Tour de Ski
Druhou etapu ovládl Cologna, Nováková skončila v první dvacítce

31.12.2017 12:04 Aktualizováno 31.12. 18:31

Mužskou klasickou patnáctku vyhrál v druhé etapě Tour de Ski domácí Švýcar Dario Cologna, nejlepšímu Čechovi Martinu Jakšovi unikla o šest desetin sekundy bodovaná třicítka. Petra Nováková doběhla čtrnáctá na 10 km klasicky a stejné místo jí patří v průběžném pořadí. Zvítězila norská lyžařka Ingvild Flugstad Östbergová a vede i celkově.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Petra Nováková je snad jediná ze všech českých olympijských nadějí vidět. Snad i nad biatlonisty ční.

0 hlasů

Tentokrát se vskutku vydají první do závodu ženy. V 11 hod, muži na 15 km stíhačku od 13

0 hlasů

Někoho napadlo, že Sundby včera šetřil síly. Ono třikrát 3 minuty na 1600 m a jak se říká na krev je vražedné. Nerozum činovníků- v duchu hesla lidé bavte se. Sportovci však lidé, ne stroje.

0 hlasů

Ten čertovské Sundby. Jak bájný pták Fénix vstává z popela? Ustugov mohl být výše jak desátý.

0 hlasů

A já bloud si nějak špatně přečetl schedule a žil v doměni, že první se na trať vydají ženy, tak jsem nesledál. Nu Colognu tipá aj někdo na celkového vítěze! Uvidíme co nabídnou další závody.