Biatlon
Sprint vyhrála Kuzminová, Vítková dojela šestnáctá

Aktuálně nejlepší česká biatlonistka Veronika Vítková obsadila ve sprintu na Světovém poháru ve francouzském Annecy šestnácté místo s jednou chybou na střelnici. Po triumfu v... více

Česká skikrosařka Andrea Zemanová.

Smutná zpráva
Skikrosařka Zemanová nejede na olympiádu: Zdraví je přednější

Skikrosařka Andrea Zemanová podstoupí další operaci kolena a přijde o olympijské hry v Pchjongčchangu. V září byla po dlouhodobých potížích s chrupavkami na... více

Ester Ledecká zvládla kvalifikaci skvěle.

Světový pohár
Skvělý start! Ledecká ovládla úvodní závod zimní sezony

Aktualizováno 14.12. 14:38Ester Ledecká zahájila olympijskou sezonu na snowboardu vítězně. Úřadující mistryně světa vyhrála v italské Carezze úvodní obří slalom Světového poháru a v... více

Ester Ledecká.

Snowboarding
Ledecká vyrazí do sezony s desítkou. Chci si to užít, tvrdí

S desítkou na dresu vyrazí Ester Ledecká do snowboardingové sezony. Před čtvrtečním paralelním obřím slalomem v italské Carezze stihla po sjezdařském úvodu... více

Anna Pogorilá se Olympiády nezúčastní.

Zranění zad
Ruská krasobruslařka Pogorilá ukončila olympijskou sezonu

13.12. 19:31

Ruská krasobruslařka Anna Pogorilá předčasně ukončila olympijskou sezonu. Bronzová medailistka z mistrovství světa 2016 kvůli zranění zad stále nemůže trénovat... více

Eva Samková si poranila rameno, které ji trápí dlouhodobě.

Snowboardcross
Problémy olympijské naděje. Samková si poranila rameno

13.12. 11:22 Aktualizováno 13.12. 15:06

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva Samková kvůli zranění nenastoupila do kvalifikace ve Val Thorens. Při poslední tréninkové jízdě na závod Světového... více

Snowboardistky v čele s Evou Samkovou nedokončily kvalifikaci. Ta byla zrušena a pojede se zřejmě až před závodem.

Samková na trať nevyjela, kvalifikace byla zrušena. Muži neuspěli

12.12. 17:33 Aktualizováno 12.12. 21:10

Kvalifikaci na Světový pohár ve snowboardcrossu ve Val Thorens v úterý absolvovali pouze muži a Jan Kubičík ani Radek Vintr do středečního závodu nepostoupili.... více

Český biatlonový tým hází spory mezi Koukalovou a Rybářem za hlavu.

Klid v biatlonových vodách
Šéf tlumí emoce mezi Koukalovou a Rybářem. Vyříkají si to

11.12. 11:32 Původní zpráva

Český biatlonový svět se v posledních dnech otřásá v základech. Nervozita ze zdravotních potíží nejlepší české závodnice Gabriely Koukalové vyústila až v... více

Martina Sáblíkový byla v závodě na 3000 metrů druhá.

Rychlobruslení
Nechtěla jet, pak brala stříbro. Sáblíková: Trenér řekl, že jedu

11.12. 09:31

Rychlobruslařka Martina Sáblíková si druhým místem v nedělním závodě na 3000 metrů v Salt Lake City připsala nejlepší výsledek v sezoně, přitom svůj poslední... více

Jiří Snítil odehrál poslední utkání za reprezentaci.

Curling
Nesplněný sen a konec kariéry. Snítil se loučí s reprezentací

11.12. 05:30

Smutně skip Jiří Snítil sledoval, jak se bourají kulisy olympijské kvalifikace. Češi chvilku předtím prohráli svůj boj o postup na hry v Pchjongčchangu a v... více

Ruští fanoušci mají na vyřazení Rusů vlastní názor.

Dopingová aféra
Další postih pro Rusko. Je vyloučeno z IBU, biatlonisté závodit můžou

10.12. 22:51

Mezinárodní biatlonová unie IBU odebrala Rusku v reakci na trest od Mezinárodního olympijského výboru za dopingový skandál v Soči 2014 plné členství. Rusko tak... více

Martina Sáblíková.

Sáblíková je zpět. Na trojce bere stříbro

10.12. 22:45

Rychlobruslařka Martina Sáblíková obsadila na Světovém poháru v Salt Lake City druhé místo v závodu na 3000 metrů a připsala si nejlepší výsledek v sezoně.... více

Šampionát v rychlobruslení i krasobrulení se příští roku v Rusku uskuteční (ilustrační foto).

Zrušení pořadatelství?
Mezinárodní federace rozhodla. Bruslařské šampionáty se v Rusku uskuteční

10.12. 15:19

Mezinárodní bruslařská unie ISU potvrdila, že se mistrovství Evropy v rychlobruslení na jednotlivých tratích v příštím roce uskuteční v ruské Kolomně a... více

Lyžař Marcel Hirscher.

Sjezdové lyžování
Triumf ze slalomu ve Val d'Isere bere Hirscher, Češi nebodovali

10.12. 13:39

Slalom ve Val d'Isere vyhrál rakouský lyžař Marcel Hirscher před Henrikem Kristoffersenem z Norska, který se ujal vedení ve Světovém poháru. Čeští... více

Štafeta norským biatlonistů oslavila v Hochfilzenu vítězství.

SP v biatlonu
Štafety ovládli Norové a Němky. Češky dojely šesté, muži propadli

10.12. 13:28 Aktualizováno 10.12. 16:20

Štafetu biatlonistů v rakouském Hochfilzenu suverénně ovládli Norové, kteří i bez bratrů Böových vyhráli bezmála o dvě minuty před Německem. V obtížných... více

Biatlonistka Gabriela Koukalová.

Biatlonová kauza
Vymýšlíte bejkárny! Nás nerozeštvou! reaguje Koukalová na konflikt

10.12. 13:22 Původní zpráva

Před pár dny se v biatlonovém prostředí urodila velká senzace. Největší česká hvězda Gabriela Koukalová opustila tým, aby se mohla připravovat individuálně.... víceDiskuse (65)

Běžky na lyžích Petra Nováková.

Běžecké lyžování
Nováková letos poprvé bodovala, v Davosu doběhla třináctá

10.12. 13:03

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila v závodě Světového poháru na 10 km volně v Davosu 13. místo a poprvé v sezoně bodovala. Za vítěznou Ingvild... více

Ve Svatém Mořici byl kvůli špatnému počasí zrušen program lyžařek.

Lyžařkám nepřeje počasí. Ve Svatém Mořici byl zrušen celý program

10.12. 11:35

Oba nedělní závody Světového poháru lyžařek ve Svatém Mořici byly kvůli špatné viditelnosti zrušeny. Na programu byl superobří slalom, který se navíc měl s... více

Norský suverén letošního roku Johannes Klaebo.

Suverén
V Davosu vládl sprinterský král Klaebo, Češi se nekvalifikovali

09.12. 15:27

Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo vyhrál v Davosu volnou technikou i třetí sprint sezony Světového poháru a celkově pátý z šesti dosavadních... více

Rakouský lyžař Marcel Hirscher.

Obří slalom
Hirscher pokazil druhou jízdu. Ve val d'Isere kraloval Pinturault

09.12. 14:42

Rakušan Marcel Hirscher poprvé od ledna nevyhrál závod Světového poháru v obřím slalomu. Ve Val d'Isere jeho vítěznou sérii přerušil francouzský lyžař Alexis... více