Veřejné mínění
Ve volebním průzkumu před nouzovým stavem vedlo stále ANO

30.03.2020 16:35

Ve volebním průzkumu prováděném ještě před vyhlášením nouzového stavu kvůli koronaviru vedlo stále hnutí ANO premiéra Andreje Babiše s výrazným náskokem na ostatní strany. Na přelomu února a března by ANO získalo ve volbách do Sněmovny 33 procent hlasů, zatímco druhá ODS zhruba dvakrát nižší podíl.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 30.03.2020 22:06

  Je již zcela zřetelné, že tihle frustráti tesknící po dobách...

 • Jeroným Pražský jr (5 hlasů) 30.03.2020 22:09

  místě, tenhle kádrový materiál minulosti je nutné odkázat kam patří -...

 • Jeroným Pražský jr (4 hlasy) 30.03.2020 18:34

  Už jsi si byl u Chocholouška pro léky, pošuku?

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 31.03.2020 05:35

  TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU Už je to tady....

 • daniel Pink (2 hlasy) 30.03.2020 20:02

  Babišova vlada řeši problem hruzne epidemie-opravdu maka a ne vzdy...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Utajený projev Franty Kocourka, který vám televize neukáže. 🤡

1 hlas

TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU

Už je to tady. Imigranti ve Francii nerespektují karanténu, bouří se a rabují. Podívejte se na video

https://www.euportal.cz/Articles/42502-uz-je-to-tady-imigranti-ve-francii-nerespektuji-karantenu-bouri-se-a-rabuji-podivejte-se-na-video.aspx

CZEXIT

2 hlasy

TOTO NÁS ČEKÁ, ZŮSTANEME-LI V ŽALÁŘI NÁRODŮ EU

Už je to tady. Imigranti ve Francii nerespektují karanténu, bouří se a rabují. Podívejte se na video

https://www.euportal.cz/Articles/42502-uz-je-to-tady-imigranti-ve-francii-nerespektuji-karantenu-bouri-se-a-rabuji-podivejte-se-na-video.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Utajený projev prezidenta Trumpa, který vám televize neukáže (VIDEO CZ titulky)

https://tadesco.org/utajeny-projev-prezidenta-trumpa-ktery-vam-televize-neukaze-video-cz-titulky/
------
Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...

https://www.eurabia.cz/Articles/43954-islamisticka-armada-nato-utoci-na-syrske-krestany-branici-sve-domovy-.aspx
------
Imigrant v Norsku podpálil kostel

Pálení Koránu na veřejnosti při protiislamizační akci hnutí Stop Islamisation of Norway v listopadu minulého roku v Norsku má dohru. Imigrantský žhář se nyní mstí na norských kostelích. 21. března podpálil kostel v Dombås a o totéž se pokusil v Selu.

Policie nyní 28-letého imigrantského muslimského pachatele podle všeho dopadla, který své počínání zdůvodnil jako odvetu za loňské veřejné pálení Koránu. Prý je však "mentálně nestabilní“, takže mu „hrozí“ osvobození.

https://www.eurabia.cz/Articles/43953-imigrant-v-norsku-podpalil-kostel.aspx
------
Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

https://www.euserver.cz/Articles/13028-pomoc-ruska-a-nepomoc-nato-a-eu-italii-.aspx
------
Brusel má přesto jasno. Za trable s pandemií koronaviru může moskevská propaganda...

https://www.eportal.cz/Articles/10714-brusel-ma-presto-jasno-za-trable-s-pandemii-koronaviru-muze-moskevska-propaganda-.aspx
------
Evropská unie vojensky podporuje Turecko

Tři ze čtyř obrněných transportérů, které turecká armáda použila na prorážení řeckého plotu, platí EU.

Řecký magazín Defencereview.gr přinesl skandální odhalení. I přes několik týdnů trvající útoky turecké armády na řeckou hranici EU nadále proplácí Turecku nákup vojenské techniky. Kontrakt na dodávku 57 obrněných transportérů ATES (na obrázku), jejichž nákup je ze 75% financován dotacemi z EU, nadále pokračuje.

Prvních 20 vozidel bylo dodáno na jaře 2019. Dalších 27 převzala turecká armáda loni v prosinci. Během letošní migrační krize vyvolané tureckou vládou bylo dokončeno posledních 10 vozidel. Včera byly odeslány turecké armádě. Podle tureckých tiskových zpráv citujících úředníky Katmerciler a Aselsan, které dodávky zajišťují, EU „řádně uhradila“ slíbený podíl na financování jejich nákupu.


Firmy platby z Bruselu obdržely v době, kdy turecká armáda útočila na řecké pohraničníky s cílem prorazit migrantům cestu do EU. Řecký magazín situaci popsal tak, že 3 ze 4 obrněných transportérů, které turecká armáda použila při prolamování děr v plotě chránícím vnější hranici EU, zaplatila EU.

V Evropském parlamentu jsem třikrát navrhoval okamžité zastavení všech plateb z rozpočtu EU Turecku. Poprvé při tureckém útoku na kurdskou provincii Rojava v severní Sýrii loni v listopadu. Podruhé při projednávání nelegální blokády Kypru, který je členem EU. V jeho teritoriálních vodách turecké vojenské námořnictvo prohledávalo lodi plující na ostrov. V obou případech byl můj návrh většinou lidoveckých, socialistických, zelených a Renew europoslanců odmítnut. Můj třetí návrh, který byl zakomponován do balíku sankčních opatření předložených frakcí Identita a demokracie (ID), v níž působí i poslanci za SPD, už nebyl hlasován, protože jednání Evropského parlamentu bylo kvůli koronaviru přerušeno.

Převzato z FB profilu MUDr. Ivana Davida

https://tadesco.org/evropska-unie-vojensky-podporuje-turecko/

CZEXIT

1 hlas

Babišova vlada řeši problem hruzne epidemie-opravdu maka a ne vzdy uspěšne----šokujici je zlomyslna radost opobloku z každe chybičky Mozna chvilkaři posadi pred soud Babiše a Vojtecha za každou nakaženou sestřičku--/jejich milačci z TOP a STAN -nad 4%/

2 hlasy

Jde o to,čím bude nakažená. 😃

1 hlas

ty průzkumy jsou na zakázku,věřím jedině procentům pirátů,protože mladí studenti,kteří je volí mají palice zmanipulovány propagandou,jsou nepoučitelní a na sebe si pletou bič

1 hlas

Piráti jsou mladí,vzdělaní lidé,kteří mají možnost vyměnit zkostnatělé dědky v politice. 🦁

1 hlas

Hlavně Bartoš vylečený alholik jako Kalousek a kdo by je volil!A stejně tak jak lidé volili Drahoše!

0 hlasů

Nemám v oblibě zkostnatělé dědky,ale nemyslím,že by to Piráti zrovna vytrhli.Oni i mladí bývají b.lbci.A pokud se dá soudit z jejich prezentace na sítích,vzdělání jsem neviděl.Sebestřednost ano.

0 hlasů

To bylo jasné,že by vedl ten zloděj Kalousek nebo další zloděj Fiala a ty jho kauzy Martin Říman a Kocourek 1 miliarda a už 4 odloženo a vše vždy vráceno policii! Piráti nikdy nic nenavrhli jen práskají a Bartoš to je notorický blb a liliput podobně a lidi mu už dali vyžrat!

0 hlasů

Už jsi si byl u Chocholouška pro léky, pošuku?

4 hlasy

spíše ty chudáku trapný a už včera tě jeden vyplatil a zdůraznill jak na tebe sere! A ty tapaniny jsi nech pro jiné. Ostuda,že pořád otravuješ a Tvůj chorý mozek nedošelk tomu nulo jak Tě má každý na háku stejně jako blba Bartoše či Kalouska! Chudáku otravnej at žije šulin Havel špina čurácká! Jen ty a pr takových blbců tu vykřikujete o zlodějích a máte tu jednoho! Dementního šulina čuráckého Havla práskače STB Karla sabinu- Emanuel Moravcec! Jen dement jako ty co má máslo na hlavě zase bude řvát je to zloděj a jen hnup to vykřikuje pokud nepočítám Kalouska ničemu 35 miliard plus vykradení vojáci a bláznivá Filiúpová co se bude soudit až smrti! At žije šulin estebácký Havel Karel Sabina žaba čurácká!

1 hlas

Je již zcela zřetelné, že tihle frustráti tesknící po dobách předlistopadových jsou vždy naprostá spodina, neschopná souvislého projevu a blábolící ukrutné debility. Ale žádná lítost s tímto póvlem není na

5 hlasů

nemocní lidé po dementním šulinovi a špině křivé Havlově orangutaní zrůdě čurácké a zlodějské odporné a Kalouskovi další špině za 35 miliard a vykradeným vojákům!

1 hlas

místě, tenhle kádrový materiál minulosti je nutné odkázat kam patří - na hnojiště.

5 hlasů

Copak hlupče ztrácíš nervy?

0 hlasů

Už včera ho tu jeden dobře vyplatit. A je to chudák. Je jich pět a myslí jsi že budeme poslouchat žvásky o tom kdo krade a vypadá to,že jde o mladistvé. Blbečci jsi jsi myslí ,že demonstrace a bartoš budou temata. Většina lidí je má na háku jakou soudruha dementního Havla u rici! Je nejlepší na ně strát a ignorovata oni zmizí jako většina blbců!

1 hlas

Opět reaguji na tohoto blba pod sebou.Jde o šílence ,který se sem pořád tlačí apřesvědčuje o tom jak kdo krade a jen jak je potřeba Bartoš a jak tahle vláda vše sere! musím se smát a jde o skupinu hbupu majících 5 nicků a pod těma furt něco píší! Byt na ně většina z vysoka sere! Tohle ocasa včera jeden vyplatit a je vidět,že mu to nestačí byt nepochoplil ,že o pravicové švácanin níkdo nestojí a bartoš a stejně tak dementní šulin Havel je každému na háku a Kalousek je jako velké hovno! Trapné....

1 hlas

S tímhle hovadem se ani Chocholoušek zdržovat nebude, žádné léky tady nepomohou. Je to prostě pako.

2 hlasy

Bohužel reaguji na hnupa dole. Nikomu nevnuji svůj názor ovšem na Vás pět většina sere a ty žvásty Vaše už většina nečte! A ty zlodějské a o tech posraných demonracích to už má káždý v prdeli. Jste trapní blbci a zase bude jak kdo krade a měl odejít. Až budeš mít normální mozek tam mluv! Ale o Kalouskově špině a notorickém blbu Bartošovi a chudákovi to máš každy...

0 hlasů

Ty bohužel ne a nemizíš.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.