Bezpečnostní problém
BIS: Ruské tajné služby se v ČR snaží manipulovat rozhodování

26.11.2019 10:23

V České republice v loňském roce operovaly všechny ruské tajné služby. Klíčovým cílem jejich hybridní strategie je manipulovat rozhodovací procesy na všech úrovních státní správy, uvádí ve zveřejněné výroční zprávě za rok 2018 Bezpečnostní informační služba.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (7 hlasů) 26.11.2019 10:47

  Americké tajné služby CIA v ČR manipulují s rozhodovacímy procesy na...

 • Bohumil Stejskal (6 hlasů) 26.11.2019 11:45

  Tož jsem si hned myslel, že totok Letnou nemohl organizovat ten...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 26.11.2019 13:00

  A ještě to přiteplené Koudelkovo bratrstvo zapomnělo informovat, že i...

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 26.11.2019 13:04

  A vy těmhle ničím doloženým blábolům věříte ? Šéf české tajné služby...

 • tyden tyden (4 hlasy) 26.11.2019 13:05

  a uz maji aspon hotovou tu novou ucebnici dejepisu pro zakladnu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Je naprosto normální, že tajné služby všech mocností operují po celém světě. To jen Havloidní šváby budou donekonečna omývat kecy o zlých číňanech a rusácích. O těch dalších Koudelák nemluví, protože se to Hejvlzmérdům nehodí do krámu a nebo o nich nevědí.

0 hlasů

"Západní demokracie" a svoboda slova v praxi, aneb "30 let poté" :)))))))) Vsadíme se, že levičáčtí a pro-unijní europazdráti vymazáni nebyli :))????

YouTube čistka během 3 měsíců zcenzurovala přes 100 tisíc videí a 17 tisíc kanálů kvůli ‚nenávistné mluvě‘ a vymazali 500 milionů komentářů

Naši vládnoucí oligarchové se zoufale snaží obnovit svou kontrolu nad povídačkou o stavu světa.

Googlem vlastněná YouTube se v úterý pochlubila, že při poslední čistce během pouhých tří měsíců od změny svých pravidel o „nenávistné mluvě“ cenzurou zrušili přes 17 000 kanálů, 100 000 videí a ohromujících 500 milionů komentářů.

Rovněž se holedbají, že s nasazením umělé inteligence do cenzury se „nenávistná mluva“ odstraňuje automaticky, než ji vůbec někdo vidí.

Podle The Hill, „YouTube uvádí, že podle nových pravidel o nenávistné mluvě odstranil přes 100 tisíc videí“: YouTube v úterý uvedla, že odstranila přes 100 000 videí označených za nenávistnou mluvu na základě nové politiky této platformy proti obsahu projevujícímu bigotnost a nadřazenost.

Tento gigant sdílení videí řekl, že za porušení své politiky nenávistné mluvy mezi dubnem a červnem, kdy byla tato politika zavedena, odstranil přes 17 000 kanálů, čímž během těchto tří letošních měsíců úspěšně zpětinásobil cenzurní produktivitu odstraňování.

Jedním z kroků, který můžeme okamžitě udělat, je přihlásit se na stránky alternativních technických společností jako BitChute a Gab (seznamy té spousty a spousty cenzurovaných kanálů najdete tady a tady) a vyhodit cenzurní prohlížeče jak Google Chrome a FireFox a nahradit je Brave nebo Iridium.

A ta cenzura se bude jen zhoršovat, a tak už nastala čas, abychom začali budovat alternativní platformy.

Všechny tyto společnosti Technických mamutů čili Big Tech tomu obětují svoji vlastní pověst a jsou ochotny ničit své vlastní platformy v zoufalé snaze rozdrtit toho populistického nacionalistického ducha, který povstává po celém Západě.

Viz níže grafy z průzkumů oblíbenosti.

https://www.reformy.cz/youtube-cistka-behem-3-mesicu-zcenzurovala-pres-100-tisic-videi-a-17-tisic-kanalu-kvuli-nenavistne-mluve-a-vymazali-500-milionu-komentaru/

0 hlasů

Zatím máš kliku, ta umělá inteligence asi neumí dobře česky. Ale ona se to doučí a půjdeš k Turkovi...

1 hlas

Podle vyjádření BIS je naše státní správa složena z neschopných hlupáků a užitečných idiotů, když několik údajných špiónů je schopno "manipulovat rozhodovací procesy na všech úrovních státní správy", jak uvádí ve své zprávě. Pan Babiš bude jistě jásat radostí z toho jak jej BIS hodnotí.

1 hlas

Tak jsme v Čechách. Polovina národa ani po 30 letech nerozdýchala listopad 89 a jsou mezi nimi i tací, kteří jsou schopni kolaborace. No a pak ti, kteří za peníze prodají i vlastní matku. Kolik asi takových je ve státní správě?

0 hlasů

Všichni?

0 hlasů

Rus je slabý jako pětkrát vařený ruský čaj a zkouší svoje finty, ať zkouší, ožralovy pokusy nás rozhodit nemohou.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Nové koště a již dobře mete : :-)))

Markéta Adamová (Twitter)@market_a
26.listopadu 2019 v 14:57
Výroční zpráva BIS: „Proruští aktivisté tak, ať již vědomě či nevědomě, podporovali vlivové operace RF a prosazovali ruské zájmy na úkor zájmů ČR." Bohužel je jejich velitel na Hradě...Budeme tlačit na vládu, aby to řešila a požadovat snížení počtu členů diplomatického sboru RF.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/reakce-na-vyrocni-zpravu-bis-hradu-vadi-slova-o-dezinformacich.A191126_145236_domaci_lre

0 hlasů

Že je ta blbka koště, tos trefil přesně.
Že by se s ní a s celou topkou měly vytírat veřejné hajzly si už zapoměl dodat.
CZEXIT

0 hlasů

Se mnou nikdo nemůže manipulovat, protože raději než Ruskou vodku mám Becherovku!

1 hlas

Chtěl bych čučkaře z BIS informovat, že jsem v minulém týdnu v Praze ve Slovanském domě navštívil Týden ruského filmu. A během jednoho promítání mne zkontaktovala ruská agentka, velice pohledná mladá slečna. Ihned jsem nabídku ke spolupráci přijal. Raději pohledná ruská slečna než frustrovaný a přihřátý fízlák z BIS.

3 hlasy

Myslíte vlastního fotra toho fízláka? Jo jo, od domácího to bolí dvojnásob, máte recht.

0 hlasů

Ty jsi od nich placený už roky, prostitute. A to za smoleních takovýchto imbecilit.

1 hlas

Mezi nejšťastnější země na světě nás řadí právem - ohrožují nás jen dvě cizí tajné služby, jinde je to horší.

2 hlasy

Nás nikdo celkem neohrožuje, my jsme takové lejna ve světovém dění... můžeme být klidní.

0 hlasů

Vliv ruských agentů je vidět na každém kroku. Jenom tady na diskuzi se hemží jako švábi...

2 hlasy

To nejsou ruští agenti, ale obyčejní sockovití frustráti, že jim někdo sebral jejich hračku, které tak věřili.... Rus je sice blb, ale až takové blby by tedy neangožoval. Zase mějme trochu respekt k protivníkovi, jo?

0 hlasů

Mají pravdu vašnosti s tím manipulováním. Tolik bezmozků co tady zmanipulovali Amíci, tak to se nemůže podařit ani Číňanům.

1 hlas

Ruský stát je hlavní destabilizující ložisko Evropy. Ruská všeobecně podvratná činnost je neustále přtomná a musí se s ní počítat. Rusko je NEPŘÍTEL infiltrovaný mezi námi a slintající i z Pražského Hradu.

1 hlas

Hm, a co Rus destabilizoval mimo vlastní zemi? Všichni na něj prdí. Co vám furt leží ten ožralý nýmand v hlavách, starejme se o svoje prasečiny. Pár frustrátů tady hýkajících pro Rusko, asi sedm, pod dvaašeddesáti nicky... to je jako flus do Niagáry. A co?

0 hlasů

a uz maji aspon hotovou tu novou ucebnici dejepisu pro zakladnu skoly?
porad hykali, ze tu zadni muslimove nejsou, az pak zatykali cesky islamsky teroristy az v Jordansku.
nasi cuckari je tojtiz uplne ignorovali a dokonce je nechali posilat penize ISILu :-))))))
cekam, ze to rudy vmeno koudelka zase bude plivat hnis na Palackyho a Jiraska.
jeste se nekdo divi, ze dostal metal od CIA :-)))))))))

4 hlasy

Na ty dva české spisovatele, spíše však předchůdce Josefa Geobelse, nikdo žádnou špínu kydat nemusí, oni se ani tím, jak falšovali české dějiny, netajili. Dokonce si to psali do novin. Jak hnus, co jsme svedli, dokonale přikrašlovali, nepohodlné vynechávali, zamlčovali, překrucovali. A Čech se toho drží jako klíště. Čech si myslí, že jeho historie je krásná, ale je stejná, jakou ji mají ostatní národy. Dost zhusta hnusná.

0 hlasů

Takže se vlastně nemáme za co stydět.Palacký i Jirásek si přikrášlovali české dějiny,aby jsme se z Němců a Rakušákú stali opět Čechy,většina velkých měst už hovořila německy.Ostatně,není to jen česká specialita,přikrášlovat dějiny.Čech má tendenci se za národ stydět,a zcela zbytečně.Jirásek a Palacký pomáhali k národnostnímu cítění.Zdravím občany Hronova,určitě mne podpoří.

0 hlasů

A ještě to přiteplené Koudelkovo bratrstvo zapomnělo informovat, že i za blížící se chřipkovou epidemií stojí "ruské tajné služby." Stejně tak i za tím, že je v listopadu už docela chladno. "Ještě větší blbec, než jsme se obávali." To mne vždy napadne, když slyším o vrchním čučkařovi, řiťmistrovi Koudelkovi.

5 hlasů

Jsi jistě ještě větší blbec, než jsme doufali. Namísto abys pomáhal rusákům šířit jejich propagandu tady šíříš tyhle svoje idiocie. Takže jsi v podstatě neškodný blb.

2 hlasy

to už je na trestní oznámení na bisku, !, která z obyčejných lidí dělá nesvéprávné nemyslící lid a ze státních zaměstnanců ještě k tomu tuplem-asi tak

2 hlasy

Tak dávej, PEPANE...

0 hlasů

hm

0 hlasů

Ale že to pár let trvalo, než tyhle zcela zřejmé skutečnosti stát oficiálně přiznává.
Putinovské Rusko má potenciál na generace zničit vztahy s demokratickým světem. Myslím, že v mnoha ohledech už není cesty zpátky.

1 hlas

A vy těmhle ničím doloženým blábolům věříte ? Šéf české tajné služby má chránit české zájmy, ne být tragikomickým americkým lokajem.

2 hlasy

Tak snad lokajem Ruska?Za 30 let jsme se nestačili poučit.

0 hlasů

Hm, tak jaké jsou české zájmy, Geronimo? Jo, vynechte ty svoje, to nejsou české zájmy, ale pomatencovy.

1 hlas

Já věřím svému úsudku a svým zkušenostem. A čemu věříš Ty, belzeblče?

1 hlas

A vy těmhle ničím doloženým blábolům věříte ? Šéf české tajné služby má chránit české zájmy, ne být tragikomickým americkým lokajem.

5 hlasů

...víc hlasů, Tvoje názory by měly být jako Písmo, belzeblče :-)

1 hlas

"Ruské tajné služby se v ČR snaží manipulovat rozhodování" - To je teda fakt. Tuhle mi jedna podezřelá paní v samce řekla, že si nemám brát ten lovečák, že není nic moc, abych si raději vzal vysočinu. No nezabil bys ty Rusáky.

3 hlasy

Tož jsem si hned myslel, že totok Letnou nemohl organizovat ten rezavý šulin...

6 hlasů

Lépe se věci pochopí, když nebudete tak rozdělovat svět. Nepřátelství přitom nikdo nechce. Pozadí vztahu k Ruskuj vystihuje M. Gorbačov ve svém odkazu (viz dále). Stručně řečeno, prolomení rozdělení Evropy a celý demokratizační proces byl místo vědomí k rovnoprávné spolupráci mnohdy pojat jako prohra SSSR (Ruska) a východních států. Tady také jsou i zdroje obnovy mentality studené války v Evropě apod. Naše role je v pravdivém poznání, strategii a získání partnerů pro utváření funkční spravedlivé mezinárodní spolupráce (světového řádu). Bezpečnost je nedělitelná. Je potřeba, jak jsem již uvedl, vyjít z odkazu osobností, kteří měnili principy a dále ho rozvíjet, zejm. H. Kissingera - Word Order, J. Stiglitze - The price of inequality (je jí také terorizmus a migrace), H. D. Genschera - Meine Sicht der Dinge, M. Gorbačova -Was jetzt auf dem Spiel steht i J. Welche – Winning. A pozor na ty fabulace tajných služeb aj.


0 hlasů

Americké tajné služby CIA v ČR manipulují s rozhodovacímy procesy na všech úrovních státní správy. Čučkaři z BIS to záměrně neuvádějí.

7 hlasů

No samozřejmě,jediný záměr Amíků je rozvrátit Česko.Vidíte,jak pitomě to zní?

0 hlasů

Ale? To by ovšem znamenalo, že i Babiš je řízen z Langley. A co teprve Zeman! To by byl dvojí agent :-))))))

0 hlasů

Co taky mohou ty čučkaři psát. Že tady americké tajné služby (Mosad, BND a pod neřeším) šmírují kde koho?? Jak je to dlouho co měli z ostudy kabát, když se profláklo že šmírují ústavní činitele států které zatahují do svých agresí v zahraničí. Viz Německo a Francie....

1 hlas

Buď jste takové tele na úrovni děcka z páté třídy, nebo báývalá policajt, protože jen takové bezmozka někdo k policii vzít mohl. Tajné služby každého státu získávají informace odevšad, co jsou tajné služby tajnými službami. I od dnes přátelských států, když je to nutné. To je jejich práce, vy policajtské tele!

0 hlasů

Ty tupej_úde, zase jsi nesplnil plán v počtu nasazených botiček a srarosta tě_zjebal! Já snad vyše píši něco jiného. Kdyby ten čučkař řekl že někde vyslídili Amíka "s rukou v cizí kapse", tak nedostane od Langley metál.Každá svéprávná zprav. služba si hlídá svůj dvoreček. Jak je to dlouho co Švajc vyhulil "ekonomickou" rozvědku Mosadu a vykopli ze země. Jenže to by si zdejší američtí vlezdoprdelisté nelajzli.

0 hlasů

To Vám čučkaři z BIS osobně zdělili? 😁

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.