Hokejový útočník Jakub Vrána prožil emotivní návrat do NHL.

Soutěžní utkání
Vrána prožil vítězný návrat do NHL, Washington ho přivítal vzpomínkovým videem

Hokejový útočník Jakub Vrána prožil emotivní návrat do NHL. Po nelehkém období, jímž si prošel koncem minulého roku, oblékl dres Detroitu v soutěžním utkání po... více

David Pastrňák (s číslem 88) se společně se spoluhráči raduje z vítězství Bostonu.

Zámořská soutěž
Češi řídili výhru Bostonu nad Anaheimem, Pastrňák zazářil hattrickem

Hokejový útočník David Pastrňák svým prvním hattrickem v sezoně řídil vysokou výhru Bostonu na ledě Anaheimu. Český kanonýr k vítězství 7:1 pomohl i asistencí... více

San Jose Sharks (ilustrační foto).

Zahájení sezony
Ruští hokejisté mohou nastoupit v pražských zápasech NHL

Ruští hokejisté se mohou zúčastnit zápasů NHL mezi San Jose a Nashvillem v Praze. Víza mají, řekl serveru Seznam Zprávy poradce premiéra Petra Fialy (ODS) pro... více

Hokejový obránce Michal Kempný v dresu národního týmu.

Jednocestná smlouva
Michal Kempný mění v NHL dres, na rok se upsal Seattlu

25.07. 09:36

Hokejový obránce Michal Kempný bude hrát v NHL za Seattle. Vítěz Stanley Cupu z roku 2018 a bronzový medailista z letošního mistrovství světa podepsal podle... více

Hokejisté Colorada se radují ze zisku Stanley Cupu.

Nejcennější trofej
Colorado zdolalo Tampu a slaví Stanley Cup, raduje se i Francouz

27.06. 08:48

Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii. Vítěznou branku Avalanche vstřelil v čase 32:28... více

Hokejisté Colorada se radují z první výhry ve finále Stanley Cupu.

Boj o pohár
Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

16.06. 09:32

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André... více

Český brankář Pavel Francouz.

Výhra v prodloužení
Francouz v utkání pětkrát inkasoval, přesto se nakonec radoval z postupu

07.06. 09:33

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance vyhráli v Edmontonu 6:5 v prodloužení, ovládli sérii jednoznačně 4:0 na zápasy a po 21 letech postoupili do... více

Český brankář Pavel Francouz udržel v zápase s Edmontonem čisté konto.

Play-off
Francouz vychytal ve finále konferencí nulu a stal se první hvězdou zápasu

03.06. 09:37

Brankář Pavel Francouz zastavil ve finále Západní konference play-off NHL při výhře hokejistů Colorada 4:0 nad Edmontonem všech 24 střel hostů a stal se první... více

Český brankář Pavel Francouz v akci.

Play-off
Pavel Francouz dotáhl Colorado k postupu, Florida s Washingtonem srovnala

10.05. 09:28

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance porazili Nashville 5:3 a po vítězství 4:0 na zápasy jako první tým postoupili do konferenčního semifinále NHL.... více

Český brankář ve službách Calgary Flames Dan Vladař.

Pastrňák a Zacha si připsali v NHL dva body, Vejmelka s Vladařem vychytali výhru

27.04. 09:46

Hokejový útočník David Pastrňák připravil v NHL během šesti sekund dva góly Bostonu při výhře 4:2 nad Floridou a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. více

Bílý dům ve Washingtonu DC.

Hokejisty Tampy Bay včetně Paláta a Rutty přijal v Bílém domě americký prezident

26.04. 10:10

Hokejisté Tampy Bay včetně útočníka Ondřeje Paláta a obránce Jana Rutty se v pondělí se zpožděním dočkali tradičního přijetí v Bílém domě u amerického... více

Tým Nashville Predators se představí v Praze.

Příští sezonu hokejové NHL odstartují v Praze San Jose s Nashvillem

21.04. 14:14

Příští sezona hokejové NHL začne v Praze, kde se 7. a 8. října dvakrát utkají San Jose s Nashvillem. Se Sharks nedávno uzavřel novou víceletou smlouvu útočník... více

Český brankář Karel Vejmelka nezabránil prohře Arizony.

Vejmelkových 46 zásahů na výhru nestačilo, Nečas, Kubalík a Faksa asistovali

19.04. 09:40

Český hokejový brankář Karel Vejmelka se v souboji Arizony s Carolinou blýskl 46 zákroky, prohru Coyotes 3:5 ale odvrátit nedokázal. více

Český hokejový útočník Tomáš Hertl v šanci.

Hertl San Jose k výhře nedotáhl, Vejmelka šestkrát inkasoval

13.04. 10:57

Daniel Vladař nastoupil v úterním utkání NHL do branky Calgary po druhé třetině a sedmi zákroky pomohl k obratu proti hokejistům Seattlu z 1:3 na konečných... více

Český hokejový obránce Jan Rutta se raduje ze vstřelené branky. K výhře týmu ale nepomohla.

Rutta jen zkorigoval vysokou porážku Tampy Bay, Voráček dvakrát asistoval

05.04. 09:38

Český hokejový obránce Jan Rutta se potřetí v sezoně NHL zapsal mezi střelce, ale Tampa Bay pondělní domácí zápas s Torontem prohrála vysoko 2:6. více

Český hokejový útočník Jakub Vrána se raduje ze vstřelené branky.

Jeník s Vejmelkou pomohli v NHL k výhře Arizony, skórovali také Chytil a Vrána

31.03. 09:50

Český hokejový útočník Jan Jeník svými prvními dvěma góly v sezoně NHL pomohl Arizoně k výhře 5:2 nad San Jose a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu. více

Petr Mrázek opět dovedl Toronto k vítězství.

Gólman Mrázek opět vítězně, Vrána gólem a asistencí zmírnil debakl Detroitu

28.03. 09:31

Český útočník Jakub Vrána zaznamenal v NHL gól a nahrávku při vysoké porážce hokejistů Detroitu 2:11 s Pittsburghem. Radim Zohorna za vítězné Penguins dvakrát... více

Český brankář Vítek Vaněček.

Vrána dal dvě branky, skórovali i Nečas a Zohorna, českým gólmanům se nedařilo

23.03. 09:04

Hokejový útočník Jakub Vrána přispěl v NHL dvěma góly k výhře Detroitu 6:3 nad Philadelphií a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. více

Český hokejový útočník Tomáš Hertl.

Prodloužení smlouvy
Hokejový útočník Hertl zůstane v San Jose, Sharks se upsal až do roku 2030

17.03. 09:52

Hokejový útočník Tomáš Hertl bude v NHL i nadále hájit barvy San Jose, kde působí od začátku kariéry v zámoří. S vedením Sharks se osmadvacetiletý pražský... více

Ruský hokejový útočník Alexandr Ovečkin.

Hvězdný Rus
Ovečkin předstihl Jágra a je nejlepším evropským střelcem v historii NHL

16.03. 11:05

Hokejový útočník Alexandr Ovečkin dal 767. gól v NHL při výhře Washingtonu 4:3 po nájezdech nad New York Islanders a stal se nejlepším evropským střelcem v... více