Po nepovedené kvalifikaci doufal Lewis Hamilton před Velkou cenou Singapuru formule 1 v zázrak a nakonec se ho dočkal. Po kolizi v první zatáčce totiž skončil jeho hlavní... více

Noční závod formule 1 v Singapuru ovládl Lewis Hamilton.

Formule 1
Hamilton v Singapuru oslavil další triumf, Vettel nedojel a ztrácí

Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a udělal velký krok k zisku čtvrtého titulu mistra světa, protože jeho největší rival... více

Sergio Pérez ve své formuli.

Formule 1
Změna se nekoná. Pérez bude nadále jezdit ve stáji Force India

Mexický pilot formule 1 Sergio Pérez zůstane i příští rok ve stáji Force India, za kterou jezdí od roku 2014. Tým oznámil prodloužení kontraktu o další sezonu... více

Sebastian Vettel v kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru.

Velká cena Singapuru
Kvalifikaci vyhrál Vettel, dostane se opět do čela šampionátu?

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a v nedělním závodě bude mít velkou šanci vrátit se do čela průběžného pořadí... více

Nepřehlédněte

Obavy o dceru
Serena píše matce: Říkali, že beru drogy a nepatřím mezi ženy

Serena Williamsová v emotivním dopisu děkuje matce za inspiraci.

Jsou to necelé tři týdny, co pětatřicetiletá hvězda ženského tenisu Serena Williamsová přivedla na... více

Referendum
V Barceloně se opět protestuje, vláda nabídla Katalánsku dialog

Ilustrační foto.

V metropoli Katalánska ve středu opět protestovaly tisíce lidí proti snaze Madridu zastavit... více

Praha 12
Za mým odvoláním je lobby úklidových firem, tvrdí Pinc

Michal Pinc považuje své odvolání z pozice místostarosty Prahy 12 za důkaz o napojení některých... více

Stáj McLaren vymění motory Honda za Renault.

Změna dodavatele
Konec s Hondou, McLaren přechází na motory Renault

15.09. 14:45

Stáj formule 1 McLaren od nové sezony vymění nespolehlivé motory Honda za pohonné jednotky francouzské automobilky Renault, s kterou podepsala tříletou... více

Jezdec stáje Mercedes a lídr letošního šampionátu Formule 1 Lewis Hamilton (ilustrační foto).

Slova soupeře
Kam s Alonsem? Ať je schopný bojovat, přeje si Hamilton

15.09. 06:15 Původní zpráva

Sedm závodů před koncem sezony Lewis Hamilton ovládl Velkou cenu Monzy a dostal se do průběžného vedení. V závěsu však visí Sebastian Vettel, který byl do té... více

Pilot Formule 1 Nico Hülkenberg (ilustrační foto).

Marná snaha
Bez pódia. Výsledky žádné a pořád jsem tam, směje se pilot

14.09. 17:34

Německý pilot Renaultu Nico Hülkenberg bere s humorem blížící se nelichotivý zápis do historie formule 1. Třicetiletý jezdec se už ve 128 Grand Prix marně... více

Lewis Hamilton na trati Velké ceny Itálie.

Formule 1
Hamilton ve velkém stylu ovládl Monzu a je novým lídrem F1

03.09. 16:02 Aktualizováno 03.09. 16:47

Britský pilot Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál Velkou cenu Itálie formule 1 a poprvé v sezoně převzal vedení v mistrovství světa. Z první příčky sesadil v... více

Hamilton ovládl kvalifikaci v Monze.

Kvalifikace F1
Hamilton vyhrál mokrou kvalifikaci v Monze a překonal Schumachera

02.09. 19:00

Lewis Hamilton vyhrál deštivou kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Itálie a je novým rekordmanem formule 1. První místo na startovním roštu vybojoval... více

Lewis Hamilton zvítězil ve Velké ceně Belgie a přiblížil se lídrovi šampionát.

Formule 1
Hamilton triumfoval v GP Belgie, na Vettela ztrácí už jen sedm bodů

27.08. 15:35

Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu před Sebastianem Vettelem. Díky pátému triumfu v sezoně snížil v průběžném pořadí mistrovství... více

Lewis Hamilton po vítězství v kvalifikaci na VC Belgie.

Formule 1
Pole position číslo 68! Hamilton v Belgii vyrovnal Schumacherův rekord

26.08. 15:35

Kvalifikaci na Velkou cenu Belgie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton a 68. pole position vyrovnal rekord slavného Michaela Schumachera. V první řadě ho na startu... více

Němec Sebastian Vettel bude nadále hájit barvy stále Ferrari.

Formule 1
Ferrari si pojistilo Vettela, Němec se stáji upsal na další tři roky

26.08. 12:45

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Sebastian Vettel den před Velkou cenou Belgie prodloužil s Ferrari smlouvu do roku 2020. Třicetiletý německý pilot za italský... více

Stoffel Vandoorne bude pokračovat v monopostu McLarenu.

Formule 1
Žádná změna. Vandoorne zůstane v trápícím se McLarenu

23.08. 13:01

Belgičan Stoffel Vandoorne bude i v příští sezoně závodit v seriálu mistrovství světa formule 1 v barvách stáje McLaren. Britský tým dnes oznámil, že s... více

Kimi Räikkönen prodloužil smlouvu o rok.

O další rok
Prodloužení smlouvy. Räikkönen bude i nadále jezdit za Ferrari

22.08. 13:11

Finský jezdec Kimi Räikkönen bude i v příští sezoně šampionátu vozů formule 1 závodit za Ferrari. Vedení italské stáje dnes oznámilo, že s bývalým mistrem... více

Eric Boullier s Fernandem Alonsem (ilustrační foto).

Slovo experta
Räikkönen je emotivní a Alonso prahne po výkonu, hodnotí Boullier

18.08. 05:30 Původní zpráva

Šéf týmu McLaren Eric Boullier za svou kariéru ve Formuli 1 spolupracoval s desítkou řidičů a stihl osobně poznat závodníky takových významnými jmen, jakými... více