Formule 1
Mexičan Pérez bude jezdcem Force India i v příštím roce

Mexický pilot formule 1 Sergio Pérez bude i v příštím roce řídit monopost týmu Force India. Očekávané pokračování angažmá potvrdila stáj v dějišti víkendové Velké ceny USA... více

Mick Schumacher, syn sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera, získal první titul ve své zatím krátké kariéře (ilustrační foto).

Formule 3
Ve stopách slavného otce. Mick Schumacher se stal mistrem světa

Mick Schumacher, syn sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera, získal první titul ve své zatím krátké kariéře. Devatenáctiletý jezdec se dnes... více

Bývalý australský jezdec Formule 1 Mark Webber (ilustrační foto).

Trojkoruna
Alonsův odchod do IndyCar? Je to nebezpečné, míní legenda

Původní zpráva Když Fernando Alonso oznámil konec závodní kariéry ve Formuli 1, nebylo to žádným překvapením. Jeho protivník a soupeř Mark Webber mu vyjádřil podporu a... více

George Russell bude v příští sezoně závodit ve Formuli 1.

Formule 1
Dvacetiletý pilot Rusell míří do F1. Zlákala jej stáj Williams

Britský pilot George Russell, který má na dosah titul mistra světa ve formuli 2, bude v příští sezoně jezdit ve formuli 1. Dvacetiletý jezdec podepsal... více

Pojedou ženy v budoucnu také ve Formuli 1?

Motorismus
Ženy pojedou svůj formulový seriál. Budou mít totožný vůz

10.10. 12:28

V příštím roce bude mít premiéru formulový seriál pro ženy. V identických vozech Tatuus T-318 F3 s turbomotorem o obsahu 1,8 litru absolvují na šesti... více

Dočkají se fanoušci formule 1 Velké ceny Vietnamu?

Nový závod
Formule 1 se v roce 2020 nejspíš pojede i ve Vietnamu

08.10. 11:35

Seriál formule 1 podle všeho zavítá v roce 2020 poprvé do Vietnamu. Ředitel závodů Charlie Whiting byl minulý týden na inspekční cestě v Hanoji a hodnotil... více

Ogier vytvořil na Britské rallye rekord.

Britská rallye
Ogier vyhrál počtvrté v sezoně a zvýšil šance na titul

07.10. 16:08

Mistr světa Sébastien Ogier s fordem vyhrál popáté Britskou rallye a stal se samostatným rekordmanem soutěže. Po čtvrtém triumfu v sezoně se posunul v pořadí... více

Lewis Hamilton nemá pro selhání konkurenčního Ferrari vysvětlení.

Britský pilot
Selhání Ferrari? Nemám pro to vysvětlení, přiznal Hamilton

07.10. 14:00

Za dva týdny v Americe si Lewis Hamilton může v předstihu zajistit pátý titul mistra světa formule 1, přitom ještě v červenci zaostával v průběžném pořadí za... více

Jakub Kornfeil.

Smolný finiš
Kolize v poslední zatáčce zpomalila Kornfeila, dojel desátý

07.10. 10:40 Aktualizováno 07.10. 15:53

Jakub Kornfeil skončil smolně desátý ve Velké ceně silničních motocyklů v Thajsku. Pořadí v cíli ovlivnil pád v poslední zatáčce, po němž si pro vítězství... více

Simoncelliho si na okruhu v Brně připomnělo 2863 motorkářů.

Skvělá vzpomínka
Simoncelliho si na okruhu v Brně připomnělo 2863 motorkářů

07.10. 05:00

Památku italského motocyklového jezdce Marca Simoncelliho, který před sedmi roky tragicky zahynul při závodě MotoGP v Malajsii, si dnes před polednem... více

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci v Japonsku, přiblížil se tak titulu.

VC Japonska
Mercedesy zcela ovládly kvalifikaci. Ferrari naopak propadlo

06.10. 09:55 Aktualizováno 06.10. 11:43

Kvalifikaci na Velkou cenu formule 1 vyhrál vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Jeho soupeř v boji o titul Sebastian... více

Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci až 22. nejrychlejší čas.

VC Thajska
Na novém okruhu se Kornfeilovi nedařilo, odstartuje z osmé řady

06.10. 09:32 Aktualizováno 06.10. 13:57

Po vydařených trénincích nevyšla českému jezdci Jakubu Kornfeilovi kvalifikace na Velkou cenu silničních motocyklů v Thajsku. Na trati v Buriramu, kam seriál... více

Lewis Hamilton.

GP Japonska
Hamilton zajel nejrychlejší čas v první tréninku v Suzuce

05.10. 09:12

Tréninky na Velkou cenu Japonska formule 1 suverénně ovládl Lewis Hamilton z Mercedesu, který může v Suzuce udělat další krok k pátému titulu v kariéře. Jeho... více

Jakub Kornfeil ovládl úvodní trénink v Thajsku.

Velká cena Thajska
Skvělý Kornfeil vyhrál první trénink, Abrahamovi se nedařilo

05.10. 09:12 Aktualizováno 05.10. 16:15

Jakub Kornfeil zajel nejrychlejší čas ve třídě Moto3 v tréninkovém dni před premiérovou motocyklovou Velkou cenou Thajska. Na okruhu v Buriramu vyhrál český... více

Libor Podmol obsadil v čínském Wu-chanu čtvrté místo.

Freestyle motokros
Podmol byl čtvrtý v dalším závodě mistrovství světa

03.10. 20:18

Nejlepší český freestylový motokrosař současnosti Libor Podmol obsadil čtvrté místo v pátém pokračování mistrovství světa v čínském Wu-chanu. Z vítězství se... více

Závodník formule 1 Lewis Hamilton.

Motorismus
F1 v Rusku ovládl Hamilton, šampionát vede už o 50 bodů

30.09. 14:50 Aktualizováno 30.09. 15:53

Velkou cenu Ruska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a pět závodů před koncem vede mistrovství světa už o 50 bodů před Sebastianem Vettelem z Ferrari,... více

Kvalifikaci na VC Ruska ovládl Bottas. Navíc v rekordním čase.

Formule 1
Kvalifikaci na VC Ruska ovládl Bottas. Navíc v rekordním čase

29.09. 15:31

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Ruska formule 1 vyhrál v rekordním čase Valtteri Bottas z Mercedesu. Vedle týmového kolegy se do první řady postaví vedoucí... více

Lewis Hamilton ovládl páteční tréninky na okruhu v Soči.

Formule 1
V trénincích na Velkou cenu Ruska byl nejrychlejší Hamilton

28.09. 16:11

V trénincích na Velkou cenu Ruska formule 1 byl nejrychlejší Lewis Hamilton z Mercedesu. Sebastian Vettel z Ferrari, který v neděli nutně potřebuje zvítězit,... více

Sebastian Ogier se vrací do Citroenu po osmi letech.

Velký comeback
Mistr světa v rallye Ogier se po osmi letech vrací do Citroënu

28.09. 15:55

Pětinásobný mistr světa v rallye Sébastien Ogier bude v příští sezoně po osmi letech opět závodit za Citroën. Francouzský tým a čtyřiatřicetiletý jezdec o tom... více

Za Haas budou i nadále jezdit Francouz Grosjean a Dán Magnussen.