VC Kanady
Vítěz kvalifikace Vettel ovládl v Kanadě i hlavní závod

Aktualizováno 10.06. 22:42Sebastian Vettel z Ferrari vyhrál Velkou cenu Kanady formule 1 a vrátil se na první místo průběžného pořadí mistrovství světa s náskokem jednoho bodu před Lewisem Hamiltonem z... více

První tři z kvalifikace na VC Kanady.

VC Kanady
Vettel vyhrál kvalifikaci na VC Kanady, druhý odstartuje Bottas

Sebastian Vettel z Ferrari vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Kanady formule 1 a do nedělního závodu vyrazí z prvního místa před Valtterim Bottasem. Finského... více

Ricciardo opanoval Velkou cenu Monaka.

Formule 1
Vyhrál i přes problémy! Ricciardo opanoval Velkou cenu Monaka

Velkou cenu Monaka vyhrál Daniel Ricciardo z Red Bullu, který navzdory problémům s výkonem zhruba od poloviny závodu udržel vedení před Sebastianem Vettelem z... více

Daniel Ricciardo odstartuje v Monaku z pole position.

Formule 1
V Monaku odstartuje z pole position Ricciardo, Vettel dojel druhý

Z prvního místa do nedělní Velké ceny Monaka formule 1 odstartuje po teprve druhém kvalifikačním triumfu v kariéře Daniel Ricciardo. Za australským pilotem Red... více

Daniel Ricciardo v Monaku ovládl první trénink.

Velká cena Monaka
Tréninku vládl Red Bull, Ricciardo vylepšil traťový rekord

24.05. 13:50

V prvním tréninku na prestižní Velkou cenu Monaka formule 1 udávali tón piloti stáje Red Bull. Australan Daniel Ricciardo vylepšil traťový rekord na 1:12,126... více

Lewis Hamilton má aktuálně dobrou formu.

Formule 1
Přichází legendární závod v Monaku. Ukáže Hamilton formu?

23.05. 09:45

Formuli 1 o víkendu čeká její nejslavnější závod - Velká cena Monaka. A zatímco úřadující mistr světa a vedoucí jezdec průběžného pořadí Lewis Hamilton z... více

Hamilton vyhrál v Barceloně a zvýšil náskok na Vettela.

VC Španělska
Hamilton vyhrál v Barceloně a zvýšil náskok na Vettela

13.05. 16:59

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál Lewis Hamilton. Úřadující mistr světa si připsal druhé vítězství za sebou a v průběžném pořadí šampionátu zvýšil náskok... více

Valtteri Bottas byl v prvním tréninku nejrychlejší.

Formule 1
Trénink v Barceloně vyhrál Bottas, vrátil se Kubica

11.05. 13:23 Aktualizováno 11.05. 17:10

Tréninky na Velkou cenu Španělska ovládly vozy stáje Mercedes. Na okruhu v Barceloně byl nejprve nejrychlejší Valtteri Bottas a v odpolední části na něj... více

Organizátoři italské Velké ceny jsou podezřelí z daňových úniků.

Formule 1
Daňové úniky? Policie vyšetřuje Velkou cenu Itálie

07.05. 12:12

Organizátoři Velké ceny Itálie formule 1 jsou podezřelí, že spolu s dalšími společnostmi napojenými na závod v Monze nezaplatili italským úřadům na daních 80... více

Pro příští rok se chystají aerodynamické změny i přes odpor stájí.

Formule 1
Pro příští rok se chystají aerodynamické změny i přes odpor stájí

01.05. 11:40

Formule 1 navzdory odporu většiny stájí schválila aerodynamické změny pro mistrovství světa v roce 2019. Od širších předních i zadních křídel a brzdových... více

Jezdci Red Bullu Daniel Ricciardo a Max Verstappen se při Velké ceně Baku vyřadili navzájem při kolizi.

VC Baku
Srážka spolujezdců? Člen stáje: Nezodpovědnost, čekám omluvu

29.04. 21:18

Piloti Red Bullu Daniel Ricciardo a Max Verstappen doufají, že po vzájemné kolizi, která je oba vyřadila z dnešní Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1, jim vedení... více

Lewis Hamilton byl v Baku nejrychlejší.

Závod v Baku
Divoký závěr nejlépe zvládl Hamilton a jde do čela MS

29.04. 16:17

Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a díky premiérovému vítězství v sezoně se posunul do čela průběžného pořadí šampionátu. Na... více

V trénincích F1 v Baku byl nejlepší Ricciardo, Vettel se trápil.

VC Ázerbájdžánu
V trénincích F1 v Baku byl nejlepší Ricciardo, Vettel se trápil

27.04. 17:06

Nejrychlejší čas dnešních tréninků na Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 zajel Daniel Ricciardo z Red Bullu. Nedařilo se naopak vedoucímu pilotovi průběžného... více

Sebastian Vettel.

Velká cena Číny
Strhující F1. Vítěz zaútočil zezadu, Vettela sestřelil Verstappen

15.04. 10:17 Aktualizováno 15.04. 11:01

UVNITŘ VIDEO. Dramatickou Velkou cenu Číny formule 1 nečekaně vyhrál Daniel Ricciardo z Red Bullu, který si pro šesté vítězství v kariéře dojel i přesto, že... více

Sebastian Vettel zvítězil v kvalifikaci na VC Číny.

Formule 1
Ferrari opět kraluje. Vettel odstartuje do VC Číny z pole position

14.04. 09:34 Aktualizováno 14.04. 10:08

Kvalifikaci na Velkou cenu Číny formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a v neděli tak bude mít velkou šanci vyhrát i třetí závod v nové sezoně. Za ním... více