Veřejné mínění
Okamurovi v průzkumu vyjádřily nedůvěru dvě třetiny lidí

14.02.2020 16:38

Z představitelů stran zastoupených v Poslanecké sněmovně věří Češi nejvíce premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a šéfovi hnutí Trikolóra Václavu Klausovi mladšímu, třetí je vicepremiér a předseda ČSSD Jan Hamáček. Z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) nicméně vyplývá, že u všech politiků zařazených do průzkumu převažují lidé, kteří jim nevěří.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • František Kytnar (13 hlasů) 14.02.2020 17:37

  Ti havlozmrdi z práglovské kavárny mají z Okamury neuvěřitelný...

 • František Mach (10 hlasů) 14.02.2020 17:11

  Nevěřím tomu, že 2/3 lidí jsou hlupáci, SPD jako jediná chce u nás...

 • Golda Vanishová (10 hlasů) 14.02.2020 18:22

  Hyn se ukáže při volbách, to bude zase smutku, neklidu a křiku o...

 • Vlastní názor (9 hlasů) 14.02.2020 20:10

  To je bezva výsledek vzhledem ke stále trvající cílené dehonestaci.

 • Zdeněk Šmerda (8 hlasů) 14.02.2020 17:45

  Většina obyčejných lidi dala najevo, že Babiš má jejich největší...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kde probíhal ten váš průzkum ? Asi někde na sluníčku a v hnědkově.

1 hlas

burešovi vyjádřilo nedůvěru ve VOLBÁCH 70% voličů, kteří volili pro někoho jiného.FAKE NEWS řádí.proč ta snaha o oblbování? nejsme v demokracii?tohle je nutné.pakáži?

1 hlas

Kolik nedůvěry ma Kalousek kriminálník! A kolik nedůvěry většina lidi vyjádří pomošovi a šulinovi Havlovi špině lidské a zlodějské. Bachor vypitých konaků a práskač Karel Sabina žaba a mongoloidní špina fekální Chemapol Grup!

1 hlas

jak píší.burešovi ve volbách nevěřilo 70% voličů.o tom je řeč.neviblbujte,ajnštajn.nejni to najs.chá,chá,chá.šalóm,mešuge ajnštajn.

0 hlasů

Prasošuk Kytnar vede tabulku duševní špíny.

1 hlas

O přímou demokracii se právě teď snaží příznivci spolku Milion chvilek pro demagogii, také se snaží odvolat někoho, koho si nezvolili. A funguje to? Nikoliv, pouze to jitří náladu ve společnosti...

2 hlasy

Blbý je, že za "důvěru" si mnoho lidí dosazuje oblibu a sympatie. Takže ty výsledky jsou na nic.

1 hlas

takze mu veri cela tretina lidi?
co by za to takovy padakovy vrah dal. celych tricet procent :-))))))

1 hlas

Megapodvodník, kariérista, alibista, lhář, který se nebojí přísahat na zdraví svých dětí a přitom vědomě lže nejoblíbenějším politikem?

Češi mají to švejkovství skutečně v genech.

2 hlasy

Švejkování bylo po Velké válce velká nutnost, ale blbost je v genech.

0 hlasů

Ale starej Klaus v tom přehledu přece nebyl...

1 hlas

http://ateo.cz/f/images/e/engels-okamura.jpg 🤣

2 hlasy

Okamůrovi věřím:

- když se k němu otočím zády, nezarazí mi do nich křivák - že ho nemá je fuk, ale věřím mu
- když ťápe ty jeho blbosti, že to myslí úpřímně
- že nechápe půlku toho, co říká
- že jde každý den na velkou a malou
- že se ráno poškrábe na vejcích

Takže je to důvěryhodná osoba.

3 hlasy

Perfektně jste popsal obsah slova "důvěryhodný". Přesně o tom to je. O dostatečném poznání a jistotě chování. Naprosto ne o oblibě, úctě a souhlasu s názory.

0 hlasů

a vymývání mozků a ovlivňování mladých studentů začíná.mediální masáž

3 hlasy

Říká ovšem někdo, kdo má vyškrabanáno do posledního koutečku.

2 hlasy

To je bezva výsledek vzhledem ke stále trvající cílené dehonestaci.

9 hlasů

Jako že ze sebe dělá vola a nebere ho nikdo mimo vaší sedmé cenové? To ale není dehonestace, to je autodehonestace.

1 hlas

Ono to může Okarumovi být jedno. Ve volbách se dávají kladné hlasy a počret haterů nemá na výsledky voleb vliv.

3 hlasy

Tak tak, před volbama vypustí Okamůra hlášky a o migrošcích a prosťáčkové mu naházejí hlásky...

0 hlasů

A co padákový vrah Kalousek z TOP 0009 ? Toho pět procent lidí respektuje, pěti procentům populace je lhostejný a zbytek ho patologicky nenávidí.

7 hlasů

Proč by ho nenáviděli?Může jim být také ukraden.

0 hlasů

Není téma Okamůra? Tak není, pětileté děcko, když mu řeknete, aby si po sobě uklidilo, začne taky, že bráška, co má dva roky si taky neuklízí...

0 hlasů

Po loňském zjištění, že CVVM vede manželka zarputilého pravdoláskaře a lepšočlověka Erika Taberyho z hnojomet-týdeníku RESPEKT, pravdoláskařka a lepšočlověkyně Paulína Taberyová, jsem této instituci zcela přestal důvěřovat. Ti si tam ohnou veřejné výzkumy, jak se jim a jejich partičce lepšočlověků zrovna nejlíp hodí.

https://cvvm.soc.cas.cz/cz/kontakty

6 hlasů

Tak založte ještě společně se dvěma zdejšími spolufrustráty spolek Hnojolidí, aspoň bude větší legrace. Já se rád zachlámu vašim výbrkům, co z vás budou padat. Okamůra už je nudný. Vpřed, do toho, ať žijí Hnojolidé.

1 hlas

Většina obyčejných lidi dala najevo, že Babiš má
jejich
největší důvěru. Z toho se zatvrzelí jednoduší
aktivisté podělají.
Vyjedou na venkov, aby jim to lidu na místě vysvětlili.

8 hlasů

Neznám obyčejné lidi.Jestli je soused politik ještě neznamená,že je neobyčejný.

1 hlas

"Obyčejných lidí" myslíte líných tupců a zlodějů, jako třeba sebe?

To ale není obyčejný, to je líný, neschopný, frustrát, zloděj a dyslektik k tomu.

0 hlasů

Oni ti "jednodušší" se píší jinak, než si myslí ti "jednoduší"

3 hlasy

Na tom je perfektní to, že si tento výpatl napřed něco sám nalže a pak ještě ví, co budou dělat jako ti, co si nalhal a udělá mu to dobře, twl. to je matroš!!!!! :-D

0 hlasů

Ti havlozmrdi z práglovské kavárny mají z Okamury neuvěřitelný strach. Myslí si, že zaplaceným výzkumem u podvodníků z cvvm ovlivní myšlení lidí. Dopadne to právě naopak, každý takový cinknutý průzkum nažene Okamurovi další hlasy. Jasný příklad byl při volbě Křečka, kterého do křesla ombucmana dosadil fašista minář.

13 hlasů

Tos mě tedy fakt rozesmál.

0 hlasů

Neznám Havlozmrdy, ale vím, že z Okamůry strach jaksi nejde, to je totiž blb, z toho jde jenom smích a pobavení nad každý jeho výšplechtem.
Havlistů, jak vy jim říkáte, aneb vyznavačů Havla a jeho tlápání hubou o ničem a mimo mísu, je v zemi velice málo, ale vy z nich děláte, jako ten bolševik, hotového škůdce, mandelinku bramborovou.
Havel byl neškodný tlučhuba, který vám, bolševikům, strašně pomohl.

0 hlasů

Nevěřím tomu, že 2/3 lidí jsou hlupáci, SPD jako jediná chce u nás přímou demokracii s plnou odpovědností a odvolatelností politiků, to chce 99% lidí, ale bohužel někteří to nechápou, že Okamura chce s neomezených a všehoschopných politiků udělat sluhy občanů.

10 hlasů

Přímou demokracii s bolševikovými slouhy a zloději? Hlas lidu, hlas dobytka. Copak tento národ ve volbě prezidenta jasně neukázal, kam by demokracie došla, kdyby se bral ohled na jeho názory?

Jinak sociologie říká jasně: ano, 2/3 každé společnosti jsou tupci.

0 hlasů

Ovce zabečela, jak jinak si toto co jste napsal vysvětlit ? Zřejmě nemá smysl vám něco vysvětlovat. Jste raději uvázán v povozu jako vůl než být koněm na pastvě.

0 hlasů

Naopak, naštěstí 2/3 lidí nejsou tupci, kteří by tomuto podvodníkovi, lháři a zloději věřili byť jedinné slovo. Za ty roky, kdy se Pitomio pohybuje v politice, už tolikrát otočil a začal tvrdit zcela pravý opak toho co dříve. Že mu nikdo, kdo má špetku zdravého rozumu, nemůže věřit ani pozdrav !!!

5 hlasů

Nemáte pravdu, jen Okamůra je takový kvadratický blb, že i tu jednu třetinu mírně slaboduchých odradil.

0 hlasů

Podvodníci Kocáb s Horáčkem a Kroupou a ničema kalousek a další z OKD Dlouhý a Žantovský s Ledvinkou a Bratinkou a s nima pomoš dementní a šulin Havel! Největší ničema 20 století srovnatelný se spartakiadním vrahem a manželi Stodolovima!

4 hlasy

Pitomio nemůže přímou demokracii nikdy vybudovat, i dyby 100% voličů bylo pro. Je to utopie. Odvolávat politiky, které jsem nevolil. To by každý politik byl odvolaný, hned jak by se dostal na pranýř.

0 hlasů

Není to utopie. Ve Švýcarsku to zčásti funguje. A to velmi úspěšně. Kdybychom pro začátek okopírovali švýcarský systém, mohli bychom si gratulovat.

O tom odvolávání si také myslím, že to není dobrý nápad. (Účel by lépe splnilo zkrácení volebního období.) Ale jako celek program SPD nejlepší a nejdemokratičtější. SPD by se měla soustředit na přímou demokracii.


5 hlasů

Tak Švýcarskem se čeští nacionalisté v roce 1917 Masárik a Beneš dovolávali taky, že to udělají jak to mají ve Švajcu, čtyři národnosti a super soužití. Co udělali nesnášenliví Češi doopravdy? Republiku si svým nenávistným vztahem ke všem národnostním menšinám ale nakonec i ke Slovákům, rozbili.

My jsme barbaři, nejsme schopni ani náhodou respektovat práva jiných, už to nás diskvalifikuje ze švýcarského modelu. Utopie.

Volební právo podle toho, kolik kdo a jak spolehlivě platí daní. Vyžírkům, sockám a frustrátům žádné volební právo.

0 hlasů

Barbar jsi tu leda tak ty, sudetský dědku. Přímá demokracie nijak nesouvisí se snášenlivostí. Spojují to pouze fanatici, kterým se příčí představa, že by mohly zvítězit odlišné názory, než jsou ty jejich.

Slaboduché uctívání a přehánění tolerance vede k tomu, že různé menší přečiny (např. krádeže) procházejí nejprve protěžované menšině a posléze všem, protože se účelově mění zákony, aby to tolik nebilo do očí.

Češi jsou snášenliví až příliš. Ale sudeťáci se většinově přidali k Hitlerovi a tak mohou být za odsun vděčni. Spravedlivý trest by byl býval tvrdší. Pokud jde o Slováky, byla to jejich iniciativa. A my jsme neměli námitek, protože jsme na ně po celou dobu existence společného státu dopláceli.

2 hlasy

Jenže zařídit aby politiky odvolával ten, kdo je volil, nejde, protože volby jsou tajné

1 hlas

Ono to je jasné každému, kdo nemá v hlavě nasr*áno, ale těmhletem ichtylům je to zbytečné vysvětlovat, že přímá demokracie nemůže fungovat. Je zbytečné se s nima bavit v tom, že by si řekli? aha, kouknu někde, jak to je. To jsou líní, líní a líní....

0 hlasů

Hyn se ukáže při volbách, to bude zase smutku, neklidu a křiku o ohrožení demokracie až se topka starostové lidovci a socani nedostanou ani do parlamentu ;-)

10 hlasů

Kéž by se s touto zmiňovanou bandou podvodníků nedostal do sněmovny ani lhář a demagog největší - Okamura.

3 hlasy

Pane Kubec, vy nechápete jednu věc: tihleti Okamůrové a jeho příznivci nelžou. Lež je úmyslná nepravda. Oni jsou, vzhledem k nedostatku intelektu a dalším věcem, o tom, co melou, opravdu přesvědčení. Oni si skálopevně myslí, že mluví pravdu. Jsou to hloupí lidé a hloupý člověk nepřipustí jiné argumenty už jen proto, že není schopen si říci jako my: aha, já jsem vůl, to je jinak... Spousta těchto magorů za ty svoje démony v hlavě položí nadšeně i život.

0 hlasů

Předtím ti ODA a hlavně ten pomoš dementní šulin Havel špina křivácka a zlodějská odporná Ti byli vyborní! Jen kolik škody po špině lidské a práskači Karlu Sabinovi zůstalo!

1 hlas

podvodnik? Nikdo neměl na pomoše soudruha dementního šulina Havla špiny zlodějské a lidské. Slibuji na svou čest krimínálnika a zloděje a pak propustil všechny vrahy! Pomoš bez mozku šulin řeznický a práskač Karel Sabina žaba dutá!

3 hlasy

Strach z přímé demokracie roste a dělá z lidí hlupáky.

3 hlasy

Hahaha, myslíte z Čechů? A to ještě jde, z nich dělat hlupáky? Němec nás táhne za vlasy jak pračlověk vyhlídnutou ženskou, sami bychom byli někde pod dnešní úrovní Rumunska, z velké mocné říše si udělali pidizemičku bez vlivu a síly a teď kňučí, jak je jim ze všech stran, chudinkám nebohým uplakaným, ubližováno.
Jsme pořád ještě hodně zlodějská líná chátra, ale nové generace už jsou jiné, chválabohu...

0 hlasů

Tak se zase tolik nebojte.:-) Přímá demokracie není úplně špatná idea, ale nesmí ji propagovat lhář, podvodník a demagog !!

2 hlasy

Je jedno, kdo ji propaguje, protože záleží na výsledku. Přímá demokracie směřuje k tomu, aby politici neměli tak velkou moc a byli pod kontrolou. Už napáchali dost zla.

Okamura určitě není horší než ti ostatní. Kydají na něho špínu, protože říká pravdu a to jim vadí. SPD je naše nejdemokratičtější strana.

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov

Kino Barrandov