Opice (charakteristika čínských znamení)

2016
2004
1992
1980
1968
1956
1944
1932
1920
1908

„Chcete na světě vyniknout? Musíte pracovat, zatímco ostatní se baví!“

Opice je veselá, prohnaná, družná a budí dojem, jakoby se milovala se všemi ostatními. Za tím je však skrytá její taktika a diplomacie. Opice je velmi inteligentní a učená. Má zdravý lidský rozum a dokáže si druhé získat.

Opice má úžasný smysl pro humor, takže je vyhledávanou společnicí, ačkoli vytvoření trvalého vztahu pro ni představuje určitý problém. Citově založená Opice má tendenci navazovat na cestě k naplnění mnoho známostí. Potřebuje stimulující partnery, vedle kterých se může cítit ne zcela dostatečná, a to ji pak žene kupředu.

Opice je inteligentní a intelektuální povahy, čte vše a velmi mnoho. Má výbornou paměť na detaily a na vše, co viděla, slyšela a prožila. Je krajně vynalézavá a originální. Většinou sama řeší i ty nejobtížnější životní situace a problémy.

V lásce má Opice zřídkakdy štěstí. Velmi rychle vzplane, ale právě tak rychle opovrhne milovanou bytostí a najde si novou lásku.

Díky své nebojácnosti, a ostrému jazyka, je rozeným právníkem, skvělým komentátorem sportovních zápasů a zejména mistrem v obchodech kde je nutno prodat staré ležáky.

Jejich nepříjemným rysem povahy však bývá užvaněnost a taky některé Opice mají skon k drbům a pomluvám.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi