Jan Veselý (na snímku) si užívá ovace diváků po konci zápasu.

Basketbal
Veselý hrdinou. Šlágr Evropské ligy rozhodl minutu před koncem

Reprezentační pivot Jan Veselý byl s 19 body a deseti doskoky strůjcem vítězství Fenerbahce Istanbul v šlágru Evropské ligy nad CSKA Moskva 79:75. Český... více

James Harden zažil parádní večer proti Utahu.

NBA
Harden zařídil 47 body a klíčovou trojkou výhru nad Utahem

Basketbalista James Harden nastřílel 47 bodů a pomohl Houstonu Rockets k vítězství v NBA nad Utahem Jazz 102:97. Hosté se v poslední čtvrtině z dvouciferného... více

Basketbalista Tomáš Satoranský.

Basketbal
Satoranský při výhře nad Lakers vytvořil v NBA nový český rekord

Aktualizováno 17.12. 08:39Basketbalista Tomáš Satoranský vytvořil nový český rekord v počtu odehraných minut v utkání NBA a pomohl Washingtonu k překvapivé výhře 128:110 nad Los Angeles... více

Marc Gasol (vlevo) brání Hassana Whitesidea.

NBA
Washingtonu Satoranského příspěvek nepomohl, opět padl

15.12. 09:18

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA počtvrté za sebou. Český rozehrávač Tomáš Satoranský při porážce 118:125 v Brooklynu za necelých 16 minut nasbíral... více

Harden heroickým výkonem zastínil Jamese a porazil Lakers.

NBA
Harden heroickým výkonem zastínil Jamese a porazil Lakers

14.12. 08:50 Aktualizováno 14.12. 11:21

Nejužitečnější hráč minulého ročníku NBA James Harden dovedl basketbalisty Houstonu famózním výkonem k vítězství nad Los Angeles Lakers. K výhře 126:111... více

Irving zařídil Bostonu výhru v prodloužení nad Washingtonem.

NBA
Irving zařídil Bostonu výhru v prodloužení nad Washingtonem

13.12. 07:33

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA potřetí za sebou, a to 125:130 s Bostonem po prodloužení, přestože odehráli jeden z nejlepších zápasů v sezoně. V... více

Houston porazil Portland o sedm bodů.

NBA
Houston po třech prohrách zabral, zdolal Portland

12.12. 09:22

Basketbalisté Houstonu po třech porážkách za sebou v NBA zabrali a doma zdolali Portland 111:104. Vítězové základní části minulé sezony ale zůstali... více

Jan Veselý patří v proměňování trestných hodů k nejlepším.

Proslov kouče
Z největší slabiny zbraň! Veselého motivoval ke zlepšení trenér

11.12. 09:40

Český basketbalista Jan Veselý dlouhodobě patří mezi nejlepší hráče Evropské ligy, ale v této sezoně uchvacuje v disciplíně, která byla dlouho jeho největší... více

Washington prohrál s Indianou o osm bodů, navíc přišli o dalšího hráče.

NBA
Wizards marně dotahovali náskok Indiany

11.12. 09:27

Basketbalisté Washingtonu otáčeli ve druhém poločase zápas NBA na palubovce Indiany, ale Pacers nakonec podlehli 101:109. Druhé porážce za sebou nezabránil ani... více

Milwaukee vyhrálo v Torontu o pět bodů

NBA
Milwaukee uštědřilo lídrovi z Toronta druhou porážku v řadě

10.12. 09:15

Nejlepší tým basketbalové NBA Toronto utrpělo druhou porážku za sebou. Kanadský celek podlehl 99:104 Milwaukee, o jehož úspěch se zasloužil 19 body a 19... více

Tomáš Satoranský.

NBA
Washington podlehl Clevelandu, Satoranský naházel sedm bodů

09.12. 10:19

Basketbalisté Washingtonu v sobotu po třech výhrách za sebou podlehli na palubovce jednoho z nejslabších celků NBA Clevelandu 101:116. I přes návrat kapitána a... více

Basketbalisté Bostonu porazili Knicks.

NBA
Boston vyhrál počtvrté v řadě, Portland se vrátil do formy

07.12. 09:19

Basketbalisté Bostonu v NBA porazili 128:100 New York Knicks a připsali si čtvrté vítězství za sebou. První výhry po třech nepovedených zápasech se dočkal... více

Tomáš Satoranský při nájezdu na koš.

NBA
Satoranský odehrál nejlepší zápas sezony a pomohl k výhře

06.12. 09:13

Tomáš Satoranský nastoupil potřetí za sebou v základní sestavě Washingtonu a Wizards potřetí v řadě vyhráli. Jediný český basketbalista v NBA odehrál na... více

Utah rozstřílel basketbalisty San Antonia dvaceti trojkami.

NBA
Utah rozstřílel basketbalisty San Antonia dvaceti trojkami

05.12. 09:30

Basketbalisté Utahu porazili v NBA San Antonio 139:105 a dvaceti trojkami v zápase vylepšili klubový rekord. Spurs prožili nejhorší týden v klubové historii.... více

Basketbalisté Washingtonu uspěli proti New Yorku.

NBA
Washington porazil New York, Satoranský byl v základní sestavě

04.12. 09:25

Basketbalisté Washingtonu vyhráli i druhý zápas po zařazení českého reprezentanta Tomáše Satoranského do základní sestavy. Po triumfu nad Brooklynem uspěli i... více

Český reprezentant Pavel Pumprla.

Kvalifikační zápas
Čeští basketbalisté padli v Rusku, o postup na MS musí bojovat

03.12. 19:35 Aktualizováno 03.12. 19:52

Čeští basketbalisté prohráli v Rusku 61:81 a v kvalifikaci o mistrovství světa si připsali druhou porážku za sebou. Postup na šampionát už mají jistý,... více

Dallas i díky výkony DeAndreho Jordana porazil Clippers.

Jordan sestřelil bývalý klub, Miami porazilo Utah o dva body

03.12. 09:16

Basketbalisté Dallasu porazili v NBA Los Angeles Clippers 114:110 za vydatného přispění DeAndreho Jordana, který poprvé nastoupil proti svému bývalému týmu, v... více

Tomáš Satoranský si připsal ve Washingtonu start od začátku, k tomu sedm bodů.

NBA
Satoranský hrál za Washington v základu, pomohl 7 body k výhře

02.12. 09:16

Tomáš Satoranský nastoupil v této sezoně NBA poprvé v základní sestavě a v sobotním utkání přispěl sedmi body k vítězství basketbalistů Washingtonu 102:88 nad... více

Washington prohrál s Philadelphií vysokým rozdílem.

NBA
Washington nestačil na Philadelphii, Satoranský dal osm bodů

01.12. 09:07

Basketbalisté Washingtonu podruhé za sebou v NBA jasně prohráli, v pátek podlehli 98:123 ve Philadelphii. Český rozehrávač Tomáš Satoranský dostal v týmu hostů... více

Kvalifik
Basketbalistům nevyšla koncovka a podlehli doma Francii

30.11. 19:46

Čeští basketbalisté v kvalifikaci mistrovství světa prohráli v Pardubicích s Francií 65:79 a připsali si tak druhou porážku. Francie jim v čele skupiny K... více

Basketbalisty čeká doma duel s favoritem z Francie.

Kvalifikační duel
Basketbalisté chtějí oslavit postup na MS výhrou nad Francií

30.11. 05:00

Čeští basketbalisté už mají jistý postup na mistrovství světa v příštím roce, přesto jim v kvalifikaci zbývá odehrát ještě čtyři utkání. V pátek vyzvou v... více

Washington neuspěl v New Orleans.

NBA
Washington v New Orleans nestačil pod koši a prohrál

29.11. 09:30

Basketbalisté Washingtonu si v NBA po dvou domácích výhrách zajeli pro porážku do New Orleans. Na palubovce Pelicans prohráli 104:125. Střídající Tomáš... více

Teja Oblaková z USK Praha.

Konec neporazitelnosti
Basketbalistky USK nestačily v EL na obhájkyně titulu

28.11. 17:17

Basketbalistky ZVVZ USK Praha ve 4. kole Evropské ligy podlehly obhájkyním titulu z Jekatěrinburgu jednoznačně 59:87 a přišly o neporazitelnost v sezoně. V... více

Šimon Puršl se těší na zápas české reprezentace proti Francii.

Basketbal
Puršl: Za šanci být v nominaci jsem vděčný. Věřím, že uspějeme

28.11. 16:48

Při absenci několika opor basketbalové reprezentace v čele s Janem Veselým, Ondřejem Balvínem a Patrikem Audou připadne důležitá role pod košem Šimonu... více

Basketbalisté Toronta zaznamenali šestou výhru v řadě.

NBA
Toronto vyhrálo pošesté v řadě, Lakers schytali vysokou prohru

28.11. 09:35

Basketbalisté Toronta vyhráli v NBA pošesté za sebou a dál vévodí Východní konferenci i pořadí celé ligy. Z palubovky Memphisu si jediný kanadský klub v... více