Návrh novely
Poslanci by mohli v rámci solidarity být půl roku bez platů

10.04.2020 14:08 Aktualizováno 10.04. 15:48

Poslanci a senátoři by měli zůstat půl roku bez platu. Navrhl to v novele nezařazený poslanec Václav Klaus mladší (Trikolóra).

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • aztek polni (3 hlasy) 10.04.2020 15:21

  Takovému chudákovi Drahošovi by to prospělo a vypajtoval zase králika...

 • aztek polni (3 hlasy) 10.04.2020 16:37

  Někteři mají nakradeno jako soudružka Němcova nebo Bendl či stanjura...

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 10.04.2020 15:07

  Ha ha ha... To nemůže nikdy projít, takže se ten šašek Klaus vůbec...

 • Bohumil Stejskal (2 hlasy) 10.04.2020 15:14

  Tož já bych navrhoval poslancům na rok a senátoři by to měli jako...

 • aztek polni (2 hlasy) 10.04.2020 15:19

  Na rozdil dementního šulina Havla byl chytrý člověk. A špina čuracká...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK JE RUSKÁ DĚVKA.

0 hlasů

ZAČÍNÁ SE EU SYPAT JAKO DOMEČEK Z KARET ?

Naši politici vůli poloviny národa chtějící vystoupení z EU nevyslyšeli, tak se naštěstí EU možná sama rozsype dříve, nežli se proberou.
.
Itálie dostala tak otřesné podmínky pro pomoc od EU, že v reakci nato po celé zemi mizí vlajky EU.
.
Německo zabavovalo zdravotnický materiál mnoha cizím zemím v čase explozivního šíření pandemie po Evropě a EU se tváří, že je vše v pořádku.

.
EU šikanuje zejména státy tzv. “Východního bloku” za jakékoli projevy nesouhlasu s tragickou politikou a šílenými nápady EU.
.
E.U ve zcela mimořádné době není vůbec schopna a ochotna účelně pomoci komukoliv, kromě sebe sama – myšleno svým korytům a nohsledům v placených pozicích.
.
Mnoho států EU zavřelo hranice pro normální lidi, ale ilegální migranti se mohou volně pohybovat dál.
.
Řeckou hranici zcela otevřeně atakuje “Turek”, aby pomohl nelegálním migrantům v masovém měřítku zaplavit Evropu i přes nehorázné výpalné, které od EU dostává. A EU mlčí, stejně tak drtivá většina politiků na národních úrovních.
.
Už i politici, kteří vidí EU jako svoji (hloupou) mantru připouští, že takto by to dál nešlo.
.
Doufám, že se ten žalostný moloch, ve kterého se EU proměnila brzy rozpadne, aby normální lidé všech zemí našeho kontinentu mohli opět normálně a svobodně žít.
.
Musí zmizet veškerá hloupá a represivní opatření a legislativní zmetky a všichni politici, kteří pro ně kdy hlasovali.
.
A hlavně doufám, že lidé už nebudou tak hloupí a všechny politiky a politické subjekty, kteří léta propagovaly EU, pohřbí v příštích volbách. To samé musí platit i v naší zemi !!!

https://pravyprostor.cz/zacina-se-eu-sypat-jako-domecek-z-karet/

CZEXIT

0 hlasů

hlavne poslanci z demožumpy maji zvracene socialni postoje-vlada je požadala o ochranu najemniku a oni se strachovali o majitele činžaku-k zbliti.....

0 hlasů

Populistický blábol šaška Klause. Co kdyby se radši zamyslel, jak to bude s potravinami. Ví on vůbec, že z řepky se chleba píct nedá? Přitom ještě je čas řepku zaorat a zasít t. zv. jarní pšenici. Již dnes je zcela jasné, že dovoz potravin bude drasticky omezen.
Mimořádné okolnosti vyžadují mimořádné akce!

1 hlas

Václave, vysej si víc konopí. Nepřestaneš plácat nesmysly ale budeš mít lepší náladu.

0 hlasů

Spotřeba pohonných hmot bude snížena dlouhodobě. A z řepky koblihu neusmolí ani Babiš.

0 hlasů

Ale nevykrade to jak dementní šulin čurácky Havel za 2 biliony špina křivá a zlodějská jako v české spořitelně nebo v IPB!

0 hlasů

Obilí se pěstuje dost, podívejte se na statistiky, osevní plocha je 3x větší, než u řepky. Akorát není tolik vidět. Nikdo nic zaorávat nebude, je v tom příliš mnoho peněz...

0 hlasů

Ano, je v tom hodně peněz, takže zvýšení výkupních cen obilí bych považoval za smysluplné dotace.

0 hlasů

kdyby nás takový neknuba a notorický blb šulin Havel netlačil do zkur unie nikoho nepotřebujeme a naše výrobky bý zůstaly. Jenže šulin křiví do všeho zasahoval se slepičím mozkem dementa!

0 hlasů

Apryl uz byl, ale jako pokus dobry.

0 hlasů

Jak je vidět na fotce, tak se už chytají za hlavu. Kruci, co budou žrát?

0 hlasů

Někteři mají nakradeno jako soudružka Němcova nebo Bendl či stanjura mohou z toho žít! Takový Kalousek by mohl i rok nedostavat nic a z toho co ukradl těch 35 miliard by přežil. Senát zbytečná instituce a držet tam chudáky jako Drahoš pajtovač nebo ujetý Horník a Hilcher! A živit tyto národní chudáky poutové co chtějí násilnou revoluci s Bartošem a liliputem! Jen blbci jako Bartoš věři,že bude vládnout s 10 procenty a nic mu nevychází. Zase napráskal Babiše kvůli papiru a ten chudák ted připomíná rok 1948 a násilné převraty!

3 hlasy

Takovému chudákovi Drahošovi by to prospělo a vypajtoval zase králika Kalousek může vytahnou ze švcar ty svoje vykradené peníze a FIscher má nakradeno ještě od dementního šulina Havla špiny čuracké a slizké!

3 hlasy

Tož já bych navrhoval poslancům na rok a senátoři by to měli jako čestnou funkci zadarmo na furt... Su to hňupi, hotové...

2 hlasy

Ha ha ha... To nemůže nikdy projít, takže se ten šašek Klaus vůbec nemusí obávat, že by zchudl. Laciný populistický trik.

3 hlasy

Na rozdil dementního šulina Havla byl chytrý člověk. A špina čuracká notorický blb byl odporný člověk a zrůda orangutaní co se neštitila vykrádat krámy a vše zničit. Práskač STB Karel Sabina žaba čurácka!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov