Turnaj v Birminghamu
Kvitová smetla Gavrilovovou a postupuje do čtvrtfinále

Tenistka Petra Kvitová postoupila na trávě v Birminghamu do čtvrtfinále a drží šanci na obhajobu titulu. Turnajová čtyřka si bez problémů poradila s Australankou Dariou... více

Simona Halepová zmešká kvůli problémům s achilovkou turnaj na trávě v Eastbourne.

Zdravotní problémy
Halepová vynechá generálku na Wimbledon, má zánět achilovky

Světová tenisová jednička Simona Halepová vynechá v příštím týdnu turnaj na trávě v Eastbourne. Rumunská reprezentantka se z generálky na Wimbledon odhlásila... více

Český hokejista David Pastrňák si splní sen, podívá se na tenisový Wimbledon.

Splní se mu sen
Pastrňák pojede na Wimbledon. Bude fyzioterapeutem Plíškové

Slavný fyzioterapeut, kterého ve skutečnosti velmi dobře živí hokej, se objeví na letošním tenisovém Wimbledonu. Sen o návštěvě svého oblíbeného turnaje na... více

Andy Murray připustil, že možná vynechá letošní Wimbledon.

Britská hvězda
Možná vynechám Wimbledon, připustil Murray po návratu k tenisu

Bývalá světová jednička Andy Murray se v úterý na turnaji v Londýně vrátil po téměř roční pauze k tenisu, ale jeho comeback může mít krátké trvání.... více

Tenista Roger Federer začal na turnaji v Halle výhrou.

Travnaté vítězství
Federer vyřadil Benedeho a odstatoval turnaj v Halle výhrou

19.06. 19:03

Švýcarský tenista Roger Federer na trávě v Halle bez větších problémů vyhrál svůj první zápas po pondělním návratu do čela světového žebříčku. Dvacetinásobný... více

Tenista Tomáš Berdych.

Tenis
Berdych v Londýně padl s Benneteauem, Kvitová naopak uspěla

19.06. 18:45 Aktualizováno 19.06. 20:44

Tenista Tomáš Berdych nenavázal v Londýně na čtvrtfinále z minulého týdne ve Stuttgartu a v přípravném turnaji před Wimbledonem vypadl hned v prvním kole.... víceDiskuse (5)

Kateřina Siniaková na turnaji v Birminghamu daleko nedošla.

Siniaková ztratila nadějný zápas, končí i Plíšková

18.06. 14:52 Aktualizováno 18.06. 20:08

Karolíně Plíškové odveta s Magdalénou Rybárikovou za loňský Wimbledon nevyšla a úvodní letošní zápas na trávě prohrála. V prvním kole turnaje v Birminghamu... více

Markéta Vondroušová na Mallorce brzy vypadla.

Turnaj na Mallorce
Čtvrtá prohra v řadě. Vondroušová nestačila na Stosurovou

18.06. 13:25

Tenistka Markéta Vondroušová podlehla v prvním kole turnaje na Mallorce 2:6, 5:7 Australance Samantě Stosurové a stejně jako minulý týden v Hertogenboschi na... více

Roger Federer je opět světovou jedničkou.

Tenisové žebříčky
Federer vystřídal Nadala, ale jedničkou dlouho zůstat nemusí

18.06. 09:33

Švýcar Roger Federer se po vítězství na travnatém turnaji ve Stuttgartu vrátil do čela tenisového žebříčku. V pozici světové jedničky stráví už 310. týden. více

Roger Federer ve Stuttgartu nenašel přemožitele.

Turnaj ve Stuttgartu
Odpočatý Federer korunoval návrat na trůn titulem

17.06. 15:25 Aktualizováno 17.06. 16:39

Lepší začátek po takřka tříměsíční pauze si Roger Federer před Wimbledonem nemohl přát. Na trávě ve Stuttgartu si sobotním postupem do finále zajistil návrat... více

Srbská tenistka Kruničová na nedávném French Open.

Turnaj v Hertogenboschi
Kruničová slaví první titul WTA, mužům vládl Gasquet

17.06. 14:48 Aktualizováno 17.06. 16:48

Tenista Richard Gasquet vyhrál francouzský souboj ve finále v Hertogenboschi a získal 15. titul v kariéře. Krajana Jérémyho Chardyho porazil 6:3, 7:6. Mezi... více

Roger Federer slaví postup do finále turnaje ve Stuttgartu.

Federer bude jedničkou, ve Stuttgartu postoupil do finále

16.06. 18:59

Tenista Roger Federer se příští týden vrátí do čela světového žebříčku. Šestatřicetiletý Švýcar porazil na trávě ve Stuttgartu Australana Nicka Kyrgiose 6:7,... více

Matteková-Sandsová (vlevo) spolu s Lucií Šafářovou.

Velký návrat
Ve Wimbledonu se k sobě vrátí úspěšná deblová dvojice "Bucie"

16.06. 15:40 Aktualizováno 16.06. 17:01

Lucie Šafářová se ve Wimbledonu představí po více než roce ve čtyřhře s Bethanií Mattekovou-Sandsovou, s níž vyhrála pět grandslamů. Návrat populární dvojice... více

Andy Murray při nedávném tréninku.

Návrat na kurty
Murray se vrátí na kurty příští týden v Queen's Clubu

16.06. 13:23 Aktualizováno 16.06. 14:38

Britský tenista Andy Murray se po téměř roční přestávce vrátí na kurty příští týden na turnaji v londýnském Queen's Clubu. Bývalý první hráč světa nastoupil na... více

Federer během utkání na turnaji ve Stuttgartu.

Federer postoupil do semifinále a je výhru od návratu na trůn

15.06. 17:52 Aktualizováno 15.06. 18:35

Rogera Federera dělí jedno vítězství od návratu na post světové jedničky. Na trávě ve Stuttgartu, kde se vrátil na okruh po bezmála tříměsíční pauze, uspěl i... více

Tomáš Berdych ve Stuttgartu vypadl.

Berdych nezvládl tie-breaky a prohrál s Raonicem

15.06. 15:31

Třetí nasazený tenista Tomáš Berdych prohrál na travnatém turnaji ve Stuttgartu čtvrtfinálový duel s Kanaďanem Milosem Raonicem, jemuž za hodinu a půl podlehl... více

Boris Becker se pokouší zastavit insolvenční řízení.

Bývalý tenista
Mám diplomatickou imunitu, brání se Becker insolvenci

15.06. 10:29

Bývalá tenisová hvězda Němec Boris Becker se snaží zastavit insolvenční řízení ve Velké Británii a odvolává se na diplomatickou imunitu. Tu trojnásobný... více

Tomáš Berdych ve Stuttgartu postoupil dál.

Berdych poprvé od března vyhrál, porazil Francouze Paireho

14.06. 16:53

Tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále travnatého turnaje ve Stuttgartu. Třetí nasazený hráč, jenž měl na úvod volný los, porazil ve 2. kole Francouze... více

Petra Kvitová s poraněnou rukou.

Napadená tenistka
Kvitová na policii poznala pachatele útoku

14.06. 16:50 Původní zpráva

Před pár týdny policie zveřejnila informaci, že dopadla muže, který v prosinci 2016 napadl tenistku Petru Kvitovou v jejím prostějovském bytě. Teď se celá... více

Tenistka Denisa Allertová.

Tenis WTA
Allertová prohrála s Ósakaovou a v Nottinghamu končí

13.06. 19:20

Denisa Allertová na tenisovém turnaji WTA na trávě v Nottinghamu skončila ve druhém kole. Třetí nasazené Japonce Naomi Ósakaové podlehla 3:6 a 2:6. více