Koza (charakteristika čínských znamení)

2015
2003
1991
1979
1967
1955
1943
1931
1919
1907

„Zkušenost je jméno, které dáváme svým chybám a omylům.“

Koza je jemná, pěstěná a půvabná. Má silně vyvinutý mateřský pud, je rozenou samaritánkou. Její srdce je opravdu veliké a silně tlukoucí pro druhé lidi a jejich štěstí.

Koza si potrpí na elegantní zevnějšek a ráda se předvádí, je umělecky nadaná, miluje přírodu. Dá se lehce připoutat, ale je vhodné počítat s tím, že sebou bude trhat na provaze. Chová se, jako by její osud nezávisel na ní samotné, ale na druhých.

Koza silně touží po bezpečí a to ovlivňuje její náklonnost k ostatním. Při romantickém sbližování je velkorysá, je-li však potřeba převzít zodpovědnost, projeví se její nepraktičnost. Je-li to možné, snaží se vyhnout konfrontaci. Mívá sklony dávat se na ústup, jestliže se objeví problémy. Díky taktu a umění diplomacie se může ve výbušné situaci stát nositelkou míru a harmonie.

Má vkus a šarm, který dovede využít pro svůj úspěch. Koza touží žít v bezpečí, sní o bohatém sňatku. Miluje svůj domov, své děti, svého manžela a nic ji nerozčílí více, než křivá nebo nešetrná slova pronesená na adresu jejich milovaných. Protože má skvělou intuici a také vnímavou sensibilitu, není divu, že je i vynikající milenkou a velmi eroticky přitažlivá pro svého partnera. Mohla by být nejšaramantnější bytostí na zemi, kdyby nebyla tak nestálá a pesimistická.

Nikdy není spokojena se svým osudem a přivádí své bližní až k zoufalství svými občasnými výroky. Své slabé stránky a vnitřní nejistoty zakrývá silnou arogancí.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.