Motocykly
Kornfeil skončil desátý, Abraham ani Salač nedokončili

Aktualizováno 16.06. 15:47Jakub Kornfeil obsadil po stíhací jízdě desáté místo ve Velké ceně Katalánska silničních motocyklů. Jeho týmový kolega Filip Salač slibně rozjetý závod Moto3 v Barceloně po pádu... více

Na snímku jsou (zpředu) Patryk Dudek z Polska, Janusz Kolodziej z Polska a Robert Lambert z Británie.

Grand Prix
Plochodrážní GP v Praze vyhrál Kolodziej, Milík skončil dvanáctý

Plochodrážní Grand Prix České republiky vyhrál Polák Janusz Kolodziej před dánským závodníkem Leonem Madsenem a dalším polským jezdcem Patrykem Dudkem, který... více

MS silničních motocyklů
Abraham odstartuje do VC Katalánska z páté řady, Kornfeil neuspěl

Karel Abraham obsadil v kvalifikaci na motocyklovou Velkou cenu Katalánska patnácté místo a do nedělního závodu MotoGP odstartuje z páté řady. Kvalifikace se v... více

Sebastian Vettel (vlevo) sice dojel první, klasifikován byl na druhém místě. Vyhrál Hamilton.

VC Kanady
Ferrari po Kanadě zvažuje protest proti Vettelově penalizaci

Aktualizováno 10.06. 19:44Ferrari zvažuje, že podá protest proti kontroverzní pětisekundové penalizaci, která stála německého pilota Sebastiana Vettela vítězství v nedělní Velké ceně... více

Fotografie z úvodu Velké ceny Kanady.

Formule 1
Série Mercedesu nekončí. Hamilton vyhrál díky chybě Vettela

09.06. 22:04 Aktualizováno 09.06. 22:37

Velkou cenu Kanady formule 1 vyhrál lídr mistrovství světa Lewis Hamilton díky penalizaci německého rivala Sebastiana Vettela za nebezpečný manévr. Vettel se... více

Formule 1
Vettel se v Montrealu téměř po roce dočkal pole position

08.06. 22:00

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Kanady formule 1 v Montrealu vyhrál Sebastian Vettel a získal pro Ferrari teprve druhou pole position v sezoně. Německý... více

Jakub Kornfeil obsadil v motocyklové Velké ceně Itálie v třídě Moto3 bodovanou čtrnáctou pozici.

Velká cena Moto3
Kornfeil a Abraham v Itálii dojeli na bodech

02.06. 12:03

Český motocyklista Karel Abraham vybojoval ve Velké ceně Itálie čtrnácté místo v královské třídě MotoGP a získal první body v sezoně. Jakub Kornfeil obsadil ve... více

Karel Abraham odstartuje do nedělní Velké ceny Itálie silničních motocyklů z šesté řady.

Velká cena Itálie
Abraham odstartuje z šesté řady, předčil i Rossiho

01.06. 15:53 Aktualizováno 01.06. 17:19

Karel Abraham odstartuje do nedělní Velké ceny Itálie silničních motocyklů z šesté řady. Český jezdec obsadil v kvalifikaci třídy MotoGP 16. místo, když... více

Český pilot Martin Šonka.

Poslední ročník
O Šonku a spol. nebyl zájem. Letecká série Air Race končí

29.05. 13:26 Aktualizováno 29.05. 18:05

Letecká série Red Bull Air Race, kterou loni vyhrál český pilot Martin Šonka, letošním ročníkem skončí. Hlavní sponzor se rozhodl v seriálu nepokračovat kvůli... více

Davy lidí se ve vídeňské katedrále loučí s Niki Laudou.

Pilot formule 1
Davy lidí se loučí s Laudou. Pohřbí ho v závodní kombinéze

29.05. 11:41

Davy lidí od rána ve vídeňské katedrále svatého Štěpána naposledy vzdávají hold trojnásobnému mistru světa formule 1 Nikimu Laudovi, jenž zemřel 20. května v... více

Hamilton opět úřadoval, Mercedes však rekordní double nezískal.

Velká cena Monaka
Hamilton opět úřadoval, Mercedes však rekordní double nezískal

26.05. 17:18 Aktualizováno 26.05. 18:30

Velkou cenu Monaka formule 1 po velkém boji vyhrál mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Na druhém místě sice dojel Max Verstappen z Red Bullu, ale po... více

Pilot formule 1 Lewis Hamilton ve svém voze Mercedes.

Formule 1
Rekordní double na obzoru. Mercedes ovládl kvalifikaci v Monaku

25.05. 16:50 Aktualizováno 25.05. 17:44

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Monaka formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes je tak v... více

Krteček ozdobí monoposty týmu Alfa Romeo.

Tým Alfa Romeo
Pohádkový Krteček ozdobí monoposty Räikkönena a Giovinazziho

23.05. 11:27

Slavná pohádková postava Krtečka se objeví ve formuli 1. Hrdina animovaných filmů a knížek pro děti se v minulosti podíval do vesmíru na palubě raketoplánu,... více

Zemřel Niki Lauda, legendární pilot formule 1.

Trojnásobný mistr světa
Zemřel šampion Niki Lauda, formule 1 smutní

21.05. 06:18 Aktualizováno 21.05. 11:18

Ve věku 70 let v pondělí zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda. Legendárního jezdce, který se věnoval také podnikání v leteckém průmyslu, v... více

Salač si dvacátým místem zajel životní umístění v kvalifikaci.

VC Francie
Životní výsledek pro Salače v kvalifikaci, Kornfeil dopadl hůř

18.05. 14:16

Český motocyklový jezdec Filip Salač obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Francie 20. místo, což je jeho nejlepší výsledek v kariéře. V první části ho dělila... více

MotoGP 2019.

Motocyklový závod
Nikdo neví, kolik by zrušení Velké ceny v Brně stálo

15.05. 10:27

Politici z Brna a kraje zatím nevědí, kolik by stálo zrušení příštího ročníku motocyklové Grand Prix v Brně. Záleželo by to na jednání se společností Dorna,... více

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton (ilustrační foto).

Velká cena Španělska
Hamilton opět úřadoval, italská stáj se dál trápí

12.05. 17:33

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes díky nim vylepšila rekordní vstup... více

Freestyle motokrosař Filip Podmol skáče přes Taxisův příkop.

Freestyle motokros
Podmol předvedl unikátní kousek, na motorce přeskočil Taxis

11.05. 14:20

Freestyle motokrosař Filip Podmol dnes na dostihovém závodišti v Pardubicích několikrát přeskočil na motocyklu Taxisův příkop. Jeho trikům přihlíželo početné... více

S Velkou cenou České republiky to vypadá do budoucna hodně kriticky.

VC České repubilky
Jihomoravský kraj vyzval vládu k vyšší podpoře Grand Prix

07.05. 05:00

Rada Jihomoravského kraje vyzvala vládu, aby přehodnotila své rozhodnutí a podpořila letošní motocyklovou Grand Prix v Brně částkou 65 milionů korun. Novinářům... více

Jakub Kornfeil si zajel v Jerezu dvanácté místo.

VC Španělska
Kornfeil zajel v Jerezu po zranění nejlepší kvalifikaci v sezoně

04.05. 14:23

Tři týdny po zlomenině klíční kosti zajel Jakub Kornfeil v Jerezu nejlepší kvalifikační výsledek v sezoně. Český závodník vybojoval pro nedělní Velkou cenu... více