Vtípek
Ta podoba! "Ďáblové" použili při představení hráčů dětské kresby

Původní zpráva Hokejisté New Jersey poskytli svým fanouškům vskutku netradiční podívanou, takhle se publikum na hokeji nejspíš dlouho nezasmálo. Ku příležitosti "Dne dětí" se vedení klubu... více

Útočník NHL po dopingovém nálezu: nechápu, co je v mém těle.

Ruský hokejista
Útočník NHL po dopingovém nálezu: nechápu, co je v mém těle

Ruský hokejový útočník Valentin Zykov z Vegas Golden Knights byl distancován na 20 zápasů NHL za porušení antidopingových pravidel. Na jakou látku byl... více

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce.

Odvolání z funkce
Hokejový mistr světa končí ve Zlíně! Kdo ho nahradí?

Hokejisty Zlína už nevede Antonín Stavjaňa, vedení klubu dnes hlavního trenéra večer odvolalo z funkce. Na lavičku posledního celku extraligy se po půlroce... více

Trenéra Uweho Kruppa těší bodový zisk z nelehkého programu hokejistů Sparty.

Trenér Sparty
Výkyvy i hrubé chyby. Kde vidí Krupp prostor pro zlepšení?

Trenéra Uweho Kruppa těší bodový zisk z nelehkého programu hokejistů Sparty v úvodu sezony, přesto vidí ve hře řadu nedostatků. Rád by z ní odstranil především... více

Slovenský obránce Milan Jurčina (vlevo) strávil poslední tři roky v Německu.

Přestup
Slovák Jurčina se vrací do extraligy. Vypomůže Spartě

17.10. 12:20

Novou posilou hokejistů Sparty se stal slovenský obránce Milan Jurčina. Šestatřicetiletý hráč s bohatými zkušenostmi z NHL přišel na zkoušku do listopadové... více

Jakub Voráček zaznamenal své první body v sezoně.

Výsledky NHL
Tři body pro Voráčka i Hertla. Výhru slaví jen jeden

17.10. 07:22 Aktualizováno 17.10. 08:02

Český hokejový útočník Jakub Voráček neodvrátil třemi body za dvě branky a jednu asistenci porážku Philadelphie ve středečním utkání NHL v Edmontonu 3:6. více

Hokejisté Hradce Králové stvrdili postup do vyřazovací části Ligy mistrů na závěr základní skupiny H vysokým vítězstvím.

Liga mistrů
Hradec nadělil sedm branek, rozhodla třetí třetina

16.10. 19:51

Hokejisté Hradce Králové stvrdili postup do vyřazovací části Ligy mistrů na závěr základní skupiny H vysokým vítězstvím nad Štýrským Hradcem 7:1. Debakl... více

Hokejová extraliga
Sparta porazila v dohrávce Litvínov, v prodloužení rozhodl Forman

15.10. 21:26

Hokejisté Sparty porazili v dohrávce 6. kola extraligy Litvínov 5:4 v prodloužení a připsali si pátou výhru v řadě. více

Liga mistrů
Plzeň otočila zápas s Zugem. Kovář se dočkal ovací

15.10. 19:40

Hokejisté Plzně otočili v Lize mistrů odvetný souboj v základní skupině B s Zugem, před svými fanoušky zvítězili 2:1 po samostatných nájezdech, ale zůstali na... více

Brian Boyle zkouší zakončit mezi nohama během All-Star game.

Tradiční exhibice
Málo zábavné, stěžují si hokejisté. Utkání hvězd se pozmění

15.10. 06:30 Původní zpráva

Utkání hvězd NHL je každoročně vítané zpestření pro hokejové fanoušky po celém světě. Samotní hráči to tak ale úplně nevidí. Dle ohlasů je patrné, že by rádi... více

David Pastrňák.

NHL
Neskutečný Pastrňák vstřelil proti Anaheimu čtyři góly

14.10. 22:16

Útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom zápase a v pondělním večerním utkání pomohl k vítězství Bostonu 4:2 nad Anaheimem. více

Petr Čech po vyhraném zápase.

Hokejový debut
Čech v premiéře vychytal výhru. Co pro něj bylo obtížné?

14.10. 16:32

Bývalý fotbalový gólman Petr Čech byl spokojený, že při svém debutu v hokejové brance pomohl Guildfordu k vítězství 3:2 nad Swindonem ve čtvrté anglické lize.... více

Vondrka: rozjíždím se pomalu, ale už si s tím nelámu hlavu.

10. kolo
Vondrka: Rozjíždím se pomalu, ale už si s tím nelámu hlavu

13.10. 21:20

Po dvou gólech ve třech vystoupeních na prahu nové sezony si kapitán mladoboleslavských hokejistů Michal Vondrka musel na další výraznější zápis do statistik... více

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole extraligy Vítkovice.

10. kolo
Ostravané se trápí, ve Varech řádil Rachůnek. Gulaš slaví rekord

13.10. 18:50

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v 10. kole extraligy Vítkovice 5:3. Ostravané vedli během první třetiny už 2:0, přesto zůstali počtvrté za sebou bez bodu.... více

Český gólman Pavel Francouz v dresu Colorada.

NHL
Francouz oslavil první start výhrou, Nosek s Palátem skórovali

13.10. 10:07

Brankář Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodloužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.... více

Zleva Lukáš Kucsera z Brna a Vilém Burian z Olomouce.

Ostuda zapomenuta, Brno veze body z Olomouce

12.10. 17:54

Hokejisté Komety Brno zvítězili v dohrávce 9. kola extraligy v Olomouci 3:1 a zareagovali na nedělní domácí debakl se Zlínem 0:7. Díky pátému vítězství z... více

Hokej
Skvělý vstup Caroliny do sezony NHL. Táhne ji gólman Mrázek

12.10. 10:06

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal 17 úspěšnými zákroky výhru Caroliny v pátečním utkání NHL nad New York Islanders 5:2. Hurricanes tak uspěli i v... více

Brankář Vítkovic Daniel Dolejš při zákroku proti Spartě.

Extraliga
Sparta šokovala Vítkovice, Hradec bodoval proti Boleslavi

11.10. 19:08

Hokejisté Sparty zvítězili v 9. kole extraligy na ledě Vítkovic vysoko 5:1. Pražané sice prohrávali po trefě Robertse Bukartse, pak ale skóre otočili a ve... více

Ilustrační foto.

Představení
Juniorské mistrovství světa v hokeji má své medaile

11.10. 15:05

Mistrovství světa hokejistů do 20 let v Ostravě a Třinci se blíží a organizátoři už světu představili podobu medailí, sestavených z patnácti částí. více

Brankář David Rittich během čtvrtečního utkání NHL.

NHL
Češi v NHL zahráli skvěle, největší hvězdou se stal Rittich

11.10. 07:59

Brankář David Rittich zlikvidoval ve čtvrtečním utkání NHL na ledě Dallasu 34 střel, dovedl Calgary k výhře 3:2 po nájezdech a stal se první hvězdou zápasu. více