Rozhovor o rezignaci
Kovářová: Dostala jsem výtku i za to, že jsem ušetřila

07.12.2010 06:30 Rozhovor

Bývalá ministryně Daniela Kovářová se rozhodla, že ke konci ledna 2011 rezignuje na funkci šéfky Justiční akademie. Důvodem je podle ní chování ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila. Dostávala prý výtky i za to, že ušetřila. "Mám-li být upřímná, stydím se za něj," řekla v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • frantisek hlavac (103 hlasů) 07.12.2010 08:26

  Jen fanděte pane Šimurdo, tato dáma má díky Němcovi tolik mafiánských...

 • vítězslav mikuš (89 hlasů) 07.12.2010 09:25

  Vážená paní ředitelko.Asi máte krátkou pamětˇ,nebo si jen cintáte na...

 • Milan Orság (62 hlasů) 07.12.2010 09:51

  Kovářová mne udivuje. Ona neví, s jakými lidmi se spojila? Co čekala...

 • Tento (56 hlasů) 07.12.2010 08:21

  Šimurdo, raději zalez, než ti někdo práskne po hlavě, třeba ti...

 • daniel Pink (55 hlasů) 07.12.2010 10:19

  Kovařova zbožnovala ODS==mafianske šmejdy--čemu se divi?

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

copak, copak,Pospíšl nesouložil?

34 hlasů

Kovařova zbožnovala ODS==mafianske šmejdy--čemu se divi?

55 hlasů

Kovářová mne udivuje. Ona neví, s jakými lidmi se spojila? Co čekala od ODS? Slušné a poctivé lidi? Je vidět, že je asi pravá blondýna. Mne jen překvapuje, co vše ODS založila. Justiční mafii v čele s neodvolatelnou Veseckou a náměstkem Pospíšilem, Justiční akademii, kde se učí mladí soudci zametat kauzy pod koberec, VŠ ODS v Plzni, pro deševně vadné, viz. Řábková, Jančík, Benda a pod. grázlici. Policie je plná odpadu po Langrovi. K tomu všemu ještě mafiáni protlačili na místo prezidenta, největšího zloděje naších novodobých dějin - Klause. Al Capone se jen v hrobě stydí. Toto on se svými žabaři v Chicagu nedokázal. Nácek a hulvát Topol, spolutvůrce toho všeho, se jen v ústraní směje a jak tvrdil, on už je za vodou a teď jen užívat nahromaděné prašule. Jen ho udivuje, že ho nikde nechtějí. Vždyť by je poučil, jak se krade a podvádí.

62 hlasů

Vážená paní ředitelko.Asi máte krátkou pamětˇ,nebo si jen cintáte na pentli.Když jste nastoupila na Justiční akademii(před ministrováním),lektorům,kterých jste se chtěla zbavit jste zadávala nesmyslné úkoly,komunikace s nimi přes mail,při osobních rozhovorech z vás arogance jen stříkala.Pakliže mluvíte o šikaně-když ji provádíte vy směrem k podřízeným je to asi v pořádku,chová-li se někdo takto k vám je to skoro trestné.Justiční akademii jste pohřbila právě vy.už tím,že jste nejschopnější lektory vyhnala-asi proto,že o právu věděli víc jak vy.V této chvíli máte jen poloprázdné baráky a pár svých patolízalů.Vaše slova o vzdělávání vyšších soudních úředníků je pouhá fikce spisovatelky pokleslé literatury.Dalo by se dlouze srovnávat vaše konání v oblasti řízení JA se slovy jimiž jste oblažovala - spíše ohlupovala veřejnost.Děláte ze sebe mučednici v justici,ale opak je pravdou,vy jste udělala z justice mučednici děkuji -odejděte.

89 hlasů

Zase tu mame festival blaznu ?

28 hlasů

Jen fanděte pane Šimurdo, tato dáma má díky Němcovi tolik mafiánských kontaktů, že se jí určitě špatně nedaří a prací se nikdy nebude muset živit. Opakoval jsem to už jednou a říkám to znova, paní Kovářová byla a je to nejhorší, co mohlo českou justici potkat, bylo by pro ni nejlépe, kdyby už konečně nechala právo, které si vysvětluje někdy dost podivně a věnovala se výhradně svému oblíbenému pornu, tato dáma silně emočně nevyrovnaná exhibicionistka je totiž nejen ostudou justice ale i hanba žen v politice, neznám žádnou rozumnou političku za hranicemi Evropy, která by se místo znalostí práva chlubila sexuální aktivitou, odrovnala by se hned ze začátku, ale Čechistán spolkne všechno, podle toho také naše právo vypadá, tahle dáma nepatří do taláru ale do putyky čtvrté cenové. Paní Kovářová, bylo vás dost, zalezte už někam!

103 hlasů

Co rozumíš Franto pod větou "...prací se nikdy živit nebude...", co rozumíš pod pojmem "práce"...to co já ? Já pod tím rozumím uplatnění a ztržnění (prodej) svojeho produktu. Co pod tím rozumíš ty?...jako kopání krumpáčem... mozoly???

15 hlasů

Danielko, fandím Vám!!!

30 hlasů

tentokrát musím s váma souhlasit! Daniela je krásná ženská a já nemám rád bukvice jako je mimistr Pospíšil. Nejprve byl oooda, apak je ooodées! Má vůbec svojeho hošana, nebo se mu to tlačí na mozek?

21 hlasů

Šimurdo, raději zalez, než ti někdo práskne po hlavě, třeba ti propuštění lotři, od tvojí Danielky !

56 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.