Velká cena Španělska
Hamilton opět úřadoval, italská stáj se dál trápí

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes díky nim vylepšila rekordní vstup do sezony, když její... více

Valtteri Bottas v čele závodu v Ázerbájdžánu.

Formule 1
Mercedes má opět double, v Baku vyhrál Bottas před Hamiltonem

Aktualizováno 21.04. 16:56Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 vyhrál Valtteri Bottas před obhájcem titulu a pětinásobným mistrem světa Lewisem Hamiltonem. Mercedes díky nim získal double... více

Leclerc kvůli havárii odstartuje z devátého místa.

VC Ázerbájdžánu
Leclerc v Baku havaroval, kvalifikace patřila Mercedesu

Do nedělní Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 odstartují z první řady vozy stáje Mercedes. Kvalifikaci vyhrál Valtteri Bottas před obhájcem titulu Lewisem... více

Michael Schumacher měl ohledně svého syna velké plány...

Legenda F1
Schumacherovy plány odhaleny, překazila mu je osudová nehoda

Původní zpráva Po odchodu z formule 1 měl smělé plány do budoucnosti. Michael Schumacher se rozhodl, že dostane do královny motosportu syna Micka. Legenda pomýšlela na to, že... více

Inovace programu
Pojedou se v Číně dva závody formule 1? Favoritem je Peking

16.04. 14:44

Čína by mohla v budoucnu hostit dvě Velké ceny formule 1. V současnosti je v kalendáři mistrovství světa závod na okruhu v Šanghaji a vedení seriálu podle... více

Fin Valtteri Bottas odstartuje Velkou cenu Číny z prvního místa.

Kvalifikace
Bottas v Číně odstartuje z prvního místa. Dařilo se i Hamiltonovi

13.04. 09:42 Aktualizováno 13.04. 10:41

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Číny, která bude jubilejním tisícím závodem formule 1, ovládly vozy stáje Mercedes. Pro pole position si dojel Fin Valtteri... více

Sebastian Vettel, jezdec z týmu Ferrari.

Příprava na závod
První trénink na Velkou cenu Číny vyhrál Vettel z Ferrari

12.04. 08:29

První trénink na Velkou cenu Číny, která bude pro formuli 1 jubilejním tisícím závodem, vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari. Na druhém místě skončil úřadující... více

S tím jsme se nesetkali, nechápali ve Ferrari důvod zkratu Leclerca.

Nečekaná anomálie
S tím jsme se nesetkali, nechápali ve Ferrari důvod zkratu Leclerca

05.04. 17:48

Monackého pilota Charlese Leclerca připravil o jasné vítězství v nedělní Velké ceně Bahrajnu zkrat vstřikovacího systému. Dnes o tom na svých internetových... více

Jezdec formule 1 Fernando Alonso (ilustrační foto).

Německý pilot
Formule už není sport, kritizuje Vettel. Sám to schytává od Italů

05.04. 15:55 Původní zpráva

Budoucnost čtyřnásobného mistra světa ve formuli 1 Sebastiana Vetella je nejistá. Německý jezdec schytává kritiku ze všech stran, na výsluní se na úkor... více

Mick Schumacher v barvách stáje Ferrari.

Syn legendy
Schumacher po dvanácti letech řídil formuli 1 v barvách Ferrari

02.04. 19:12

Dvanáct let a čtyři měsíce po posledním startu nejúspěšnějšího pilota historie formule 1 v barvách Ferrari řídil monopost italské stáje znovu Schumacher. více

Jezdec Mercedesu Lewis Hamilton.

Formule 1
Ferrari v Bahrajnu totálně selhalo, výhru slaví Hamliton

31.03. 19:33

Velká cena Bahrajnu formule 1 skončila nečekaným triumfem stáje Mercedes. Pro vítězství si dojel obhájce titulu Brit Lewis Hamilton před týmovým kolegou Finem... více

Schumacherův syn Mick ve svém monopostu.

Formule 2
Schumacherův syn Mick ve své premiéře dojel osmý

30.03. 18:01

Osmé místo obsadil syn sedminásobného mistra světa formule 1 Michaela Schumachera Mick při své premiéře v seriálu formule 2 v Bahrajnu. Kromě čtyř bodů si... více

Charles Leclerc z Ferrari.

Formule 1
Charles Leclerc z Ferrari ovládl svou první kvalifikaci

30.03. 17:47 Aktualizováno 30.03. 18:01

Kvalifikaci na Velkou cenu Bahrajnu formule 1 vyhrál Charles Leclerc z Ferrari a poprvé v kariéře odstartuje do závodu z prvního místa. Druhý skončil jeho... více

První závod nové sezony suverénně ovládl Fin Valtteri Bottas.

Velká cena Austrálie
V Melbourne vládl Mercedes. Vyhrál suverénní Bottas

17.03. 07:53 Aktualizováno 17.03. 08:36

Úvodní závod nové sezony formule 1 Velkou cenu Austrálie vyhrál Valtteri Bottas a připsal si první vítězství od předloňského listopadu. více

Lewis Hamilton.

Hamiltona šokoval vlastní vůz. Vozy Ferrari nestíhaly

16.03. 13:24

Obhájce titulu Lewis Hamilton byl po vítězství v kvalifikaci na úvodní závod nové sezony formule 1 Velkou cenu Austrálie v šoku z výkonu jeho mercedesu.... více