Pocta státníkovi
Čaputová v Hodoníně uctila Masaryka, v Brně se zúčastní slavnostního ceremoniálu

10.03.2020 10:53 Aktualizováno 10.03. 11:38

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová v úterý v Hodoníně uctila položením věnce památku prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. Je to jeden z největších státníků v naší historii, řekla novinářům. Čaputová se v Hodoníně zastavila na své cestě do Brna.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • megera megera (2 hlasy) 10.03.2020 14:59

  hoďte na ni síť

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:50

  Obávám se,že síť spíše potřebujete Vy. 🐂

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 11.03.2020 07:49

  POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

 • Franta Kocourek (1 hlas) 11.03.2020 05:14

  POCHYBNÝ VÝZNAM EU Před chvílí vláda vydala nová opatření proti...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

POCHYBNÝ VÝZNAM EU

Před chvílí vláda vydala nová opatření proti šíření koronaviru. Dlužno podotknout, že dělá, co může. Na rozdíl od EU, která kvůli koronaviru přerušila zasedání. Považuji to za naprosto skandální.
Měla to být především EU, která bude přijímat opatření proti skokovému šíření viru, o němž (bohužel) téměř nic neví ani odborníci, natož pak řadoví občané, a který hrozí přerůst ve světovou (evropskou) epidemii, ne-li pandemii, jejíž důsledky jsou nedozírné. Přestože se snažím nepanikařit (nenakupuji do zásoby potraviny a toaletní papír a nerozšiřuji po sociálních sítích poplašné zprávy) situace mě, jako ostatně všechny informované a myslící lidi, velmi znepokojuje.

.
Bohužel nejvyšší evropský orgán zůstává v klidu a nedělá vůbec nic. Drastická řešení (uzavření celé oblasti Severní Itálie – 16 miliónů lidí) nechá na rozhodnutí italské vládě a stejně tak to bude i u dalších členských zemí. Trestuhodná nečinnost orgánů EU v případě takového ohrožení členských zemí a evropské populace se netýká jenom opatření proti šíření koronaviru, ale také další mnohatisícové vlny migrantů, kteří se zběsile tlačí do Evropy z Turecka. Jediné, co neschopní úředníci v Bruselu udělají, je, že Řecku pošlou peníze. Ti hlupáci naprosto ignorují fatální dopady 1. přistěhovalecké vlny před několika lety.

Opravdu nevidím jediný důvod existence tohoto přebujelého evropského politbyra, které nedokáže účinně chránit evropské hranice, nedokáže chránit zdraví svých občanů, nedokáže udělat pro Evropu takřka nic prospěšného a zásadního.

Pevně doufám, že až vyhrocená situace kolem koronaviru pomine, členské státy vystaví EU spravedlivý účet a jednotlivé země se pomocí referenda budou moci rozhodnout, jestli v tak tragicky neschopné instituci chtějí vůbec zůstat.

https://pravyprostor.cz/pochybny-vyznam-eu/
-------------------------------------------------- - ----------------------
Pedofil obtěžoval dceru světoznámého anglického antiislamisty a ten ji bránil, ovšem do vězení půjde asi antiislamsita

https://www.eurabia.cz/Articles/43877-pedofil-obtezoval-dceru-svetoznameho-anglickeho-antiislamisty-a-ten-ji-branil-ovsem-do-vezeni-pujde-asi-antiislamsita.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------
Prezident Erdogan: V mém srdci začíná Turecko u Vídně

Turecký prezident Recep Erdogan představil veřejně svůj plán obnovy Osmanské říše. „Turecká hranice začíná v mém srdci u Vídně, Jaderského moře, Východního Turkestánu, čínské autonomní oblasti Sin-ťiang a severu Černého moře,“ řekl v projevu na shromáždění Islámské strany spravedlnosti a rozvoje (AKP) v Izmiru.

A svět mlčí a dělá, že se ho to netýká. Stejně jako když Adolf Hitler vydal knižně Mein Kampf. Tehdy si také všichni mohli přečíst, jaké hrůzy diktátor připravuje. Co čeká nejen Židy. Mocnosti s ním obchodovaly a snažily se jej nasměrovat na opačnou stranu. Západ na Rusko a Rusové na Západ. Zbytečně kvůli tomu zemřelo 70 milionů lidí. A nyní opět opakujeme stejnou chybu, jen u jiného státu.

Řecku už Erdogan vyhrožuje dlouho. Přece je dokonce jasně řečeno, že chce dojít do Vídně. To není předvolební rétorika, která se jako mnohé předvolební sliby nikdy nesplní. Evropští politici si tak zvykli před volbami slibovat a po volbách na sliby zapomínat, že si neumí představit, že jiný politik nevyhrožuje planě. Že to, co říká před volbami, hodlá po nich opravdu udělat.

Tohle je ale skutečná budoucí hrozba. Ne hybridní Putin se všemi otrávenými agenty. Ne Čína a její mobily Huawei s cinknutým softwarem. Erdogan nastínil svůj Kampf. A svět dělá, že vlastně neřekl nic. Kdysi Západ podcenil malíře pokojů, a to samé se děje i dnes. Appeasement je tu znovu. Ale on to s tou Vídní myslí vážně. Vidina nové osmanské věčné tisícileté říše by nás měla zalarmovat. Ale zatím řešíme minulé války, ne budoucí.

A EU JEN BLBĚ ČUMÍ, DRŽÍ HUBU A UŽ I TY SVÉ SLAVNÉ SUMMITY ZRUŠILA. CELÝ SVĚT MÁ Z EU PR.DEL A MY JE ZA TO HO.VNO CO DĚLAJÍ BUDEME STEJNĚ VYDRŽOVAT MILIARDAMA EUR Z NAŠICH DANÍ ABY ZA PŮL ROKU PŘIŠLI S TÍM, ŽE SE AFRIČANI STEJNĚ BUDOU PŘEROZDĚLOVAT.
PLATÍME SI VLASTNÍ GENOCIDU ZA NADŠENÉHO HÝKÁNÍ BRUSELSKÝCH POTENTÁTŮ.

CZEXIT

1 hlas

POCHYBNÝ VÝZNAM FRANTY KOCOURKA. 🤡

1 hlas

kocourek má ppznámky a příspěvky k věci,ale machuro ty máš názory,které ukazuje jak máš nízké IQ,asi výtač,dobroser čí vyhulený pirát

0 hlasů

hoďte na ni síť

2 hlasy

Obávám se,že síť spíše potřebujete Vy. 🐂

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi