Doplatí zbytek
Brno dá 4,7 milionu korun na pokrytí ztráty letošní Grand Prix

Brno dá 4,7 milionu korun na pokrytí ztráty letošní motocyklové Grand Prix na Masarykově okruhu. Schválili to dnes zastupitelé. Ztráta přesáhla 31 milionů korun. Dalších 9,4... více

Letošní Velká cena Brna skončila ve ztrátě. Část se podaří zaplatit.

Doplatí manko
Brno a kraj uhradí část ztráty letošní GP, zbytek chtějí od MŠMT

Aktualizováno 10.12. 17:04rno chce dát na pokrytí ztráty letošního ročníku motocyklové Grand Prix 4,7 milionu korun a kraj 9,4 milionu korun. Novinářům to dnes řekli primátorka Brna... více

Pražský rallysprint.

Řev motorů
Rozlučka se sezonou: rally souboj na Strahově

Původní zpráva Závodníci a milovníci rally se přišli na pražský Strahov rozloučit s uplynulou sezonou. K vidění byly skvělé výkony, nervy drásající souboje a desítky... více

Stáj Force India bude od příští sezony závodit pod novým názvem.

Formule 1
Stáj Force India se přejmenuje na Racing Point

Stáj Force India se v šampionátu vozů formule 1 přejmenuje na Racing Point. Oznámila to Mezinárodní automobilová federace FIA. Tým se kvůli dluhům dostal v... více

Sebastian Vettel se v Itálii ocitl po palbou kritiky.

Terčem kritiky
Vettel pod palbou. V Itálii viní z neúspěchu jeho, on zase vůz

01.12. 06:00 Původní zpráva

Zase bez titulu a opět druzí. Slavná značka Ferrari skončila ve formuli 1 i letos bez trofeje. Jak v poháru konstruktérů, tak i mezi jezdci jí přísluší druhé... více

Sebastina Vettel (vlevo) a Lewis Hamilton si projevili vzájemnou úctu.

Vzájemný respekt
Mistři světa si vyměnili helmy. Fanoušci vyzvali další hvězdy

28.11. 06:30 Původní zpráva

Fotbalisté si mění dresy. V ostatních sportech si týmy předávají další předměty s klubovou tématikou, aby měli jejich soupeři památku na vzájemný zápas. Jezdci... více

Lednová Rallye Dakar se blíží.

Slavná rallye
Dakar bude měřit přes 5500 km, na startu bude 26 Čechů

27.11. 14:40

Účastníky 41. ročníku Rallye Dakar čeká v deseti lednových etapách přes 5500 kilometrů, z toho téměř 3000 v rámci rychlostních zkoušek. Tradiční soutěž se... více

Lewis Hamilton na trati v Abú Zabí.

Formule 1
Hamilton potvrdil letošní dominanci titulem v Abú Zabí

25.11. 16:00 Aktualizováno 25.11. 16:33

Závěrečný závod sezony formule 1 Velkou cenu Abú Zabí vyhrál již jistý mistr světa Lewis Hamilton. Pilot Mercedesu na okruhu Yas Marina porazil druhého... více

Komisaři Velké ceny Abú Zabí zamítli protest týmu formule 1 Haas proti konkurenční stáji Force India.

Abú Zabí
Pérez s Oconem budou startovat, komisaři protest zamítli

24.11. 13:32

Komisaři Velké ceny Abú Zabí zamítli protest týmu formule 1 Haas proti konkurenční stáji Force India, kterou uznali jako nového konstruktéra, jehož vozy mohou... více

Lauda je po transplantaci zpět. Jdeme si pro šestý titul, hlásá.

Šampion F1
Lauda je po transplantaci zpět. Chceme šestý titul, hlásá

24.11. 12:45

Trojnásobný mistr světa Niki Lauda v prvním oficiálním vyjádření po srpnové transplantaci plic slíbil, že se brzy vrátí do kolotoče formule 1. Ve videonahrávce... více

V trénincích F1 v Abú Zabí byl nejrychlejší loňský vítěz Bottas.

VC Abú Zabí
V trénincích byl nejlepší loňský vítěz Bottas, Hamilton čtvrtý

23.11. 12:21 Aktualizováno 23.11. 16:45

V trénincích na závěrečný závod sezony formule 1 Velkou cenu Abú Zabí byl nejrychlejší Valtteri Bottas z Mercedesu. Ve druhé části porazil Maxe Verstappena a... více

Robert Kubica se vrací do Formule 1.

Formule 1
Kubica málem přišel o ruku. Po osmi letech vrací na okruhy

22.11. 11:16 Aktualizováno 22.11. 17:49

Polák Robert Kubica se osm let po nehodě v rallye, při níž málem přišel pravou ruku, vrátí do formule 1. Třiatřicetiletý pilot získal pro příští sezonu angažmá... více

OBRAZEM: To je čest! McLaren připravila pro Alonsa krásné překvapení.

Derniéra v F1
OBRAZEM: To je čest! Stáj McLaren má pro Alonsa překvapení

21.11. 20:01

Stáj McLaren připravila před posledním závodem Fernanda Alonsa v šampionátu formule 1 mimořádné překvapení. Na počest španělského jezdce, který se po finálové... více

Pilotka Flörschová krátce po nehodě myslí na návrat do formule.

Formule
Zlomená páteř mladou pilotku nezastaví, už myslí na návrat

20.11. 17:22

UVNITŘ VIDEO. Německá pilotka Sophia Flörschová už dva dny po hrozivě vypadající nehodě v Macau myslí na návrat do kokpitu formule. Sedmnáctiletá závodnice si... více

Sophia Flörschová je po operaci.

Těžká nehoda
Flörschová se podrobila dlouhé operaci, dopadla úspěšně

19.11. 15:35

Německá pilotka Sophia Flörschová se po těžké nehodě ve finále série formule 3 v Macau podrobila operaci, jež podle jejího otce byla úspěšná. Sedmnáctiletá... více

Nižší třídy napodobí královskou MotoGP.

Nový systém
Změna kvalifikací. Moto3 a Moto2 se pojedou na dvě části

19.11. 13:28

Kvalifikační formát nižších tříd Moto2 a Moto3 bude od příští sezony mistrovství světa silničních motocyklů po vzoru královské MotoGP dvojstupňový.... více

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil (ilustrační foto).

Moto3
Mladíček Öncü proměnil premiéru ve vítězství, Kornfeil upadl

18.11. 12:25

Český motocyklový jezdec Jakub Kornfeil v závěrečné Velké ceně Valencie získal po pádu bod za 15. místo a v konečném pořadí mistrovství světa Moto3 zůstal... více

Světové finále formule 3 v Macau zastínila děsivá nehoda sedmnáctileté německé pilotky Sophie Flörschové (ilustrační foto).

Formule 3

18.11. 11:35 Aktualizováno 18.11. 14:29

Světové finále formule 3 v Macau zastínila děsivá nehoda sedmnáctileté německé pilotky Sophie Flörschové. Se svým monopostem vyletěla po kolizi s jiným vozem... více

Jakub Kornfeil může ve Valencii završit životní sezonu.

Poslední závod
Kornfeil má na dosah životní výsledek. Šance je veliká

18.11. 06:30 Původní zpráva

Motoristická sezona je na konci. Seriál mistrovství světa silničních motocyklů má před sebou poslední závod. O titulech v jednotlivých kubaturách už je sice... více

Libor Podmol drží třetí místo i v celkovém pořadí.

Stupně vítězů
Freestyle motokrosař Libor Podmol byl třetí v závodě MS

17.11. 21:58

Český freestylový motokrosař Libor Podmol obsadil třetí místo v předposledním závodě mistrovství světa v čínském Šen-čenu a stejná pozice mu patří i v... více