Sýrie
Turecko hlásí v boji proti Kurdům svou první oběť

11.10.2019 12:29

Turecká armáda, která od středy útočí na syrské kurdské oddíly na na severu Sýrie, hlásí svou první oběť. Podle pátečního oznámení tureckého ministerstva obrany protivník ztratil od středy 277 lidí, z toho 49 v bojích v noci na pátek.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (2 hlasy) 12.10.2019 04:10

  na kurdech je jasne videt, ze snatky mezi bratranci az sestrenicemi...

 • doctorX doctorY (2 hlasy) 11.10.2019 22:56

  Tady je nekdo jeste blbejsi nezli jak vypada.

 • Jan Gavroch (2 hlasy) 11.10.2019 14:08

  Z území Syrie nenbyl nikdy podniknut útok Kurdů na Turecko. Cílem...

 • doctorX doctorY (2 hlasy) 11.10.2019 13:57

  Nacistickej turek ma za cil akorat osvobodit cleny IS, ktere nasledne...

 • karel ledvinka (1 hlas) 12.10.2019 13:05

  pokud víme,1.republika byla jediná demokracie na východ od...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Turek Kurdy nezlomí a Asad udělá nejlíp, když jim dá autonomii. To jim bude stačit. Ale v té oblasti nikdy klid nebude. Muslimové se nesnášejí naprosto se všemi.

0 hlasů

Muslí sultán Recept Tayíp Erdogan se musí připravit na daleko vyšší ztráty svých osmanských bojovníků, které poslal do cizí země pod záminkou "vyčištění" pohraničních oblastí vraždit nepohodlné Kurdy s tichým souhlasem OSN a USA. Co má co Turek v cizí zemi čistit?

1 hlas

Co měl Čech co čistit ve svém pohraničí, když proti němu Sudetští Němci vůbec násilně nevystupovali? Kdežto Kurdové jaksi na to Turecko útočí. Nejen na něj, ale na Sýrii i Irák. Že je svět nechává na holičkách už kolik že let? No tak si zkoušejí svůj stát vydobít se zbraní v ruce. My jsme svoje zbraně nacpali neporušené Hitlerovi. S veškerou zbrojní výrobou atd.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

na kurdech je jasne videt, ze snatky mezi bratranci az sestrenicemi se nevypalci.
verit humanitarnim bombometcikum. to si klidne muzou podat ruce s banderovskou spinou :-)))))

2 hlasy

To je ale kravina, co? Co těm Kurdům jako zbývalo než věřit těm, co jim poskytovali podporu? Podívejte se, jak celý svět dělá, že nevidí, jak nejsou celá století respektována práva této národnostní menšiny. Co měli jako dělat? Byli rádi, že IS přežili. Museli bojovat, ne že chtěli. Byli rádi za US podporu. Pravda je, že se měli vykašlat na Turky a dát to s nima do pořádku, ale to by udělali Češi.

0 hlasů

Tak jako zachází (nejen) Turek s Kurdy, přesně tak zacházeli Češi s Poláky, Maďary, Rusíny, Němci, Ukrajinci a nakonec i těmi Slováky.

Přesně tak, jak vlítli Turci na Kurdy, tak vlítly nacionalistické čs. legie a francouzská armáda na národnostní menšiny v ČSR.

My máme tak co koho kritizovat, my teda ano.

0 hlasů

Ano zeména na ten sudeťácký xindl který si chtěl po roce 1918 na chebsku, karlovarsku a v části severních Čech udělat svůj Germanistán. Tak jim museli čs. legionáři s nově formovaným čs.vojskem ty_tupé germánské palice oplácat "šavlemi na tupo".

0 hlasů

A co Maďaři, co Poláci, co Rusíni, proč jsme si znepřátelili všechny svoje sousedy?
Kdo že byl tupý? My jsme byli vždy zaostalí, už Karel IV se o nás vyjadřoval velmi velmi nelichotivě.
Jinak na Slovensku zasahovala francouzská armáda a ČSR nebyla demokratickým státem. Absolutně nerespektovala žádná práva menšin. I ty Slováky jsme podvedli.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

pokud víme,1.republika byla jediná demokracie na východ od švajcu.stěžovaly si akorát semiti židi.jako všude.viz dnešní usa.dokumentaci na své krafání samozřejmě nemáte.vy Čech nejste, tak se starejte o své semity žid-názi a nás nechte na pokoji.a pokud možno v židostáně.ale hlavně,nevopičte se,zbabělý břídile.šalóm,ajnštajn.

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Z území Syrie nenbyl nikdy podniknut útok Kurdů na Turecko. Cílem Turků je OKUPOVAT Syrii
-.-.-
https://www.novinky.cz/diskuse?articleId=%2Fzahranicni%2Fblizky-a-stredni-vychod%2F461413-nemecko-hrozi-turecku-kvuli-invazi-do-afrinu.html§ionId=743&id=513555&page=1&r=1516807234037#c18695855

Německo hrozí Turecku kvůli invazi do Afrínu


Podle Röttgena je intervence Turecka „nezákonná, v rozporu s mezinárodním právem a kontraproduktivní vzhledem k bojům s Islámským státem”.

Dodal, že Turecko nemůže tvrdit, že jedná v sebeobraně, protože „ze strany Kurdů v Sýrii nebyly podniknuty žádné útoky na Turecko“.
========

2 hlasy

Ale pevně doufám, že Kurdové podniknou odvetné, teroristické akce proti Ach Medům Tureckejm v jejich muslimsku a pobijí těch drzých osmanských psů nesrovnatelně více, než oni jich.

0 hlasů

Nacistickej turek ma za cil akorat osvobodit cleny IS, ktere nasledne posle do Evropy a znovubuduvani Osmanske rise muze zacit.

2 hlasy

jde to do kramu zidostanu.ti nechteji mir v syrii.doufali spolu s kurdy,ze do konfliktu vcucnou usa,ale trump se soudruhy vysoulozil.

1 hlas

Nemůže. Turci toho sami moc nedokáží ani vyvinout ani vyrobit, bez zásobování západem brzo spadnou na hubu. Muslimové jsou jen frustráti podobní vám: křičí, vyhrožují, sem tam kolem sebe píchají, ale ohrozit západ nemůžou. Jsou to jako vy prostí ubožáci, frustrovaní svým zaostáváním za světem a že jim všichni, tak jako jistě i jako vám, ubližují. To je tak celé. Vás by bylo dobré nahnat proti nim, byl by od vás všech pokoj.

0 hlasů

tak tak.jsou na tom o malinko lépe, než židostán.ten se bez usa položí za pár hodin.$5 miliard je podrží na chvilku.ucvaknout a jsou v řiti.chá,chá,chá.šalóm,mešuge.

1 hlas

Tady je nekdo jeste blbejsi nezli jak vypada.

2 hlasy

No nechtěl jsem vám to psát na rovinu, že z toho vašeho příspěvku čiší jednak blbost a jednak připo*ranost. Už umíte šahádu arabsky. Se učte, učte, abyste mohl v tom svém vyděšení jako správný Čech hned kolaborovat.

0 hlasů

chtělo jste říci udávat jak jidáš,bureš a michael cohen?chá,chá,chá.šalóm,mešuge.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi