Vláda
Od 25. května budou platit nová nařízení spojená s bojem proti nákaze

15.05.2020 10:43 Aktualizováno 15.05. 11:05

Ve vnitřních prostorách stravovacích zařízení, která se znovu otevřou veřejnosti 25. května, bude platit povinnost nošení roušky pro personál i hosty.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (4 hlasy) 15.05.2020 12:17

  Povolila nám to Evropská unie ? V opačném případě zase budeme čelit...

 • Honza Hloupý (2 hlasy) 15.05.2020 13:05

  Ty podmínky jsou absolutní psycho, nedají se dodržet ani při...

 • Jiří Vampola (2 hlasy) 15.05.2020 13:51

  Naprosto komicky zní, že při pobytu u bazénů se při plavání a slunění...

 • Lopez Jordan (1 hlas) 15.05.2020 15:30

  Hlavně, ať do toho nestrká rypák Evropská unie.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Německo ztrácí stále více kontrolu nad svými občany, ulicemi a kriminalitou migrantů

Migranti spáchají v Německu 230 trestných činů každou hodinu. Muslimové údajně nemají k policii žádný respekt. V Němcích se to doslova vaří a lidé v autech i na bicyklech v ulicích honí a útočí na migranty. Policie prý nezasáhla..

Včera byly německým Spolkovým kriminálním úřadem zveřejněny statistiky kriminality migrantů. Policie, podle Gatestone Institutu přiznává, že již přestává zvládat kriminalitu v některých městských částech. V saském Bautzenu (Budyšín), ve východním Německu, včera dav padesáti údajných neonacistů házel po migrantech kameny, čímž se tak zopakovala scenérie násilí, nadávek a hrozem proti migrantům ze září. To, co se děje u německých soudů, je dle policistky jen špatným vtipem.
Rozzuřená skupina, údajně krajně pravicových Němců včera naháněla v Bautzenu migranty, stejně jako v půlce září. Dva uprchlíci policii vypověděli, že se báli o svůj život a jeden utrpěl tržnou ránu na hlavě, kterou mu způsobil muž na bicyklu, když jej dojel a udeřil kamenem. Policie se na místo incidentu dostala v čase probíhající konfrontace, ale očividně prý nezasáhla, a to až do té doby, než začali uprchlíci prchat před běsnícím a vzteklým davem. Jeden byl policisty před davem zachráněn, naložen do auta a odvezen do bezpečí.
Píši záměrně údajných neonacistů, protože tam kromě pravicových extremistů, prostě mohli být i obyčejní Němci, kterým již došly nervy a chtěli vzít spravedlnost do vlastních rukou. Určitě takovéto hony na lidi neschvaluji, naopak, ale jak říká to známé pořekadlo, tak zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Zákon a pořádek má samozřejmě chránit policie, ale ta německá to nemá lehké. Němci si totiž mohou zoufat nikoli jen proto, že migranti páchají tolik kriminality, ale také proto, že jim i jejich kriminalita opakovaně prochází a nejsou adekvátně potrestáni, nebo často nejsou potrestáni vůbec.
Pravdou je, že když v únoru schořelo v Bautzenu uprchlické centrum, tak místní lidé na to koukali, tleskali a křičeli, že je to dobře, že je centrum v plamenech. Němci v loňském roce zaznamenali více jak 1000 útoků na ubytovny žadatelů o azyl, což je pětkrát tolik, než v roce 2014. Situace v Německu je “rozpálená a dopálená”, ale jak jsem již napsal, tak mnoho Němců je již zoufalích.
V Bautzenu platil po násilných událostech z poloviny září zákaz nočního vycházení pro uprchlíky bez doprovodu. V září přibližně 80 krajně pravicových Němců, pronásledovalo ulicemi města 19 žadatelů o azyl. Tentokrát odpůrci přijímání uprchlíků nasedli do aut a na bicykly, když se situace stejně jako u předchozího incidentu vyostřila tím, že si tábor uprchlíků vzájemně nadával a urážel se s táborem svých odpůrců.
V Německu se prý zvýšil počet rasově motivovaných útoků proti migrantům a v článku jsou popsány dva případy napadených starších mužů, kteří měli africké kořeny a z nichž jeden byl zmlácen a okraden. To jsou samozřejmě špatné a smutné události, stejně jako je špatné kohokoliv nahánět a házet po něm kameny, ale obávám se, že německé zoufalství bude narůstat. Asi to ani nemůže být jinak se současnou německou vládou. Policie se prý ale blíží ke svým maximálním limitům a někde již situaci přestává zvládat a včerejší situaci v Bautzenu údajně už ani řešit nechtěla, čemuž ale nevěřím. Musí však být pro německé policisty velmi frustrující, když jsou často jimi zatčení migranti, propuštěni soudem, ještě v ten stejný den na svobodu
Podle statistik mají migranti na kriminalitě v Německu doslova obří podíl a v souvislosti s jejich kriminalitou se tolik o rasové motivaci nemluví, ač je pro muslima každý nemuslim méněcenným člověkem, což je také často motivem jejich útoků a navíc, tak je to i jednou a provždy koránem dáno. Vyrůstají s touto netolerancí k nemuslimům a německá pohostinost, i s tím až směšným vítáním a potlesky pro ně, je pro mnoho z muslimů znakem slabosti a poddanosti Němců vůči nim. Za prvních letošních šest měsíců spáchali přistěhovalci již 142.500! trestných činů. Jedná se o vandalství, drogovou kriminalitu, fyzická napadení, sexuální útoky a všechna ta hrůzná znásilnění žen, o kterých se ví.
Oproti loňskému roku stoupla v Německu kriminalita migrantů o 40% !, a to jsou započteny pouze případy, kdy je podezřelý zadržen, což zcela jistě není vždy. Loňský “milionový” rok stoupla kriminalita o 80% !, oproti roku 2014, neboli v průměru bylo spácháno migranty 570 trestných činů denně ! Jak se lze divit rozhořčení obyčejných a pracujících Němců, když je rozhořčena, zklamána a vyčerpána i německá policie? Ve svých domovských zemích jsou zvyklí na mnohem tvrdší následky trestných činů, než jaké je čekají tady, uvedl Fredi Lohse z Německé policejní unie v Hamburgu.
Podle německé policistky Tanii Kambouriové, jsou němečtí policisté migranty velice ohrožováni.”

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/zpravy-k-zamysleni/nemecko-ztraci-stale-vice-kontrolu-nad-svymi-obcany-ulicemi-a-kriminalitou-migrantu/

CZEXIT

0 hlasů

Hlavně, ať do toho nestrká rypák Evropská unie.

1 hlas

Ty podmínky jsou absolutní psycho, nedají se dodržet ani při sebevětší snaze.

2 hlasy

Naprosto komicky zní, že při pobytu u bazénů se při plavání a slunění rouška nosit nemusí, ale při pohybu po areálu ano. Tohle prostě fungovat nebude a vláda si říká o to, aby lidi její nařízení s gustem a okázalostí nedodržovali a nerespektovali. S rouškama, které jsou stejně naprosto neúčinné, dokonce i podle mnohých doktorů, to prostě vláda přehnala a přehání. Lidi si z ní začínají dělat srandu. Přitom v globálu a hlavně zpočátku Babiš a spol. reagovali slušně a solidně.

2 hlasy

Asi by raději měli všichni lidi umřít a začít by se mělo u kriminálníka Kalouska a spícího prasete s motelkým dobytka a pak přijde Hřib a Bartoš! Lidé budou slavit o mín blbů a ještě hnup rezaví Minář a televize z něj měla prdel! Poručí dešti i suchu koko vymazaný zloděj!

0 hlasů

Povolila nám to Evropská unie ? V opačném případě zase budeme čelit výhrůžkám sankcemi a soudy.

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Nebezpečné vztahy

Týden Politické rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Extra

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.