Ztratí Řápková titul? Do školy nechodila, ale zkoušku má

02.11.2009 08:02 Aktualizováno 02.11. 11:41

Chomutovská primátorka Ivana Řápková možná přijde o titul z plzeňských práv. Na semináři trestního práva se za tři semestry vůbec neukázala, přesto z něj má tři zápočty a zkoušku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jirka Cibulka (143 hlasů) 02.11.2009 09:18

  Koukal jsem na toho Kindla v televizi. Kur.va, vždyť on se nám všem...

 • Troy (115 hlasů) 02.11.2009 08:53

  Tahle paní mě neomráčila svým populistickým bojem s neplatiči. Čím mě...

 • slade (82 hlasů) 02.11.2009 09:10

  Koukám každý den jak blázen, co na ten xindl vyplouvá na povrch. Ten...

 • dotaz (78 hlasů) 02.11.2009 11:21

  Prosukala se k diplomu s myvalem?

 • nop (76 hlasů) 02.11.2009 09:58

  Typické chování ODSÁKA!!!!

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Všichni diskutéři by si měli uvědomit,že poslanec Benda nebo primátorka Řápková (oba z ODS) se stali obětí štvavé kampaně,řízené z komunistické KLDR a Kuby a afgánského Talibanu.Chtěji poškodit dobré jméno naší vedoucí strany společnosti ODS,pod vedením vůdce Topolánka.Je proto nutné,abychom se ještě více ztmelili kolem naší vůdkyni ODS a vrazili štváčům smrtelnou ránu.

48 hlasů

takže nejen modrá rasistka, ještě navíc čistokrevná podvodnice

39 hlasů

Benda alias náhubek. Tatík by se za něho styděl.

38 hlasů

Díky úřednické vládě se začíná něco měnit. Věřím, že lidé dostanou rozum a přestanou volit stále tři strany. Otázkou je koho...

57 hlasů

Neni to tak tezke, staci hledat a nebat se, ze muj hlas muze propadnout. Kazdy hlas se pocita a neni duvod si myslet, ze je vyhozeny jen proto, ze se nepromitne ve finale do poslaneckeho mandatu. Oslabenim prohnilych statostran se stejne nevyresi vsechno, ale byl by to velky krok ke skutecne demokracii, protoze kdo blokuje prima referenda, omezovani imunit a vyhod politiku a jejich snadnejsi odvolatelnost? No prece zastupci tech tri stran. Podivejte se na Nemecko, ted tam byli volby, vsichni mluvi je o leve a prave strane, ale malokdo uz o tom, ze vsechny vyznamejsi male strany si tentokrat polepsili.

47 hlasů

S podvody ohledně titulu JUDr. začal p. Kalvoda předseda ODA, hradní strany p. Havla, potom následoval podvod s přijetím p. Rumla na právnickou fakultu v Plzni, který se po odvolání naučil za dva týdny cizí jazyky a další již pokračovalo. To je výsledek pravdolásky.

38 hlasů

Podvodnice Řápková, Benda, oba by měli mít alespoň krapku slušnosti a ze svých postů okamžitě odejít. Když nebudouch chtít, měli by je odvolat jejich straničtí kolegové, ale nejsem si jista, jestli je mezi nimi někdo slušný

46 hlasů

:Podvodníci světového kalibru nekoukají na dolar či na libru,žijou si romanticky a na každého vždycky už nějakou tu boudu ušijooou:Kurnik jak to mohl ten Suchý se 3litrem tenkrát vědět?

27 hlasů

Kdyby jen Suchý se Šlitrem,ale už Voskovec s Werichem věděli co nás čeká a nemine.Škoda,že se toho nedožili,ti by nám dali kartáč.

31 hlasů

Protoze to neni zadna novinka... V momente, kdy si politici vykladaji odevzdany hlas jako bianko sek a platformu pro falesnou autoritu, a navic media je v tom podporuji, pak je jasne, ze skutecny vykon moci degeneruje na svinstvo vseho druhu. I kdyby bylo vse, jak ma byt, politici by stejne vytvareli iluze problemu, blizicich se katastrof a skandaly, aby u lidi, kteri nemaji na takove veci cas, vyvolavali dojem, ze jsou zde zapotrebi. Ve skutecnosti potrebujeme politiky mnohem mene, nez si myslime. A tuplem ty z velkych stran, kteri jen betonuji status quo, aby sve hry mohli takto hrat donekonecna. Ale lide uz zacinaji pomalu chapat...

32 hlasů

Samozrejme ze si vzala rychlodovolenou, aby ziskala cas, pockala, az to zase cele usne a pripadne pripravila nejake zfalsovane zaznamy v indexu nebo jine lejstro, kterym se bude ohanet, kdyby to nahodou neusnulo. A kdyz se to nepodari, tak to cele zbagatelizuje a ukaze prstem na neprizpusobive a zase se najde dost tech, co ji budou tleskat... Kdyz uz to lidem dojde a sesadi tyhle samozvane elity ve volbach, dokud jeste mame v ustave, ze zdrojem vsi moci je lid...

45 hlasů

No já si myslím že za to mužou ty soudruzi z minula ,že nedovolili Řápkové a M.Bendovi vystudovat že?Určitě se budou na to odvolávat.

44 hlasů

myslím si že se všichni lidé již těší na oslavu 20.let slavné české textilní revoluce

59 hlasů

Prosukala se k diplomu s myvalem?

78 hlasů

Ten Benda, ten mi obzvláště leží v žaludku. Takovou druhou příživnickou svini nenajdeš. Vypadá to, že už se na kandidátku ODS nedostane :-)

59 hlasů

podívejte se na ČT 168 hodin jak tam náš špičkový politik koktá 20.let tam sedí a žere inu chytrý žid

41 hlasů

Pane, paní mám takový dojem, že jste teď znevážil oběti těchto let. Z toho co bylo zveřejněno a prohlášeno se spíše jeví studium paní Řápkové jako podvodné. Obětmi v 50tých a 70tých letech nebyli podvodníci.

50 hlasů

k xyz

28 hlasů

Tahle paní aspirovala na Čunkovu kariéru, ale nějak se jí to vymklo. Máme štěstí.

61 hlasů

Ale, ale, paní Řápková nám najednou mlčí jak ta rybka a ani nezvedá telefon? Co to? Vždyť vždycky mívala řečí jako vody, bylo dokonce problém ji v jejích slovních vodopádech vůbec přerušit. Ale tady nejde o zabavení počítače nějakého chudáka, který dluží Chomutovu šest set kaček, paní Řápková, ale o to, zda má stát v čele města člověk, u něhož lze s úspěchem pochybovat, zda mu označením slovem podvodnice nekřivdíme. Snažila jste získat body, když jste za potlesku mnoha v této zemi velmi razantně vystupovala proti tzv. nepřizpůsobivým. Někdo jim říká lůza. Já říkám lůza podvodníkům, kteří baží po moci a penězích tak silně, že pošlapou vlastní čest i čest a práva těch, kteří je (často díky velké naivitě) do zodpovědných funkcí navolili. Takhle nedůstojné reprezentanty v míře tak široké tenhle stát neměl snad ani za minulého režimu. Veseckou a Kučeru čeká pořádný kus práce!

62 hlasů

Co řeší ČTK "Chomutovská primátorka Ivana Řápková možná přijde o titul z plzeňských práv. Na semináři trestního práva se za tři semestry vůbec neukázala, přesto z něj má tři zápočty a zkoušku" No a co. Jak hodili do školy zaměstnanci ČTK?

44 hlasů

to abc.....a co takhle lékařský titul, to také vyrazíte do útoku stejnou logikou? Pokud je zpráva lichá, má paní Řápková nepochybně prostředky se bránít. Ostatně pedagog, který s tímto odhalením přišel, pokud by ta zpráva byla falešná, riskuje minimálně své jméno, pozici a ostudu.

57 hlasů

Mediální štvanice pokračuje. Jako pamětníkovi je mi to odporné, nicméně pro mladší, ne pamětníky , to je fantastická reflexe. Tak to v tisku (nebyla TV ani Internet) vypadalo v 50tých a 70tých létech. Zřejmě i stejná kategorií lidí (?) to svinstvo tvořila tehdy a i nyní. Zkrátka - žumpa - nejen intelektuální, ale i lidská.

28 hlasů

to xyz...to snad nemyslíte vážně srovnávat toto se štvanicemi v 50 letech! Je to na roveň rychlých vynášení odsuzujícíh rozsudků posílajících lidi do vězení? Je to na roveň špízování a čistek v soukromí v noci? Je to na roveň podepiš nebo se rozluč se vším co máš rád a ctíš? Myslíte,. že psaním tohoto příspěvku poskočím v práci na kariérním žebříčku? Naopoak, řvu tu bezmocností, co nám tu sedí za lidi na radnici, lidé co se tam dostali podvodem a populiskými kecy, možná i přes postel. Přestaňte manipulovat a lhát.

52 hlasů

Aha, Vám svinstvo všude kolem evidentně nevadí. Hlavně se na něj nesmí poukazovat, že? Každý, kdo odhalí kus pravdy o marasmu, do jakého jsme jako společnost zabředli, se stává mediální štváčem. K takovému způsobu uvažování není co dodat. Naši zloději, podvodníci a korupčníci Vás mohou opravdu upřímně milovat.

72 hlasů

"Je tu taková teoretická možnost. Někteří studenti tvrdí, že jim zápočet a zkoušku dalo bývalé vedení, aniž by je zkoušelo," - A to jde? Rozdávání zkoušek bez zkoušení - To je v našem českém právním systému legální?? :-O Pokud to legální je, tak proč by vlastně jakýkoliv student měl studovat, když legálně může zkoušku dostat jen tak? :-O

53 hlasů

KDO ji může dostat jen tak. To je ta otázka. Ten, kdo je členem mafie. To je odpověď. ODS v naší zemi vybudovala klientský systém, o němž veřejnost sice ví, ale nezná jeho skutečné možnosti.

60 hlasů

paní Řápková, aby získala politické body a odvrátila od sebe pozornost řady kritiků zvolila populární řešení \"cikáni a neplatiči\" ....což ji nepochybně získalo jinou řadu příznivců......stále stejně zabírající taktika na lidi ;-(

43 hlasů

a vy se divite? v jaké vilové čtvrti žijete?

50 hlasů

to shin: myslíte, že lidé s tímto názorem žijí jenom ve vilových čtvrtích? nemá snad radnice prostředky jak ovlivnit chod města? Slyšel jste někdy např. o projektu brněnské radnice, která se mimochodem také stále potýká s nepřispůsobivou menšinou? Cikáni si tehdy dozorovali a uklízeli svoje čtvrti a byl pořádek, ale pak radnice došla k závěru, že spřátelená firma nemá práci a peníze, tak to utnuli. Krom toho, pokoušet se je začlenit je težší a méně populární než pak řešit důsledky.....

52 hlasů

a) emigrace b) defenestrace b je správně

28 hlasů

jestli to takhle půjde dál a ono to půjde o to naši demokratičtí představitelé postarají tak bude za 10.let proti nám taková Nigérie velmoc

41 hlasů

Jestliže dokázali modří soudruzi a modré soudružky z ODS získat vysokoškolské vzdělání za tři či nejvýše čtyři týdny, jsou jejich schopnosti zázračné a nadpřirozené a mají zcela automatické právo řídit tento stát. To přece musí každý objektivně připustit.

59 hlasů

Ona Řápková k výkonu své dosavadní funkce titul nepotřebuje, ale jednou by se mohlo stát, že ji nezvolí. Potom titul na teplou židli ve státní správě potřebovat bude. A proto se "kluci a holky co spolu kamarádí" takhle vzájemně jistí. Co za to - tak na to už nikdy nikdo nepřijde. Systém ruka ruku myje funguje spolehlivě. I když má celá kauza "tituly" zcela zjevně kriminální pozadí, všechno se odehraje maximálně v rovině morální a nikdo nebude potrestán.

51 hlasů

Po zvolení do poslanecké sněmovny, by ale jistě svou odbornost využila k prosazování úprav zákonů.Pak se veřejnost nad tím právním chaosem nestačí divit.

25 hlasů

To jsou ty ODSácké manýry. Studovat podvodem. Získávat popularitu na protirómské politice. Takto se udělal i Bendl z Kladna. Vyhrával tam i díky tomu, že nepouštěl c i k á ny na koupaliště.

73 hlasů

To jsou ty ODSácké manýry. Studovat podvodem. Získávat popularitu na protirómské politice. Takto se udělal i Bendl z Kladna. Vyhrával tam i díky tomu, že nepouštěl c i k á ny na koupaliště.

25 hlasů

pan Bendl nejdříve zmlátil manželku a ta mu potom koupila Porsche super

52 hlasů

Všem nám stačí základka a budeme vesele prdět jako já.

46 hlasů

Nesouhlasím! S koupeným právnickým titulem je to prdění voňavější! :o)

51 hlasů

Koukám,že vystudovat VŠ je docela snadné.Když se mi nelíbí učitel,tak si udělám zkoušky u někoho jiného,ani nemusí být z této školy a ono je to v podstatě tak nějak legální.No to je spíš šílené,a šílený systém,který to umožňuje.Škoda,že nemám strejdu úču,už bych ten doktorát měl taky a nikdo by nezjistil,že je od příbuzného.

53 hlasů

A zase ta ODS...

52 hlasů

Typické chování ODSÁKA!!!!

76 hlasů

Řepková napřed nechala dluhy neplatičů narůst do obludných rozměrů a pak, když na ni přišly choutky dostat se výš, začala teprve jednat. Ovšem tak nešikovně a bez jakékoliv znalosti práva a zákonů, že zákonitě musela dopadnout tak, jak dopadla. Penízky se musely vracet a a dlužníci mají zase klid. Už se tomu nedivím, kde by taky měla potřebné znalosti nabrat? V Plzni? V tom švindlářském rychlokurzu? A navíc - ženská, která si z dob studia nic nepamatuje, nemá v politice co dělat. Pro sklerotiky existují jiné instituce.

44 hlasů

paní Řápková neodstoupí protože má za sebou dalšího leváka špičkového ministra Aleše Řebíčka

47 hlasů

Diano, doporučuji vám naučit se dobře číst. Článek je o paní Řápkové -VY píšete o paní Řepkové.

21 hlasů

Aby ses nepos... kvůli překlepu.

27 hlasů

Jestliže je titul tak důležitý,věřím,že jméno čekatele může viset v systému i oněch pět let.Zkrácený čas je jen třešínkou na dortíku.Jinak ,celé to nechápu.Vždyť i zedník při práci pozná,jestli je jeho kolega vyučen v oboru nebo jestli je samouk.Ale i samouk využije každé příležitosti k odborné konzultaci!Člověk ,který se chce honosit vysvědčením v oboru, který jej vůbec nezajímá, musí být masochista.Těch trapných chvilek!!!Pochybuji o úrovni celého právnického stavu u nás.

29 hlasů

sláva ODS...

28 hlasů

No a co posunovač Standa Gross?

24 hlasů

volič pravice, tedy debil. A hlavně volič ODS.

54 hlasů

Ten už byl na řadě ! A to vás vytáčí, že na něj nic nenašli, co ? Ostatně ani Langerova policie na něj nikdy nic nenašla !

42 hlasů

ŘÁPKOVÁ PODVONICE DRAŽŠÍ NEŽ CELÝ CHÁNOV ! ! !Studenti práv a policieODS - k diplomu stačí CTRL C CTRL V Klára Mauerová -STUDENTKA speciální pedagogiky VŠ MU Brno doporučuje : dělat pokusy na podmanění našich dětí aby přijali zotročení jako normální a byli neteční a brali jako standard...S pozdravem náhubkový Benda, turbopolicie, turboprávníci...děkujeme naší turbopolicii že nezajistila důkazy a nechala je odnosit tetou Nenci-jak řekl "právník v otázkách Václava Moravce" zákon a morálka nejsou totéž....joo a najděte si něco o RFID mikročipech nebo stačí napsat šelma 666 sledování lidí Pan doktor Rath je slušný člověk, nikdy jsme jej chovat hulvátsky jako ODS neviděli(Langer prostředníček na dámu novináíčku, Kalousek na Ratha, Toplolánek lidem) PS :Nemocenská NIC při povinném placení pojištění je přece zááákon a je to normální !

26 hlasů

Koukal jsem na toho Kindla v televizi. Kur.va, vždyť on se nám všem ještě směje. Kde se v něm bere ta drzost? Je to tím, že u něj "vystudovali" mafiáni z ODS a ČSSD?

143 hlasů

Pane Cibulko, žil jste tady před rokem 1989? Nic nového pod sluncem. Podvody takového typu byly i dříve, ale novináři směli psát jen to co jim ÚV KSČ dovolilo. Dnes je svoboda slova, proto se takové věci dovídá obyčejný lid z tisku. Proč by se Kindl nesmál- není to hlupák - toto byla státní zakázka - studovali tam takto z různých politických stran státní úředníci,kteří neměli na své funkce požadované vzdělání. Obyčejný člověk jako já, když bude žádat o zaměstnání -musím doložit nejen vzdělání, ale také dostanu test ověřující mé znalosti a to nemohu zfalšovat, případně místo testu si ověří případný zaměstnavatel mé znalosti u stávajícího zaměstnavatele.

50 hlasů

tak tak..jen se divím, kde se tu mezi touto diskutujici luzou bere clovek s mozkem..klikam ..

19 hlasů

Znáte větší podvodníky než jsou ti dnešní tzv. novináři??

41 hlasů

Neznám.

17 hlasů

Jak to, že může mluvit v ČT, vždyť za podvody měl být i stěma dalšíma lotramy už být ve vazbě.....

55 hlasů

Přesně tak, on totiž ví, že se mu nic nestane. Psi štěkají a karavana ...

33 hlasů

Zatím se ještě na odéesácké Sorboně na žádného mafiána z ČSSD nepřišlo ! To je ale blbý, co ?

39 hlasů

Přišlo, jen to Prudič nezaregistroval.Nebo nechtěl?

15 hlasů

vynálezce "náhubkového" zákona M. B. (už víme asi proč) píše slepeckým písmem. Jeho místo je zřejmě v Jedličkově ústavu a nikoliv v parlamentu - toť pro příští volby.

63 hlasů

Jestli je někdo na pohled ZLÝ, tak je to ona.

46 hlasů

Koukám každý den jak blázen, co na ten xindl vyplouvá na povrch. Ten Randák měl pravdu, že na podzim budeme všichni čumět. Toskánský Špindl mlčí. Žijou vůbec kucí co se sebe nemůžou nabažit během pracovního procesu, že se musej vidět i na dovolený? Co říkají na Bendovu práci, která je psaná písmeny a řádkováním jako Slabikář pro prvňáky?

82 hlasů

Podvodnice je to. Vemte ji titul!

69 hlasů

mno tak to už je moc...to bych mohl povídat, jakym stylem vystudoval ing paroubkovo dalík benda atd atd..od toho jsou "individuelní studijní plány"..

16 hlasů

shin, zkus to ještě jednou popsat a vypovídej se!

45 hlasů

na to se mám hodně rád...

23 hlasů

Že by konečně se politický stav v naší republice začal obracet k normálnosti, kdy normální je nekrást, nelhat a chovat se tak, jak zákon a morálka dovoluje? Já sám bych prosazoval tvrdý postup "Padni, komu padni" Je třeba, aby náš stát konečně vedli slušní a normální lidé a ne podvodníci, šmelináři, korupčníci apod.

59 hlasů

Tahle paní mě neomráčila svým populistickým bojem s neplatiči. Čím mě tedy omráčila bylo Kamencové jezero a jeho meganevýhodný pronájem. Je to takový Čunek v sukních. Plnou hubu poctivosti a ruce poslepu šmátrají co by ukradly a zašmelily.

115 hlasů

Nevinní se špinavýma rukama po akci ČISTÉ RUCE. Jejich stále více v té naší malé republice....inu Evropě to osladíme, ale ona nám to osolí i s tím věrozvěstem morálky, ekonomiky, a klimatologie... Jak ten se asi stal profesorem????

38 hlasů




Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 05/2019 najdete >




Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Plus

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.