Průzkum veřejného mínění
Prezidentovi věří více než polovina lidí, převažují starší generace

13.08.2019 12:07

Důvěra v prezidenta Miloše Zemana podle výzkumu ústavu STEM za poslední rok stoupla na 57 procent, loni mu důvěřovalo 56 procent dotázaných. Prezidentovi věří hlavně lidé starší 60 let, mezi kterými se těší důvěře 68 procent dodázaných.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Jílek (9 hlasů) 13.08.2019 12:58

  Je dobře, že tu funkci má Zeman a ne třeba proimigrační petent...

 • tyden tyden (8 hlasů) 13.08.2019 13:04

  takze zkusenejsi a moudrejsi mu veri. a neveri mu nezkuseni mladi,...

 • Jeroným Pražský b. (6 hlasů) 13.08.2019 13:49

  Samozřejmě, Zemana podporuji i já. Hájí totiž české zájmy, Kdyby byl...

 • Petr Dosoudil (5 hlasů) 13.08.2019 17:09

  Inu, kdyby byl prezidentem někdo mladý a blbý jak sádlo, tak by...

 • František Mach (5 hlasů) 13.08.2019 15:08

  Zeman je svůj a mnohým se to nelíbí a vůbec se nedivím , že má...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Prezidentovi častěji důvěřují lidé s nižším vzděláním a starší 60 let..........................vymývání mozků a jasná manipulace s mladými studenty,to jim jde dobře

0 hlasů

Inu, kdyby byl prezidentem někdo mladý a blbý jak sádlo, tak by mládežníci měli přesto orgasmus, podobně jako z Pirátů.Jim stačí stejná generace, legalizace marihuany a vyčlenění matematiky z maturitních předmětů.

5 hlasů

Omyl Petře, mladí oceňují, že je tu konečně strana nespojená s marasmem normalizace a komunismu, strana nespojená s rozkrádáním 90. let.

Piráti na rozdíl od tradičních stran ODS, ANO, ČSSD, KSČM nejsou prolezlí komunisty a StBáky, typu Babiš, Filip, Štěch apod.

Konečně strana, která Českou republiku vrátí do demokratické Evropy.

3 hlasy

Taky omyl,Piráti si s komunisty moc nezadají,jejich chování a myšlení se totalitě podobá jako vejce vejci.Namátkou povinné pronajímání prázdných bytů.Čili dehonestace osobního vlastnictví,žalování na Česko(!)v Bruselu apod.O demokracii v jejich podání nemůže být ani řeči.

1 hlas

Zeman je svůj a mnohým se to nelíbí a vůbec se nedivím , že má podporu převážně starších lidí. Ti dnes starší byli taky mladí a nechali se nachytat a oblbnout dnešními politiky z opozice a ti je podvedli a tak mají tuto neblahou zkušenost a tak volí to co znají a mladí či mladší tuto špatnou zkušenost nemají a tak se snadno nechají oblbnout, stejně jako ti starší v dobách jejich mládí. Jen jednu připomínku k mladým lidem, ten kdo se nechá poučit či poslechne radu zkušených, nemusí dělat stejné chyby a tím dokáží, že jsou odpovědní budoucnosti. Bohužel ti starší tu možnost neměli, jelikož to nezažili a nikdo je nevaroval a tak věřili v euforii spravedlnosti. Za komunistů si zvykli na to, že myslet si mohou co chtějí, ale nesmí to říkat nahlas la svoboda je tohoto zbavila , ale nikdo jim neporadil a nevaroval je , aby všemu nevěřili a tak doufám, že za pár generací se toto lidé naučí a pak můžeme přejít od parlamentní demokracie či diktátu parlamentu k Přímé demokracii a podílet se přímo na vládě a zřejmě to bude ještě chvíli trvat, jelikož politici z parlamentní demokracie se jen tak nevzdají moci a nestanou se ze dne na den sluhy občanů.

5 hlasů

To je ale blábol,mladá generace si to odjakživa musí prožít se vším všudy,jinak by si z toho neodnesla nic,natož tu moudrost.Moudrý ví,že to tak být musí.Za každého režimu.

0 hlasů

Zkušený politický matador Zeman u starších vyhrál volby,neboť proti
němu stát politicky nezkušený, podivný akademik Drahoš,
který by tupě přikyvoval starým pořádkům z 90-tých let.

2 hlasy

Horníček Miroslav: Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.

4 hlasy

Boží. 100 bodů .-)

0 hlasů

Proboha Machu, přečtěte si to po sobě a pak možná zjistíte, že se točíte v kruhu. Chcete po mladých aby neopakovali vaše chyby, a pak navrhujete absolutní utopickou imbecilitu, na kterou jste jako nepřipravený stařec naskočil - přímou demokracii, zkráceně tedy tpředání moci hlupákům. Neboť hlupáci VŽDY v každé době a v každé společnosti výrazně převažují, to je i jeden ze slavných Einsteinových postulátů.
Takž v klidu dožijte a nešiřte bludy, vy už nic pozitivního nejste schopen přinést.

5 hlasů

Vy jste jen použil nadávky a odsoudil staršího občana do hrobu. Kdo je tedy ten hlupák? Jen takový malý test pro vás,jak se žije v zemích kde je přímá demokracie a jak u nás ?

3 hlasy

Jediná země opravdu uplatňující prvky přímé demokracie je Švýcarsko. Tam to rozvíjejí už 150 let, je to bohatá země, nikdy neprošli devastací způsobenou totalitním režimem, a to jak ekonomickou tak v hlavách obyvatel. Naprosto nesrovnatelné s naší zaostalou, plebejskou a hluboce rovnostářskou zemičkou, kde polovina národa je ochotná prodat svoji svobodu za návrat socialismu.
Srovnávat lze jen srovnatelné, proto trvám na označení prosazování přímé demokracie za hlupáctví.

2 hlasy

...taky jeden mudrc řekl, že pravdu říkají jen hlupáci a že ke lhaní je potřebná jistá míra inteligence. Mistr Jan nás nabádal pravdu hájit.
Tak koho vlastně volit? :)

0 hlasů

To je vcelku logické spojení. Generace současných penzistů jsou budovatelé socialismu ať už aktivně nebo pasivně. Zeman jako bývalý komouš a proruský lokaj je jakýmsi posledním pojítkem s režimem, v němž se poslušně hrbili celý aktivní život.
Mladí o tyhle zapáchající relikvie nemají žádný zájem, jejich život už má mnohonásobně širší rozměr.

5 hlasů

Ano.Ale jak si povedou,posoudí budoucnost.Svaté nadšení není zárukou kvality.Až dospěješ do určitého věku,děti ti to vrátí.Každý člověk,má-li štěstí,dospěje do nepokrokové skupiny,která brzdí mladé v rozletu.

0 hlasů

No konečně jsi se přiznal, jak si za totáče vedli tvoji rodiče.Matka ti prala socialistické plíny, zatímco fotr táhnul brigádu socialistické práce.To proto ty tvoje zapáchajíci relikvie neměly čas ti pořádně vybít blbost ze tvé lebky.Byli bychom ušetřeni tvých idiotských žvástů

1 hlas

Tvrdí se o Vás, že jste americký agent a pedofilní homosexuál. Byl jste o víkendu v Praze na PRAGUE Pride a obnažoval jste se tam ?

2 hlasy

Jsi prostoduchý idiot, rusáku. Musel jsi se stát trollem, na nic jiného nestačíš.

5 hlasů

Znova se tě ptám, americká pedofilní špíno : Honila jsi si v sobotu v Praze veřejně frajtra ?

2 hlasy

Jen dál se pokoušej urážet, ubožáku. Ukaž všem co jsi za primitiva, trolle. Potvrď, že jsi ubohý lidský odpad, kterému se každodenně chce ze sebe zvracet za svůj zbabraný život.

5 hlasů

Ty primitivní cocote, sám jsi lidský odpad, protože nikdo normální by tady pro ty světové americké agresory nemohl plédovat! Doufám že ti nějaká bukvice_pořádně natrhla v Práglu kloaku!

2 hlasy

Pražská kavárno a pražští eurobolševici, vezměte se za ruce a neprodleně odtáhněte do brusele.

4 hlasy

A ty odtáhni do pr.....

2 hlasy

Marná snaha, ruská špíno. Tvoje slaboduché blekoty jsou jen k smíchu. Zkus nějaké další prasečiny, klidně pod ostatními svými nicky:
Jiří Rys
Radek Soukup
Simon Trefný
Tadeáš Hájek
Dušan Hilderich
Dluhoslav Henex
Drahomil Černohorský
Ladislav Heřman
Jiří Vampola
Jiří Vejvoda
Kamil Vont
Martin Koubek
Petr Pištec
Lopez Jordan
Týdenní cenzor
anebo klasický parazitický nick - Jeroným Pražský b.

4 hlasy

Koukám že má ta tvoje rodina promitivní cocote udávání v krvi za každého režimu! Dědek náckům,fotr bolševikůmy a nyní ty těm co si chodí pro noty na americkou ambasádu.

2 hlasy

Marná snaha, rudochu. Urážky na mne neplatí, natož tak stupidní, jako ty tvoje. Běž zpátky k vidlím.

1 hlas

Samozřejmě, Zemana podporuji i já. Hájí totiž české zájmy, Kdyby byl prezidentem ten posírající se dinosaurus Švanctrunperk, kterého vodil na vazalském provázku Vrahoslav Kalousek, tak pro něho by byl na prvém místě zájem Pentagonu a Bruselu, na nás by kašlal.

6 hlasů

Samozřejmě, debile. Jako placený ruský troll máš nařízeno blahořečit Zemana protože je to ruský slouha. Ostatní pindy si strč za ušanku.

5 hlasů

A co ty primitivní americký vlezdoprdelisto, ty tady dělaš trolla zadara, nebo si chodíš pro jidášský groš a podrbání mezi parohama na americkou anbasádu vchodem pro služebnictvo??

2 hlasy

U tebe je jasné, že jsi vypláchnutá rusofilcka, která bude rusákům sloužit do roztrhání konečníku.. Možná ti pošlou doživotní volnou vstupenku na Vystavku dostiženij narodnovo chozjajstva, Budeš tam jako exponát.

0 hlasů

Je to tak a je to smutné, ale Vaše věta " Ostatní pindy si strč za ušanku.", mě srdečně rozesmála. 100 bodů.

0 hlasů

takze zkusenejsi a moudrejsi mu veri.
a neveri mu nezkuseni mladi, kteri mnohdy jeste nedokazali ani vystudovat. proste vemena :-)))))

8 hlasů

Nebojte, oni dostudují, až jim Piráti zařídí aby z matruritních předmětů zůstalo akorát - Jak si správně ubalit jointa....Který youtuber bude navržen na Nobelovu cenu a jak napsat transparent bez hrubých pravopisných chyb.

0 hlasů

Je dobře, že tu funkci má Zeman a ne třeba proimigrační petent Drahoš, sluníčkář Hilšer, nebo toskánský kamarád solárníků Topolánek.

9 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.