev v jejich/svem/zajmu.chteji svuj stat.ovsem isis vzniklo diky obamovi.porazil je pan president Ruska,V.Putin s asadem a iranci.v zajmu usa neni dalsi zbytecna valka.ropy maji dost na vyvoz,plynu take.turci se nechteji dal delit a trump kurdy varoval uz v kvetnu,aby se klidnili.na takove konflikty mame osn,ne?svet si musi zvyknout na to,ze usa uz nejsou svetovym cetnikem.pokud chteji kurdove dal valcit,coz tak pozadat o pomoc cinu?ta drepi na penezich a jen se chechta.

3 hlasy

zvlastni zmocnenec usa pro syrii je asi soucasti americke baziny.dohodu udelali pan president Ruska,V.Putin s turkem a vp pencem a s kurdy.dva statnici zari-pan president Ruska,V.Putin jako mirotvorce a trump,jako president,ktery se nenechal fcucnout / jidish /bazinou/semiti zid-nazi/,zidostanem a kurdy do dalsi nekonecne,zbytecne a drahe valky v bv.zachranili mnoho zivotu.meli by dostat za to nobela.urcite toho udelali vic pro mir,nez barak husejn obama.

2 hlasy

Pokud tam USA byly, byly tam podle Kremlu a jeho trollů nelegálně, poněvadž je tam nikdo nepozval A když odešly, tak jsou to zrádci. Nechte už toho vašeho Trumpa na pokoji

4 hlasy

Zrádcovský xindl je Amík proto, že zatáhli Kurdy do svých panamerických zájmů, a pak se na ně_vysrali. Co jsi na tom emigrante nepochopil! Myslíš že USA záleželo na nějakém Islámském státu na druhé straně globu? Těm jistě stačí blamáž v Afghanistánu, odkud otáhnou i s hujery s ocasem mezi nohama jako sovětčík (ten ovšem do toho výprasku nezatáhl celou Varš.smlouvu). Je to jen otázka času.

2 hlasy

Kurdi bojovali za SVÉ zájmy, chtěli si urvat kus území, kde ale nežijí zdaleka jen oni. To že se spolčili s amíky jen ukazuje, že jejich marxističtí vůdci (velká část byla u PKK a jejich oddílů YPG) jsou pěkní pitomci. Amík jim slíbil kus Sýrie, která mu nepatřila a ti šašci na to skočili.

0 hlasů

No částečně máš pravdu.

0 hlasů

prectes si nekdy po sobe ty slinty?
uzasnej bolsevickej prujem. ale kdyz vam to v banderistanu ke stesti staci :-))))))

1 hlas

A čtete po sobě vy, ty sprosťárny, za které se očividně vůbec nestydíte? Odporné.

4 hlasy

typicky bolsevicky papalas.
lze kudy chodi, ale ostre slovo mu vadi.
nastesti jsou tyhle kryplove uz v mensine. ale o to vic jeci :))))))

0 hlasů

nejak vam ta diskuze se mnou nestymuje.nejdriv se do ni zdanlive zenete a potom neodpovidate.nemate na mne?

1 hlas

Ty nemáš. Vzpamatuj se.

0 hlasů

netykejte,meshuge ajnstajn.zadne manyry.

0 hlasů

ja bych to upresnil, ze s Kurdy si americane nejdriv vytreli pr*del, a az pak je poslali do hakzlu a zradili :-))))

3 hlasy

Nic noveho o anglosaxonskych lstivych zradach! My jsme je zazili taky a hned dvakrat! Mnichov 1938 kdyz nas anglicky hujeri hodili ke zradlu Hitlerovi a hned na to v 1944 v Moskve kdy nas hujer Churchil s oslintanym doutnikem naplanoval do komunistickeho lagru! Wikipedie: "Percentages Agreement Churchil" a potrvzeno a podepsano v 1945 v Jalte. Wikipedie: "Yalta Conference"

5 hlasů

Ano, ano nic nového o lenosti tupé socky Rozlila si konečně najít, jak to bylo. Mnichov byl logický konec náckovské ČSR, který si přivodili Češi sami a Mnichov projednával jen návrh Beneše, který přijal. Češi lživě Hitlerovi podvrhli, že chtěl získat Sudety. Němci v tisícileté historii nikdy části českého království získat nechtěli, protože země království českého patřily vždy do německého spolku. Dokonce chebsko, které patřilo k Německu, spravovalo České království a nakonec bylo k ČSR přivtěleno. Rasové studie našich kámošů, německých ná*cků, dokládají, že díky tisícileté společné historii jsou Češi ze 60% německé krve. Oni nás nikdy nechtěli ani vyhladit ani vysídlit, to jsou výmysly Čechů. Tyto možnosti byly na stole, ale tam byly i možnosti zcela opačné, ale ty Češi nezmiňují, jako to mají ve svých dějinách ve zvyku zamlčovat vždy půlku pravdy. Tyto možnosti a to Čechy vysídlit a Čechy vyhladit byly Hitlerem i Heydrichem okamžitě zavrhnuty jako nereálné stejně ale jako možnost nechat fungovat Čechy jako dosud, jen bez Slovenska, které mělo Čechů plné zuby a bohužel oprávněně. Češi nebyli schopni díky svému nacionalismu vyjít vůbec s nikým. Za protektorátu měli Češi autonomii, o které se jim za Rakouska ani nesnilo a o který si takoví sudetští Němci za ČSR mohli nechat zdát úplně.

0 hlasů

nelzete,meshuge.za 1.csr meli sudetaci ctyri politicke strany.az od roku 1923,jelikoz trucovaly,sudetaci.a 1.republika byla jedina demokracie na vychid od svajcu-cili,zadne nackovstvi,ajnstajn.meli jeden cas i nejsilnejsi partaj v parlamente.to je utlacovani?proc k nem ted utikaji slovaci ze slovenska,kdyz maji konecne vlastni stat a maji nas plne zuby?za protektoratu meli autonomii hlavne semiti zid-nazi,udavaci.kdyz vam nekdo smahem zavre vysoke skoly,to je svoboda?vam musi vzteky asi uz harasit,ajnstajn.nezapominejte,ze nemecko sjednotil do jednoho statu Slovan ota von bismark teprve v roce LP.1871.zadnych tisic lett,meshugene.sudetaci u nas 1000 let na praci.gastarbieters.

0 hlasů

Nehádejte se s blbcem,někdo by si nemusel všimnout,že je mezi Vámi rozdíl. 🤣

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Pokud je mi známo, měli jsme smlouvu s Francií a nikoli s Anglií.

3 hlasy

Ne, neměli jsme smlouvu ani s Francií, ta padla někdy na začátku třicátých let.

0 hlasů

V lumparnach a lhani se obe zeme jen predhaneli a stale predhaneji!

0 hlasů

ale v mnichove drepeli s adou a il ducem briti-chamberlain a frantici-daladier.

4 hlasy

Ožralé a zamindrákované prase Čurčil byl extraswině, tolik imponoval jemu podobných swiní, že se s ním pak lehce ztotožnily...viz. Vendelín Bombardér, tč. se smažící za své činy v Pekle na Loži Vyvrhelově po boku Hitlera, Maa, Caliguli a právě i jeho vzoru Čurčila....a tak to má být, tak je to správné!

3 hlasy

Tuším, že nadáváte pravě tomu, kdo Mnichov kritizoval

2 hlasy

To ten vůl bolševická stejně nepochopí, zbytečně se snažíte a házíte perly praseti

0 hlasů

Drž pičisko, anebo svojí ožralou matku - obé jedno jest! A nechej se opětovně přetrtkat, páč posledně se to tvému fotrovi evidentně nepovedlo!

0 hlasů

Nikoliv, především Čurčil byl vrah, imperialista a bezbřehý všivák, jenž pro své uznání a slávu imperiální Anglie byl schopen a ochoten učinit cokoliv, ale opravdu cokoliv....včetně zrady....ať pod ním oheň v Pekle nikdy nevystydne, stejně jako pod Vendelínem Bombardérem.

3 hlasy

Pokud byl někdo "bombardér", tak to byl Zeman, protože to byl on, kdo povolil přelet letadel přes Česko. Havel neměl, v tomto směru, vůbec žádné kompetence.

2 hlasy

Ale to to víc si to Venca flaška s krvavou Madlou užívail! Ten agresivní xindl by se nás tak ptal, jestli může létat přes naše území!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.