Diplomacie
USA zakročí, pokud KLDR znovu začne s testy balistických střel

30.12.2019 11:18

Spojené státy jsou připraveny zakročit, pokud by se Severní Korea rozhodla pokračovat v testech mezikontinentálních balistických střel. Podle americké televize CNN to v neděli řekl bezpečnostní poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa Robert O'Brien. Neupřesnil však, jaké konkrétní kroky by USA podnikly.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Bob Kadet (3 hlasy) 30.12.2019 13:12

    Hm.,nevím proč je u toho nápisu slovo "Demokracie". Zřejmě to je...

  • Bob Kadet (1 hlas) 30.12.2019 17:12

    Woe kdybys neby_trotl a lépe se učil, tak jsi taky mohl dělat...

  • Bob Kadet (1 hlas) 30.12.2019 13:16

    Eh., chtěl jsem napsat "Diplomacie"....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Sudeťáci přicházeli stále s dalšími požadavky Pokud je vláda ČSR splnila, přišli s dalšími požadavky až provedli odtržení Sudet od ČSR
-.-
Členové ČTK postupují stejně jako Sudeťáci. Napřed chtěli, aby se lid KLDR vzdal jaderných zbraní, nyní chtějí aby se vzdal také raket

0 hlasů

Takto v roce 1920 při parlamentních volbách fungovala demokracie po Česku:
Na jeden poslanecký mandát bylo třeba v jednotlivých krajích toliko hlasů: Sudetští Němci:47716, Češi: 39 957, Maďaři 109847.
Ta českým nác*kům nestačilo, v roce 1925 máme tyto poměry: české země včetně německých a již Čechy dosídlovaných okresů 41100 hlasů, Slovensko 48700 hlas a Podkarpatská Rus 64 200, Praha 21000. U Senátu to bylo ještě markantnější: Čechy, Morava a Slezko 84929, Slovensko 96564 a Podkarpatská Rus 151433 hlasů.
Češi totiž prohráli mezinárodní arbitráž se sudetskými Němci a museli jim zrovnoprávnit hlasy. Myslíte si někdo, že tím to skončilo? Při volbách velela čs. armáda do německých okresů celé pluky.
V roce 1920 díky národnostní politice z republiky odešlo 100 000 Maďarů.
Podkarpatská Rus, která vznikla plebiscitem amerických Rusínů, který ji připojil k ČSR, měla slíben smlouvou ze Scrantonu svůj sněm. Češi ho ale po vzniku republiky zamítli ve strachu, aby se Rusíni nepřidali k Maďarům. Na Rusi bylo 373 000 řeckých katolíků a 539 pravoslavných křesťanů,, Češi kvůli obsedantní posedlosti Beneše církví a šlechtou katolíky potlačovali. Jak to mohlo skončit? Na žádosti o slíbenou samosprávu odpovědělo to če*ské ná*ckovské pra*se Beneš toto: "dokud si budou Rusíni plésti automobil s autonomií, nemůže být o nějaké samosprávě ani řeč."
Rusíni totiž neuměli česky, jak překvapivé!

Jak se platily v té demokracii po čes*ku jako stehno daně?
Jižní Slovensko muselo platit vyšší daně než sever Slovenska, ale ten platil 2,5 x vyšší stejné daně než se platily v českých zemích.
Sudetští Němci platili daně také značně vyšší proti Čechům. Češi dalo jasně hned od začátku tohoto paskvilu, jemuž říkali ČSR, vědět dvěma největším menšinám ve státě Němcům i Slovákům, že jediný státotvorný národ jsou oni, což ani v nejmenším nedokázalo v ani Slovácích ani v Němcích vzbudit pocit, že ten stát je také jejich.
Ostatně, ještě nebyla Velká válka ani u konce a Beneš už plamenně vyhrožoval českým Němcům, jak si to s nima vyřídíme.
Vracející se legionářské pluky (čeští nacionalisté) pak devastovali kdeco německého na území Čech. Mezi nimi i Sokolové.
To abyste věděli, kde jsou jen některé (ono toho bylo mnohem více) základy skutečností proč s námi Slováci nechtěli žít ve společném státě, proč němečtí nacisté šli po legionářích a sokolech, což byli fašisté.
V listopadu 1922 hlásilo MV sílení Národního hnutí, tedy fašistů. Jednalo se o legionáře a Sokoly. V Královských Vinohradech byly plakáty: Co sokol, to fascista. Sokol ale v 19. století založili paradoxně jistí Heinrich Fügner a jeho zeť jménem Friedrich Emmanuel Tiersch, oba čeští Němci. Oba si svoje jména pak počeštili, na Jindřicha a Miroslava Tyrše. Tyrš mluvil česky dobře, Fügner toho měl plnu hubu.
Sokolové napadali české vojáky v rakouských uniformách a olupovali je o naprosto všechno. Viz Fráňa Šrámek.
Český nacionalismus byl taková obluda, že se ho tentokrát už lekl i Masárik.
Hitler se od Čechů nacionalismu učil.

0 hlasů

Vláda ČSR nepustila sudetské Němce ale ani jiné národnosti žijící na území ČSR už ani k tvorbě ústavy, ne tak k jakémukoliv rozhodování. Vláda ČSR nesplnila nic ze svých slibů kolem řešení soužití různých menšin v ČSR daných mocnostem před vznikem ČSR a prohrála všechny mezinárodní spory s národnostními menšinami.
Sudety pak Beneš zcela protiprávně 21. 9. 1938 sám nabídl Velké Británii, Francii, Itálii a Německu, že je odstoupí Německu.
Výrok toho náckovs*kého do*bytka Beneše: raději Hitler než Habsburk!
Váš příklad je mimo mísu. Mimo to, soudruhu, plácající tady komunistickou propagandu, jste v tu dobu byli největšími kámoši nacistů.

0 hlasů

Ať LID KLDR udělá cokoliv , stejně jako Rusi, Afgánci, Iránci a LID dalších neokupovaných zemí , budou na ně teroristé z Anglie, USA , Izraele a členové Židovské obce (globální ekonomické a politické organizace ) stále útočit, dokud nedosáhnou níže uvedené
-.-
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo
jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými
farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27 "

0 hlasů

To je obrat, panečku - "lid Koreje, Ruska a Iránu". To se vám opravdu povedlo!

0 hlasů

Lid KLDR může akorát zdechnout hladem, nic jiného mu KIM nedovolí. Va vašich komunistických rájích lid o ničem nikdy nerozhodoval.

0 hlasů

Hm.,nevím proč je u toho nápisu slovo "Demokracie". Zřejmě to je nějaké to americké pojetí. Demokratické je pouze to, když ostatní dělají co jim Amík poručí. Viz i sankce za ten plynovod. Neboť jim Evropa_sere na ten předražený kapalný břidlicový plyn.

3 hlasy

Tak vy jistě budete svému nepříteli posílat šeky a necháte svoje přátele ho zásobovat, aby se na vás mohl připravit. To by vám bylo podobné, jaký jste policejní tupec.

0 hlasů

Woe kdybys neby_trotl a lépe se učil, tak jsi taky mohl dělat policajta. I když nevím který kádrovák mohl napráskat že já jsem (byl) policajt! Kdyby Amík pořád nevysíral_,tak už se s těmi pojídači kořínků svět dávno dohodl. Co se týká IQ, tak Trumpeta tomu tlusťochovi nesahá ani po kotníky.

1 hlas

Kadete, vy jste u policie sice dělal náčelníka, ale policajt jste nikdy nebyl. Váš mdlý rozum, všehoschopnost a tlapa v zádech vás sice mohly snadno dovést na vedoucí místo u státní firmy, ale policajta z vás neudělaly. Nic se nebojte.

0 hlasů

Kurňa dík že jsem alespoň ten náčelník (dnes tomu říkají vedoucí). Alespoň se nemusím dohadovat s blbem šoférem, který od odběratele doveze europalety na vyhození!

0 hlasů

My tady máme policajta, co nevidí na dvacet metrů auto bez brýlí, vyjde ven bez čepice, odznaku i pistole, mrká na všechny že si každý myslí, že si to s ním chce rozdat hned teď a tady, chrápe ožralý dvacet metrů v lese v policejním autě s majákama na volantu, takže to auto troubí asi hodinu na půl obce... Na toto se mám líp učit? No na to se snad mohu nechat setřást do toho mundůru ze stromu, ne?
Jinak že Trump je ichtyl si nedovolím nějak pochybovat... Ono je to tam Titán proti Titánovi.

0 hlasů

Eh., chtěl jsem napsat "Diplomacie"....

1 hlas

tak zatim celkem primitivni rakety letaji pres Japonsko do more, a humanitarni bombometcici to potupne sleduji.
nejsou shopni delat vubec nic.
moznosti protiraketoveho stitu predvedli v saudske arabii.
a kim zatim za pomoci baderovskych techniku pracuje na lepsich raketach.
tot vysledek zahranicnich intervenci tech "humanitarnich a demokratckych" vemen :-))))))

0 hlasů

Pakliže k počítači, který má opravy chybných slov a podtrhává je červeně posadíte opici jako jste vy, dopadne to jako váš příspěvek. Pakliže k počítači, který má řídit navádění střel PLO posadíte zase tu samou opici, jako jste vy, dopadne to provalenými ropnými nádržemi.

0 hlasů

Ten malý tlustý skřet nebude ničemu jinému, než hrubé síle, rozumět. USA ztratí ve sporu s tímto hnisem tvář, což si možná Janek neuvědomuje. Ony jsou světový četník a čeká se, že Kima srovnají. Jakýkoliv jiný scénář povzbudí jiné země...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.