Extraliga
Na Spartě se blýskl Hudáček, Liberec navýšil náskok na čele

Hokejisté Liberce zvítězili v dohrávce 41. kola extraligy na ledě Sparty 6:2, zdolali Pražany i počtvrté v sezoně a zvýšili náskok v čele tabulky před druhou Plzní už na osm bodů.... více

Hokejový brankář Patrik Bartošák by podle švédského deníku Expressen měl posílit tým MODO Hockey.

Brankář
Bartošák míří do Švédska, má dostat klub mezi elitu

Hokejový brankář Patrik Bartošák by podle švédského deníku Expressen měl posílit tým MODO Hockey. Šestadvacetiletý gólman, který v listopadu z osobních důvodů... více

V popředí obránce Mike Reilly (5), Ottawa Senators.

NHL
Čekání je u konce. Ottawa ukončila černou sérii. Rittich nehrál

UVNITŘ VÝSLEDKY. Hokejisté Ottawy zvítězili v úterním utkání NHL na ledě Buffala 5:2 a venku si připsali výhru poprvé od 4. prosince. Rozdílový gól dali při... více

Hokejista Mladé Boleslavi Ondřej Najman.

Hokejová extraliga
Boleslav si poradila s Olomoucí. Kometě stačil s Třincem jeden gól

Aktualizováno 28.01. 21:51Hokejisté Mladé Boleslavi porazili ve 41. kole extraligy Olomouc 3:0. O druhé výhře Bruslařského klubu za sebou po nahrávkách Jakuba Klepiše rozhodli Jan... více

Zleva Tomáš Pavelka z Litvínova a Filip Suchý z Plzně.

Plzeň se může přiblížit Liberci, potvrdí Vítkovice nadějný výkon?

28.01. 05:15

Hokejisté Plzně si mohou v úterním 41. kole extraligy upevnit druhou pozici a přiblížit se vedoucímu Liberci, který nastoupí na ledě třetí Sparty až ve středu.... více

Zleva Guntis Galvins z Třince a Jaromír Jágr z Kladna.

Jágra zlobí špatné začátky. Co říkal na hollywoodskou návštěvu?

27.01. 06:00

Hokejisté Kladna prohráli v extralize potřetí za sebou a opět byl problém hlavně v nevydařené první třetině. V neděli proti Třinci stejně jako v pátek proti... více

Martin Zaťovič (vpravo) z Brna dává gól. Zleva Akim Aliu z Litvínova a brankář Litvínova David Honzík.

Kapitán Brna
Budíček! Obrat Komety vedl Zaťovič. A málem dal znovu hattrick

27.01. 05:30

Hokejová Kometa se může plně spolehnout na svého kapitána. Martin Zaťovič řídil zvrat utkání, které by se spíše než na třetiny mělo dělit na poločasy. V tom... více

Zleva Pavel Kousal, Ondřej Najman a Oscar Flynn z Mladé Boleslavi.

Kladno těsně podlehlo Třinci, Plzeň rozstřílela Spartu

26.01. 18:14 Aktualizováno 26.01. 21:06

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 40. kole extraligy na ledě posledních Pardubic 3:2 v prodloužení a zabrali po dvou prohrách. více

Brankář David Rittich.

Hokej
Rittich s Hertlem vyhráli Utkání hvězd, Pastrňák psal historii

26.01. 08:09 Aktualizováno 26.01. 10:21

Hokejisté Pacifické divize s brankářem Davidem Rittichem a útočníkem Tomášem Hertlem ovládli Utkání hvězd NHL v St Louis. Ve finále zdolali Atlantickou divizi... více

Alex Pietrangelo během svých pokusů.

Utkání hvězd

26.01. 06:15 Původní zpráva

Je již trendem dnešní doby maximálně modernizovat vše, co se dá. Neunikla tomu ani disciplína na přesnost střelby, jež byla součástí víkendu Utkání hvězd... více

Stěpan Zacharčuk ještě v dresu AK BARS Kazaň (v bílém).

Hokej
Další krok k udržení. Do Pardubic jde zadák z KHL

25.01. 16:33

Ruský hokejový obránce Stěpan Zacharčuk se stal novou posilou Pardubic. Do posledního celku extraligové tabulky zamířil třiatřicetiletý zadák z Nižněkamsku z... více

Shea Weber.

25.01. 10:08

Kanadský obránce Shea Weber z Montrealu vyhrál v dovednostních soutěžích před Utkáním hvězd NHL v St. Louis počtvrté v kariéře soutěž o nejtvrdší střelu.... více

Radek Smoleňák pomohl hattrickem k výhře Hradce Králové na ledě Vítkovic.

Extraliga
Sparta padla. Smoleňák "sejmul" Vítkovice, Litvínov vyhrál

24.01. 20:21

Hokejisté Karlových Varů zvítězili v 39. kole Tipsport extraligy na ledě vedoucího Liberce 3:2 a ukončili třináctizápasovou sérii domácích výher Bílých Tygrů.... více

Třinecké překvapení, kapitán Ocelářů Lukáš Krajíček přerušil kariéru.

Extraliga
Třinecké překvapení, kapitán Ocelářů přerušil kariéru

24.01. 17:27

Hokejový obránce Lukáš Krajíček z Třince se rozhodl ze zdravotních důvodů přerušit kariéru. Šestatřicetiletý kapitán Ocelářů v sezoně odehrál v extralize 19... více

Tým hokejistů čínského Kunlunu, jehož barvy v Kontinentální lize hájí čeští reprezentanti Šimon Hrubec s Andrejem Šustrem, už si patrně do konce základní části nezahraje před svými fanoušky.

Hokej
Hrubec s Šustrem ohroženi virem, doma už si asi nezahrají

24.01. 17:15

Tým hokejistů čínského Kunlunu, jehož barvy v Kontinentální lize hájí čeští reprezentanti Šimon Hrubec s Andrejem Šustrem, už si patrně do konce základní části... více

Hvězdy NHL čeká exhibice, představí se i trio Čechů.

Hvězdy NHL čeká exhibice, představí se i trio Čechů

24.01. 05:30

S trojnásobným českým zastoupením se bude hrát o víkendu Utkání hvězd NHL v St. Louis. Stejně jako loni v San Jose se představí kanonýr David Pastrňák z... více

Zadinovi to pálí, v přestávce však opět míří na farmu.

NHL
Zadinovi to pálí, v přestávce však opět míří na farmu

23.01. 20:57

Hokejový útočník Filip Zadina bude při přestávce NHL, kterou vyplní Utkání hvězd, působit na farmě v nižší AHL. Red Wings odeslali dvacetiletého pardubického... více

Posila do kasy! Sparta hlásí příchod brankáře z NHL.

Hokej
Posila do kasy! Sparta hlásí příchod brankáře z NHL

23.01. 20:00

Hokejisty extraligové Sparty posílí brankář Michal Neuvirth, který odchytal 257 zápasů v NHL. V této sezoně ale jedenatřicetiletý gólman zatím nikde nepůsobil.... více

Trenér Jakub Petr.

Změna hlavního kouče
Hokejovou reprezentaci do 18 let povede trenér Jakub Petr

23.01. 15:31

Hokejovou reprezentaci do 18 let povede ve zbytku sezony včetně mistrovství světa v USA Jakub Petr, který nahradí Karla Berana. O změně ve složení realizačního... více

Hokejisté Třince slaví vítězství.

Třinec vyhrál v Boleslavi a předstihl ji v tabulce

22.01. 21:01

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli v dohrávce 31. kola v přímém souboji o čtvrté místo s Třincem 1:2 a neuspěli poprvé po čtyřech výhrách za sebou. Gólem a... více