Hokejisté Petrohradu mají jistotu prvenství v základní části KHL.

KHL
CSKA Moskva padla v Ufě, Petrohrad ovládl základní část

Hokejisté Petrohradu mají už čtyři zápasy před koncem jisté vítězství v základní části KHL. Kontinentální pohár jim definitivně zajistila dnešní porážka CSKA... více

Hokejista Jakub Nakládal (ilustrační foto).

Hokejová KHL
Nakládal pomohl k výhře gólem, Salák zapsal v Togliatti čisté konto

Obránce Jakub Nakládal pomohl v KHL jednou brankou hokejistům Jaroslavle k vítězství 6:5 v prodloužení na ledě Čerepovce. Český reprezentant zaznamenal osmý... více

Hokejový brankář Pavel Francouz v reprezentačním dresu.

Francouz vychytal Čeljabinsku výhru, Zohorna a Radil skórovali

Aktualizováno 16.01. 20:46Český brankář Pavel Francouz oslavil svou pondělní nominaci na olympijské hry v Pchjongčchangu druhou vychytanou nulou v Kontinentální hokejové lize za sebou.... více

Desátý ročník Utkání hvězd diváky bavil.

Tradiční exhibice
Utkání hvězd KHL ovládla Tarasovova divize s Mozíkem

14.01. 12:29

Výběr Tarasovovy divize vyhrál Utkání hvězd Kontinentální ligy. Radost z finálového vítězství 5:4 nad Výběrem Černyšenovy divize si mohl vychutnat i český bek... více

Český obránce Vojtěch Mozík se objevil v nominaci na Utkání hvězd KHL.

Kontinentální hokejová liga
Utkání hvězd KHl zná svou nominaci. Z Čechů je v ní jen Mozík

12.01. 15:33

Obránce Vojtěch Mozík z Podolsku se jako jediný český hokejista představí ve víkendovém Utkání hvězd Kontinentální ligy v Astaně. Jubilejní desátý ročník... více

Hokejista Dominik Furch.

Hokej NHL
Čtyři minuty = tři góly. Furch v dresu Omsku neměl den

11.01. 17:07 Aktualizováno 11.01. 21:48

Třemi góly v rozmezí čtyř minut hokejisté Novosibirsku otočili v Kontinentální lize sibiřské derby s Omskem a zvítězili 4:2. Brankáře Dominika Furcha překonali... více

Jakub Kovář.

KHL
Gólman Kovář asistoval na gól, sám jich ale dostal pět

07.01. 15:39

Brankář Jakub Kovář přihrál na gól Jekatěrinburgu a za pět let v Kontinentální hokejové lize si pošesté připsal asistenci. Jeho tým však v Čeljabinsku prohrál... více

Jiří sekáč se po otřesu mozku vrátil ve velkém stylu.

KHL
Skvělý návrat. Sekáč si připsal gól a asistenci, bodoval i Radil

04.01. 17:35 Aktualizováno 04.01. 21:05

UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Jiří Sekáč se po otřesu mozku a bezmála měsíční pauze vrátil do Kontinentální hokejové ligy gólem a asistencí, jimiž přispěl k vysokému... více

Obránce Ryspajev nastoupil po roce a půl zpět na led.

Druhá šance

30.12. 16:47

Po roce a půl zrušila Kontinentální hokejové liga obránci Damiru Ryspajevovi doživotní zákaz působení v soutěži za řádění v loňském přípravném utkání.... více

KHL tvoří základ ruské hokejové reprezentace (ilustrační foto).

Neustálý vývoj
KHL prochází permanentním testem. Zvládne jej?

29.12. 17:30 Původní zpráva

Rok 2017 je za námi. Prožili jsme čas Vánoc, pohody a období, kdy většina lidí své existenční aktivity přeorientuje na ty rodinné a chod světa se rázem stává... více

Český hokejista Andrej Nestrašil skóroval za Nižněkamsk na ledě Omsku (ilustrační foto).

KHL
Nestrašil překonal krajana a rozhodl o výhře Nižněkamsku

29.12. 17:24

Andrej Nestrašil rozhodl desátým gólem v sezoně KHL o vítězství hokejistů Nižněkamsku 3:2 v prodloužení na ledě Omsku. Krajana Dominika Furcha překonal po 32... více

Reprezentační útočník Tomáš Zohorna rozhodl o výhře Chabarovsku.

KHL
Zohorna bodoval počtvrté v řadě a zařídil výhru Chabarovsku

28.12. 13:18 Aktualizováno 28.12. 20:54

Tomáš Zohorna rozhodl brankou v 63. minutě o vítězství Chabarovsku nad Spartakem Moskva 2:1 v prodloužení. Český útočník bodoval ve čtvrtém utkání... více

Ruský hokejista Alexander Burmistrov.

Šance na olympiádu
Burmistrov utekl z NHL a podepsal smlouvu v ruské Kazani

27.12. 13:53

Ruský hokejový útočník Alexandr Burmistrov bude po odchodu z NHL hrát v Kontinentální lize za Kazaň, kde už v minulosti působil. Šestadvacetiletý mistr světa z... více

Tomáš Zohorna.

KHL
Zohorna s Kolářem zařídili výhru Chabarovsku, uspěl i Slovan

26.12. 13:34 Aktualizováno 26.12. 20:15

Góly Jana Koláře a Tomáše Zohorny pomohly hokejistům Chabarovsku v Kontinentální lize k domácímu vítězství 4:2 nad Čerepovcem. Zohorna navíc přidal asistenci,... více

Bývalý předseda ruského fotbalu Vitalij Mutko.

Zahraniční fotbal
Konec. Mutko už není předsedou ruského fotbalového svazu

25.12. 18:20

Vicepremiér Vitalij Mutko dočasně opustil post předsedy ruského fotbalového svazu. Po dopingovém skandálu v ruském sportu na jeho odstoupení naléhala... více

Hokejista Andrej Nestrašil (ilustrační foto).

Nestrašilův gól na výhru Nižněkamsku nestačil, Furch a Francouz čarovali

25.12. 16:50 Aktualizováno 25.12. 17:54

Andrej Nestrašil vstřelil v Kontinentální hokejové lize devátý gól v sezoně, ale s Nižněkamskem prohrál v Novosibirsku vysoko 2:6. Český útočník má na kontě 28... více

Steve Moses se vrací zpět do hokejových Helsinek.

Staronová posila
Helsinky hlásí velkou posilu. Do Jokeritu se vrací útočník Moses

25.12. 14:13

Americký útočník Steve Moses se vrací do Jokeritu Helsinky, v jehož dresu se stal v roce 2015 nejlepším střelcem Kontinentální hokejové ligy. S finským klubem... více

Vojtěch Mozík slaví jednu ze vstřelených branek.

KHL
Mozík se stal podruhé v sezoně nejlepším obráncem týdne

25.12. 13:22

Vojtěch Mozík byl podruhé v této sezoně Kontinentální hokejové ligy vyhlášen nejlepším obráncem týdne. Čtyřiadvacetiletý hráč Podolsku nasbíral ve třech... více

Hokejista Vojtěch Mozík (ilustrační foto).

Podolsk nečekaně srazil CSKA Moskva, Mozík zařídil dvě branky

23.12. 18:06

Obránce Vojtěch Mozík byl v Kontinentální lize strůjcem nečekaného vítězství hokejistů Podolsku 3:1 na ledě CSKA Moskva. Český reprezentant se podílel na všech... více

Tomáš Zohorna pomohl Chabarovsku k vítězství.

KHL
Reprezentant Zohorna po měsíci skóroval za Chabarovsk

21.12. 14:06

Český reprezentační útočník Tomáš Zohorna se v Kontinentální hokejové lize po měsíci trefil a nasměroval Chabarovsk k vítězství 3:1 nad Dinamem Riga. Účastník... více