Krysa (charakteristika čínských znamení)

2008
1996
1984
1972
1960
1948
1936
1924
1912
1900

„Chopte se života každý den a v tento okamžik, pak se teprve můžete dostat tam, kam chcete.“

Krysa je inteligentní a vtipná, má značný šarm a zároveň je velká bojovnice. Pokud se před ní objeví výzva, jde do všeho se strojeným klidem a vyrovnaností. V jejím nitru však převládá agresivita a snaží se svým projevem pouze oklamat ostatní.

Krysa je ráda ve společnosti a má kolem sebe většinou hodně přátel a známých. Mezi její kamarády patří lidé, kteří stejně jako ona touží po úspěchu a neustále vyhledávají možnost k postupu. Krysa sama umí být dostatečně přesvědčivá a své myšlenky ostatním předložit tak, aby byly přijaty.

Životní styl Krysy bývá často vyčerpávající, protože inklinuje k zapojení ve více aktivitách, zajímá se o věci obecné, snaží se splnit očekávání druhých. Ve svých partnerských vztazích se ráda blýskne i svým majetkem. Sexuální choutky jsou značné a vášeň si dokáže udržet hodně dlouho.

Krysa má ráda pocit jistoty a bezpečí a dokáže se velmi dobře postarat o své finanční zázemí. Jelikož má široký záběr zájmů a hlavně v oborech finančních, může se velmi dobře uplatnit v povolání spojeném s financemi, pozemky nebo v bankovních ústavech. Dokáže pracovat ve velké firmě a obhospodařit výborně finance, neboť má talent je rozmnožit. Pokud zastupuje vedoucí funkci, dokáže být ke svým podřízeným přísná, ale zároveň spravedlivá.

Krysa má zálibu ve starožitnostech, a ukládá do nich značné jmění, které se jí podaří během života rozmnožit. Má velmi vytříbený vkus a umí rozeznat, co je kvalitní.

Krysa má jednu slabost, a tou je dobré jídlo. Mívá problémy se zažíváním, které se pak odrážejí v její náladovosti. U některých zrozenců se může objevit zdravotní problém – dna. Jinak se Krysa většinou dožívá vysokého věku.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.