Podpora migrantů
Uprchlíci jezdí do českých veřejných domů. Kdo to platí?

22.04.2017 19:30 Původní zpráva

Dva Íránci pobývající coby žadatelé o azyl v Rakousku vyrazili za českými prostitutkami. U našich jižních sousedů to způsobilo poprask. Mnozí Rakušané volají po omezení pomoci uprchlíkům.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Josef Vrána (7 hlasů) 22.04.2017 21:42

  Současná situace v Evropě je už natolik absurdní, že tomu normální...

 • Johann von Bahnhof (4 hlasy) 22.04.2017 23:01

  Rozhorčený pán z Linze se ptá, kdo to platí? Tak pokud mu to...

 • Přímotop (2 hlasy) 22.04.2017 23:23

  To je tak, když sami ve svém hnízdě dovolíme něčemu být "nad...

 • David Lejdar (2 hlasy) 22.04.2017 23:01

  Jako například moje babička, která žila v čemu se dnes obecně říká...

 • David Lejdar (1 hlas) 22.04.2017 23:10

  Možná mají dětí, a s tím se možná jíž tolik integrovali, že utrácejí...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tomu se rika selektivni vyber informaci a manipulace s verejnym prostorem.
1) ten ridic, co mel byt pod vlivem drog, si dal proste speka - a v konsumaci travy je mimochodem Cesko mistrem v Evrope.
2) Mel positivni rozhodnuti o asylu a pracoval, takze neslo o zadne penize danovych poplatniku utracene v ceskem bordelu a hadka vznikla prave kvuli tomu, ze chtel pozvat sveho kamose do bordelu.
3) byl mu odebran ridicsky prukaz, dostal pres skoro 500 euro pokutu a bylo mu udeleno varovani, ze pri pristim podobnem skutku mu bude status uprchlika odebran.
Zbytek clanku je populisticka snuska pitomosti.

Proc autor clanku rovnez neuverejni clanek z tech samych novin, kde se pise uspesne integraci, treba zde: http://www.nachrichten.at/oberoesterreich/linz/Das - -lange-Warten-auf-den-Asylbescheid;art66,2546262?

Protoze to by se nehodilo do obrazu sveta autora. Rusko preci nepotrebuje zpravy o tom, ze v Evrope neco funguje. A tak je ceskym, slovenskym, madarskym a polskym sedlakum predstavovana zapadni cast EU jako Sodoma a Gomora a jedina spravna cesta vede na Vychod, pod ochrana kridla generalisima Putina. Zbyva alespon spetka nadeje, ze se Cesi nauci cizi jazyky a porestanou byt prihlouplymi poskoky samoderzavi v Rusku? K.H. Borovsky to pochopil rychle, ale cesky sedlak s tim ma potize i po vice nez 150 letech.

0 hlasů

Možná mají dětí, a s tím se možná jíž tolik integrovali, že utrácejí dětské příspěvky na osobní věci jak to dělá i nejeden místní? A my které jsme vyrostli aby po tom koukali splácet ten veřejný dluh z kterého se financovalo tu zábavu starších generací... pfft.

1 hlas

Rozhorčený pán z Linze se ptá, kdo to platí? Tak pokud mu to nedochází, tak já mu to tedy řeknu... Platí jim to nevědomky i on, stačí, že se takový přivandrovalý ilegální parazit přisaje na jejich sociální dávky pod několika identitami v několika jejich městech a má vystaráno... :-)

4 hlasy

Tak ono by se mohlo začít tím porovnávat kdo pobírá dávky v například v ČR a například v Německu a jestli podívat se jestli někdo kdo duplictně v tom. Jakože když se současně neumí ani takové tak to potom celé poněkud těžké když dojde na další případy.

Nápodobně by to smysl dávalo co se týče i volebních zákonů, kde nějak není jasné jestli se vůbec dohlíží na to jestli někdo nevolí dvakrát ve stejných volbách akorát v (přeshraničně) odlišných obcích když má hlášená dvě bydliště.

1 hlas

Současná situace v Evropě je už natolik absurdní, že tomu normální lidé snad ani nemůžou věřit.
Představte si, že byste měli svým předkům, kteří žili před pár stoletími, vysvětlit, že dnešní Evropané dovolí sebrat svoje vydřené peníze svým dětem, nemocným a starým příbuzným a rozdat je muslimským povalečům, kteří je nenávidí a opovrhují jimi, neuznávají jejich zákony a dělají si co chtějí, i když si od nich rádi nechají platit svůj zahálčivý život. Tomu by prostě nikdo neuvěřil.

7 hlasů

To je tak, když sami ve svém hnízdě dovolíme něčemu být "nad národem". Nadnárodní (státem nekontrolované) korporace, firmy a organizace. Je to jako mor. Jejich peníze mění svět podle toho, zda jim to přinese okamžitý zisk. Vidí pouze černá a červená čísla na svých kontech - a ani o chlup víc.

2 hlasy

Jako například moje babička, která žila v čemu se dnes obecně říká Krzystkowice (v oblasti tzv. Dolní Lužice, která při Vídeňském kongresu roku 1815 byla odstoupená Královstvím Saskem Prusku - přičemž mi osobně ne tak jasné jak k tomu přišlo Královstí Sasko od Koruny České kromě toho že vím že to bylo za 30-leté války), a po válce žila v NDR, tak nejen že platila na pováleče a idioty německého národu kteří si Prusko ukradli a potom měli hezký život na tom západě, a potom po té anexi nazvané znovusjednocení (jako za Hitlera - oslava každý rok v Německu - a že před Hitlerem nebylo žádné jenom německé občanství v Německu) a obzvláště po rozšíření EU najednou 10 tisíce polských a českých občanů kteří si jezdí ve svých autech pro dávky do Německa byť v životě ani den v Německu nepracovali, že?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Doln%C3%AD_Lu%C5%BEice

K tomu ještě všeljaké gangy ze zemí údajných EU partnerů kradoucí auta a vykrádající byty (kteří ani nepomáhají svým domácím spoluobčanům když například český mechanik, který dělá poctivý obchod kupováním aut po nehodě na opravu nebo náhradní součástky, těžko může cenově konkurovat s gangem který to má i s benzínem skoro jak zadarmo), ale velcí němečtí politici to moc nebo dokonce vůbec neřeší jak je pro ně hlavní, že EU znamená ročně exporty v hodnotě stovky miliárd Eur jenom v rámci EU-trhu mezitím co Německo platí akorát pouhých 12 miliárd do EU rozpočtu prý - a u toho možná i daňové fígle, že z těch stovek miliárd exportů je možná sotva které skutečně zdaněné v zemi kam je exportováno mezitím co podniky v těch zemích možná můžou těžko konkurovat když sami mají značně větší daňové zatížení než se má při těch exportech z Německa, že?

Nicméně, že by například v Německu došlo k omezení sociální dávek, to není pravda. A to celé jak představujete je protichůdné ohledně té věci, že se v Německu mělo dekády let neustálé zvyšování veřejného dluhu kde děti nemají z toho co se na děti platí ani například stavební spoření a když vyrostou tak jako by bylo samozřejmostí, že se má koukat platit na ten veřejný dluh z kterého se zaplatilo dětské příspěvky které však možná z větší části v mnohých rodinách šli na zaplacení alkoholu rodiče/ů než cokoliv jiného. Navíc se má i jiné výdaje než sociální, jako například na úředníky a jejích penze, a situace typu když jsem potřeboval pomoc jak jsem měl žalobu na krku, že mě chtějí vystěhovat jak jsem neměl na nájem jak mi zaměstnavatel neplatil po té co jsem odmítal následovat nařízení dělat něco by bylo porušením článku ústavy, tak jsem na ten úřad musel několikrát jak úředník pod kterého to spadalo byl prý dlouhodobě nemocný (ohledně čehož neříkám, že musí být v práci i když nemocný, a nevím přesně jak vytížený je úřad, ale v rovině že se má veřejnou občanskou službu na kterou se platí nemalé daně, tak to celé ne jako by dělalo dojem špičkové úrovně).

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.