Krysa (charakteristika čínských znamení)

2008
1996
1984
1972
1960
1948
1936
1924
1912
1900

„Chopte se života každý den a v tento okamžik, pak se teprve můžete dostat tam, kam chcete.“

Krysa je inteligentní a vtipná, má značný šarm a zároveň je velká bojovnice. Pokud se před ní objeví výzva, jde do všeho se strojeným klidem a vyrovnaností. V jejím nitru však převládá agresivita a snaží se svým projevem pouze oklamat ostatní.

Krysa je ráda ve společnosti a má kolem sebe většinou hodně přátel a známých. Mezi její kamarády patří lidé, kteří stejně jako ona touží po úspěchu a neustále vyhledávají možnost k postupu. Krysa sama umí být dostatečně přesvědčivá a své myšlenky ostatním předložit tak, aby byly přijaty.

Životní styl Krysy bývá často vyčerpávající, protože inklinuje k zapojení ve více aktivitách, zajímá se o věci obecné, snaží se splnit očekávání druhých. Ve svých partnerských vztazích se ráda blýskne i svým majetkem. Sexuální choutky jsou značné a vášeň si dokáže udržet hodně dlouho.

Krysa má ráda pocit jistoty a bezpečí a dokáže se velmi dobře postarat o své finanční zázemí. Jelikož má široký záběr zájmů a hlavně v oborech finančních, může se velmi dobře uplatnit v povolání spojeném s financemi, pozemky nebo v bankovních ústavech. Dokáže pracovat ve velké firmě a obhospodařit výborně finance, neboť má talent je rozmnožit. Pokud zastupuje vedoucí funkci, dokáže být ke svým podřízeným přísná, ale zároveň spravedlivá.

Krysa má zálibu ve starožitnostech, a ukládá do nich značné jmění, které se jí podaří během života rozmnožit. Má velmi vytříbený vkus a umí rozeznat, co je kvalitní.

Krysa má jednu slabost, a tou je dobré jídlo. Mívá problémy se zažíváním, které se pak odrážejí v její náladovosti. U některých zrozenců se může objevit zdravotní problém – dna. Jinak se Krysa většinou dožívá vysokého věku.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi