Smutná zpráva
Zemřel mistr světa na ploché dráze Moore. Bylo mu 85 let

Ve věku 85 let zemřel v sobotu Ronnie Moore, dvojnásobný mistr světa v závodech na ploché dráze. Šampion z let 1954 a 1959 podlehl rakovině plic. více

Soudy se nejspíš budou opět zabývat nehodou z rallye v Lopeníku.

Tragický závod
V Lopeníku zemřely čtyři dívky. Policie navrhla obžalovat pět lidí

Policie navrhla obžalovat pět lidí za tragickou nehodu při rallye v Lopeníku na Uherskohradišťsku, kde v roce 2012 zabil závodní vůz čtyři dívky. Uvedla to... více

Michael Schumacher.

Legendární pilot F1
Schumacher se na Mallorku nestěhuje, vyvrací manažerka

Management bývalého pilota formule 1 Michaela Schumachera ve čtvrtek popřel zvěsti, že se sedminásobný mistr světa přestěhuje na Mallorku. Švýcarský magazín... více

Sain nahradí v McLarenu mistra světa.

Formule 1
McLaren se dohodl se Sainzem, od příští sezony nahradí Alonsa

Aktualizováno 16.08. 16:23Španělský jezdec Carlos Sainz nahradí od příštího roku v týmu McLarenu krajana Fernanda Alonsa. Stáj dnes uvedla, že s třiadvacetiletým pilotem podepsala... více

Neuville bude v Německu hájit vedení v MS, ambice má i Kopecký.

WRC
Neuville bude v Německu hájit vedení v MS, ambice má i Kopecký

16.08. 05:00

Belgický jezdec Thierry Neuville bude na Německé rallye hájit vedení v průběžném pořadí mistrovství světa. Pilot továrního týmu Hyundai má v čele náskok 21... více

Carlos Sainz by měl od příští sezony jezdit za McLaren.

Náhrada nalezena
Alonsa by měl v McLarenu vystřídat krajan Sainz

15.08. 14:30

Odcházejícího španělského pilota Fernanda Alonsa nahradí od příští sezony formule 1 v týmu McLaren jeho krajan Carlos Sainz mladší. Třiadvacetiletého jezdce by... více

Fernando Alonso přejde s F1 do americké IndyCar série.

Nová výzva
Alonso se loučí s F1, na konci sezony seriál opustí

14.08. 17:44

Španělský pilot Fernando Alonso ukončí po sezoně kariéru ve formuli 1. Sedmatřicetiletý mistr světa z let 2005 a 2006, který letos jezdí za McLaren a v... více

Daniel Sordo by měl na Zlínsku bojovat o prvenství zejména s Janem Kopeckým.

Závod ve Zlíně
Barum rallye přilákala hvězdu WRC! Bude bojovat s Kopeckým

14.08. 14:22

Španěl Daniel Sordo bude hlavní hvězdou Barum Czech rallye Zlín. Tovární jezdec Hyundaie startuje převážně v závodech mistrovství světa, příští týden se ale na... více

Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů.

Rallye Německo
Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů

14.08. 11:40

Hyundai Motorsport bude od 16. do 19. srpna 2018 usilovat o umístění na stupních vítězů na asfaltových tratích Rallye Německo. Domácí soutěž týmu z Alzenau je... více

Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý.

Silniční motocykly
Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý

12.08. 12:13 Aktualizováno 12.08. 15:15

Motocyklista Jakub Kornfeil týden po třetím místě v Brně skončil ve Velké ceně Rakouska třináctý. Do cíle závodu ve Spielbergu dojel na stejné pozici, z níž... více

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

Po bronzu propad. Kornfeil odstartuje v Rakousku z páté řady

11.08. 16:23 Aktualizováno 11.08. 17:21

Týden po první pole position v kariéře na Velké ceně České republiky obsadil Jakub Kornfeil 13. místo v kvalifikaci na další díl mistrovství světa silničních... více

Jakub Kornfeil zůstává ve třídě Moto3.

Konec spekulací
Kornfeil pojede nadále ve třídě Moto3, zůstává ve stejném týmu

10.08. 05:00

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil bude i nadále závodit v mistrovství světa ve třídě Moto3. Pětadvacetiletý český reprezentant v minulých dnech několikrát... více

Tým F1 Force India pomohl zachránit otec pilota Strolla.

Konec dluhů
Tým F1 Force India pomohl zachránit otec pilota Strolla

07.08. 21:26

Tým formule 1 Force India přestane být pod nucenou správou, kde je od konce července kvůli dluhům. Stáji pomohla dohoda s konsorciem pod vedením kanadského... více

Karel Abraham si musel po závodě v Brně připustit nepříjemnou pravdu.

Tvrdá realita
Abraham: Vždy to jde lépe, ale momentálně jsem asi na limitu

05.08. 17:03

Motocyklový jezdec Karel Abraham před domácí Velkou cenou České republiky v Brně doufal, že se mu potřetí v sezoně podaří bodovat. Nakonec i na Masarykově... více

Motocykloví závodníci při jednom ze závodů VC Brna.

Návštěvnost klesla. Na GP Brna si našlo cestu méně diváků

05.08. 14:27

Závody Velké ceny České republiky silničních motocyklů v Brně navštívilo v průběhu tří dnů 187 348 diváků, což je méně než před rokem. I přes slunečné počasí a... více

Grand Prix v Brně
Šťastný Kornfeil po bronzu: Na tohle jsem čekal devět let

05.08. 14:16

Přestože neproměnil start z pole position ve vítězství, byl motocyklový jezdec Jakub Kornfeil po třetím místě ve Velké ceně České republiky v Brně nadšený.... více

Fantazie v Brně! Kornfeil dojel v Brně třetí, MotoGP ovládl Dovizioso

05.08. 11:53 Aktualizováno 05.08. 13:23

Jakub Kornfeil obsadil třetí místo v motocyklové Velké ceně České republiky a počtvrté v kariéře se v mistrovství světa probojoval na stupně vítězů. Po... více

Lékaři probudili Laudu z umělého spánku, dýchá sám.

Formulová legenda
Lékaři probudili Laudu z umělého spánku, dýchá sám

04.08. 20:39

Dva dny po akutní transplantaci plic probudili lékaři ve vídeňské nemocnici devětašedesátiletého slavného jezdce formule 1 Nikiho Laudu z umělého spánku. Podle... více

Jakub Kornfiel po úspěšné kvalifikaci na okruhu v Brně.

Šťastný Kornfeil a šachy v Brně: Stál jsem tam jak jitrnica

04.08. 15:39

Lepší divácký tahák si pořadatelé brněnské Velké ceny silničních motocyklů ani nemohli přát. Jakub Kornfeil v sobotu poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci závodu... více

Kornfeil v Brně poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci.

Paráda v Brně! Kornfeil poprvé ovládl kvalifikaci závodu MS

04.08. 13:45 Aktualizováno 04.08. 15:51

Motocyklista Jakub Kornfeil poprvé v kariéře vyhrál kvalifikaci závodu mistrovství světa a do domácí Velké ceny České republiky ve třídě Moto3 v Brně... více