Uniklý e-mail
Část opozice vyzvala Berkovce k rezignaci na šéfa sněmovního výboru

11.03.2020 14:05 Aktualizováno 11.03. 15:35

Opoziční kluby ODS, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN ve středu vyzvaly předsedu sněmovního volebního výboru Stanislava Berkovce (ANO) k rezignaci na tuto funkci. Pokud Berkovec nerezignuje, je šéf poslanců ODS Zbyněk Stanjura připraven vyvolat jednání o jeho odvolání.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (3 hlasy) 11.03.2020 15:35

  Ale klidně jen bez buzika Moravce a zlodějů Kalousků či Pospíšilů a...

 • Jan Novak (3 hlasy) 11.03.2020 15:11

  My v Hudlicich bychom si prali , aby Česka televize davala diskuzni...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 12.03.2020 08:13

  Vy nemáte na televizi vypínač,nebo ho neumíte použít ? 🐵

 • Jan Blažek (2 hlasy) 12.03.2020 08:51

  Potrefené husy se ozvaly."Nezávislí" závisláci přivedli ČT tam,kde...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 12.03.2020 08:14

  Asi jako Vy ? 🐂

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ZVOLÍME ZA DOTACE DALŠÍ OKUPACI?

Současné vedení Evropská unie je nevýkonný, zaostávající, hystericky alarmistický, pro-multikulturní cenzurou prolezlý politicky dementní konglomerát směřující pomalu, ale jistě k paranoidní diktatuře pod heslem „více unie“. Vždyť se stačí podívat na poslední události.


Na koronavir reagovala EU jako vždy. Nijak. Veškerá odpovědnost zůstala na národních státech, tedy na těch, které EU pokládá za přežitek. Co bychom si mnozí Evropané bez těch svých států asi tak počali. Když muslimský Ergodan vytáhl s další vlnou „spontánní“ migrace, už bylo všem jasné, že jde o další útok na Evropu, ale problém se nechal na Řecku. Tedy národním státě. Co bychom si bez Řecka asi tak opět počali.

S váháním a po tlaku (rakouský kancléř Kurz byl příkladný) se EU zmohla na nějakou tu finanční pomoc a s tureckým Ergodanem , který je už zjevným nepřítelem Evropanů, začala cosi kapitulačně projednávat. Přitom Turecko je závislé na obchodu s EU ve výši kolem 80% své produkce. Stačilo by tomuhle diktátoru vypovědět vzájemný obchod, tedy udělit sankce obdobné Rusku, a revoluce druhého osvíceného Atatürka bychom se dočkali poměrně brzo. Proč to EU neudělá? Protože sice slovně přívaly migrantů odsuzuje, ale ve skutečnosti podporuje. Zájmy Evropanů tuto EU nezajímají, migranti jsou prioritou.

Ostatně proto se vytvořil v EU fond, který odhlasovali poslanci Evropského parlamentu (sic!) ve výši deseti miliard eur na podporu legální migrace. Slovo legální klidně můžeme zapomenout, protože legální je i tehdy, když je migrantu horko, nebo má žízeň, jak nám OSN nařídilo. Z tohoto fondu mají být také placení dobře zaopatření papaláši tzv. neziskovek. Cílem je především ale získat peníze na dávky ve výši německých a ty vyplácet migrantům povinně umístěných v neposlušných členských státech, ve V4 především.

Pokud najde někdo jiné vhodné slovo, než slovo „okupace“ pro tuto politiku, zaslouží si gratulaci. Protože po okupaci 1939, 1968 nás čeká další v roce 2020. Jenom se nenazývá vložením odpovědnosti do rukou Hitlera nebo dočasným umístěním vojsk, ale „povinnou solidaritou“. Opravdu chceme „povinnou solidaritu“ za dotace? Prodáme svou existenci a tisíciletou historii za mizerné dotace? Protože tak ta otázka stojí.

Politická demence nejenomže není v EU na ústupu, ale stále stoupá. Když upozorňovaly státy EU, že problém koronaviru vyžaduje koordinované uzavření hranic a časově omezené ukončení Schengenských pravidel, politická demence zvítězila a „svoboda“ pohybu ještě včera byla nad zdraví. Až to Italové nevydrželi a stovky mrtvol evropské politické demenci nastavili to pověstné zrcadlo, zde, žel, to byly rakve. Jenom smrt porazila do té doby úřadující politickou demenci.

Ale ani smrt nehne s německou kancléřkou Merkelovou, která včera ve středu prohlásila, že Německá vláda je podle ní přesvědčená, že uzavírání hranic není “přiměřenou odpovědí” na výzvy, kterým Evropa kvůli koronaviru čelí. Asi i kvůli ní Světová zdravotnická organizace vyhlásila globální pandemii koronaviru a kritizovala některé země za nedostatečnou rychlost a odhodlanost v boji s koronavirem. Tuhle merkelovskou politiku chceme? Kdo jí chce? Kdo se k ní hlásí?

Vidíme, jak turecký vládce Ergodan pozval do Istanbulu na kobereček Merkelovou a francouzského prezidenta Macrona, aby jim de facto nařídil, že otevření hranic EU oni dva zařídí a následnou okupaci států EU migranty prosadí. Co myslíte, že ti dva si tak budou v Istanbulu bránit? Nás původní obyvatele Evropy? Tomu ještě někdo věří?

Je to pro Evropu i svět doslova neskutečná škoda, že projekt federální EU je politickou demencí zmařen. Místo federace vidíme snahu na likvidaci národních států a snahu o jejich okupaci „novými obyvateli“ a vidíme přezírání vážnosti nebezpečí koronaviru, na který nikdo nemá zatím žádný lék. Dívejme se pozorně kolem sebe, kde je zastáncem této politiky. Protože jenom nesametová revoluce může tento trend zastavit a jedna z jejích podob je odchod z EU. Prý odchod z EU není na pořadu dne. Bojíme se o své prebendy, možná i o ekonomiku. A o své životy jsme se přestali bát? A co životy našich potomků, přátel, sousedů? Jaké tedy máme „České národní zájmy“? Máme ještě nějaké? Nebylo by špatné, kdyby si čtenář na tyto otázky zkusil sám odpovědět.

https://pravyprostor.cz/zvolime-za-dotace-dalsi-okupaci/
-------------------------------------------------- - -------------
ŘECKO: MIGRANTI CHTĚJÍ JET DO NĚMECKA, KDE JSOU PENÍZE ZDARMA (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/recko-migranti-chteji-jet-do-nemecka-kde-jsou-penize-zdarma-video/

CZEXIT

0 hlasů

My v Hudlicich bychom si prali , aby Ceska televize davala diskuzni
porad Otazky V. Moravce v nedeli nejenom na CT1 a CT24 ,
ale take na CT2 a CTsport cely den .
Usetrili bychom mnoho elektricke energie .

1 hlas

Vy nemáte na televizi vypínač,nebo ho neumíte použít ? 🐵

1 hlas

machuro jsi howado

1 hlas

to je na vyhození svinky z parlamentu-asi poradil hrad a duka

0 hlasů

to je na vyhození svinky z parlamentu-asi poradil hrad a duka

0 hlasů

to je na vyhození svinky z parlamentu-asi poradil hrad a duka

0 hlasů

Potrefené husy se ozvaly."Nezávislí" závisláci přivedli ČT tam,kde je.Už se nedá dívat ani na SPORT.

2 hlasy

My v Hudlicich bychom si prali , aby Česka televize davala diskuzni porad Otazky V. Moravce v nedeli nejenom na ČT1 a ČT24 , ale take na ČT2 a ČTsport cely den . Usetrili bychom mnoho elektricke energie .

3 hlasy

Vy nemáte na televizi vypínač,nebo ho neumíte použít ? 🐵

2 hlasy

Ale klidně jen bez buzika Moravce a zlodějů Kalousků či Pospíšilů a těch Němcových a lidem by se ulevilo!

3 hlasy

Zajímá mne,kdo zpúsobil,"uniklý e-mail",to musí být óbrvůl.

1 hlas

Asi jako Vy ? 🐂

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi