Trojkoruna
Alonsův odchod do IndyCar? Je to nebezpečné, míní legenda

Původní zpráva Když Fernando Alonso oznámil konec závodní kariéry ve Formuli 1, nebylo to žádným překvapením. Jeho protivník a soupeř Mark Webber mu vyjádřil podporu a připomněl, že pokud si má... více

George Russell bude v příští sezoně závodit ve Formuli 1.

Formule 1
Dvacetiletý pilot Rusell míří do F1. Zlákala jej stáj Williams

Britský pilot George Russell, který má na dosah titul mistra světa ve formuli 2, bude v příští sezoně jezdit ve formuli 1. Dvacetiletý jezdec podepsal... více

Dočkají se fanoušci formule 1 Velké ceny Vietnamu?

Nový závod
Formule 1 se v roce 2020 nejspíš pojede i ve Vietnamu

Seriál formule 1 podle všeho zavítá v roce 2020 poprvé do Vietnamu. Ředitel závodů Charlie Whiting byl minulý týden na inspekční cestě v Hanoji a hodnotil... více

Lewis Hamilton nemá pro selhání konkurenčního Ferrari vysvětlení.

Britský pilot
Selhání Ferrari? Nemám pro to vysvětlení, přiznal Hamilton

Za dva týdny v Americe si Lewis Hamilton může v předstihu zajistit pátý titul mistra světa formule 1, přitom ještě v červenci zaostával v průběžném pořadí za... více

Lewis Hamilton vyhrál kvalifikaci v Japonsku, přiblížil se tak titulu.

VC Japonska
Mercedesy zcela ovládly kvalifikaci. Ferrari naopak propadlo

06.10. 09:55 Aktualizováno 06.10. 11:43

Kvalifikaci na Velkou cenu formule 1 vyhrál vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Jeho soupeř v boji o titul Sebastian... více

Lewis Hamilton.

GP Japonska
Hamilton zajel nejrychlejší čas v první tréninku v Suzuce

05.10. 09:12

Tréninky na Velkou cenu Japonska formule 1 suverénně ovládl Lewis Hamilton z Mercedesu, který může v Suzuce udělat další krok k pátému titulu v kariéře. Jeho... více

Závodník formule 1 Lewis Hamilton.

Motorismus
F1 v Rusku ovládl Hamilton, šampionát vede už o 50 bodů

30.09. 14:50 Aktualizováno 30.09. 15:53

Velkou cenu Ruska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a pět závodů před koncem vede mistrovství světa už o 50 bodů před Sebastianem Vettelem z Ferrari,... více

Kvalifikaci na VC Ruska ovládl Bottas. Navíc v rekordním čase.

Formule 1
Kvalifikaci na VC Ruska ovládl Bottas. Navíc v rekordním čase

29.09. 15:31

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Ruska formule 1 vyhrál v rekordním čase Valtteri Bottas z Mercedesu. Vedle týmového kolegy se do první řady postaví vedoucí... více

Brit Lewis Hamilton navýšil v Singapuru vedení na 40 bodů.

F1
Hamilton vyhrál v Singapuru a vede MS už o 40 bodů

16.09. 16:38

Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a udělal další krok k obhajobě titulu. Šest závodů před koncem mistrovství světa zvýšil... více

Kvalifikaci v Singapuru vyhrál Hamilton, Vettel byl třetí.

F1
Kvalifikaci v Singapuru vyhrál Hamilton, Vettel byl třetí

15.09. 16:23

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál vedoucí jezdec průběžného pořadí mistrovství světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Jeho soupeř v boji o titul... více

Niki Lauda.

Legenda F1
Laudův stav se dál lepší, závody sleduje v televizi

15.09. 16:18

Zdravotní stav trojnásobného mistra světa formule 1 Nikiho Laudy po transplantaci plic se nadále zlepšuje. Zhruba šest týdnů po akutním zákroku ve Vídni má... více

Uspěje Sebastian Vettel v Singapuru?

Formule 1
Vettel potřebuje v Singapuru uspět. Předčí Hamiltona?

13.09. 11:05

Před loňskou Velkou cenou Singapuru doufal v zázrak Lewis Hamilton, nyní před závodem na městském okruhu Marina Bay vzývá vyšší moc jeho soupeř v boji o titul... více

Kimi Räikkönen opouští Ferrari a míří do Sauberu.

Míří do Sauberu
Fanoušci odchodu nezabránili. Räikkönen opouští stáj Ferrari

11.09. 11:07 Aktualizováno 11.09. 11:55

Finský pilot formule 1 Kimi Räikkönen opustí po skončení sezony stáj Ferrari a v dalších dvou letech bude závodit za Sauber. Opačným směrem zamíří dvacetiletý... více

Kimmi Räikkönen.

Formule 1
Nepouštějte Räikkönena! žádají fanoušci Ferrari. Podepsali petici

08.09. 12:40

Více než dvacet tisíc fanoušků Kimiho Räikkönena už podepsalo petici, v níž žádají vedení stáje Ferrari, aby se po sezoně finského pilota nezbavovalo. Nicméně... více

Stoffel Vandoorne končí ve stáji McLaren.

Formule 1
Další ztráta. Po Alonsovi končí u McLarenu další jezdec

03.09. 13:03 Aktualizováno 03.09. 13:35

Stáj McLaren vstoupí do nové sezony šampionátu formule 1 se dvěma novými jezdci. Po bývalém mistrovi světa Fernandu Alonsovi odejde také Belgičan Stoffel... více