Česká golfistka
Nová pravidla? Řeším to za pochodu, na pankáče, řekla Spilková

Golfistka Klára Spilková začne své působení v elitní sérii LPGA v Austrálii, kde v únoru odehraje dva turnaje. Po zastávce doma se pak přestěhuje do Spojených států, kde se poprvé... více

Tomáš Satoranský odráží atak Emmanuela Mudiaye.

NBA
Washington se Satoranským zvítězil košem v poslední vteřině

Basketbalista Tomáš Satoranský pomohl Washingtonu 14 body k vítězství nad New Yorkem 101:100. V utkání hraném netradičně v Londýně v rámci propagace NBA patřil... více

Tomáš Satoranský přispěl k těsné výhře nad New Yorkem Knicks.

NBA v Londýně
Satoranský o vítězném koši: Nebyl jsem si jistý, zda platí

I přes dobrý výkon a 14 bodů českého reprezentanta Tomáše Satoranského se basketbalisté Washingtonu ve speciálním zápase NBA hraném v Londýně dlouho trápili. více

Tomáš Satoranský se už nemůže dočkat večerního zápasu NBA v Londýně.

NBA Global Games
Zápas v Londýně? Ze Satoranského se stane zvíře

Původní zpráva Evropská metropole bude patřit basketbalu. Londýn po roce znovu přivítá zámořskou NBA a tentokrát i s českou účastí. Na palubovce O2 Areny se představí i Tomáš... více

James Harden atakoval 60 bodovou hranici, Houston přesto nevyhrál.

NBA
Houstonu proti Brooklynu nepomohlo ani 58 Hardenových bodů

17.01. 09:54

Ani 58 bodů hvězdného Jamese Hardena nepomohlo basketbalistům Houstonu k vítězství nad Brooklynem. Rockets prohráli 142:145 po prodloužení. Nejlepšího hráče... více

Českým volejbalistům los přidělil Poláky. Na koho dalšího narazí?

Mistrovství Evropy

16.01. 19:23

Čeští volejbalisté se na mistrovství Evropy utkají s mistry světa Poláky, domácími Nizozemci, Estonci, Ukrajinci a týmem z Černé Hory. Los v symbolu Bruselu... více

Turecké úřady požadují vydání mezinárodního zatykače na basketbalistu NBA Enese Kantera (ilustrační snímek).

Mezinárodní zatykač
Turecko chce vydat hráče NBA, podezřívá ho z terorismu

16.01. 17:18

Turecké úřady požadují vydání mezinárodního zatykače na basketbalistu NBA Enese Kantera, jenž je podle jejich tvrzení členem teroristické organizace.... více

Warriors zasypali Denver rekordními 51 body v první čtvrtině.

NBA
Warriors zasypali Denver rekordními 51 body v první čtvrtině

16.01. 08:58

Rekordních 51 bodů v první čtvrtině nastříleli basketbalisté mistrovského Golden State do koše Denveru. Přímý souboj o první příčku v Západní konferenci NBA... více

Společná fotografie mužského a ženského týmu z Vítkovic (2018).

Finálové utkání
První pohár na dosah. Florbalisté Liberce vyzvou Pardubice

16.01. 05:30

Na premiérový triumf budou útočit florbalisté Liberce a Pardubic ve středečním finále Poháru České pojišťovny v Olomouci. Oba celky zatím nezískaly medaili ani... více

Harden dirigoval výhru Houstonu 57 body. Útočí na Chamberlaina.

NBA
Harden dirigoval výhru Houstonu 57 body. Útočí na Chamberlaina

15.01. 09:19

Basketbalista Houstonu James Harden potvrdil v NBA svou střeleckou formu a 57 body zařídil výhru 112:94 nad Memphisem. Šlo o druhý nejlepší střelecký výkon... více

Basketbalista Fenerbahce Istanbul Jan Veselý.

Ocenění
Veselý ovládl anketu pro nejužitečnějšího hráče Euroligy

14.01. 20:43

Polovina generálních manažerů klubů basketbalové Evropské ligy si myslí, že cenu pro nejužitečnějšího hráče sezony letos získá český reprezentant Jan Veselý. V... více

Eliud Kipchoge se v Londýně utká i s domácí hvězdou Mo Farahem.

Prestižní maraton
Rekordman Kipchoge bude obhajovat výhru v Londýně

14.01. 14:00

Světový rekordman Eliud Kipchoge bude obhajovat vítězství na dubnovém maratonu v Londýně. Keňský vytrvalec se tam stejně jako loni utká mimo jiné s domácí... více

Tomáš Satoranský (s číslem 31) při bránění soupeře.

Basketbalová NBA
Washington smolně prohrál, Satoranský se výrazně neprosadil

13.01. 22:36

Basketbalisté Washingtonu byli blízko tomu, aby ve dvou dnech porazili oba aktuálně nejlepší týmy NBA. S lídrem soutěže Torontem však nakonec prohráli 138:140... více

S bahnem si nejlépe poradil Boroš, Štybar dojel čtvrtý.

Cyklokros
S bahnem si nejlépe poradil Boroš, Štybar dojel čtvrtý

12.01. 15:04

Cyklokrosař Michael Boroš získal na mistrovství republiky třetí titul za sebou. Další medaile na náročné rozbahněné trati v Holých Vrších na Mladoboleslavsku... více

Mistryní republiky v cyklokrosu se na trati v Holých Vrších na Mladoboleslavsku stala Pavla Havlíková.

Zlatý hattrick
Cyklokrosařka Havlíková suverénně vybojovala další titul

12.01. 14:15

Mistryní republiky v cyklokrosu se na trati v Holých Vrších na Mladoboleslavsku stala Pavla Havlíková. Zkušená závodnice završila zlatý hattrick a vyjela si... více

Basketbalista Ondřej Balvín (vpravo).

Osobní maximum
Balvín si vytvořil střelecké maximum, ale prohru týmu neodvrátil

11.01. 22:42

Ondřej Balvín si v Evropské lize vytvořil nový střelecký rekord, ale jeho 16 bodů k výhře basketbalistů Gran Canarie ve španělském derby na palubovce Baskonie... více

Basketbalista Jan Veselý v dresu české reprezentace.

Basketbal
Veselý zářil a pomohl Fenerbahce k výhře v Eurolize

10.01. 20:40

Basketbalista Jan Veselý pomohl Fenerbahce Istanbul k euroligové výhře 78:61 nad Žalgirisem Kaunas svým třetím double doublem v sezoně. Reprezentační pivot v... více

Basketbalistka Nymburka Wellsová na zemi.

Rychlý konec
Basketbalistky Nymburka vypadly z Evropského poháru

10.01. 20:06

Basketbalistky Nymburku končí v 1. kole play-off Evropského poháru FIBA. Po domácí porážce o šest bodů prohrály i odvetu v Bydhošti, tentokrát jasně 66:93, a... více

Tomáš Satoranský.

NBA
Satoranský si 11 asistencemi vyrovnal v zámoří rekord

10.01. 07:45

Tomáš Satoranský si v utkání NBA proti Philadelphii vyrovnal 11 asistencemi osobní rekord. Za téměř 30 odehraných minut přidal český hráč základní sestavy... více

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu.

Evropská liga
Basketbalistky ZVVZ USK Praha podruhé v sezoně prohrály

09.01. 21:41

Basketbalistky ZVVZ USK Praha v osmém kole Evropské ligy doma podlehly Orenburgu 86:90 po dvojím prodloužení a připsaly si druhou porážku v sezoně. V poločase... více