Obávaná nákaza
Hrozba koronaviru: Česko přestalo vydávat víza Číňanům

30.01.2020 14:47

Ministerstvo zahraničí kvůli koronaviru pozastavilo vydávání víz pro čínské občany a nepřijímá v Číně ani nové žádosti o víza.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 31.01.2020 10:39

  A proč „žerete“zkažené „žrádlo“. Proto,že je levné v super-hyper? 🤔

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 30.01.2020 20:13

  Zase juniore jen blekotas! Uz davno vedi odkud je chripka koronavir....

 • Jeroným Pražský jr (2 hlasy) 30.01.2020 15:51

  Kde je ten imbecilní blekota Kocourek se svými migranty? Kteří ne a...

 • megera megera (1 hlas) 31.01.2020 07:18

  no to brzy,na mě zapůsobylo vyjádření ministra zdravotnictví a hlavní...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 31.01.2020 09:37

  Héééj, blbe z prahy, kde máš ty rusáky, co nás mají přijít obsadit...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jo,to nás určitě ochrání.

0 hlasů

INVAZISTÉ CHOROBY ROZNÁŠET MOHOU?

Malárie, cholera, západonilská horečka, ebola, spavá nemoc, žlutá zimnice, virus Marburg, horečka Lassa, HIV, brugióza, leishmanióza, krymsko-konžská hemografická horečka, loalóza, drakunkulóza, nekatorióza, virus Nipah, horečka Dengue, schistosomóza, horečka údolí Rift, hepatitida B….

Výše můžete vidět výčet některých nemocí, které jsou celkem běžné v Africe. Některou z uvedených nemocí, plus spoustu různých výše neuvedených parazitů či dalších nemocí, v Evropě dříve běžných, dnes však již dávno vymýcených, v sobě může přinášet kterýkoli z migrantů, připlouvajících na lodích neziskovek bez dokladů či jakéhokoli očkování.

A teď trošku odbočím. Dnes uvízlo přes 7000 lidí na zaoceánské lodi jménem Costa Smeralda v přístavu Civitavecchia nedaleko Říma. Místní úřady nedovolily vylodění pasažérů, protože jedna žena z Macaa má horečku a problémy s dýcháním. Její manžel nevykazuje žádné příznaky onemocnění.

U ženy je samozřejmě – při současné panice – podezření na koronavirus. Tedy nemoc, jejíž nebezpečnost a úmrtnost na ni není až tak vysoká (jistě v porovnání s většinou výše uvedených nemocí) a vlastně ani není jisté, že je původem jejích problémů právě koronvirus. Je vysoce pravděpodobné, že na tak velké lodi se mezi více, než 7000 lidmi najde někdo nemocný, obzvlášť pak v zimě a v období, kdy jsou různě po Evropě rozeseta ohniska epidemie běžné sezónní chřipky. Tedy kdekoli cestou, na kterékoli zastávce, se mohla tato cestující nakazit právě sezonní chřipkou (na níž se paradoxně umírá častěji, než na koronavirus). Nebo může mít samozřejmě i běžnou virózu či cokoli jiného.

Nechci teď nijak napadat rozhodnutí nevpustit cestující do přístavu, před pár lety bych se nejspíš nad podobnou zprávou nikterak nepozastavila. Nicméně tentokrát nešlo nereagovat.

Jak je možné, že jsou zadržováni všichni cestující na lodi, na které je ze sedmi tisíc lidí jeden nemocný člověk s nejistou diagnózou, zatímco lodě neziskovek, plné afrických kobylek, se pouští do přístavů jedna za druhou, přičemž migranti jsou zpravidla ihned vyloděni a opečováváni neziskovkami? A to si jsem jistá, že všichni cestující výletní lodi i posádka mají platné doklady, případně, je-li to zapotřebí, také vízum, divoši nemají mimo mobilu nic.

Arický migrant, který nemá žádnou identitu, tedy cestuje bez dokladů, pochází z krajů, které jsou přímo promořené různými exotickými nemocemi a parazity, je většinou bez problémů a na přímý pokyn současné italské vlády vpuštěn na území Itálie, potažmo EU. Sice tam občas dochází k nějakým letmým prohlídkám, ovšem ne vždy. Navíc, migrantům se povolí vylodění a prohlídka nastane až poté, přičemž mnoho migrantů ani na prohlídku nepočká a zmizí.

Možná jste si všimli, že se v Evropě skutečně začaly ve větší míře objevovat nemoci, které byly běžné právě pro Afriku, stejně jako tropičtí parazité. Oficiální místa nám tvrdí, že je to vina jakéhosi globálního oteplování, případně to, že třeba parazity přenáší stěhovavé ptactvo. Jenže to ptactvo migruje po staletí, aniž by sem cokoli podobného dosud zavleklo. Kdo ale po staletí ve velkém zatím z Afriky nemigroval, byli její obyvatelé.

Pokud pojedete do jakékoli exotické země, vybaví vás očkováním, budete muset vyrazit s doklady, případně vízem. Budete-li chtít cestovat se psem třeba jen po EU, musí mít pas a čip. V místě pobytu si pak musíte vše plně hradit. Oni migrují bez dokladů, bez očkování, v místě se o ně – zcela bezplatně – postarají neziskovky na náklady EU, přesněji řečeno, na náklady občanů EU.

Zatímco civilizovaní, zřejmě i základní hygienická pravidla dodržující občané jsou prověřováni, jsou povinni nosit u sebe doklady a při sebemenším podezření na nákazu zadržováni na lodích, tak divoši, většinou bez sebemenších hygienických návyků, jsou vítáni málem se slavobránou. Nikdo po nich nechce doklady a nikdo je nezadržuje.

Už nedávná deklarace, přijatá europarlamentem hovoří o tom, že práva Afričanů v Evropě mají být nadřazena právům Evropanů. Dnešní zadržení výletní lodi v situaci, kdy se dnes a denně vítají u břehů neidentifikovaní migranti, aniž by je kdokoli zadržoval, zcela jasně ukazuje, komu evropský politický establishment nadržuje.

Na závěr bych jen dodala, že bych komukoli z těch, kdo tuto nezřízenou migraci podporují přála, aby si některou z v úvodu uvedených nemocí okusili na vlastní kůži. To se ale, bohužel, nejspíš nestane, neziskovkáři, kteří přijdou s migranty do styku jsou slušně proočkovaní a politici či jejich loutkovodiči, kteří invazi organizují, se nikdy nedostanou do situace, kdy by mohli od svých “hostů” některou z uvedených nemocí chytit. Nicméně v ohrožení je každý běžný Evropan, zejména pak ten, který žije ve větších městech s větší koncentrací lidí nebo v místech, kudy invazisté migrují.

Není právě výše uvedený dvojí metr na jedné straně na divochy a na té druhé na civilizované občany nejlepším důkazem toho, že je celá invaze plánovaná a záměrná??

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-inva

1 hlas

no to brzy,na mě zapůsobylo vyjádření ministra zdravotnictví a hlavní hygieničky,no jsou to "odborníci",palica mě to nebere jak se mohli dostat na pozice,asi tlačenka

1 hlas

Kde je ten imbecilní blekota Kocourek se svými migranty? Kteří ne a ne přijít? Tady je jasné a přímé nebezpečí z přívalu nakažených Číňanů a ten debílek ani nepípne, protože jde o rudé soudruhy proletáře???

2 hlasy

Héééj, blbe z prahy, kde máš ty rusáky, co nás mají přijít obsadit :)))???
Pořád nic, co :)))???
Zato muslimských kobylek přibývá denně po stovkách.
A já zapomněl... každý z imigrantů se jmenuje Putin :))))

1 hlas

Zase juniore jen blekotas! Uz davno vedi odkud je chripka koronavir. Za mesic bude vse s koronavirem vyreseno. Prislo to z masa z divokych zvirat co prodavaji ve stankach na trzistich. My by jsme si meli dat taky velky pozor co zereme a jestli nam opet a zase poslou z Polska zkazene zradlo, okamzite zavrit na rok hranice. kolik zkazeneho zradla jsme se tady nazrali a vlada byla zticha, cela poka.ana neco rict aby se v Bruselu nerozlibili.

2 hlasy

A proč „žerete“zkažené „žrádlo“. Proto,že je levné v super-hyper? 🤔

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.