Koronavirus
V Česku je 833 nakažených, dorazil milion respirátorů

20.03.2020 07:15 Aktualizováno 21.03. 07:48

Počet potvrzených případů nákazy koronavirem v Česku k pátečnímu večeru stoupl na 833. Nikdo na onemocnění COVID-19 dosud nezemřel, vyléčili se zatím čtyři pacienti. Zástupci vlády, která čelila kritice za nedostatek ochranných prostředků, dnes na pražském letišti sledovali přistání letadla s 1,1 milionu respirátorů z Číny.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Drahomil Černohorský (9 hlasů) 20.03.2020 11:18

  A hele, dodávka z Číny dorazila. Něco poslalo i Rusko. Co naši bratři...

 • Kamil Podlešák (8 hlasů) 20.03.2020 13:36

  A co přišlo od vás, Němců ? V roce 1939 jste sem vtrhli jako hejno...

 • Jiří Vojíř (7 hlasů) 20.03.2020 11:08

  Než Prymula vyhlásí zákaz vycházení (stanné právo ?) měl by zajistit...

 • Karel Musil (4 hlasy) 20.03.2020 13:05

  Posunutí nákupní doby seniorům od 7-9 hod. je trochu jako vtip. V 7...

 • daniel Pink (4 hlasy) 20.03.2020 22:03

  potesil mne projev pana presidenta--antibabišovsti zfanatizovani...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Přežije EU pandemii?

Současnou pandemickou krizi zesiluje další hrozba na jižních hranicích Evropské unie, kterou je připravovaný další nápor masové migrace z nejchudších a nejzaostalejších států Asie a Afriky na relativně bohatý evropský kontinent. Zkušenosti z roku 2015 ukázaly, že hlavní motivací zájemců o přestěhování, je štědrý (zejména německý) sociální stát. Ten ovšem začal narážet na své kapacitní problémy, protože je primárně určen pro Evropany, kteří jej celý produktivní život financují, a příliš velký počet nově příchozích by jej mohl zlikvidovat.

Na druhou stranu mnohamilionová migrace ze sousedních kontinentů do Evropy je ekonomickou a politickou prioritou globalistů a vedení EU. Z tohoto úhlu pohledu oběma aktérům musela některá specifika onemocnění COVID-19 připadat jako dar z nebes. Sice se jím nakazí téměř všichni, ale umřou na ně pouze staří a nemocní, kteří nejvíce čerpají z položek na zdravotní a sociální zabezpečení. Zároveň se tím uvolní místa v sociálních zařízeních, takže bude kde ubytovat mladé nové příchozí. Tohle by žádná penzijní či zdravotní reforma nedokázala.

Pro dosažení tohoto cíle navíc stačí jen málo – otevřít hranice pro migranty a koronavirus. Ideální variantu pak představuje možnost, že nákazu rozšíří statisíce mladých mužů čekající na turecko – řecké hranici. Oni sami ji většinou přežijí, ale zároveň na své cestě rozvrátí všechny země, kterými projdou. Cesta k radikálnímu omlazení a přeformátování Evropské unie tak bude otevřena. Jediné, co by tomu mohlo zabránit, je odhodlání některých národních států bránit své hranice před koronavirem. A tím také před nelegální migrací.

Jaroslav Bašta: Test koronavirem (a migrací)

Výše naznačený scénář může někomu připadat jako konspirační teorie. Záměr Angely Merkelové nebránit v Německu šíření COVID-19, přestože se jím může nakazit až 50 milionů obyvatel a kritika Ursuly von Leyenové na adresu států V4 a Rakouska kvůli uzavření hranic, však má málo jiných logických vysvětlení. V úvahu připadá pouze nepřekonatelná progresivistická nenávist k hranicím národních států, kterou vyjádřil bývalý předseda Evropské komise J-C. Juncker: „Hranice států jsou nejhorší politický vynález.“

https://www.euserver.cz/Articles/13026-prezije-eu-pandemii-.aspx
-------------------------------------------------- - -------------------------
I komunistické Československo by zvládlo epidemií koronaviru lépe než kapitalisticko-socialistická EU ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43919-i-komunisticke-ceskoslovensko-by-zvladlo-epidemii-koronaviru-lepe-nez-kapitalisticko-socialisticka-eu-.aspx
-------------------------------------------------- - --------------------------
CZEXIT

1 hlas

Seniorům při té péči o ně prodávejte respirátory-jak to,že Hamáček,ten disc džokej,je syslí pod sebe?!

1 hlas

Epidemie ukázala: EU a spol. jsou jen fikce a parazitické struktury. Svět už nebude jako dřív. Návrat k autoritě národních států? Vzestup velmocí. Globalizace dostala přes pracky. Pryč s nadnárodními strukturami!

https://www.protiproud.cz/politika/4998-epidemie-ukazala-eu-a-spol-jsou-jen-fikce-a-paraziticke-struktury-svet-uz-nebude-jako-driv-navrat-k-autorite-narodnich-statu-vzestup-velmoci-globalizace-dostala-pres-pracky-pryc-s-nadnarodnimi-strukturami.htm
-------------------------------------------------- - -----------------------
Kulturní válka za kulisami epidemie. Zjednala si virus Greta? Německá televize to učí děti. Proč si platíme Institut úzkosti? Soros v koprodukci s českým MŠ uvádějí: Společnost budoucnosti. Utneme jim chapadla?

https://www.protiproud.cz/politika/5000-kulturni-valka-za-kulisami-epidemie-zjednala-si-virus-greta-nemecka-televize-to-uci-deti-proc-si-platime-institut-uzkosti-soros-v-koprodukci-s-ceskym-ms-uvadeji-spolecnost-budoucnosti-utneme-jim-chapadla.htm
-------------------------------------------------- - --------------------------
Neschopnost, ignorance a nadutá arogance předáků EU se v případě této epidemie odhalila v plné nahotě

Od počátku roku ve světě a od poloviny února v Evropě se lavinovitě šíří nákaza novým koronavirem. Evropská unie, která neustále ve všech situacích volá po evropských řešeních a evropském rozhodování, proti tomu neudělala vůbec nic, stejně jako před pěti lety v případě migrační krize. Teď, poté co se nákaza v EU rozhořela exponenciálním způsobem a některé státy se blíží hranici kolapsu, se lídři EU shodli na uzavření hranic EU. To je prý evropská odpověď na epidemii. Člověk neví, zda se mu to nezdá.

WHO označila Evropu za globální epicentrum nákazy a odpovědí EU je uzavření vlastních hranic. To by bylo sice hezké gesto vůči zbytku světa - uskupení zamořené koronavirem nechce, aby se nákaza šířila masově za jeho hranice, a dobrovolně se samo uzavírá. Ale tak to asi nebylo myšleno. Za prvé o neprostupnosti evropských hranic vždy otevřených pro ilegální migraci vědí všichni ve světě své, a za druhé toto opatření adresovali evropští lídři především svým evropským národům, jež stále více podléhají nákaze, jako rozhodný krok na jejich ochranu. To ve chvíli, kdy Schengen fakticky neexistuje a národní státy své hranice dávno uzavřely.

Neschopnost, ignorance a nadutá arogance předáků EU se v případě této epidemie odhalila v plné nahotě. Ve chvíli, kdy se již nákaza plíživě šířila na našem kontinentě, se namísto přípravy strategie obrany proti ní a jejích materiálních předpokladů věnovali absurdním bruselským klimatickým seancím s Gretou Thunbergovou, od níž si nechávali veřejně spílat a masochisticky jí za to tleskali.

Nic nevystihuje povahu dnešní EU jako beznadějného Titanicu lépe.

Institut VK

Jiří Weigl

https://www.eportal.cz/Articles/10711-neschopnost-ignorance-a-naduta-arogance-predaku-eu-se-v-pripade-teto-epidemie-odhalila-v-plne-nahote.aspx
-------------------------------------------------- - --------------------------
Němci i další západoevropané se kvůli imigraci a islamizaci stávají cizinci ve vlastní zemi

Němci i další západoevropané se kvůli imigraci a islamizaci stávají cizinci ve vlastní zemi. Německý deník Bild přinesl reportáž o tom, že ve škole ve čtvrti Kreuzberg jsou jediné tři německé děti, ostatní mluví převážně turecky nebo arabsky. Školní jídelna už nenabízí vepřové… Ukazuje to, jaká za pár let čeká budoucnost celé Německo. Víme, že v mnoha zemích západní Evropy je nejpopulárnější jméno pro děti Mohamed… Nesmíme dopustit, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa!

Základní škola Jense Nydahla v Kreuzbergu má 313 žáků. Přes 99 procent z nich pochází z rodin imigrantů, rodiče 285 z nich žijí ze státní podpory. Trojice německých dětí to ve škole nemá lehké. Při vyučování musejí vysvětlovat spolužákům německá slova. Ostatní děti, většinou z muslimské komunity, jim říkají posměšně jedlíci vepřového masa.

Starosti rodičů i učitelů ale nechávají chladnými berlínské politiky. „Je úplně jedno, kolik dětí přistěhovaleckého původu tam chodí,“ citoval list berlínskou radní pro školství Moniku Hermannovou ze strany Zelených.

„Odmítáme islamizaci Teplic a České republiky. Vidíme, co to přineslo na Západě. Tohle tady nechceme,“ řekl kandidát SPD na senátora v obvodu Teplice Bohumil Ježek. (Doplňovací volby do Senátu v Teplicích se budou konat 27. a 28. března).

https://www.euportal.cz/Articles/42456-nemci-i-dalsi-zapadoevropane-se-kvuli-imigraci-a-islamizaci-stavaji-cizinci-ve-vlastni-zemi.aspx

CZEXIT

1 hlas

Noční hrůzy Franty Kocourka. 🤡

1 hlas

potesil mne projev pana presidenta--antibabišovsti zfanatizovani chvilkaři a prazskokavarenska elita by nejradeji vyhodila televizor z okna-smečoval ty povysene naboby dokonale a vtipně

4 hlasy

Pan prezident je díky pokračující demenci velmi vtipný. 🤣

2 hlasy

Spíš trapný,řekl bych.Vtipu tentokrát bylo pramálo.Dá-li se ovšem jeho humoru říkat vtipný.

1 hlas

Hamáčku,když diriguješ ta letadla z Číny a i kradeš roušky Číňanů----jak je možné,že si u nás v lékárně nemohu koupit respirátor????!?

3 hlasy

To napište panu Hamáčkovi a ne sem ! 🐂

1 hlas

Prymula teda zklamal kdo mu přispěl ochodnící, nebo zemědělci, copak nestačí zakázat tisk a šíření letáků všeho druhu. To musí pokrytecky zakazovat akce v potravinách, které některým lidem ulehčují život. Stačí přece šířit letáky pouze elektronicky a je to v pohodě. Prospěchářsky se dá zneužít i nouzový stav.

1 hlas

Diky tomu ze CR vyprodukuje vic letaku nez francie+nemecko+anglie dohromady tak se ta cena tisku musi nekam promitnout, pochopitelne do ceny potravin. Muzeme dekovat teto krizi ze se mnohe pohne spravnym smerem, letaky jsou prezitek, jeste pochopim pred prodejnou plakat upozornujici na nejakou akci, ale to co je zde za bordel a letaky valejici se vsude kolem sidliste je zhovadilost.

2 hlasy

Důchodce přijde o svoji životní radost. 😆

1 hlas

Je to fakt v době kdy ma nemalá skupina home office a sedí u PC tak se klidně může šetřit papír.

1 hlas

sekera už není jako dům, ale jako činžák a roste na výšku mrakodrapu.jako dům byla c době konjunktury.varoval jsem.teď kráčíme do časů recese, možná i deprese.bude HŮŘ.děkujte blbečkům co ho tam dosadili,vexláckého neumětela,nekňubu,jidáše,podfukáře a zloděje.a lháře.

2 hlasy

Protože,bohužel,nejsme v eurozóně,bude naše ekonomická budoucnost neveselá. 😭

1 hlas

eu má větší sekery i než my.náš vzor-řecko,itálie?švajc tam také není a jde jim to.to má být náš vzor a ne nějaká třicetiletka od nekňuby estébáka bureša.

1 hlas

Zloděj největší nikdo jiný než dementní šulin Havel špína a zrůda ,za nichž zůstalo vykradených krámů za 2 biliony za šulina zlodějského a křivého. At žijí staři zlodějí z Chemapol Grup či české spořitelny!

1 hlas

problém.HAVEL už pár let NEŽIJE,misogyne.další problem,řeč je o koronavirusovi.a o diletantské reakci strany a vlády nekňuby šulína jidáše bureša.problém č.3.takhle mlžit už dávno neletí.možná za suslova, ale ani göbeles takhle nekravil.šalóm..

2 hlasy

Zloději a špině to nelze zapomenout! Atahle vláda se snaží lidem pomoci. Kdyby tam byl kalousek tak to by lidé už nežili!

1 hlas

až umře první čekam na vaši reakci.bude hůř, než za padákového smrtihlava.asi máte delší vedení, ještě nedošlo, že tato " vláda " je plná nekňubů,fušeráků,parazitů,podfukářů a neumětelů.vám ani to mlčení nejde.chá,chá,chá.šalóm.

0 hlasů

ODBORNICI S MILION NUL,KAVÁREN NEBO PRAVICOVÝCH STRANA A PIRÁTŮ ???P vKOMEDIANTI BY MĚLI JÍT POVINNĚ POMÁHAT ZA 70 NA HODINU !!!! TI CO MAJÍ PŘÍJEM NAD 40 000 BY NEMĚLI DOSTAT NIC !!AŽ DOSTANOU PENÍZE TI CO MAJI NIŽŠÍ PŘÍJEM !! PŘECE NEBUDEME PŘEPLACENÝM KOMEDIANTŮM PLATIT LUXUSNÍ DOVOLENÉ LEASING NA JEJICH AUTA !!!!!

3 hlasy

A co takhle socialistickou revoluci byste nechtěl?

2 hlasy

trump taky nedává $ 1000 milionářům a miliardářům,mešuge.když už tady zase plácáte kravíny o socialismu,povězte mi, co je to sovět?chá,chá,chá.šalóm,ajnštajn.očekává - mvaše moudra trpělivě, ale nedočkavě.

2 hlasy

Rada a tu vám dám - vyhledejte odborníka.

0 hlasů

tuhle radu jste mi dal už asi před 10-15ti lety,mešuge.spolu s kopretinou.vyhledal jsem psychiatra, potom psychologa a potom praktického lékaře a všichni tři nenašli NIC závadného.ale jsem s nimi ve stálém kontaktu.tak přestaňte kličkovat a už konečně oznamte,že nevíte.

0 hlasů

stalinovi.běžte radit burešovi a vojtěchovi.ti to potřebujnekňubové.chá,chá,chá,šalóm.

0 hlasů

Chce to zmenit doktory a hlavne vyhledat jiny nez rusky kamose

0 hlasů

Rada a tu vám dám - vyhledejte odborníka.

0 hlasů

na druhou stranu,když víte co sovět je, proč to tajíte?zvlášť v tolerantní a otevřené demokracii?

0 hlasů

stalinovi.to myslíte ty kanálie jako rasistické semity žid-názi soros,teplého žida a.schiffa,nekňubu jerry nádllera,čuckyho šumera,zloděje m.reicha,landona silvera,bratry madoff,chodorkofského,abramoviče&spol.?jeden " demokrat " vedle druhého.hnus.

0 hlasů

Je podivuhodne jak nejzarytejsi komunisti a vyznavaci nejruznejsich diktatur se neustale ohaneji demokracii

0 hlasů

Posunutí nákupní doby seniorům od 7-9 hod. je trochu jako vtip. V 7 hod. není otevřena žádná drogerie ani lékárna, otevírají nejdřív v 8, moje uzenářství dokonce až v 9. V 7 hod. není ještě navezeno nové zboží a tak budou důchodci nakupovat to včerejší.

4 hlasy

To je ale tedy paseka:kdejaký krizový vohnout žvaní jako na pouti.A také:ta antidiskriminace vtlačila do vysokých pozic tolik hloupých ženských-viz Jermanová-Kadeřníková,stačí na chvíli zapnout ČíTý.

3 hlasy

A hele, dodávka z Číny dorazila. Něco poslalo i Rusko. Co naši bratři v EU ? Ti neposlali nic, Němci dokonce ukradli kamion roušek určených pro nás a Slováky.

9 hlasů

Nelži, ruská děvko.

1 hlas

Cože to přišlo od vás, rusáčku? Bída a lži?

4 hlasy

A co přišlo od vás, Němců ? V roce 1939 jste sem vtrhli jako hejno žravých kobylek a zůstalo po vás 360 000 mrtvých. Vy, Němci, se stále máte plazit po kolenou a omlouvat na všechny strany. A ne krást zásilky určené nám.

8 hlasů

jo, ale okupantskych nemcu jsme ze zbavili za 6 let a byl by klid kdyby se do nas nesralo rusko, to bychom dostali i reparace jako ostatni sovetem neovlivneny staty. pak nas strhly rusaci uplne ke dnu jak financne, rozvojove tak hlavne moralne. 40 let bolsevickych sracek neskoncilo po roce 89, ale stale to trva, viz stbak bures s podporou komunistu a cssd plna byvalych komunistu.

0 hlasů

Pokud se naučíš číst, tak zjistíš, že nám od EU přišla miliarda eur. To abychom mohli číňanům platit za předražené roušky.

2 hlasy

Soudruzi vrazi z nato a dementní soudružka Hilari neposlani nic jen nás tu vykradli a vyžrali s pomoci vlez do prdele dementního šulina Havla špiny!

2 hlasy

Kde sto čet ty nácku!

2 hlasy

Než Prymula vyhlásí zákaz vycházení (stanné právo ?) měl by zajistit jak se zařídí zásobování obyvatel základními potravinami a věcmi denní potřeby. O tom opět nepadlo ani slovo. Zatím jen ode všech alibistické sliby vzdálené realitě. Nebýt uvědomělého přístupu a zodpovědnosti drtivé většiny obyvatel, tak nás neschopnost vlády zvládnou účinně tuto prekérní situaci dávno přivedla ke katastrofě. A nezměrný dík patří lékařům, členům záchranných složek a všeobecně všem, kteří se bez direktivních nesmyslů o nás starají a pomáhají.

7 hlasů

Jenže tahle vláda se snaží a ty s Kalouskem se starali jen o své kapsy. A stači povodně a Troubky kam přijel dementní bachor Havel ožran a plácal tam nesmysly a nevěděl chudák co dělá. Nesehnal ani trakař z družsva a další bachor Ruml jen kryl podvody a křivárny dementního šulina Havla! A Kalousek jen pro sebe jak vytunelovat vojaký a vykradnou vše do základu včetně oblečení!

3 hlasy

Bohužel se to až přehání, protože dle odborníků jsou roušky neúčinné a respirátorů je zatím nedostatek. Hlavně by se měli chránit senioři, kteří jsou již většinou se svým imunitním systémem na štíru a to je ten problém. Jinak u většiny obyvatel to má průběh jako obyčejná chřipka. Chybí tu porovnání počet nakažených a mrtvých po koronaviru a po chřipce. Tuto informaci jsem nikde neslyšel ani nenašel. Můžeme se jenom ptát komu to nahrává a kdo na tom bohatne, protože na chřipku umírá ve světě tisíce lidí a nikde o tom ani slovo. Jinak Ti moc děkuji za přání a vůbec, že jsi, moje kočičko. Tak a teď mi můžeš napsat, co jsi mi snad chtěla říct do ouška, miláčku. P. S. Právě protože italská mentalita je taková, jaká je, mají obrovský problém a k nám evidentně koronavirus dotáhli naši občané z Itálie a nebyli to senioři. Jinak imunitní systém každého se buduje i každého přičiněním. Bohužel se prostě doplácí na to, že řada lidí. věřila svému lékaři. Bohužel moje zkušenosti a zkušenosti druhých prokazují, že především antibiotika nesmyslně dávaná na každý prd, tedy jejich resistence a díky ním i rozbití imunitního systému právě způsobuje tyto problémy. Nevím jestli to říkala zrovna ona, tedy doktorka Peková , ale tvrdila že tento virus se může šířit na druhé jen vzduchem a najednou náměstek MZ právě před chvílí mluvil o tom, že na základě přečteného článku v nějakém časopisu koriguje pohled na tento koronavirus. Jinak si myslím, že každý medik musí vědět jak se chová bacil (antibiotika) a vir. Nehledě, co to všechno bude naprosto zbytečně stát, tedy daňové poplatníky. Přitom stačilo všechny příchozí z Itálie okamžitě izolovat například do vojenské nemocnice na podobné věci vybudované nedaleko nás v Těchoníně!!!

3 hlasy

Vubec nema smyslu neco chytrolinum vysvetlovat. V zahranicnim tisku se doctou co rikaji hlavni lekari. "chripka je o hodne horsi nez tento koronavirus" a to samy rikaji o rouskach "jsou k nicemu".

1 hlas

Jseš s informacemi tak týden pozadu, což je u vás rusáků normální. Nechoď ven, čti Aeronet a koukej na ruskou televizi. Přeji ti, abys to ve zdraví přežil...

0 hlasů

Ja sem tyden pozadu? Tak asi 10 let dopredu. Precti clanek na Tydnu. Uz rozpocet republiky je o 60 miliard vyssi, kvuli ryme. Nekdo tomu rika schodek, jini dluh. Vyssi o desitky a desitky miliard jak nas varoval nedavno premier.

1 hlas

Nechť laskavě drmolivý mongoloid Hamáček při těch ukecaných (Vojtěch,právě Hamáček) tiskových konferencích dělat politiku,jest on to maturitní šmejd.

1 hlas

zabudol jste na afro-aziatského semitu žida, podfukáře, jidáše,vexláka a neschopného neumětela a NEKŇUBU bureša.schválně?a na celý jeho "kabinet "?chá,chá,chá.šalóm.

2 hlasy

Výborný byl kalousek 35 miliard co vykradl plus vykradení vojácí s fotrem Výborným a tak Kaps se Šimonvským za 10 miliard. A pak taky dementní šulin havel špina zlodějská a lidská zrůda co vykradala krámy a jeho bilance 2 biliony šulina křivého. Nesehnalna kotel na prase primitiv se slepičím mozkem a práskač STB Karel Sabina žaba!

1 hlas

tak proč je jidáš burešů už nevrazzzzil do šatlavy a už dávno nevyvlastnil?padouch jako oni.ale blbější.už tam DŘEPÍ 7 let, jidáš.

1 hlas

jelikož je většina soudců uplatných a kradla tak jako dementní šulin a bojí se,že se na to dojde. Jako na Slovensku kde jich zatkli 15 a u nás je to stejné. A kradli spolu s dementním šulinem havlem špinou fekální!

0 hlasů

a to si ted naivne myslite ze bures je kristalovej spasitel co nema vubec nic podplacenyho? TED je potreba zatocit s buresem Pak je potreba pokracovat do minulosti a ne prekryvat momentalni rozkradacky 30 let staryma kauzama (tak jak to dela sam bures)

0 hlasů

Oprava:"...přestane dělat politiku..."

0 hlasů

"v Česku je 765 nakažených"
-.-
To není tak moc. Hlavně aby nezrušili , 19. a 20.září Dny NATO v Mošnově u Ostravy

3 hlasy

Gavrochu, ty něbojsja, na vás rusáky my nikagdá nězabůděm! B52 přiletí zas :-)

0 hlasů

To si me teda pekne postrasil! A kde B52 zacne bombardovat? V Plzni? Doufam, ze se nesplete a nevybombarduje zase pul Prahy jak pred 70ti lety.

0 hlasů

tahni radit bolsevikum jak se sestreluji bukama civilni letadla

0 hlasů

Kdo je šikovný,tak má možnost se „nakapsovat“. 😆

2 hlasy

Už to vypadalo,že tenhle skřet coronavirově vyhynul a ecce,už je tu zas,inu blbáci mají imunitu i na vlastní blbost.

2 hlasy

Nesuďte podle sebe ! 🤪

1 hlas

Soudím výhradně podle tebe,blbíku.

1 hlas

Aktuálně nelze stále jen strašit. Kam bychom došli.
Podle citace italského lékaře na Deníku.cz, úmrtnost mimo Čínu je 0,5 %. 90 % lidí, kteří se nakazí virem, prodělá onemocnění ve formě podobné chřipce a vyléčí se do 10 dní. Ze zbylých 10 % nakažených, u kterých se vyvine zápal plic covid-19, postihne závažné respirační selhání pouze 30 %.
Pokud se tyto parametry infekce přibližně potvrzují, je možno s infekcí a onemocněním tímto virem pracovat jako se chřipkou, mít ovšem zajištěny medicínské kapacity pro závažné případy a výrazně podporovat imunitu.
Nezbytná restriktivní opatření vlády v současné situaci nelze brát jen pasívně, ale jsou výzvou pro nové adaptační strategie ke zvládání rizik současnosti i budoucnosti. Řešení vidím v posouzení nezbytnosti opatření, která omezují podnkatelskou činnost a v přijetí selektivních medicínsko organizačních opatření, která umožní zachovat normální práci, zvlíště v rozhodujících a životně důležitých výrobách, službách apod. Nepodléhat situaci a zbytečně nerezignovat na aktivní práci!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.