Splnil se mi sen, lepší závod jsem nezažil, řekl bronzový Rak

03.06.2018 15:58

Český deblkajak Josef Dostál (vlevo) a Radek Šlouf.

Mistrovství světa
Deblkajak i Fuksa pojedou na olympiádu, čtyřkajak ne

Aktualizováno 25.08. 13:46Kanoista Martin Fuksa na mistrovství světa v Szegedu neobhájil stříbrnou medaili na kilometrové trati. Ve finále obsadil páté místo, které jako poslední... více

Kajakář Josef Dostál.

Úspěšný kajakář
Dostál: Podmínky mi svědčily, jsem rád, že to dopadlo

Kajakář Josef Dostál po zisku stříbra na mistrovství světa uznal, že na Maďara Bálinta Kopasze neměl. Druhé místo a postup na olympijské hry ho ale potěšily.... více

Bratři Martin (vlevo) a Petr Fuksovi v semifinále deblkanoí na 1000 metrů.

Dostál vybojoval stříbro a olympiádu, Fuksům těsně unikla

Aktualizováno 24.08. 17:06Kajakář Josef Dostál získal na mistrovství světa v Szegedu stříbro na kilometru a vybojoval účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu. Obhájce bronzové... více

Martin Fuksa a Petr Fuksa.

Fuksa i deblkajak Dostál, Šlouf hladce prošli do semifinále

Kanoista Martin Fuksa i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf hladce postoupili na olympijském kilometru do semifinále mistrovství světa. Obhájce stříbra Fuksa v... více