Česká obojživelnice
Ledecká překvapila elitu. Vyhrála trénink ve sjezdu

Aktualizováno 17.12. 15:53Překvapivá olympijská šampionka v superobřím slalomu Ester Ledecká vyhrála pondělní druhý trénink sjezdu Světového poháru ve Val Gardeně. Na lyžích zajela nejrychlejší čas dva dny... více

Martina Fourcada donutila k lepším výkonům jeho dcera.

Psychologická válka
Rychlý konec krize! Restart Fourcada zařídila jeho dcera

Původní zpráva Na špatné výkony z úvodního podniku letošní sezony odpověděl po svém. Francouzský biatlonista Martin Fourcade dal zapomenout na výbuch ve slovinské Pokljuce a... více

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů.

3000 metrů
Skvělá Sáblíková bere bronz, zdravotní trable ji nezastavily

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Heerenveenu třetí místo v závodu na 3000 metrů a třetí je i v průběžném pořadí seriálu na... více

Český biatlonista Michal Krčmář v cíli závodu v Hochfilzenu.

Hochfilzen
Štafeta biatlonistů skončila sedmá, benjamínek zaválel

Česká štafeta biatlonistů Michal Šlesingr, debutant Jakub Štvrtecký, Michal Krčmář a Ondřej Moravec skončila na Světovém poháru v Hochfilzenu sedmá. Ženská... více

Roman Koudelka postoupil z českých skokanů na lyžích do druhého kola závodu Světového poháru v Engelbergu.

Skoky na lyžích
Koudelka doskočil devátý a vylepšil letošní maximum

16.12. 15:20

Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil devátý v Engelbergu a po roce a tři čtvrtě se vrátil v seriálu Světového poháru do elitní desítky. Počtvrté v sezoně... více

Česká biatlonistka Eva Puskarčíková.

Biatlon
Puskarčíková zazdila štafetu už na začátku, triumfovaly Italky

16.12. 12:51

Česká štafeta biatlonistek skončila na Světovém poháru v Hochfilzenu devátá. Po nepovedeném úvodu Evy Puskarčíkové, která musela na obou položkách vždy dvakrát... více

Lyžař Kryštof Krýzl a jeho pád.

Obří slalom
Hirscher opět dominoval, Krýzlovi se po zranění nedaří

16.12. 11:46

S ohromným náskokem dvou a půl sekundy vyhrál fenomenální rakouský lyžař Marcel Hirscher další závod Světového poháru a oslavil už 61. prvenství. Obří slalom v... více

Světový pohár
Dopingová hříšnice ovládla bílou stopu, Češky nebodovaly

16.12. 11:30

Norská lyžařka Therese Johaugová dál vládne Světovému poháru, v Davosu dnes byla nejrychlejší na desetikilometrové trati volnou technikou. České běžkyně... více

Momentálně nejlepší lyžařka Mikaela Shiffrinová vynechá nejbližší dva závody Světového poháru.

Sjezdové lyžování
Ledecké odpadla největší soupeřka. Budu odpočívat, hlásí hvězda

16.12. 10:06

Momentálně nejlepší lyžařka Mikaela Shiffrinová vynechá nejbližší dva závody Světového poháru. Třiadvacetiletá Američanka, jež v této sezoně z devíti startů... více

Ester Ledecká v příštím snowboardovém závodě opět oblékne žlutý trikot.

Olympijská vítězka
Ledecká kralovala na snowboardu. Z čeho je po triumfu smutná?

15.12. 18:31 Aktualizováno 15.12. 20:50

Olympijská vítězka Ester Ledecká vyhrála obří slalom snowboardistek v Cortině d'Ampezzo a po šestnáctém triumfu v kariéře se ujala vedení ve Světovém poháru. více

Aleksander Aamodt Kilde v cíli.

Ve sjezdu kraloval Nor Kilde. Závod ovlivnil děsivý pád

15.12. 14:02 Aktualizováno 15.12. 18:44

Sjezd ve Val Gardeně vyhrál norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde a připsal si třetí vítězství ve Světovém poháru. Závod poznamenal těžký pád Švýcara Marca... více

Radost Kaisy Mäkäräinenové v cíli po vyhrané stíhačce.

Biatlon
Mužskou stíhačku ovládl Fourcade, z Čechů nejlepší Krčmář

15.12. 12:24 Aktualizováno 15.12. 16:02

Finská biatlonistka Kaisa Mäkäräinenová vyhrála stíhací závod Světového poháru v Hochfilzenu a slaví třetí vítězství v sezoně. Veronika Vítková se oproti... více

Johannes Thingnes Bö vyhrál potřetí za sebou. Upevnil tak své vedení.

Nejkratší distanc
Biatlonistům dál kraluje Bö, Krčmář byl v Hochfilzenu dvacátý

14.12. 16:11

Norský biatlonista Johannes Thingnes Bö vyhrál sprint v Hochfilzenu a připsal si třetí vítězství ve Světovém poháru za sebou. Z českých reprezentantů v... více

Aksel Lund Svindal se díky vítězství dostal do čela Světového poháru.

Svindal vyhrál popáté superobří slalom ve Val Gardeně

14.12. 13:45 Aktualizováno 14.12. 14:51

Norský lyžař Aksel Lund Svindal vyhrál popáté v kariéře superobří slalom ve Val Gardeně a připsal si první vítězství v sezoně. Pětatřicetiletý sjezdař se díky... více

Ester Ledecká dojela v úvodním závodě Světového poháru druhá.

SP snowboardistek
Ledecká pokořena! V prvním závodě sezony dojela druhá

13.12. 13:42 Aktualizováno 13.12. 15:19

Olympijská vítězka Ester Ledecká skončila na úvod Světového poháru snowboardistek v italské Carezze druhá. Šampionku z únorových her v Pchjongčchangu... více

Martinu Sáblíkovou postihlo virové onemocnění, ze kterého ještě není fit.

Přetrvávající potíže
Sáblíková není stále fit, její program v Heerenveenu je nejistý

13.12. 12:39

Rychlobruslařka Martina Sáblíková stále není zdravotně stoprocentně fit a její start ve čtvrtém dílu Světového poháru v Heerenveenu je nejistý. Trojnásobná... více

Ledecká vyhrál kvalifikaci úvodního závodu Světového poháru.

Změna disciplíny
Z lyží rychle na prkno. Královna Ledecká už zase vládne

13.12. 11:00

Olympijská vítězka Ester Ledecká vyhrála kvalifikaci prvního závodu Světového poháru snowboardistek. V paralelním obřím slalomu v italské Carezze měla po dvou... více

Rakouská policie vyslýchala ruské biatlonisty kvůli dopingu.

Vyšetřování sportovců
Rakouská policie vyslýchala ruské biatlonisty kvůli dopingu

13.12. 10:21 Aktualizováno 13.12. 13:41

Rakouská policie vyslýchala před nadcházejícími závody Světového poháru v Hochfilzenu ruské biatlonisty kvůli možnému dopingu. Podle ruského biatlonového svazu... více

Nor Petter Northug končí ve 32 lety s vrcholným lyžováním.

Norský rychlík
Běžkařský fenomén dává lyžování sbohem, končí kariéru

12.12. 12:55

Slavný norský běžec na lyžích Petter Northug ukončil v 32 letech kariéru. Během ní získal rekordních třináct titulů mistra světa a čtyři olympijské medaile... více

Jozef Sabovčík obuje v 55 letech brusle naposledy příští rok na podzim.

Konec kariéry
Krasobruslařská legenda se loučí. Na ledě chystá pompézní show

10.12. 16:16

Krasobruslař Jozef Sabovčík v příštím roce definitivně uzavře kariéru. Pětapadesátiletý držitel bronzové medaile z olympijských her 1984 v Sarajevu chystá na... více