Dotační platby
Česko zažaluje Brusel kvůli Agrofertu, Babiš se jednání vlády nezúčastnil

05.02.2020 12:01 Aktualizováno 05.02. 14:24

Česko u Soudního dvora EU zažaluje Evropskou komisi kvůli pozastavení dotačních plateb pro Agrofert Holding. Žalobu v pondělí schválila vláda na návrh ministra zemědělství Miroslava Tomana. Ačkoli Evropská komise později proplacení peněz schválila, podle resortu jde o princip.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • o k (9 hlasů) 05.02.2020 14:44

  Diag Human byla hloupost našich představitelů. TV NOVA jsme zaplatili...

 • Miloš Krampus (8 hlasů) 05.02.2020 15:36

  Zdalipak by se Česko tak srdnatě bilo i za jinou firmu!

 • Miloš Krampus (7 hlasů) 05.02.2020 15:41

  Co se tuposti příspěvků týče, jste jasná jednička!

 • o k (7 hlasů) 05.02.2020 15:06

  Zákaz olova v hromadných střelách dává smysl a nejedná se o výmysl...

 • Karel Musil (6 hlasů) 05.02.2020 16:54

  Ta žaloba nemá žádnou šanci., je to jen další rozmazávání českého...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

PRYČ JSTE ŽUMPY FEKÁLU KTERÉ OVLÁDAJÍ VĚTŠINOU NESCHOPNÉ NICKY !!!!! DO TOVÁREN S NIMI !!!

1 hlas

Česko by mělo zažalovat brusel za řízenou likvidaci evropských národů a ne řešit podružné problémky na zakrytí největší genocidy všech dob.

V Africe jsou místa s 30% nakažených AIDS. Kolik z nich přichází o Evropy jako uprchlíci?

V Africe jsou lokality, ke je až 30% populace nakaženo AIDS. Kolik z nakažených je na cestě do Evropy? Kolika evropským ženám hrozí nakažení AIDS, když je znásilní Afričan? Proč vlády nechají nakažené Afričany proudit o Evropy a netrestají neziskovky a aktivisty, kteří sem tyto nakažené vozí a pomáhají jim?

https://www.eurabia.cz/Articles/33769-v-africe-jsou-mista-s-30-nakazenych-aids-kolik-z-nich-prichazi-o-evropy-jako-uprchlici-.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------------
ISLÁM OHROŽUJE NÁS, NE MY ISLÁM

Francie je rozdvojená tím, co udělala udělala 16 letá žákyně. Vyjádřila se ve videu, které se rychle šířilo internetem, tvrdě kriticky o islámu a Koránu. Použila při tom i velmi drsná slova.

Francie je rozdvojená tím, co udělala udělala 16 letá žákyně. Vyjádřila se ve videu, které se rychle šířilo internetem, tvrdě kriticky o islámu a Koránu. Použila při tom i velmi drsná slova.
Od té doby dostává výhrůžky smrtí od válečníků Alláha. Řekla, že Korán a islám jsou plné nenávisti a proto je nenávidí. Francouzská média uvedla, že se nyní musí ukrývat u příbuzných a nemůže chodit ani do školy. Ti, co jí hrozí smrtí, si zjistili kde chodí do školy a na internetu dali výzvu všem “věřícím” (tedy muslimům), aby ji “bezbožní nevěřící” adekvátně potrestali.

Mladá žena se vyjádřila pro média Libération, že si stojí za tím, co řekla o islámu, a že jen obecně kritizovala religii, ale nikoho neurazila ani nevyzývala k násilným aktům, jak to nyní muslimové dělají proti ní.

Přesto vyhlásila Francouzská Islámská Rada CFCM, že výhrůžky a hrozby, které byly vzneseny vůči dívce, jsou plně oprávněné. Člen Rady Abdallah Zekri řekl pro Radio Sud, že kdo seje vítr, musí počítat s tím, že sklidí bouři a proto musí dívka počítat s “nepříjemnými” konsekvencemi.
To vyvolalo v široké francouzské veřejnosti bouřlivé dikusie.

Zde už totiž jde o jednoznačné zasahování islámu do francouzského práva a do francouzských zákonů. Tento fenomén se bude zintenzivňovat a časem se islámské právo prosadí i oficiálně. Na to si Evropa při současném vývoji a současné politice bude muset zvyknout.

Islám totiž rychle nabývá i etnickou převahu. Islámské rodiny se rozmohou mnohem rychleji než křesťanské. Podle oficiálních údajů v Německu až 44 procent muslimek má více než 3 děti. Naproti tomu u etnických Němek je to jen 14 procent. Statistika už nejde dál a neříká kolik z těchto žen v Německu má více než 5 dětí. Neoficiální odhad je, že zde je poměr až 11 ku 1 ve prospěch muslimek. Také je známo, že islámské rodiny jsou jen absolutně výjimečně bezdětné, na rozdíl od německých.

Do diskuse, jejíž intenzita se stále více stupňovala, se po reakci Abdalláha Zekriho zamíchala i francouzská státní sekretářka pro práva žen Marlene Schiappa a označila výpověď Zekriho za kriminální.

V ostrém kontrastu k tomu, co řekla Schiappa, byla reakce francouzské ministryně spravedlnosti Nicole Belloubet pro vysílač Europe 1:

“Urážka islámu 16 letou studentkou je útokem na náboženskou svobodu.”

I z toho vidět kam Evropa směřuje a kdo ji bude brzy ovládat. Vše mluví pro to, že už tu jedná o ireverzibilní proces.

Právník studentky označil komentář ministryně za šokující a zahanbující. Řekl, že ministryně už jen poslušně opakuje to, co chce dosáhnout islamistická propaganda v Evropě a sice uzákonit, že tzv. urážka Alláha a islámu bude trestána.

https://pravyprostor.cz/islam-ohrozuje-nas-ne-my-islam/#comment-1035471
-------------------------------------------------- - --------------------
Vůdčí eurokrat vyvozuje z Brexitu poučení, že národy je třeba více zbavit suverenity

https://tadesco.org/vudci-eurokrat-vyvozuje-z-brexitu-pouceni-ze-narody-je-treba-vice-zbavit-suverenity/
-------------------------------------------------- - ---------------------
Brexit ukázal, že historie neskončila. Francouzský arogantní centralismus v kombinaci s německou precizní důkladností vytvořily v Bruselu děsivý byrokratický systém

https://www.eportal.cz/Articles/10677-brexit-ukazal-ze-historie-neskoncila-francouzsky-arogantni-centralismus-v-kombinaci-s-nemeckou-precizni-dukladnosti-vytvorily-v-bruselu-desivy-byrokraticky-system.aspx

CZEXIT

3 hlasy

VE FRANCII “RAŠÍ ISLÁMSKÁ REPUBLIKA”

V zemi, která tradičně hájila svobodu projevu, je všudypřítomná autocenzura.
“Posledních pět let chodím každý měsíc na policejní stanici, abych podala stížnost na výhrůžky smrtí, nikoli na urážky, ale na výhrůžky smrtí.” – Marika Bret, současná redaktorka časopisu Charlie Hebdo, 8. ledna 2020.
“Karikatury Mohameda se již nikdo neodváží publikovat. Autocenzura je všudypřítomná… Nenávist je namířena proti těm, kteří o oficiálních zamlžujících informacích pochybují, a ne proti těm, kteří informace zamlžují. Nemluvě o psychiatrizaci terorismu, která je běžně zneužívána k ospravedlnění islámu. Pokud by nám kolem roku 2000 někdo řekl, že v roce 2020 bude asi 20 francouzských karikaturistů a intelektuálů pod policejní ochranou, nikdo by mu nevěřil.” — Pascal Bruckner, spisovatel.
Židovka Sarah Halimi byla ve svém pařížském bytě mučena a zavražděna svým sousedem Kobilim Traorém, který při svém činu řval “Alláhu Akbar”. Odvolací soud nedávno rozhodl, že Traoré není za své činy “trestně odpovědný”, protože před svým činem kouřil marihuanu. Jak řekl francouzský hlavní rabín Haim Korsia, jedná se o “povolení zabíjet Židy”.

“Pět let po vraždění v redakci časopisu Charlie Hebdo a v supermarketu Hyper Cacher se Francie s islamistickou hrozbou naučila žít,“napsal Yves Thréard, zástupce šéfredaktora deníku Le Figaro.

“Ve Francii neuběhne ani měsíc… bez vražedného útoku, při němž by nezazněl pokřik “Alláhu Akbar”… Jaký má však smysl bojovat proti dopadům islamismu, když se nezabýváme kořeny této ideologie smrti? Toto popírání reality hraničí s naivitou. Za posledních pět let se nic nezměnilo, ba naopak.”

“Ve jménu rozmanitosti, rovnosti a lidských práv si Francie nechala líbit řadu útoků proti své kultuře a historii… Islamisté jsou velmi citlivé politické téma. Jejich boj nese dokonce i beze zbraní všechny znaky války civilizací. Je slavný ‘duch Charlie Hebdo’, v něhož někteří lidé po útocích v lednu 2015 věřili, jen iluzí?”

Francie si připomíná páté výročí smrtícího džihádistického útoku na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo, který se stal 7. ledna 2015. Francouzská senátorka Nathalie Goulet minulý měsíc varovala, že se dají očekávat další útoky. “Ve Francii máme vážný problém a musíme udělat více, abychom zabránili extremistům ve spáchání dalších zločinů. Pokud se nic nezmění, tak budou následovat další útoky,”řekla Nathalie Goulet.

Na francouzském seznamu potenciálních teroristů se údajně nachází 12 000 radikálních islamistů, “ale pouze tucet z nich je pod dohledem 24 hodin denně.”

Tento týden byl poznamenán novou sérií islamistických teroristických útoků: Policie zranila muže ohánějícího se nožem na ulici ve městě Metz na severovýchodu Francie. Dva dny poté ubodal podezřelý islamistický radikál člověka na pařížském předměstí Villejuif. Tento čin klasifikovali prokurátoři jako teroristický útok. Při obou útocích útočníci řvali “Alláhu Akbar.” Tento typ útoku byl v úvodníku deníku Le Figaro označen jako “obyčejný džihád“.

Dne 7. ledna 2015 byli karikaturisté a novináři Cabu, Charb, Honoré, Tignous a Wolinski, psychoanalytička Elsa Cayat, ekonom Bernard Maris a policista Franck Brinsolaro zastřeleni džihádistickými bratry Chérifem a Saïdem Kouachiovými. Letošní výroční číslo časopisu Charlie Hebdo připomnělo tento odporný masakr a odsoudilo“nové duchovní vůdce monolitického myšlení“, kteří se snaží prosadit politicky korektní cenzuru.

Výbuch rozhořčení francouzského lidu, který se v Paříži 11. ledna 2015 zúčastnil masové demonstrace, nestačil k probuzení ducha odporu francouzských lídrů a elit proti islamismu a jeho podporovatelům. “Závažnost problému politického islámu je ve Francii hluboce podceňována,”říká právník Thibault de Montbrial, prezident francouzského Centra pro studium vnitřní bezpečnosti.

V zemi, která tradičně hájila svobodu projevu, je pět let po teroristickém útoku na redakci satirického časopisu Charlie Hebdo všudypřítomná autocenzura. “Pro humoristy ve Francii bylo vždy snadné dělat si legraci z papeže a katolíků, ze Židů, a z protestantů,”přiznává dlouholetý komentátor časopisu Charlie Hebdo Patrick Pelloux. V případě islámu to však vůbec není snadné. “Cítíme, že toto náboženství je děsivé. Slovo islám nám nahání hrůzu, a tím teroristé již zvítězili.” Šíří se podvolení.

Francouzské věznice se staly živnou půdou pro džihádisty a islamizace předměstí měst (banlieues) je v plném proudu. Týdeník Le Point “územím dobytým islamisty” nedávno věnoval příběh na titulní straně. V řadě těchto oblastí zuří násilí; na Silvestra 2019 tam bylo zapáleno 1 500 aut. V nedávno vydané knize “Les territoires conquis de l’islamisme” (“Území dobytá islamismem”) Bernard Rougier, profesor Univerzity Paříž III. (Université Paris III Sorbonne-Nouvelle) a ředitel...

https://pravyprostor.cz/ve-francii-rasi-islamska-republika/

4 hlasy

V Čechách raší blbost na autorovi tohoto pamfletu. 👺

4 hlasy

Chtěl bych vědět, jestli Kocourkin někdy vylezl ze svého baráku a byl někde ve světě. Ale já mu přeju jeho smrt z vyděšení.

Až se mu podaří zlikvidovat hrozbu Islámu tak zjistí, že si magoři našli naprosto jinou modlu, podle které budou páchat zase ty samé ohavnosti.

0 hlasů

Když už nic, tak ať si ten bruselský politický odpad nemyslí že si necháme stále srát_na palici.

3 hlasy

Byli jsme na Kanárech, ani tam se nikomu počínánín Bruselu nelíbí, oni mají zase jiné důvody, ale spojuje nás všechny jedno: odpor proti byrokratické a drahé mašinerii. Irové mají problémy, byli tam Angláni, co z Anglie zdrhli do EU, Portugalci, nejvíce je tam Rusů, kteří se nechtějí o Rusku vůbec bavit, jen řeknou, že je jim do pláče...Všude je něco. Když jsme řekli, že jsme z Česka, všichni nám záviděli náš klid a jak si umíme všechno vydupat. V letadle včera mladý Rakušan říká, že jenom hledí, jak si nové státy umí sjednat pořádky, že oni jen hrbí záda. No, tak si vyberte.

0 hlasů

Zajímavé, že nejvíce řvou modrozlodějské straky a HOP09! Bylo směsné jak o tom zvracel ten mimoň Fiala, který stejně ví houno o co jde, tak jako ta pipina co nahradila Kradouska!

4 hlasy

Nejvíce o zlodějích křičí sami zloději. Většinou závistiví.

0 hlasů

Tak být závistivý zloděj je fakt chucpe. Kurňa kde si se několik dní zašíval, vybydlel jsi FUP??

0 hlasů

Nelíbil se "kradousek" a tak jste si zvolili zloděje a mezinárodně uznaného podvodníka. Osobně, nic proti tomu - každý národ má to, co si zaslouží. A zdá se, že si místní osazenstvo nikoho jiného nezaslouží a je spokojeno. Co si přát víc, než moci okrádat ty, co jsou za to vděčni. Jen ale počkejte - ekonomické cykly jsou neúprosné

6 hlasů

Ale poslední volby nevyhrál Klaus, který kradl v přímém přenosu. Volby vyhrálo hnutí ANO. Nebo snad máte na mysli přímo Babiše? A co ukradl? A který soud ho uznal podvodníkem? Važte slova, milé OK, takto klesáte na úroveň toho pomateného polního azteka...

1 hlas

On to OK samozřejmě přemaloval více, ale bavit se o našich soudech, koho všeho (skoro nikoho) uznaly vinným z rozkrádání trvajícím třicet let, to jste taky přestřelil.

Vy tady zapomínáte silně na jednu věc: zákony si píší ti, kteří podle nich pak "odklánějí státní majetek" k sobě do kapes. Nekradou, to máte recht, když si zákony sami schválí tak, že jsou samá díra. Babiš taky není zloděj. Jen čerpá.

0 hlasů

Ač s tebou v tomto mohu souhlasit, tak ANO jsem nevolil!

0 hlasů

Ta žaloba nemá žádnou šanci., je to jen další rozmazávání českého problému s Agrofertem v Evropě

6 hlasů

Ono možná ta žaloba ani nemá mít ambice uspět. Jen opravdu, ač nerad, musím souhlasit s tím, že si úřednický šmejd (ať je kdekoliv) musí zvykat, že si nemůže dovolovat všecko. Že padne pár hlav, co se hrálo na bohy. Třeba.

0 hlasů

Nějak se ta snaha české opozice odstranit Babiše z vlády pomocí kriminalizace, za přispění některých úředníků EU z podnětu našich europoslanců zadrhává. Ani teď opozice kritizuje rozhodnutí vlády ČR podat stížnost ESD má neobjektivní záporné stanovisko, ačkoliv podle diskuze na ČRo jej schvalují experti na právo EU z UK Praha. Pak volte ty posedlé politiky z opozice, když se chovají stejně jako propagandisté z dob bolševické totality.

4 hlasy

Zdalipak by se Česko tak srdnatě bilo i za jinou firmu!

8 hlasů

Velice dobrá otázka. S vykřičníkem teda...
Babiše nesnáším. Ale může to být takto: EK něco chtěla skrz střet zájmů skrz poskytování dotací. Česko to splnilo (nevím jestli ano a jestli to je dodržováno), opozice si prosadila Lex Babiš, ten platí a opozice o jeho porušování ani necekne. Takže her*got, jak to, že EK má další výhrady?
Tak někdo musí dostat na držku. Někde se musí udělat chodníček, kterým se půjde. Buď to bruselští mocipáni přepískli nebo se tady zákon proti střetu zájmů nedodržuje.

0 hlasů

co by BABIŠ chodil do vlády. Zastoupí ho vlezlé ženy DOSTÁLOVÁ,ŠILERKA,BENEŠOVÁ-a 3 jediný b ůh Havlíček a čínský bůh srandy Hamáček a bojovník za BOBO letec helikoptérou Zaorálek.

4 hlasy

Horší bylo akorát trio Marvanová s Němcovou a Burešová a co po ních zůstalo a ty strany ve kterých byly dosud je spočítano 35 miliard ,které byly ukradeny!

1 hlas

Už jsem na ten bolševickej žalář národů, Evropskou unii, alergickej. Aby nám nařizovala, jak má být teplá voda ve veřejných bazénech či zakazovala olovo ve střelivo, tak to už je fakt vrchol.

4 hlasy

Zákaz olova v hromadných střelách dává smysl a nejedná se o výmysl EU. V Kanadě se to odehrálo už před 30 léty a jedovaté olovo bylo nahrazeno ocelovými broky. Nevím, proč vám na takovém detailu tak záleží

7 hlasů

Protože si myslí,že jiné střelivo už není a začal shánět prak.

0 hlasů

Takový že takový idiotismus vymysleli v Kanadě tak se z toho máme posr....! Po jedné sezoně je možno měnit hlavně. Nehledě na to, jaký má vliv na přírodní prostředí železo a stabilní olovo se nemohou dohodnout ani učenci.

4 hlasy

Já jsem kolem toho slyšel a na vlastní oči na bojištích hlavně I. světové války ve Slovinsku a Itálii viděl, jak se olověné kuličky šrapnelů zapouzdřily a prý olovo svoje okolí nijak neotravuje, což prý dokazovali rozborem rostlin pozemků posetých kuličkami olova.
Takové neodbornosti ze strany EU bych docela věřil, té je všude plno.

0 hlasů

Jj. máš pravdu, o tom by mohli pohovořit i "mrcaskáři" kteří po každé orbě třeba na hradecku prohledávají pole po té slavné bitvě. Nachází se zde olověně střely z předovek pokryté "plísní" na kterých je po očištění znát i vývrt hlavně. Z vzorků půdy které zde byly několikrár odebírány, tak obsah olova nijak nevybočuje z běžného obashu stopových prvků v tomto kraji. Nejvíce je spekulací u těch "mokřin", neboť některá ta vodní havěť vybírá ze dna kaménky kvůli zažívání, a s nimi může i olověné broky. Které by mohli kontaminovat ptáky, případně predátory kteří je loví.

0 hlasů

O Kanadě jsem se zmínil pouze proto, poněvadž jste zákaz spojoval s EU. Zdá se tedy, že celý civilizovaný svět je si zajedno, pouze Bob Kadetovi to kazí hlaveň. Jste, milý pane naprosto směšný a je mi vás upřímně líto, protože jste zahořklý hl*pák, který ustrnul v normalizaci.

5 hlasů

Tak to si nechám od emigrantského xindla co přitáhl na stará kolena parazitovat na zdravotním systému vysvětlit, jak vymlátí hlaveň brokovnice olovo, a jak železné broky, byť z měkkého železa. Evropská agentura pro chemické látky (ECHA) z některých zdrojů neuvedla některé podstatné skutečnosti mluvící v neprospěch zákazu olověných broků (zdravotní aspekty). Železné broky vzhledem k tomu že jsou lehčí, tak působí spíše zranění lovené zvěře než jeho usmrcení a střelba je nutná z bližší vzdálenosti. Vizmut a zinek či cín se neosvědčily. Podle úřadu pro Zkoušení zbraní a střeliva, v případě úplného zákazu olověných broků v ČR, tak by muselo 95% brokovnic do zkušebny. Zatím se nedoporučuje používat olovo v mokřadech. Když už jsi tady argumentoval „západem“, tak v některých lesních revírech je zákaz používání železných broků protože ničí dřevoobráběcí stroje. Doufám že se to těm pí...po klimakteriu v Bruseli jen tak nedokáže prosadit! A co to má společného s normalizací?? Nebo myslíš tu, co se tady snaží již několik let zavádět ti_šmejdi z EU??

3 hlasy

Brusel vůči nám uplatňuje určité požadavky, a stejně tak je potřeba trvat na tom, aby EK apod. dodržovala oprávběné nároky naší země. A to bez ohledu na jména, instituce aj. , jde o svrchovanost státnosti. Tak je potřeba argumentovat. Žaloba ovšem není výrazem dobré spolupráce.

1 hlas

Máte pravdu, ale žaloba je legální cestou té dobré spolupráce nakonec dosáhnout. Soud musí vzít v potaz všechno pro a proti a rozhodnout. Neexistuje stav, kdy se všichni na všem shodnou.

0 hlasů

Proč bysme je neměli žalovat! Když budeme muset zaplatit za Diag Humen 10 miliard a předtím to bylo za televizi Nova i nomuru! A nikdo se nás neptal ,že nebudeme platit.

1 hlas

Diag Human byla hloupost našich představitelů. TV NOVA jsme zaplatili za jejího bývalého majitele a nyní se budeme soudit a vyhazovat další peníze za našeho nena*raného premiéra. Jsme hloupí, skoro bych řekl nesvéprávní a pykáme za to. To je vše.

9 hlasů

To teda není vše: nemíníme se poučit a nechceme opustit své sympatie ke zlodějům. Až teď je to vše.

1 hlas

Zloděj,co rozdává byl,je a bude vždycky hrdina.Už po staletí.Bohatým bral a chudým dával,toť náš ideál.

0 hlasů

Jenze on bere chudym a rozdava bohatym (sobe)

0 hlasů

Babiš musí zac´hranovat to co odporný šulin Havel rozkradl špina zlodějská. Ten jeho Drnovický zázrak musel vytáhnout nazpět a celý ho uvest v život. Nejde o jediný vykradený krám šulina Havla a další je česká spořitelna musela být sanovana před prodejem. Ostuda a tady chybí v kase peníze! At žije šulin Havel orangutan a ničema narezlí kriminálník!

3 hlasy

Obávám se, že jste posedlý Havlem a ne zcela příčetný, takže debata s vámi postrádá jakýkoli smysl.

4 hlasy

A na čuráka zlodějského Havla špinu se tu bude mlčet na přimitiva a šulina!

3 hlasy

Takového magora by snad ani nešlo zažalovat...

2 hlasy

Budu tady vše sypat na Babiše a šulin Havel ten nic. Za něj jen všechno lidi zaplatili a to bylo 2 biliony! Krasné za vše může babiš jenž je tu 7 let a šulin Havel špina tu bylo skoro 25 let! A ten nic jen ty vykradené krámy a chudáci lidi co přišli o byty a o práci jelikož podniky šly na budem díky šulinovi...

1 hlas

Televize Nova patřila špině Gálově a další šulin od dementního šulina Havla. Diag Humen jde taky ze špinou lidskou a zlodějskou narezlou a musíme to za šulina Havla zaplatit. Nomura stejně tak dílo odporného orangutana Havla a dlouhého a těch Rumlu a Křižanu s ním a Kocábů!

1 hlas

Co se tuposti příspěvků týče, jste jasná jednička!

7 hlasů

Pane Krampus: v souvislosti s tímhle stvořením aztekem, prosím vás, vyvarujte se urážek slov jako: příspěvky (jsou to výblitky) a jednička (blbost je totiž nekonečná). :-D

0 hlasů

S hvězdičkou...!

1 hlas

Musíte jsi to soudruhu přečíst a neomlouvá aní věk malý. Já chápu,že o šulinovi to moc nepíši ,ale bohužel je to pravda a část lídí na to přišla dávno ,že to figurka jak když pejsek s kočičkou vařil dost ,ale i ti dvá měli víc rozumu než šulin narezlí zlodějský a byl pro prdel většiny lidí. Vyšetřit zločiny soudruha dementního Havla. I v danových unicích s ropou a ropnými produjty a vykradené družstva a pole s Luxem a Františkem Chvalovským a Junkem. Ostuda až žije šulin Havel největší ničema 20 století srovnatelný se spartakiadním vrahem!

1 hlas

Jde o princip, nikoliv o Babiše. Ale proč si nekopnout, že...?

1 hlas

Je ve všech kauzách a naposledy v H-systému. Stačí číst ,kde všude špina narezlá je. V zemědělství vykradené podniky Kubát plus had vlnity! S Dlouhým už 1990 OKD a převody bytů!

0 hlasů

Budu do čuráka narezlého kopat do špiny Havlovy orangutaní!

0 hlasů

Budeme chválit šulina Havla! Na Babiše se tu bude kydat a na čuráka zlodějského nic !

1 hlas

A co ukradl ten zlotřilý Havel...?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.