Neskutečná výměna
Rychle a zběsile! Borci v rudém předvedli parádní práci v boxech

Původní zpráva Rychlá kola, krásné ženy, vrnění motorů... Fanoušci Formule 1 sledují prestižní závody především kvůli jezdcům, kteří se špičkovými vozy předvádí psí kusy. Občas se však do... více

Max Verstappen už zná trest.

Závodníkův trest
Verstappen napadl Ocona. Čekají jej veřejně prospěšné práce

Nizozemský pilot Max Verstappen musí kvůli napadení Sebastiana Ocona, který ho v nedělní Velké ceně Brazílie formule 1 připravil o vítězství, odpracovat dva... více

Hamilton získal jubilejní pole postition.

VC Brazílie
Hamilton v Brazílii vyjel Mercedesu 100. pole position

Kvalifikaci na Velkou cenu Brazílie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton před Sebastianem Vettelem, oběma však hrozí tresty za porušení pravidel. Již jistému... více

Pietro Fittipaldi se pokusí vykročit ze stínu svého děda.

Legendární příjmení
Do F1 se vrací slavné jméno. Za volant usedne vnuk mistra světa

Původní zpráva Královna motosportu se může těšit, že se v jejích vozech bude opět prohánět nositel slavného jména. V následující sezoně bude dělat testovacího jezdce ve... více

Max Verstappen ovládl první trénink na VC Brazílie.

Formule 1
Tréninky v Brazílii vyhrály vozy Mercedes

09.11. 16:12 Aktualizováno 09.11. 20:27

Úvodní den tréninků na Velkou cenu Brazílie formule 1 vyhrály vozy Mercedes. Nejrychlejší čas zajel v odpolední části Valtteri Bottas před stájovým kolegou... více

Získá stáj Mercedes Pohár konstruktérů?

Velká cena Brazílie
Mercedes může rozhodnout o triumfu. Co plánují jezdci Ferrari?

08.11. 11:10

Před dvěma týdny si Lewis Hamilton zajistil pátý titul mistra světa formule 1 a v neděli ve Velké ceně Brazílie na něj může navázat i jeho stáj Mercedes.... více

Fanoušci F1 se mohou těšit na Velkou cenu Vietnamu.

Velká cena
Rozhodnuto. Od roku 2021 se formule 1 pojede i ve Vietnamu

01.11. 12:17

V roce 2021 se v seriálu formule 1 pojede Velká cena Vietnamu. O dohodě s vedením šampionátu podle agentury AFP informovala vláda asijského státu. Závod se... více

Australan Faniel Ricciardo byl největším smolařem VC Mexika.

Rozčílený jezdec
Skončil jsem! Auto je prokleté, rozčiloval se v Mexiku Ricciardo

29.10. 09:43

Největším smolařem nedělní Velké ceny Mexika byl Daniel Ricciardo. Pilot Red Bullu sice vyhrál kvalifikaci, ale devět kol před koncem závodu kvůli technickým... více

Lewis Hamilton je staronovým mistrem světa ve formuli 1.

Velká cena
Déjà vu. Hamilton o svém triumfu v F1 rozhodl znovu v Mexiku

28.10. 22:15 Aktualizováno 28.10. 22:41

Brit Lewis Hamilton se stal popáté v kariéře mistrem světa formule 1. Jezdci Mercedesu triumf zajistilo čtvrté místo ve Velké ceně Mexika. více

Red Bull výrazně předčil ostatní stáje.

VC Mexika
Tréninky patřily Red Bullům, Hamilton zůstal pozadu

26.10. 19:42 Aktualizováno 26.10. 23:33

Tréninky na Velkou cenu Mexika formule 1 patřily vozům stáje Red Bull. Nejrychlejší byl obhájce loňského vítězství Max Verstappen, který byl na špici... více

Lewis Hamilton se ještě mistrem světa nestal.

Formule 1
Räikkönen byl v USA nejlepší, Hamilton mistrem světa zatím není

21.10. 22:01

Lewis Hamilton obsadil ve Velké ceně USA formule 1 třetí místo, což mu vzhledem ke čtvrté příčce Sebastiana Vettela k zisku pátého titulu mistra světa zatím... více

Lewis Hamilton kraloval i na okruhu v USA.

Velká cena USA
Na okruhu v Austinu vládl tréninkům lídr šampionátu

19.10. 23:47

Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton vyhrál trénink na Velkou cenu USA a před nedělním závodem, v němž si může popáté v kariéře zajistit titul mistra světa,... více

Sergio Pérez bude i nadále jezdit za Force India.

Formule 1
Mexičan Pérez bude jezdcem Force India i v příštím roce

18.10. 17:45

Mexický pilot formule 1 Sergio Pérez bude i v příštím roce řídit monopost týmu Force India. Očekávané pokračování angažmá potvrdila stáj v dějišti víkendové... více

Bývalý australský jezdec Formule 1 Mark Webber (ilustrační foto).

Trojkoruna
Alonsův odchod do IndyCar? Je to nebezpečné, míní legenda

13.10. 11:00 Původní zpráva

Když Fernando Alonso oznámil konec závodní kariéry ve Formuli 1, nebylo to žádným překvapením. Jeho protivník a soupeř Mark Webber mu vyjádřil podporu a... více

George Russell bude v příští sezoně závodit ve Formuli 1.

Formule 1
Dvacetiletý pilot Rusell míří do F1. Zlákala jej stáj Williams

12.10. 12:38

Britský pilot George Russell, který má na dosah titul mistra světa ve formuli 2, bude v příští sezoně jezdit ve formuli 1. Dvacetiletý jezdec podepsal... více