Holek o Spartě: Po takovém propadáku by český trenér letěl

Původní zpráva Býval elitním stoperem jednoho z nejlepších českých týmů. Ale časy se mění. S příchodem italského kouče Stramaccioniho do Sparty se Mario Holek dozvěděl, že už... více

Disciplinární komisi Ligové fotbalové asociace bude s dodatečným trestáním simulací v první lize pomáhat sportovní rada. V tomto poradním orgánu zasednou... více

Jaroslav Tvrdík chce do Slavie přivést Jana Nezmara.

Slávistický šéf
Sparty mi líto není, říká Tvrdík. Do Edenu chce přivést Nezmara

Původní zpráva Na vysněný postup do Ligy mistrů sice fotbalisté Slavie nedosáhli, předseda klubového představenstva Jaroslav Tvrdík ale přesto může být se vstupem do nové... více

Ve sparťanském kotli při derby brutálně zbili fanouška.

Napadení v kotli
Zmlátili fanouška, budou mít smůlu. Sparta jim zakáže vstup

22.09. 10:01

Vedení fotbalové Sparty je připraveno zakázat vstup na stadion výtržníkům, kteří během derby se Slavií napadli jiného fanouška. Čeká jen na identifikaci osob... více

Italský kouč je po několika zápasech se Spartou pod palbou kritiky kvůli špatným výsledkům.

Italský kouč
Jedna vlaštovka jaro nedělá. Zvládne Stramaccioni zápasy pravdy?

21.09. 06:20 Poznámka

Jeden krok si může kouč Stramaccioni odškrtnout, k nejbližšímu cíli však další dva chybí. Sparťané ve Znojmě výhru ve třetím kole MOL Cupu uhájili, výkon... více

Sparta v zápase proti Znojmu v MOL Cupu.

MOL Cup
Sparta těsně postupuje, Slavia se rozstřílela. Dukla končí

20.09. 18:01

Fotbalisté Sparty postoupili do osmifinále domácího poháru MOL Cupu, druholigové Znojmo však na jeho hřišti porazili jen 1:0 a v závěru se strachovali o... více

Ostrava si pojistilaDyjana Carlose de Azeveda.

Brazilský střelec
Nová smlouva. De Azevedo zůstane v Baníku do roku 2019

20.09. 13:34

Fotbalový Baník Ostrava si pojistil služby záložníka či útočníka Dyjana Carlose de Azeveda. Šestadvacetiletý brazilský ofenzivní hráč dnes prodloužil s vedením... více

Brněnský fotbalový stadion.

Nová technika
Kamery na fotbale bude mít už i Brno. Budou stát 10 milionů

20.09. 13:26

Brno pořídí kamerový systém na městský stadion na Srbské ulici, kde hrají fotbalisté prvoligové Zbrojovky. Napojí ho na centrální městský dohledový systém,... více

Sparťan Costa vykopává míč zpoza čáry v derby se Slavií. Gól nebyl uznán.

Speciální technologie
Máme video, funguje, mohlo pomoct. Přesto nešlo v derby použít

20.09. 10:49 Původní zpráva

Dobrý decimetr byl míč za brankovou čárou, když sparťanský obránce Costa vykopával ve 30. minutě v derby pražských klubů Škodovu střelu. Pro zařízení Goal Line... více

Sparťanští fanoušci na derby šli tradičním pochodem, chování některých z nich však bylo v Edenu ostudné.

Napadli sparťana
Primitivní a hloupé. Letenští ultras si úspěšnou Spartu nezaslouží

19.09. 15:00 Poznámka

Před týdnem v utkání s Karvinou mimo jiné neslavili gól Tomáše Rosického, nadávali trenérovi i klubovému vedení. Tvrdé jádro sparťanských fanoušků není se... více

Fanoušci Baníku Ostrava jsou proslulí svými výtržnostmi.

Zrušený trest
Stačilo varování. Fanoušci Baníku mohou na venkovní zápas

19.09. 13:06

Baník Ostrava napodruhé uspěl s odvoláním proti zákazu výjezdu fanoušků, který dostal kvůli výtržnostem příznivců při ligovém utkání v Uherském Hradišti se... více

Michael Krmenčík si simulování ne a ne odpustit.

Další nahraný pád

19.09. 13:00 Původní zpráva

"Musím to odstranit, i mamka mi nadává." Ptáte se, kdo je autorem těchto slov? A za co si vysloužil rodičovskou kritiku? Útočník Plzně Michael Krmenčík má v... více

Tvrdé jádro sparťanských fanoušků.

Nechutné svědectví
Bezvědomí a zapadlý jazyk. Sparťané zmlátili vlastní lidi

19.09. 11:00 Původní zpráva

"Kolem třicáté minuty se příznivci tvrdého jádra vrhli na jiného fanouška a dost surově ho zbili," svěřil se české televizi nejmenovaný fanoušek letenského... více

Plzeňský kapitán Daniel Kolář.

Plzeň - Zlín 2:1
Když se od nás očekává výhra, je to vždy těžší, přiznává Kolář

19.09. 05:30

Fotbalisté Plzně sice v zápase sedmého kola ligy vedli už po čtvrthodině o dvě branky, v druhém poločase se ale o tři body musela strachovat. V závěru prvního... více

Slávistická Tribuna Sever v průběhu derby.

Fotbalový Kocourkov
Zákaz výjezdu pro Baník opět platí, budou pykat i pražská "S"?

18.09. 19:52 Původní zpráva

Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil! Odvolací komise FAČR potvrdila trest pro Baník Ostrava. Trest na venkovní zápas, který si měli fanoušci... více

Plzeň si poradila i se Zlínem a je stále bez ztráty bodu.

Het liga
Plzeň dál bez ztráty bodu, proti Zlínu se ale zapotila

18.09. 19:51

Fotbalisté Plzně porazili Zlín 2:1, zvítězili i v sedmém kole první ligy a vylepšili si rekordní vstup do sezony. Viktoria vede tabulku o šest bodů před druhou... více

Fanoušci Sparty na nedělní derby tradičně pochodovali městem.

Dozvuky derby
Pokřik "Jude Slavia!" není trestný čin, uvedla policie

18.09. 16:52 Původní zpráva

V 55. minutě slavného derby pražských S se začal ze sparťanského kotle ozývat mohutný pokřik "Jude Slavia, jude Slavia". Stejný doprovázel předzápasový průvod... více

Slavia 288. derby zaslouženě vyhrála.

Ligový šlágr
TOP pět momentů derby: slabí sudí, skvělý Hušbauer i italský zmar

18.09. 14:00 Původní zpráva

Slávistická radost v kontrastu s prohloubením sparťanské bídy. 288. derby pražských "S" přineslo vítězství domácích, po trefách Škody a Hušbauera zůstaly tři... více

Josef Hušbauer v souboji s Václavem Kadlecem, Slavia vyhrála derby 2:0.

Pomezní se Slavii omluvil, Jílek by Bořila nevyloučil ani s videem

18.09. 13:30 Původní zpráva

Asistent rozhodčího Petr Blažej přiznal, že v nedělním ligovém derby mezi fotbalisty Slavie a Sparty chyboval, když ve 29. minutě nedal sudímu Janu Jílkovi... více

Václav Kadlec v souboji s Josefem Hušbauerem.

Sporný moment
Bořil měl jít ven. Ale prohráli jsme si to sami, myslí si Kadlec

18.09. 06:30

Prohrané derby se Slavií se mohlo podle sparťanských fotbalistů vyvíjet jinak, kdyby ve 28. minutě šli domácí do deseti po faulu Jana Bořila na Václava... více

Sparťanský gólman Martin Dúbravka.

Ztráta s rivalem
Prohra mrzí, ale hlavy neskloníme, slibuje sparťan Dúbravka

18.09. 05:30

Fotbalisté Sparty sice prohráli pražské derby se Slavií 0:2 a nenapravili tak nevydařený vstup do sezony, podle gólmana Martina Dúbravky však letenský celek... více

Milan Škoda slaví důležitý gól do sítě Sparty.

Slávistický ostrostřelec
Kapitán Škoda po derby: Spravedlnosti bylo učiněno za dost

18.09. 05:00

Kapitán fotbalistů Slavie Milan Škoda byl rád, že se spoluhráči vyhrál derby nad Spartou 2:0 i přesto, že mu sudí Jan Jílek v první půli neuznal regulérní... více

Josef Hušbauer se raduje z gólu do sítě Sparty.

Derby "S"
Bývalý sparťan Hušbauer: Byli jsme lepší. Emoce při gólu? Žádné

17.09. 22:14 Původní zpráva

Střelec číslo dvě. Tak se do dějin derby proti Spartě zapsal záložník Josef Hušbauer. Svůj bývalý klub i největšího rivala však pomohl setnout nejen druhým... více

První derby letošního ročníku HET ligy se uskuteční v Edenu.

Slavia - Sparta 2:0. Triumf v derby vystřelili Škoda a Hušbauer

17.09. 21:10

Fotbalisté Slavie porazili v pražském derby Spartu 2:0. Skóre šlágru 7. kola první ligy otevřel v Edenu v 71. minutě po přímém kopu hlavou domácí útočník Milan... více

Fanoušci Sparty dělali rozruch jak při pochodu na stadionu, tak později přímo v Edenu.

Řádění fanoušků
Policie měla "hody". V souvislosti s derby zajistila pětadvacet lidí

17.09. 21:09

Policie v souvislosti s fotbalovým derby Slavia - Sparta (2:0) zajistila kolem 25 lidí podezřelých ze spáchání přestupku. Podle mluvčího pražské policie Jana... více