Cyklistická Vuelta
Štybarův tým sahal po vítězství, časovku vyhrála Astana

Týmovou časovku na úvod cyklistické Vuelty vyhrála Astana o dvě sekundy před stájí Deceuninck-QuickStep se Zdeňkem Štybarem v sestavě. Prvním lídrem závěrečné Grand Tour sezony je... více

Koulař Staněk skončil v Paříži pátý.

Diamantová liga
Koulař Staněk skončil v Paříži pátý, předvedl výkon roku

Aktualizováno 24.08. 22:11Český koulař Tomáš Staněk obsadil ve skvělé konkurenci na Diamantové lize v Paříži páté místo ve svém nejlepším letošním výkonu 21,30 m. Zajistil si tak účast... více

Kajakář Josef Dostál.

Úspěšný kajakář
Dostál: Podmínky mi svědčily, jsem rád, že to dopadlo

Kajakář Josef Dostál po zisku stříbra na mistrovství světa uznal, že na Maďara Bálinta Kopasze neměl. Druhé místo a postup na olympijské hry ho ale potěšily.... více

Zleva Šimon Puršl a Ondřej Balvín z ČR v přípravném zápase proti Jordánsku.

Česká reprezentace
Basketbalisté si v přípravném zápase v Soulu poradili s Angolou

Aktualizováno 24.08. 13:57Čeští basketbalisté porazili na úvod turnaje v Soulu Angolu 84:65 a připsali si v přípravě na mistrovství světa v Číně šesté vítězství ze sedmi zápasů.... více

Bratři Martin (vlevo) a Petr Fuksovi v semifinále deblkanoí na 1000 metrů.

Mistrovství světa
Dostál vybojoval stříbro a olympiádu, Fuksům těsně unikla

24.08. 12:40 Aktualizováno 24.08. 17:06

Kajakář Josef Dostál získal na mistrovství světa v Szegedu stříbro na kilometru a vybojoval účastnické místo na olympijských hrách v Tokiu. Obhájce bronzové... více

Zdeněk Štybar.

Cyklistika
Startuje Vuelta. Z Čechů jen Štybar, favoritů na triumf je více

24.08. 06:00

S jediným českým zástupcem Zdeňkem Štybarem začne v sobotu 74. ročník cyklistického závodu Vuelta. Při absencích řady hvězd první velikosti se otevírá možnost... více

Koulař Tomáš Staněk z Dukly Praha.

Atletika
Koulař Staněk bude v Paříži bojovat o finále Diamantové ligy

24.08. 05:30

Koulař Tomáš Staněk bude v sobotu v Paříži bojovat o postup do finále atletické Diamantové ligy. Českému rekordmanovi hrozilo, že bude muset sledovat boj svých... více

Ilustrační foto.

Plavání
Čejka je juniorský šampion, vytvořil seniorský rekord

23.08. 18:26 Aktualizováno 23.08. 19:53

Jan Čejka získal jako první český plavec v historii zlato na juniorském mistrovství světa. V Budapešti vyhrál finále na 50 metrů znak v novém českém seniorském... více

Marcel Kittel se po dlouhém přemýšlení rozhodl ukončit profesionální kariéru.

Elitní jezdec
Kittel ztratil motivaci. Končím s cyklistikou, rozhodl se

23.08. 16:40

Německý cyklista Marcel Kittel ukončil v jedenatřiceti letech profesionální kariéru. Vítěz čtrnácti etap na Tour de France nezávodil už od května, kdy... více

Martin Fuksa a Petr Fuksa.

Fuksa i deblkajak Dostál, Šlouf hladce prošli do semifinále

23.08. 11:22

Kanoista Martin Fuksa i deblkajak Josef Dostál, Radek Šlouf hladce postoupili na olympijském kilometru do semifinále mistrovství světa. Obhájce stříbra Fuksa v... více

Filmový herec Russell Crowe.

Nic moc zážitek
"Gladiátor" Crowe si stěžoval, že z basketbalu s USA nic neměl

23.08. 10:37

Čtvrteční přípravné basketbalové utkání mezi Austrálií a USA sice sledovala v Melbourne rekordní návštěva, zdaleka ne všichni z více než 50 tisíc diváků na... více

Členové čtyřkajaku (zleva) Jakub Zavřel, Lukáš Nepraš a Jakub Špicar. Daniel Havel na fotce chybí.

Bylo to nervózní, přiznal český čtyřkajak po důležité jízdě

23.08. 06:00

Nervózní vstup do světového šampionátu má za sebou elitní český čtyřkajak Jakub Špicar, Lukáš Nepraš, Daniel Havel a Jakub Zavřel, přesto v rozjížďce navzdory... více

Tento víkend
Světový triatlon ovládne Karlovy Vary, v akci i obhájkyně Frintová

23.08. 05:30

Pozornost triatlonového světa směřuje do Česka. Už o víkendu 23.-25. srpna se uskuteční CITY TRIATHLON Karlovy Vary, který vyvrcholí nedělním závodem ITU... více

Nejlepší střelec USA proti Austrálii Kemba Walker.

Basketbal
Američané porazili Austrálii. Zápasu přihlíželo padesát tisíc lidí

22.08. 18:12

Deset dní před úvodním utkáním na mistrovství světa proti české reprezentaci američtí basketbalisté porazili v přípravě Austrálii 102:86. Nejlepším střelcem... více

Přísný režim pro basketbalisty. Jídlo z čínské ulice musejí fotit

22.08. 17:21

Velice obezřetní se stravou i používáním vody budou čeští basketbalisté na mistrovství světa v Číně. Této oblasti věnoval realizační tým velkou pozornost a má... více

Christian Coleman třikrát nešel na dopingovou kontrolu.

Nejrychlejší sprinter
Coleman se třikrát vyhnul kontrole. Hrozí mu vážný trest

22.08. 13:36

Aktuálně nejrychlejší sprinter světa Christian Coleman čelí podezření, že se za posledních 12 měsíců třikrát vyhnul dopingové kontrole. Třiadvacetiletému... více

Kajakář Josef Dostál s přehledem postoupil z rozjížďky.

Dostál vyhrál rozjížďku, postoupili i Fuksové a čtyřkajak

22.08. 10:12 Aktualizováno 22.08. 17:58

Kajakář Josef Dostál vyhrál na mistrovství světa v Szegedu rozjížďku závodu na 1000 metrů. Obhájce bronzové medaile čeká semifinále v pátek odpoledne. Do... více

Tomáš Satoranský (v modrém) při zápase proti Polsku.

Basketbal
Turnaj v Soulu nás na mistrovství připraví, věří Satoranský

22.08. 06:00

S odletem na turnajovou generálku do Soulu hvězda české basketbalové reprezentace Tomáš Satoranský stále více cítí, jak se blíží start na mistrovství světa v... více

Ondřej Synek.

Český skifař
Synka čeká závod sezony: Bude to nervově vyhrocené, tuší

22.08. 05:30

Před rokem byl ve spojení se skifařem Ondřejem Synkem před mistrovstvím světa ve veslování hlavním tématem útok na rekordní šestou zlatou medaili, který se mu... více

Hendrik Pekeler z Kielu se snaží prosadit přes obranu Flensburgu.