Alonso uspořádal tiskovku s fanoušky. Vrátí se do formule 1?

Původní zpráva Fernando Alonso je jednou z ikon královské disciplíny, španělský jezdec však loni svět formule 1 opustil. To však neznamená, že by ho přestal sledovat. Ani fanoušci na... více

Formule 1
Triumf Hamiltona. V Maďarsku předvedl skvělou stíhací jízdu

Aktualizováno 04.08. 18:30Velkou cenu Maďarska formule 1 vyhrál obhájce titulu a lídr šampionátu Lewis Hamilton z Mercedesu, přestože ještě 20 kol před koncem ztrácel na vedoucího Maxe... více

Max Verstappen.

Formule 1
Verstappen nečekaně vyhrál kvalifikaci, Hamilton skončil třetí

Kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a poprvé v kariéře odstartuje do závodu z prvního místa. Druhou příčku na... více

Kimi Räikkönen (v popředí) dostal třicetisekundovou penalizaci za nepovolené použití spojky.

VC Německa
Alfa Romeo protestuje proti penalizaci. Uspějeme, říká šéf stáje

Stáj formule 1 Alfa Romeo se odvolala proti trestům, které její jezdci Kimi Räikkönen a Antonio Giovinazzi dostali po nedělní Velké ceně Německa. více

Max Verstappen si dojel pro letošní druhé vítězství v sezoně.

VC Německa
Mercedes vybouchl, šílený závod vyhrál Verstappen, Vettel hrdinou

28.07. 17:45

Chaotickou Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a připsal si druhé vítězství v sezoně. Na druhé příčce skončil k radosti domácích... více

Australský závodní okruh.

Formule 1
Velká cena Austrálie se pojede minimálně do roku 2025

19.07. 10:03

Velká cena Austrálie bude v kalendáři mistrovství světa formule 1 minimálně do roku 2025. Vedení šampionátu ve čtvrtek oznámilo, že v Londýně s organizátory... více

Ilustrační foto.

Silverstone

16.07. 15:10

Vozy stáje Red Bull se sice v nedělní Velké ceně Británie na stupně vítězů nedostaly, přesto si rakouský tým na okruhu v Silverstonu připsal jeden rekord.... více

Slavící Lewis Hamilton po triumfu v Silverstonu.

Formule 1
Hamilton si připsal rekordní výhru, opět dominoval Mercedes

14.07. 17:33 Aktualizováno 14.07. 21:39

UVNITŘ VIDEO. Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton a na domácím okruhu v Silverstonu si připsal rekordní šesté vítězství. Za obhájcem titulu a... více

Fin Valtteri Bottas vybojoval svou čtvrtou pole position v sezoně.

Formule 1
Kvalifikaci v Silverstonu vyhrál Bottas. Hamilton začne druhý

13.07. 16:41 Aktualizováno 13.07. 16:57

Do nedělní Velké ceny Británie formule 1 odstartuje z prvního místa Valtteri Bottas. Na druhém místě v kvalifikaci skončil lídr šampionátu a obhájce titulu... více

Francouz Pierre Gasly z Red Bullu.

Překvapivý výsledek
Úvodní trénink F1 v Silverstonu ovládl Francouz Gasly

12.07. 13:32

V prvním tréninku na Velkou cenu Británie formule 1 byl překvapivě nejrychlejší Francouz Pierre Gasly z Red Bullu. Šestý muž průběžného pořadí mistrovství... více

Ecclestone perlí: Tři šampionáty, diktatura i uctívání Putina.

Bývalý šéf F1
Ecclestone perlí: Tři šampionáty, diktatura i uctívání Putina

12.07. 05:45 Původní zpráva

Bernie Eclesstone už sice nevlastní gigant formule 1, s královnou motosportu však jeho jméno zůstane spjaté navždy. Bývalý britský pilot a především obchodník... více

Politika i nenávist k jezdcům. Italové kritizují rozhodnutí FIA.

Sporné předjíždění
Politika i nenávist k jezdcům. Italové kritizují rozhodnutí FIA

03.07. 05:45 Původní zpráva

Byl to závod plný emocí, manévrování i předjíždění na hranici pravidel, jak se na pořádnou Velkou cenu sluší a patří. Jenže má dohru. Ferrari i italská média... více

Kubica dostal cenu za nejlepšího jezdce GP Rakouska omylem.

Formule 1
Kubica dostal cenu za nejlepšího jezdce GP Rakouska omylem

02.07. 17:31

Polák Robert Kubica dostal cenu pro nejlepšího jezdce nedělní Velké ceny Rakouska formule 1 kvůli technické chybě. V hlasování fanoušků totiž vyhrál vítězný... více

Velká cena Rakouska
Verstappen díky hraničnímu manévru slaví triumf

30.06. 16:58

Max Verstappen ze stáje Red Bull obhájil vítězství ve Velké ceně Rakouska formule 1 a ukončil dosavadní nadvládu pilotů Mercedesu v sezoně. více

Legendární jezdec
Jméno zatáčky na rakouském okruhu nese jméno Nikiho Laudy

30.06. 10:54

První zatáčka po startu na rakouském okruhu pro závody formule 1 ve Spielbergu nese ode dneška jméno Nikiho Laudy. Po legendárním jezdci, který 20. května... více