Jak to vidí Matěj Stropnický
Dopis od Grety

21.05.2020 12:10 Komentář

Zkusme to prostě. Asi se shodneme na tom, že planeta je jen jedna. Fajn. Asi se shodneme i na tom, že počet jejích obyvatel stoupá, zatímco množství zdrojů není nevyčerpatelné. Zatím pořád shoda.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (10 hlasů) 21.05.2020 13:08

  Před zlem se nemá ustupovat, se zlem je nutno bojovat. A zlo,...

 • cestmir beranek (5 hlasů) 21.05.2020 14:57

  V jednom má ten bukvoun pravdu, lidí je na světě čím dál víc. Bohužel...

 • Zdeněk Šmerda (4 hlasy) 21.05.2020 16:41

  Mladý Matěj nezakrněl při zdlouhavé záchraně zámečku a i provětrá...

 • daniel Pink (1 hlas) 21.05.2020 20:27

  bohuzel zelene nahradili udavači v Bruselu -PIRATI-spojili se s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD

Vzpomínáte si na případ sedmileté Emily Jones, která byla zavražděna migrantkou, když si hrála v parku? Původní zprávy hovořily o tom, že se mělo jednat o Somálku. Tehdy se jednalo pouze o spekulace na základě svědectví v parku přítomných občanů. Nicméně nyní je již jisté, že vražedkyní je Albánka, což ovšem nemění nic na faktu, že se jedná o muslimku, tedy opět je zde ta dobře známá souvislost mezi náhodnou vraždou a islámským útočníkem s nožem.

Žena byla obviněna z vraždy sedmileté dívky, která byla ubodána k smrti, když hrála v parku. Eltiona Skana, 30, je obviněna z vraždy Emily Jonesové, která byla zabita při nevyprovokovaném a náhodném útoku v Queen ‘s parku v Boltonu v neděli, 22. března. Skana, která je původem z Albánie, byla na místě zatčena a později zadržena podle zákona o duševním zdraví. Vražedkyně předstoupí v úterý 26.5. před manchesterský a salfordský soud.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

V poctě vzdané po smrti Emily její rodiče prohlásili: “Emily bylo sedm let, naše jediné dítě a světlo našeho života. Vždycky byla plná radosti, lásky a smíchu. Emily se usmívala a byla krásná uvnitř i venku. Měla srdce velké jako její úsměv.” Dodali: “Je opravdu srdcervoucí probudit se do světa bez Emily; nemůžeme pochopit, proč se to stalo. Rádi bychom poděkovali veřejnosti, která nám v parku pomáhala, a vyjádřili vděčnost pohotovostním službám za to, že učinily vše pro záchranu života Emily.”

V úterý tedy proběhne soud s vražedkyní, jejíž totožnost je již známa. A myslím, že jen málokdo pochybuje o tom, že podobně, jako mnozí další muslimští vrazi či násilníci napříč Evropou, bude shledána psychicky nemocnou. A opět bude vše prezentováno stylem “nic s ničím nesouvisí”. A to možná i právě proto, že je vražedkyní muslimka.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-migrantka-ktera-zabila-sedmiletou-emily-jde-pred-soud/

CZEXIT

0 hlasů

Shrnul ty rozpory hezky, jen nenabízí východisko. K čemu takový jalový řeči..
Zelenej deal je prostě nutnost. Pro konzumní společnost nepřijatelnost, omezující svobodu bezohlednosti.
Argument, že svět Evropu stejně následovat nebude a jen převezme její opuštěnej byznys, je argument sysla.

0 hlasů

"Maďarsko se zajímá o sexuální násilí jen tehdy pokud je pachatelem 'migrant'.

... V Maďarsku zemře každý týden žena na následky vnitro-rodinného násilí. Běžně se dostávájí případy hromadného znásilnění před maďarské soudy. ... Ale když osoba s uprchlickým statusem byla pachatelem, tak najednou policie nasadila speciální komando, a média reportovala o každém detailu, mezitím co vládní zmocněnec prohlásil, že se jedná o úkaz v Evropě všudypřítomného "migrantského násilí" a důkaz toho, že soužití kultur není možné.

...

Tady se nejedná o "migrantské násilí", ale o násilí proti ženám. ...

https://www.budapester.hu/2018/09/20/ungarn-interessiert-sich-nur-dann-fur-sexuelle-gewalt-wenn-s

0 hlasů

"Maďar odsouzen na pět let. Tři muži věznili a nutili 22-letou maďarskou ženu k prostituci, a po té co jím unikla a ji znovu chytli, tak ji znásilnili jako trest."

https://telebasel.ch/2018/10/31/vergewaltiger-muss-fuenf-jahre-ins-gefaengnis/?channel=105100#comments-exp

"Maďar obžalován kvůli znásilnění, nucení k prostituci a vydírání."

https://www.bluewin.ch/de/news/vermischtes/zuhaelter-in-zuerich-so-beutet-ein-ungare-frauen-und-freier-aus-324912.html

"Maďar opakovaně obtěžoval 19-letou, kterou po té následoval a snažil se ji znásilnit, což se mu nepovedlo kvůli silnému odporu."

https://www.berchtesgadener-anzeiger.de/startseite - _artikel,-ungar-22-zerrt-19jaehrige-in-waldstueck- - und-will-sie-vergewaltigen-_arid,370092.html

"Maďar a Slovák se pokusili znásilnit dvě 15-leté dívky"

https://www.diepresse.com/5035199/sexuelle-belastigung-am-donauinselfest

...

A to vše jako příklady té údajně přece tak úžasné kultury, pro kterou by nejeden Čech rád položil život?

0 hlasů

Mladí arabští imigranti hromadně znásilnili 13letou dívku. Vše si natáčeli na video a dívku vydírali

Vážně otřesné. Ve Švédsku nyní stanul před soudem 16-letý imigrantský „sirotek“ z Jordánska, kterého obžaloba viní z desítky kriminálních činů. V nejzávažnějším z nich, vylákal na Snapchatu 13-letou dívku na schůzku znásilnil ji a zavlekl do bytu svých arabských kumpánů, kterým ji dohodil. Ti ji znásilnili a natočili si vše na video a mámili z ní peníze s pohrůžkou, že video zveřejní… Tohle v naší zemi nechceme a nesmíme dopustit. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, podporujte prosím hnutí SPD!

https://www.euportal.cz/Articles/42685-mladi-arabsti-imigranti-hromadne-znasilnili-13letou-divku-vse-si-nataceli-na-video-a-divku-vydirali.aspx
------
Policista zachránil dívku před útoky muslimských uprchlíků. Rakouské soudy policistu za to potrestaly

Člen protiteroristického komanda Cobra, se v den svatby vracel domů se svojí paní, když si všimli že banda 3 žadatelů o azyl (1x Irák,2x Afgánistán) sexuálně obtěžuje jednu 17 letou dívku. Policista se legitimoval, a chtěl situaci řešit, když v tom mu Iráčan vyrazil odznak z ruky a policistu napadl a začali se prát.

Jak myslíte že to celé dopadlo?

Iráčan zmizel v toku času a policista mimo službu, obžalován a teď nepravomocně odsouzen k pokutě 11,700€ a podmínce za ublížení na zdraví.

Jeho žena dostala jen podmínku.

Je to dobro. Velký dobro.

https://www.eurabia.cz/Articles/44097-policista-zachranil-divku-pred-utoky-muslimskych-uprchliku-rakouske-soudy-policistu-za-to-potrestaly.aspx
------
MAĎARSKO – ZEMĚ, KDE JE SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU

V Maďarsku před pár dny schválili nový, na současné evropské poměry přímo revoluční právní akt. Zákon,, který zakazuje úřední registraci změny pohlaví a tím prakticky znemožňuje právní uznání nové identity tzv. transgenderových osob.

O co jde? Po tisíciletích lidské historie, kdy nebylo sporu o tom, že na svět přicházíme jako muži a ženy, že lidstvo tvoří dvě pohlaví, nezaměnitelná a jasně rozpoznatelná od první vteřiny po zrození, přišla do našich končin dekadentní „móda” genderu. A s ní i teorie, že pohlaví je jen „sociální konstrukt”, který lze změnit. Bez jakéhokoli ohledu na to, co máme jak v genech, tak i v partiích těla, zvaných intimní.

Teorie naprosto šílená. Nicméně teorie, která je jistou bohatou a mocnou entitou, jíž na naší degeneraci a postupném vyhynutí evidentně velice záleží, všemi cestami úporně protlačovaná. Maďarský zákon se jí, jako první v Evropě, furiantsky postavil.

https://pravyprostor.cz/madarsko-zeme-kde-je-svet-jeste-v-poradku/
------
EVROPSKÁ KOMISE VEŘEJNĚ VYHLÁSILA VÁLKU EVROPSKÝM ZEMĚDĚLCŮM


Exekutiva EU včera zveřejnila strategii s klamným názvem „Z farmy na vidličku“. Podle mého názoru by se měla jmenovat spíše „Méně vlastního zemědělství – více dovozů“. Jde o jednu z klíčových součástek hlavního plánu Komise, který se jmenuje „Zelený úděl“. Tento plán EU by se také měl jmenovat spíše „Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážet“. V Bruselu prostě všechna svinstva nazývají honosnými jmény.

https://pravyprostor.cz/evropska-komise-verejne-vyhlasila-valku-evropskym-zemedelcum/
------
I TOTO JE ISLÁM – PONIŽOVÁNÍ ŽEN I BEZVĚRCŮ ČI ZNÁSILNĚNÍ KRÁVY (VIDEA)

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-i-toto-je-islam-ponizovani-zen-i-bezvercu-ci-znasilneni-kravy-videa/

CZEXIT

0 hlasů

bohuzel zelene nahradili udavači v Bruselu -PIRATI-spojili se s křivaky v demobloku a zklamali spoustu voliču Ti očekavali novou vlnu bez Kalousku Nemcove Bendy a Bartoš se s nima miliskuje

1 hlas

Mladý Matěj nezakrněl při zdlouhavé záchraně zámečku a i
provětrá šedé buňky mozkové. Moc se ale za ty roky neposunul.
Jde mu stále o životní prostředí a špatný vliv lidské činnosti
na změnu klíma. Horuje pořád za obnovitelné zdroje. Řešení
zatím nenašel. Greta mu nic nenapsala. Mohl se ale zmínit
o šílenostech EU v diktátu na solární energii (v Česku největší
zlodějna ještě před Babišem) a olej z řepky přimíchávat do
benzinu a decimovat půdu (tupě přičítáno Babišovi). Snad
s Grétou najdou řešení, za mnoho let, až ona dostuduje. Nic
nového ani z EU, kde se věnují zástupnému problému a řádění
pomatené Hohlmeierové a Zelených ohledně údajného střetu
zájmu. To je dost málo práce za ty obrovské peníze.

4 hlasy

V jednom má ten bukvoun pravdu, lidí je na světě čím dál víc. Bohužel se nejvíc množí ti, kteří se sami ani neuživí, o tom že by uživili své parchanty ani nemluvě. A zásadní chyba je, že my jsme tak hloupí a ještě tu sebranku podporujeme. Jistě, zdroje nejsou neomezené a časem nejspíše dojdou, ale to nebude poprvé (třeba kdysi se topilo jen dřevem a když se vykácelo, našlo se jiné palivo. A podobně se už dnes pracuje na jiných zdrojích. Řešení není blbá Greta, ale omezení počtů lidí. To si ale bukvoň jako správný zelený dement nechce připustit. Čína kdysi měla stejný problém, kupodivu to ale zvládli právě omezením počtů.

5 hlasů

Před zlem se nemá ustupovat, se zlem je nutno bojovat. A zlo, globální zlo, momentálně představuje Evropská unie. Podtrhněme té bolševické obludě založené na neustálé buzeraci nohy.

10 hlasů

Nerozumím tomu pane Soukupe.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.