Bývalý exprezident
Klaus spatřuje hrozbu v "zelené ideologii" a panice kolem klimatu

07.11.2019 13:08

Ekonomická transformace v 90. letech splnila očekávání Václava Klause, jednoho z jejích hlavních "architektů". Cílem bylo rychle oddělit ekonomiku od politiky, řekl Klaus na konferenci Masarykovy univerzity v Brně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Honza Hloupý (10 hlasů) 07.11.2019 17:09

  Jen tak pro redakci: "bývalý exprezident" je nesmysl. "Exprezident"...

 • Franta Kocourek (6 hlasů) 08.11.2019 05:03

  Náš nejlepší prezident, co jsme měli. Varoval nás, že EU nás chce...

 • Přímotop (5 hlasů) 07.11.2019 18:40

  Princip kupónovky nebyl asi úplně špatný, to není třeba hájit. Ať...

 • - - (5 hlasů) 07.11.2019 15:26

  Je to lhář, podvodník a makrodefraudant. Navíc ve službách Ruska.

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 07.11.2019 17:10

  Komunistický protěžovaný kádr, ekonomický ničema a vynálezce českého...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jen škoda,že nebyl prezidentem od roku 1990 a místo dementní špiny podvodné,která vytunelova tuto zemi a zničila s Kocábem a Horáčkem a jehož podvody všichni hradíme doted jako Chemapol Grup

0 hlasů

"Nechtěli jsme přeměnit většinu občanů v námezdní pracovníky zahraničních firem", co jste nechtěli to nikoho nezajímá, podstatné je to, co je skutečnost.

0 hlasů

nepatří to sem,ale nikde to nemůžu zveřejnit...nyní všude propagují pseudo generála pavla jako kandidáta na post presidenta jako experta na vše.stál nás tento odborník ,kam vítr tam plášť ,ročně 200 mil.korun,jeho funkce,nedivte se ,že nám tento post rádi naši pseudo spojenci rádi přenechají ,vy dobroserové......jediný politik ,který hájil naší zájmy byl Petr Mach vy ulítlí pravdoláskaři a naivní studenti....p.pavel má jen pěknou vizáž a pro to byl vybrán do funkce NATO a dělají reklamu na prezidenta...byl by dobrá loutka pro EU,NATO

0 hlasů

Proč se papa Tunel tak vítězoslavně šklebí?? V ruce drží "uchošťouru" (že by se mu ulevilo), nebo se mu podařilo odklonit zavírátko od nějakého protokolárního pera? :-) .

0 hlasů

Klaus má pravdu !

1 hlas

Má velký kulový h..... a ne pravdu!

1 hlas

Ekonomická transformace v 90. letech splnila očekávání Václava Klause, jednoho z jejích hlavních "architektů". Cílem bylo rychle oddělit ekonomiku od politiky, řekl Klaus
Ano KLAUS je spokojen a to jak je politika oddělena od ekonomiky Andrej Babiš (Bureš) nelze přehléfnout :-)
Ten děda už je fakt mimo, stejně jako ten hradní šašek

2 hlasy

Pan prezident má, jako obvykle, opět pravdu.

1 hlas

Pan zlovolný Pyčus, vás jako obvykle rozněžnil.

0 hlasů

Jo jo od Vaška po Mildu máme fakt štěstí, akorát nejde poznat kdo je tam šašek

1 hlas

Klaus je jeden z největších ignorantů v oboru klimatologie, což mu při jeho nadutosti umožňuje hlásat totální bludy.
Je to totéž jako popírání holocaustu, jen ten byl v minulosti, tohle se odehrává nyní.

4 hlasy

Popírat změny klimatu je opravdu hloupost. Na druhé straně je nutno přiznat, že se klima měnilo vždy a to i bez zásahu člověka. Nevím, proč si najednou myslíme, že "poručíme větru, dešti" a změnám zabráníme a to tím spíše ne, protože "lidstvo netáhne za jeden provaz".

1 hlas

Ano, klima se měnilo vždy, ale ta změna měla vždy nějakou příčinu. Zemětřesení, pád meteoritu, výbuch sopky, nebo přemnožení nějakých organismů, které které mělo za následek porušení rovnováhy v přírodě. Rozhlédnete-li se kolem sebe, tak člověk je všudypřítomen - přemnožený druh. A přetváří a ničí vše kolem sebe...

2 hlasy

Klimatické změny posledních let nepochybně nastaly nekontrolovaným přemnožováním afrických čerňochů a hnědých machometánských muslů!

0 hlasů

To je holá nutnost, si to myslet. Jen fatalista se dívá, jak se pod ním drolí břeh a říká - neporučím větru dešti. Pokud se té změně klimatu nepokusíme bránit, budeme se muset později už jen adaptovat. To ale nebude pro všechny a všude...

1 hlas

Nám asi nic jiného nezbude, než se adaptovat, protože změna není v našich silách. To není fatalismus, to je fakt. A jestli si myslíte, že záměna plastových brček za poloplastová nás zachrání, tak jste na omylu. Tím samozřejmě neschvalují zaneřádění oceánů, řek a lesů. Ale podívejte se po planetě a zopakujte si, kdo jsou největší znečišťovač. Nejsme to my Evropané, ale 'Cína, Indie a Rusko a ti se, z dobrých důvodů vykašlou na vás i na Grétu, která jde raději kritizovat čistou Kanadu.

1 hlas

Takže radíte co? Následovat Čínu, Indii a Rusko a vys_at se na ohledy k prostředí....Nesouhlasím. Postoj k okolí je věc osobní volby a ta zase reflektuje nějakou kulturu. Změna JE v našich silách. Změna postoje.

1 hlas

skleníkový pseudoekonom,zloděj a lhář,dovedl naší zem a ekonomiku do propasti a nekonečných dluhů,zjistěte si jak se v 89 roce dostal k moci

1 hlas

Ivan Gabal vyprávěl, že když zakládali OF, tak to tam byl samý disident, umělec a študent. Klaus tam běhal s notýskem a tužtičkou a škemral: "Kluci, nechte mne taky něco dělat...". Tak mu dali finance, do toho se nikomu nechtělo. Jenže prachy jsou základ téměř všeho, tedy i státu. Učiň čertu dobře, obsere ti plot...

1 hlas

Blbost !

0 hlasů

Ano, vaše blbost, milostivá...

0 hlasů

My si to dobře pamatujeme, jak tahle sebestředná narcistická veš došla k lizu. Díky tupému nárůdku.

1 hlas

Důvěra není tupost. Klaus byl precedentní příklad hochštaplera, s jakým společnost do té doby neměla žádnou zkušenost.

2 hlasy

Bolí paranoia ?

0 hlasů

je to dedek tunel ale v mnohem ma pravdu

3 hlasy

Není těžké, mít v mnohém pravdu. Dokáže jí říkat kdekdo. Podstatná je ale ta osoba. Pravda neznamená pochopení a už vůbec neznamená názorový soulad, pohled na svět.
Když zloděj řekne - udělal jsem vaši chatu, vy se o tom přesvědčíte, budete ho ctít?

0 hlasů

Ovšem když se velkozloději (miliardáři a politici) sejdou v Davosu a postraší nás výplody jimi úkolovaných odborníků, tak si z toho různí Ovocenkové přesto sednou na zadek.

1 hlas

Hodně špatný příklad: on ten okradený soused je totiž Čech, včera šlohl něco jinému sám. Tolerance k porušování zákona v této zemi je neskutečně vysoká. Příklad? Jedete si po silnici a najednou na vás všichni blikají. Víte, že tam stojí policejní hlídka. To je pro tento všivý nárůdek zlodějů škodná, ne vrazi, únosci, zloději, piráti sinic bez paírl, smažky za volantem, prostě jako oni. Kteréžto tihleti gauneři říkající si slušní nebo klasika obyčejní lidé, varují v protisměru.
Když se nám v noci dva takový obyčejní lidé dobývali dlažební kostkou do firmy, probuzení svědci uváděli policii, že mezi sebou vedli dialog, jestli si takové sklo může obyčejný pracující člověk jako oni dva, dovolit a to je rozzuřilo ještě více. Přitom ani jeden ani minutu nikdy v jeho životě nepracoval a nezaplatil korunu daní.
Když nám na bytovce vykrádali sklepní kóje, policajti obšancovali míst, ale nikdy nikoho nechytili. Až soused si všimnul cizího auta odrážející od bytovky a jel za ním, toho vybrali dvakrát, no a volal policajty. No a jak za nima jel a jak policajti postavili dopředu hlídku, začali čeští slunolidi blikat... tak borci zajeli na polňačku a tam čekali, až to skončí.
Souseda za měsíc na to vyhodili z práce, šlohnul tam kango...Tak asi tak..

0 hlasů

A co jsi šlohnul ty? Přiznej se...!

1 hlas

zdravím

1 hlas

Náš nejlepší prezident, co jsme měli.
Varoval nás, že EU nás chce vyhladit a zničit.Jako jediný.
Ostatní měli v očích protočená éčka a nic jiného je nezajímalo. Hnus a humus.

ROJEKT NĚMECKEM OVLÁDANÉ EVROPSKÉ UNIE JE PO NACISMU A KOMUNISMU DALŠÍM TOTALITNÍM PROJEKTEM, KTERÝ MÁ ZNIČIT SUVERENITU A DEMOKRACII NÁRODNÍCH STÁTŮ

Skandální, ale vlastně logické. V návštěvnickém centru Evropského parlamentu Vás uvítá prohlášení: „Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby… Jediným konečným opatřením proti tomuto zlu je federální unie.“ Informuje o tom The Telegraph. Ještě zajímavější je, že tenhle výrok pronesl britský politik Philip Kerr, který byl v třicátých letech horlivým stoupencem appeasementu a ústupků hitlerovskému Německu, který ještě v předvečer bitvy o Británii v roce 1940 Churchilla nabádal k uzavření míru s Hitlerem… Všechno to ale do sebe logicky zapadá. Evropská unie má totiž nacistické kořeny. Hnutí SPD brání suverenitu našeho státu proti diktátu Bruselu!

Již Adolf Hitler vyzýval, aby se národní státy ve prospěch Německem budované Nové Evropy vzdaly své suverenity. V tomto smyslu hovořil i nacistický ministr propagandy Joseph Goebbels v projevu k českým novinářům. Že má EU nacistické kořeny, píše dobře britský historik John Laughland v knize Znečištěný pramen. Existuje i řada citátů Hitlera, Goebbelse a dalších nacistických pohlavárů, které opěvují jednotnou Evropu. Zde je i jiná kniha ke stažení: http://desitka.org/nkbeu.pdf .

Jak informoval die Welt, podobně německá kancléřka Angela Merkelová před časem prohlásila, že by se národní státy měly vzdát své suverenity. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, prohlásila.

https://pravyprostor.cz/projekt-nemeckem-ovladane-evropske-unie-je-po-nacismu-a-komunismu-dalsim-totalitnim-projektem-ktery-ma-znicit-suverenitu-a-demokracii-narodnich-statu/

CZEXIT

6 hlasů

O sjednocené Evropě se mluvilo kvůli neustálým válkám už za Komenského a dávno před ním, šašku!
V Bauhausu mají podpostelovou past na migrošky, skočte si tam.
Sjednocená Evropa je záruka míru a prosperity, ultrablbe! Jakou dobu tady nebyla válka, zatímco Balkán se už zase řezal.
Klausovi a zlodějškým čecháčkům vadí EU proto, že šlape aspoň nějak zlodějům na perka, což v národním státě nebylo, tam měli takoví jako vy zelenou. Co na tom, že vy jste byl tak blbý, že jste si ani nakrást neuměl.
Merkelová, vy blbe, prohlásila, že v určitých směrech spolupráce je nutné, aby se státy vzdaly své suverenity, protože vy ubožátko ubohé tupé líné, by každý stát dělal na svém písečku zcela jiné věci, které by se sousedy nebyly propojitelné. Klasika emisní normy, elektrikářské normy, topenářské normy. Nemůžete si domů přitáhnout lednici z Německa, která vám bude například vyrážet váš, český, chránič. Bože vy jste howado, proč nejste ve stáji u žlabu?
Jak můžete srovnávat tohotle zlodějského komunistického lháře, tuneláře a zloděje, co naši zemi dovedl do srvabu, s Merkelovkou, jejíž jedinou chybou bylo pozvání syrských uprchlíků poté, co tam proti protestům Německa udělali USA a další země, ze Sýrie jeden velký bordel?

2 hlasy

Zas tak skvělý nebyl. Sice po pravdě říkal, že nám Lisabonská smlouva uškodí, ale nakonec ji podepsal. Prý pod nátlakem. Jenže mu reálně nic nehrozilo. Maximálně by ho eurohujeři tahali po soudech a odvolali. Teď mohl být národním hrdinou.

Privatizace byla pochybná a Klausova amnestie vysloveně smrděla (ta Havlova byla ovšem mnohem horší) .

Se škodlivostí zelené ideologie má pravdu. Více je však škodlivá ideologie lidskoprávní, o kterou se opírá přijímání muslimských migrantů. Názory lze změnit, ale migrantů se už nikdy nezbavíme.

2 hlasy

Těžko říct, která amnestie byla horší...
Klaus omilostnil své privatizační kumpány, jejichž causy trvaly déle než osm let a se kterými soudy nebyly schopné hnout...
Havel odpustil vězňům zbytkové tresty, šli prostě domů o něco dřív, tuším o dva roky. Chtěl dát všem novou šanci. Druhou věcí bylo praktické provedení amnestie, to už nebyla Havlova věc, ale věc státní správy...

0 hlasů

Hlavně za tou špinou podvodnou zůstaly ty vytunelované miliardy viz IPB nebo fond Trend a dále zemědělské družba a drnovický zázrak s Gottwaldem a Krejčířem spojený v Chemapol Grup. Ostuda dementní špina vykradla tuto zemi...

0 hlasů

Nemáte pravdu..

1 hlas

Nemá.

1 hlas

Ma.

1 hlas

Proč se nedá věřit politikům? Angela Merkelová ve dvou minutách. Nyní vám to dojde

Německá politička ukazuje, že je možné zásadně změnit postoj a to naprosto bez uzardění. Volme politiky, kteří jsou konzistentní a nemění názory jako ponožky, uvádí se v popisku videa. (Foto: Youtube)


https://ac24.cz/-/proc-se-neda-verit-politikum-angela-merkelova-ve-dvou-minutach-nyni-vam-to-dojde?redirect=%2F

3 hlasy

Zkuste pro jednou třeba tohle: https://manipulatori.cz/

2 hlasy

Václav Klaus zabránil rychlou privatizací největšímu rozkrádání v dějinách ČR. Státem vlastněné podniky se ukázaly jako nefunkční a přechod k soukromému vlastnictví byl nutný. Jenže to přechodové stádium je z hlediska kradení majetku horší, než když všechno patří státu - když je vše státní, tak sice lidi kradou třeba materiál na stavbu, ale nikdo neukradne například výrobní linku nebo nějaký patent - to by mu bylo k ničemu, když nemůže podnikat. Ale jakmile začnou existovat soukromé podniky se státními pohromadě, ihned se otevřou možnosti, kudy může majetek unikat. Stačí třeba uplatit nákupčího a hned můžete státnímu podniku prodat předražené zboží. Tohle období je zapotřebí co nejvíc zkrátit, aby byly všechny podniky soukromé a každý si na svůj majetek dohlédnul. Kdyby se to zkrátit nepovedlo, musel by stát svoje podniky dotovat, vázaly by budovy, zaměstnance i další majetek a ekonomika by stagnovala. Václav Klaus správně vyhodnotil, že tahle cesta je horší, nelze čekat a vše je zapotřebí provést rychle bez ohledu na jiná negativa. Před rokem 1990 byl problém dostat dítě na vysokou školu, pokud člověk nebyl zadobře s komunisty. O studiu práv to platilo dvojnásob. Strana obzvlášť dohlížela na to, aby měla u policie, v justici a na všech důležitých pozicích oddané lidi. Pro takového člověka je ovšem každý podnikatel zločinec z principu a nerozlišuje poctivé nebo nepoctivé. S novým státním zřízením není zadobře a snaží se vše sabotovat nebo na tom alespoň vydělat. Tihle lidé byli nepoužitelní k tomu, aby řešili tisíce obchodních sporů a hospodářských trestných činů, které se najednou vyrojily. Vystudování vysoké školy a získání zkušeností, aby byl člověk použitelný ve státní správě, by trvalo minimálně 10 až 15 let. Obzvlášť v situaci, kdy ani školství nebylo připravené, aby výchovu nové generace zvládlo. Vždyť neexistovaly ani finanční úřady nebo bankovní dohled. Morálka národa byla zkažená lety totality. Každý byl zvyklý uplácet a obcházet zákony, protože panoval názor, že stát je nepřítel. Za takové situace můžeme být rádi, že se z veřejného majetku ztratilo tak málo. Lepší několik stovek vytunelovaných podniků než jim muset hradit dotace z našich daní po mnoho let. Třetí cesta nebyla. A co se té inflace týče - obrovský úspěch byl, že se tenkrát povedlo dosáhnout směnitelnosti koruny a každý si během krátké chvíle mohl nakoupit cizí valuty za kolik chtěl. Dříve byl jejich nákup limitován a tržní kurz neexistoval. Živila se na tom spousta vexláků. Klaus tohle vymýtil během chvilky.

3 hlasy

Naprostý souhlas !
Bydlela jsem naproti podniku, ve kterém jsem roky pracovala. Velmi brzy po Sametu přestal vyrábět a pak už jsem jen se smutkem ráno pozorovala, jak je denodenně rozkrádán. Nejdřív se ztrácela okna a pak už to šlo fofrem až do detailů, kachliček uvnitř, atd., atd. Privatizace MUSELA proběhnout fofrem, protože podniky krachovaly - neměly odbyt !

0 hlasů

většinou šlo i disidenti z řad soudruha dementního Havla a šlo o lidi ,kteří neměli školy a jejich rozum připomínal psa...

0 hlasů

Nemusela. Majetek měl být hlídán až do úspěšné privatizace. Odbyt se neobnovil změnou majitele, ale změnou produkce.

2 hlasy

Podobný názor jsm předpokládal, proto jsem v textu popsal, že hlídání majetku nebylo možné - státní aparát nebyl v takovém stavu, aby to dokázal. Policie, justice ani finanční úřady toho nebyly schopné. Chyběli lidé, zkušenosti i zákony. Potřebná morálka nebyla zažitá, aby to šlo bez toho.Když státní obchod nakupuje u státní továrny, nemá potřebu uplácet a kupovat něco pod cenou, protože jsou oba podniky státní. Kradou nanejvýš zaměstnanci tím, že pronášejí něco vrátnicí. Jakmile je ale nějaký podnik v řetezci soukromý, otevřou se kanály, kudy mohou utíkat peníze. Soukromé a státní podniky pohromadě prostě fungovat nemůžou. Nevidím to jako argument proti priivatizaci, ale spíš pro její co nejrychlejší průběh. Klaus dal svobodu všem - lotrům i poctivým lidem. Pozdější vlády se snažily smyčku opět utáhnout, ale nepovedlo se jim to bez toho, aby jí vedle těch lumpů utáhly opět i poctivým lidem. Máme tu omezování plateb v hotovosti, kontrolní hlášení, hlídání kdejaké drobnosti. Vedlo to jen k tomu, že lotři začali místo tunelování čerpat dotace. Začali prostě používat jiné metody. A poctivý člověk má problémy a naráží na překážky, když chce s dobrou vůlí dělat něco obecně prospěšného. Nekrade se míň než v devadesátých letech. Jenom je to kradení víc legální.

1 hlas

Ale bylo to možné. Muselo by ovšem být schopné politické vedení. Zaměstnanci těch podniků mohli být placenými hlídači až do změny majitele.
Klaus osobně brzdil legislativní změny, ve prospěch hladkého průběhu obřích majetkových loupeží. Zcela vědomě a neskrývaně. On je osobně zodpovědný za ustavení norem obchodních praktik v 90.letech. Podnikání musí mít náskok před právem - děl ten modrý soudruh.

2 hlasy

Velmi vynalézavý příběh dobroty, prozíravosti a vlastenectví někdejšího předsedy ODS, ministra financí a premiéra. Jenže je to fake.
Klaus záměrně nechával krvácet státní majetek do vybraných rukou kumpánů-soudruhů. Klaus sice v KSČ nebyl, ale celá novodobá pseudoelita, jíž držel otevřené dveře k rozebrání, je mu vděčná. A on ji. Proto také vyhlásil neslýchaně hanebnou amnestii právě pro spolugaunery privatizace.

3 hlasy

Nehorázná ptákovina, pane. Vy silně zapomínáte, že bolševičtí hochštapleři, kteří jediní měli možnost se k majetkům dostat, nebyli žádní soukromí vlastníci ani podnikatelé, kteří vlastnili rodinný majetek po celá staletí budovaný, ale prachsprostá chátra všehoschopných ničemů. Taky všechno přivedli na buben, rozkradli, položili a vytunelovali. Jen z titulu svého členství v KSČ a toho, že tím pádem byli i po Halvově kašpařici na tento přitroublý národ stále v pozicích ředitelů, náměstků, vedoucích úseků atd.
Oni neměli k tomu majetku žádný vztah, neuměli ho zvelebovat a co hlavně, ani nikdy nechtěli něco takového. To bylo co můžeš urvi, a co nemůžeš, zk*urvi.
Nebyla vymahatelnost práva, toto nemohlo nikdy fungovat a tomuto nemůže nikdo věřit mimo toho zdejší frustrátské úderky,
Kadet nám jistě zakejhá, no poďme, Kadet, gá gá gág gá! Jenže ten b*lbec byl u policie, pohrobek kovaných bolševických kádrů a měl holou zadel a má ji dodneška a bude ji mít do smrti.

2 hlasy

Já nvím, jak v té době bylo nenožné vydobýt pohledávky. Ničemu jsme nerozuiměli. Když přišel někdo se zkušenostmi z podnikání z ciziny, tak si se vším poradil mnohem líp. Nevymahatelnost práva, ta asi způsobovala všechny ty nedostatky na které lidi poukazjí.

1 hlas

Je to dobrý příspěvek, ale ten příklad s odprodejem předraženého majetku státnímu podniku...to je věc, kterou je možno (řekněme) snadno vrátit k původním stavu nebo i jinak relativně snadno napravit. Ale právě po klausovsku se to tu dělo ve velkém a nevratně - z privatizovaného podniku se vyvedly (ods měla výraz "odklonily") aktiva, ponechaly se v něm dluhy, bordel a nechalo se to spadnout a zaplatit daňovými poplatníky. A to byl myslím pravý důvod inflace - způsob hospodaření, nikoliv touha po směnitelnosti koruny. Zadlužené banky byly pak levným soustem pro zahraničí. Veksláků neubylo, vekslují pouze oficiálně, dodnes a proto nechtějí přijmout euro.

2 hlasy

Princip kupónovky nebyl asi úplně špatný, to není třeba hájit. Ať Klaus obhájí to, proč privatizovaný majetek v hodnotě 360 miliard nechal převážně rozkrást (o korupci ani nemluvím), na dluhy vzniklé v bankách v hodnotě 600 miliard vybral od nás, daňových poplatníků (2,5x více, než tehdy činil náš státní roční rozpočet - dovedete si představit, kde bychom dnes byli? Ani Řecko se tolik nezadlužilo...) a proč dopustil jako ministr financí obrovskou inflaci (v r.1991 56%), když tolik potřeboval domácí investory?

5 hlasů

...já si s dovolením hned odpovím - proč? Aby se mohl teď na nás takto škodolibě usmívat...

2 hlasy

Nemáte pravdu !

1 hlas

Jarrrruno, tak už nám taky něco napiš!

1 hlas

...a zajímao by mne, co to drží zase v ruce a jestli to vrátil.

3 hlasy

Klaus není jediný viník.Sobotka třeba ty námezdní dělníky cizích firem z lidí udělal.Ono nejde najet reformu jedním směrem,aby za každé dva roky někdo jiný otočil kormidlo zcela jiným směrem.A neplatí to jen v ekonomice.

0 hlasů

Největší blbskostí Klause byla jediná praktická záležitost:podříznutí veřejnoprávních médií,byla by společnost daleko méně rozvrácená!Prý investigátoři,pche (nemyslím tím pChe,skvělý pivovar ve Chříči),nýbrž novinářské sra-průjem.

0 hlasů

Komunistický protěžovaný kádr, ekonomický ničema a vynálezce českého loupeživého kapitalismu a tunelu. A amnestie sám sobě.
Co mu bránilo opsat zákony týkající se ekonomických pořádků od Německa a pak privatizovat?

4 hlasy

Jste prachsprostý hulvát a lhář !

1 hlas

a také rasistický semita žid-názi.

0 hlasů

To je Klaus. Hulvát a lhář, velkopodvodník a manipulátor sledující bezohledně soukromé a protispolečenské cíle.

1 hlas

co čekáte od semity žida? to samé jako standa gross, krysa rath,bureš atd.atd.fšak vy to znáte a moc dobře to víte.chá,chá,chá.šalóm,ajnštajn.

0 hlasů

Jen tak pro redakci: "bývalý exprezident" je nesmysl. "Exprezident" je "bývalý prezident".

10 hlasů

celý rok- partyzáni, protižidovský klan otce livie a širokohubý rozvedený

1 hlas

Stokrát opakovaná lež se časem stává pravdou.Bohužel,chtělo to lepší lidi.Ti bohužel často zůstavají nebo jsou odstrkování mimo.

3 hlasy

Je to lhář, podvodník a makrodefraudant. Navíc ve službách Ruska.

5 hlasů

Bolí paranoia ?

0 hlasů

Ptáte se na špatné diskuzi. Psychiatrie je jinde.

0 hlasů

On nelže, on je vážně takový sebestředný bezpáteřní haj*zl.

3 hlasy

Až po vás

0 hlasů

Škoda mluvit...

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi