Chci kvalitu. Rozumíte?

13.01.2008 11:32

Ve váze zvadlá růže, na stole čtyři lahve od lehké koly a hromady novin a papírů. Na zdi plakát s Audrey Hepburnovou. V kanceláři ředitelky Radiožurnálu je vidět, že se tu více pracuje a schůzuje než uklízí. Barbora Tachecí je unavená, ale odhodlaná do posledního dechu bránit převrat v programu a personálním obsazení nejposlouchanější stanice Českého rozhlasu.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vladimír Kejklíček (240 hlasů) 15.01.2008 01:30

  Krátce. Zoufalá žena, na pro ni zoufalém místě, na které zcela...

 • JardaK (239 hlasů) 14.01.2008 14:03

  Domnívám se, že je chybou Radiožurnálu opouštět svůj vlastní slogan...

 • Burma Jones (236 hlasů) 14.01.2008 11:34

  Jestliže se podepíšu pod petici že s novým,moderním,svištivým pojetím...

 • Marie Ospalá (235 hlasů) 14.01.2008 15:40

  Paní Tachecí za 14 dnů zlikvidovala dobré jméno Českého rozhlasu....

 • Hluchý pes (215 hlasů) 14.01.2008 21:45

  Paní "Bobo" Tachecí nic nového nevynalezla. Pouze přetáhla ulitu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Proč proboha ještě nebyla odvolána???

182 hlasů

Paní Tachecí podala v dobrém ránu na ČT výkon, kterým se pokusila trumfnout inspektora Clouseau: Fakta, Hercule, fakta!

181 hlasů

Jako podřízená musí být ta ženská strašně, ale strašně vlezlá a zřejmě schopná všeho. Jak jinak by s takovou přirozenou arogancí a zoufale neprofesionálním vystupováním mohla něco řídit je pro mě nepochopitelné. To jsou v tom Radiožurnálu všichni stejní_? (Proboha snad ne!)

193 hlasů

Tak jsem zvědav, jakým dalším vývojem prožene ještě Brambora Tlachací Radiožurnál.

213 hlasů

Tachecí je bláznivá a hlavně zlá a kdo ji sem posadil možná to nepoznal.

193 hlasů

Jako každý protekcionismus přináší i tento především negativa. Kdyby paní Tachecí nebyla paní Tachecí nikdo by ji k něčemu podobnému nepustil. Protože má ale takové zázemí jaké má je její post de facto další trafikou jejího manžela a ona s příslušnou arogancí porevolučních zmetků toho využívá.

211 hlasů

Poslouchám Radiožurnál už léta. Byl mým společníkem doma a hlavně na dlouhých služebních cestách autem. Vždy jsem se dozvěděl něco nového o politice, případně ekonomice. Vysoká profesionální úroveň komentátorů byla pro mě zárukou toho, že vysílání nebude výrazně ovlivněno kolísáním politických poměrů v zemi. Toto je mi bohužel změnami prosazovanými pí. Tachecí odepřeno. Vězte paní Tachecí, že ne všichni prahnou po změnách a jak přísloví říká : "Koně se nemají přepřahat, pokud dobře táhnou."

194 hlasů

Nema koule a nikdy mit nebude, byt se ji tolik podarilo rozvirit klidne radiozurnali vlny v eteru. Ale hlavne si nezaslouzi titulku v Tydnu.

168 hlasů

Krátce. Zoufalá žena, na pro ni zoufalém místě, na které zcela evidentne nestačí viz. rozhovor. Vrátit lidek zpátky Radiožurnál v bývalé podobě by měl být pro radu prioritní úkol. Experimenty paní Tachecí a její řídící talent jistě radi ocení v komerčních radiích.

240 hlasů

Paní "Bobo" Tachecí nic nového nevynalezla. Pouze přetáhla ulitu Frekvence 1přes radiožurnál, který sice měl mouchy, byl ale 100x lepší, než to, čím nás ty bulvární ikony krmějí dnes. Co se osobností týče : Hoffman, Klusáková a jejich názorů : pí Tachecí nepochopila jejich důležitost, vždytˇv Americe mají už desítky let svá show David Letterman(konzervativec), Oprah Winfrey(liberálka), Jay Leno, Johnny Carson atd. atd. Jsou to lidé, kteří mají to hlavní : charisma. Paní Výborná svým charismatem připomíná vypitou flašku levného rumu a dost zápolí s gramatikou. Tachecí nepochopila, že ona hraje v třetí divizi, ale začíná se motat v první lize. Štve mě Kasíkův diletantismus : místo, aby nechal naostro vyrobit pilotní vysílání, které by nešlo do éteru a to nechal zhodnotit lidmi (např. pravidelnými posluchači ČRo 1), tak on prostě angažuje bulvárně-komerční ikonu s tím, že "ona už to zmákne". Jenže místo toho ona potápí i jeho.

215 hlasů

Myslím, že nejlepší obrázek o Barboře Tachecí si uděláte, když se podíváte na záznam jejího rozhovoru ČT1 11.1.2008 v cca 7:50 přepis rozhovoru i video je na http://www.iprotest.cz/dokumenty/38 ... a pokud Vás její arogance nenechá v klidu DOBŘE si pročtěte www.iprotest.cz je to smutné, ale poučné čtení ...poslechněte si "nový" Radiožurnál ... a pak možná připojíte i podpis pod petici!

208 hlasů

Mě hlavně těší, že Lucie konečně našla tu správnou polohu. ;-)

215 hlasů

Podobnost vystupování a jednání paní Tachecí s paní Bobošíkovou, neblahé paměti, zdá se zaslouží pozornosti… Úryvek ze zápisu z jednání předsednictva Rady Českého rozhlasu ze dne 3. října 2007: poslech nahrávky ČRo 1 Radiožurnálu z 18.9.2007 – komentář p. Ivana Hoffmana k prezidentské kampani - http://www.rozhlas.cz/radionaprani/archiv/_audio/00600009.mp3 Po poslechu komentáře sdělila pí Jaklová své výhrady k této nahrávce. Především obsah není v normě v rámci veřejnoprávní stanice a doporučuje vedení ČRo změnu či rozšíření počtů komentátorů. pp.Zelenka a Kudrys se shodují, že ČRo 1 disponuje významnými osobnostmi a měla by zde zaznít široká plejáda názorů. (shoda jmen Jaklová, místopředsedkyně Rady ČRo - Jakl, hradní tajemník a angažmá pana Antonína Zelenky, známého redaktora bobovize, v Radě Českého rozhlasu, jistě není náhoda)

193 hlasů

Paní Tachecí za 14 dnů zlikvidovala dobré jméno Českého rozhlasu. Její partner aby chodil kanály, celá AMU se mu už směje .......

235 hlasů

Domnívám se, že je chybou Radiožurnálu opouštět svůj vlastní slogan směřující k posluchačům "Radiožurnál je radio, které vás poslouchá". Lituji, že k diskusním pořadům nemají přístup posluchači prostřednictvím telefonických dotazů a připomínek. Odpoví někdo, proč byla tato možnost pro posluchače nevlastnící počítač a mobilní telefon zrušena ?

239 hlasů

Jestliže se podepíšu pod petici že s novým,moderním,svištivým pojetím radiožurnálu nesouhlasím,je to opravdu můj názor.Ale rozjuchaných stanic tu máme tolik,že nemoderní Radiožurnál byl pro mou duši procházkou galerií. A to je fakt.

236 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.