Tenis
Kvitová začala v New Havenu výhrou nad Radwaňskou

Aktualizováno 21.08. 13:46Petra Kvitová porazila v prvním kole tenisového turnaje v New Havenu Polku Agnieszku Radwaňskou 6:1, 7:6. Další soupeřkou třetí nasazené české hráčky bude Zarina Dijasová z... více

Plíšková prohrála v New Havenu v 1. kole s Makarovovou.

Bídná příprava
Plíšková prohrála v New Havenu v 1. kole s Makarovovou

Tenistka Karolína Plíšková vypadla na turnaji v New Havenu hned v prvním kole. Čtvrtá nasazená hráčka podlehla v generálce na US Open za necelou hodinu Rusce... více

Novak Djokovič si připsal poslední trofej z Masters.

Historický počin
Djokovič porazil Federera a má kompletní sbírku titulů z Masters

Novak Djokovič porazil ve finále v Cincinnati Rogera Federera 6:4, 6:4 a jako první tenista v historii má kompletní sbírku trofejí z devíti turnajů Masters.... více

Petra Kvitová si opět polepšila ve světovém žebříčku, je na tom nejlépe za poslední tři roky.

Tenisový žebříček
Kvitová je pátá nejlepší tenistka na světě. Polepšil si i Djokovič

Tenistka Petra Kvitová je po semifinálové účasti na turnaji v Cincinnati pátá ve světovém žebříčku, což je její nejlepší umístění od října roku 2015. Světovými... více

Petra Kvitová nezvládla semifinále a o titul si tak nezahraje.

Turnaj v Cincinnati
Kvitová si finále nezahraje, ve třech setech prohrála s Bertensovou

18.08. 20:47

Tenistka Petra Kvitová na turnaji v Cincinnati postup do finále nevybojovala. Aktuální česká jednička, jež byla na turnaji nasazena jako číslo osm, nezvládla... více

Rafael Nadal po triumfu na Rogers Cupu.

Tenis
Gesto fair play. Nadal pomohl soupeři, nechal opakovat výměnu

18.08. 06:00 Původní zpráva

Tenista Rafael Nadal opět prokázal, že není pouze skvělým tenistou, ale i stejně dobrým člověkem. Španělský fenomén prokázal gesto fair play, když ve finále... více

Petra Kvitová.

WTA Cincinnati
Kvitová postoupila do semifinále. Porazila Mertensovou

18.08. 00:16

Petra Kvitová postoupila na tenisovém turnaji v Cincinnati do semifinále. Osmá nasazená hráčka zvítězila v prvním vzájemném utkání nad turnajovou patnáctkou... více

Karolína Plíšková.

Tenis
Plíšková i Kvitová si před US Open zahrají v New Havenu

17.08. 15:12

Tenistka Karolína Plíšková přijala divokou kartu od pořadatelů turnaje v New Havenu, který bude generálkou na US Open. Zveřejnili to organizátoři na webu... více

Tenistka Petra Kvitová.

Tenis
Kvitová si o semifinále v Cincinnati zahraje proti Mertensové

17.08. 08:13 Aktualizováno 17.08. 09:10

Soupeřkou Petry Kvitové ve čtvrtfinále turnaje v Cincinnati bude Elise Mertensová. Dvaadvacetiletá Belgičanka ve třetím kole porazila 7:6 a 6:2 favorizovanou... více

Ivo Kaderka je z výsledku nového formátu Davis Cupu smutný.

Nový formát
Panuje smutek, Davis Cup zemřel, řekl o "revoluci" Kaderka

17.08. 05:30

Smutně zněl hlas předsedy Českého tenisového svazu Iva Kaderky v telefonu po prohrané bitvě o podobu Davisova poháru. Češi patřili mezi zastánce dosavadního... více

Kvitová přehrála Mladenovičovou, nerozhodil ji ani déšť

17.08. 00:04

Tenistka Petra Kvitová porazila ve třetím kole turnaje v Cincinnati 6:4, 6:2 Francouzku Kristinu Mladenovicovou a postoupila do čtvrtfinále. Zápas začal kvůli... více

Jan Kodeš je nespokojený se změnou formátu Davis Cupu.

Tenis
"Nepochopitelné, hrůza!" Legendám vadí nový Davis Cup

16.08. 19:00 Aktualizováno 16.08. 19:51

Za hrůzu či nepochopitelnou věc označili bývalí čeští tenisté dnes odsouhlasenou radikální změnu Davisova poháru. Vítěz soutěže o "salátovou mísu" z roku 1980... více

Radikální změna turnaje! Nově se bude hrát finálový turnaj.

Tenis
Radikální změna Davis Cupu! Nově se bude hrát finálový turnaj

16.08. 16:32 Aktualizováno 16.08. 21:11

Na zasedání Mezinárodní tenisové federace (ITF) v Orlandu byla schválena radikální reforma Davis Cupu. Tradiční soutěž mužských týmů vyvrcholí od roku 2019... více

Djokovičovi titul v Cincinnati stále uniká. Už pětkrát byl ve finále, ale nikdy nezvítězil. Nyní chce konečně finálové prokletí zlomit.

Poslední krok
Motivace pro Djokoviče, triumf z Cincinnati mu ve sbírce chybí

16.08. 10:50 Původní zpráva

Srbský tenista Novak Djokovič už triumfoval na všech velkých turnajích, pouze na jednom ne. Tím je aktuálně probíhající podnik série 1000 v americkém... více

Wozniackou nemá před US Open moc dobrou přípravu.

Potíže před US Open
Wozniackou opět trápí koleno a v Cincinnati nedohrála

16.08. 09:21

Druhou hráčku světového žebříčku Dánku Caroline Wozniackou znovu trápí problémy s levým kolenem. Vítězka lednového Australian Open vzdala na tenisovém turnaji... více

Fanoušky baví muž s hlavou vystylizovanou do tenisového míče.

Cincinnati
Tenis v krvi i na hlavě. Muž baví na turnaji atypickým účesem

16.08. 06:30 Původní zpráva

Tenisový podnik v Cincinnati je generálkou pro většinu hráčů a hráček před posledním grandslamem sezony US Open. Ve státě Ohio, kde se turnaj odehrává, baví... více

Plíšková zahodila dva mečboly a před US Open nemá kdovíjakou formu.

Promarnila mečboly
Změna Češce nepomohla. V Cincinnati končí ve druhém kole

15.08. 19:23

Karolína Plíšková dohrála na turnaji v Cincinnati ve druhém kole. Světová osmička neproměnila dva mečboly a navzdory dobrému začátku prohrála s Arynou... více

Plíškovou bude za poslední rok trénovat již třetí člověk.

Změna kouče
Karolína Plíšková věří v pozitivní přístup Stubbsové

15.08. 19:20

Tenistka Karolína Plíšková udělala změnu trenéra, protože hledala optimističtější přístup. Současná světová osmička v rozhovoru po 1. kole turnaje v Cincinnati... více

Petra Kvitová podruhé v kariéře porazila Američanku Serenu Williamsovou.

Famózní Kvitová! Poslala ven ze hry hvězdnou Williamsovou

15.08. 09:11

Tenistka Petra Kvitová podruhé v kariéře porazila Američanku Serenu Williamsovou. Osmá nasazená hráčka turnaje v Cincinnati zdolala bývalou světovou jedničkou... více

Karolína Plíšková poprvé v kariéře vyhrála nad Polkou Radwaňskou.

Trápení Češek prolomila Plíšková, poprvé porazila Radwaňskou

14.08. 21:29

Tenistka Karolína Plíšková na osmý pokus porazila poprvé v kariéře Polku Agnieszku Radwaňskou a po výhře 6:3, 6:3 postoupila v Cincinnati do druhého kola. Do... více