Chyba víkendu potvrzena! Hubník měl jít ven.

Nesprávný verdikt
Chyba víkendu potvrzena! Hubník měl jít ven, sudí potrestáni

Kapitán fotbalistů Plzně Roman Hubník neměl dohrát nedělní zápas 16. kola první ligy proti Liberci. Podle komise rozhodčích FAČR chyboval hlavní sudí Zbyněk... více

Sportovní manažer Opavy Alois Grussmann byl odvolán.

Černá šňůra
Opava má nového kouče. Přinese dlouho očekávanou výhru?

Fotbalisty Opavy převzal trenér Jiří Balcárek. U posledního celku prvoligové tabulky zároveň skončil asistent Josef Dvorník, který tým dočasně vedl společně se... více

Sparťan Michal Trávník v souboji s Jabloncem.

Fotbalová liga
Sparťan Trávník: Takové zápasy už musíme umět dohrávat

Fotbalista Michal Trávník se poprvé od červnového přestupu z Jablonce do Sparty představil s Pražany na severu Čech, návrat mu ale po ztraceném vedení a remíze... více

Utkání Sparty s Jabloncem.

Sparta ztratila dvougólový náskok, v Jablonci remizovala

09.11. 18:55 Původní zpráva Aktualizováno 09.11. 20:21

Fotbalisté Sparty v utkání 16. ligového kola neudrželi dvougólový náskok a v Jablonci remizovali 2:2. Pražané vedli v 17. minutě po gólech Libora Kozáka s... více

Zlín zdolal v 16. kole fotbalové ligy Olomouc.

Zlín zdolal Olomouc. Příbram hrála bez gólů s Opavou

09.11. 16:41 Aktualizováno 09.11. 19:06

Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole první ligy Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 88. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší... více

Nepříjemný závěr utkání. Klíma musel do nemocnice s otřesem mozku

Zranění
Mladoboleslavský Klíma nedohrál. Měl otřes mozku

09.11. 06:00

Nepříjemný závěr předehrávky 16. kola první ligy proti Bohemians 1905 prožil mladoboleslavský fotbalista Jakub Klíma. Jednadvacetiletý pravý obránce utrpěl... více

Favorité nezaváhali. Mladá Boleslav i Ostrava doma vyhrály

08.11. 20:27 Aktualizováno 08.11. 21:47

Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 16. kola první ligy udolali Bohemians 1905 2:1. Hosty poslal ve 12. minutě do vedení David Bartek, ale na začátku... více

Slávistický kapitán Tomáš Souček.

Anketa
Slávista Souček je v české lize hráčem měsíce

06.11. 16:57

Hráčem měsíce v první fotbalové lize za říjen se stal slávistický záložník Tomáš Souček. Nejlepším trenérem zvolili fanoušci a vybraní novináři kouče Slovácka... více

Budějovice porazily Teplice a prodloužily vítěznou šňůru.

Fotbal
Budějovice prodloužily vítěznou šňůru, Jablonec poskočil

03.11. 17:34

Fotbalisté Českých Budějovic zvítězili v 15. kole první ligy v Teplicích 3:1. Nováček nejvyšší soutěže rozhodl v prvních 26 minutách, kdy se postupně trefili... více

Fotbalisté Sparty se v dnešním zápase 15. kola první ligy představí na stadionu poslední Opavy.

Fobal
Sparta stoupá vzhůru, v Opavě udržela hubený náskok

03.11. 17:00 Původní zpráva

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole první ligy v Opavě 1:0. Zápas rozhodl v desáté minutě norský obránce či záložník Andreas Vindheim, který si připsal... více

Na hattrick jsem hodně myslel, přiznal Souček

03.11. 05:30 Původní zpráva

Kapitán Slavie Praha Tomáš Souček mohl v sobotním zápase 15. kola české fotbalové ligy proti Baníku Ostrava dosáhnout na svůj druhý hattrick v kariéře. Z... více

Tomáš Souček se raduje z gólu.

Slavia oplatila Baníku vyřazení z poháru, dvakrát se trefil Souček

02.11. 18:50 Původní zpráva Aktualizováno 02.11. 20:31

UVNITŘ ON-LINE. Fotbalisté Slavie Praha porazili v 15. kole české ligy Baník Ostrava 4:0, dvakrát se trefil Tomáš Souček. Slavia oplatila Ostravě vyřazení z... více

Český obránce Theodor Gebre Selassie se raduje z gólu.

Německý fotbal
Bayern utrpěl debakl. Gebre Selassie pomohl gólem k remíze

02.11. 17:56 Aktualizováno 02.11. 20:51

Fotbalisté Bayernu Mnichov utrpěli v 10. kole německé ligy na hřišti Eintrachtu Frankfurt debakl 1:5. Bavorský celek, který hrál od deváté minuty bez... více

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole první ligy se Slováckem.

15. kolo
Bohemka se dál trápí, Slovácko natáhlo úspěšnou sérii

01.11. 20:20

Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v 15. kole první ligy se Slováckem 0:0 a v Ďolíčku neprohráli ani posedmé v sezoně. Slovácko v nejvyšší soutěži po třech... více

Proti Barceloně bychom dostali deset gólů, zlobí se Kolář.

Brankář Slavie
Proti Barceloně bychom dostali deset gólů, zlobí se Kolář

31.10. 06:00

Podle brankáře Ondřeje Koláře fotbalisté Slavie podali v osmifinále domácího poháru v Ostravě ostudný výkon a porážku 0:2 po prodloužení považuje za zcela... více

Útočník Liberce mohl dát hattrick, pobídku však odmítl.

14. kolo
Útočník Liberce mohl dát hattrick, pobídku však odmítl

28.10. 05:45

Záložník Roman Potočný se výrazně podílel na tom, že fotbalisté Mladé Boleslavi ve 14. kole první ligy v osmém domácím utkání v sezoně po sérii sedmi vítězství... více

Vrba: devět bodů je moc, ale kdoví, co se stane se Slavií v zimě.

Kouč Plzně
Vrba: Devět bodů je moc, ale kdoví, co se stane se Slavií v zimě

27.10. 22:00

Trenér Pavel Vrba se po porážce 0:1 ve šlágru 14. kola první ligy se Slavií nechtěl vymlouvat na to, že fotbalistům Plzně na rozdíl od soupeře chybělo kvůli... více

Obhajobu si můžeme pokazit jen sami, ví Hušbauer.

Cesta za titulem
Obhajobu si můžeme pokazit jen sami, ví Hušbauer

27.10. 21:20

Záložník Slavie Josef Hušbauer jediným gólem rozhodl o vítězství 1:0 v Plzni ve šlágru 14. kola první ligy. Devětadvacetiletý fotbalista považuje devítibodový... více

ŽIVĚ: Tribuny bouří, Viktoriáni tlak nevyužili. Slavia udeřila.

Fotbal
Slavia prolomila černou sérii, jde do trháku

27.10. 16:45 Původní zpráva

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ. Fotbalisté vedoucí Slavie ve šlágru 14. kola první ligy zvítězili na stadionu druhé Plzně 1:0 a udělali velký krok k obhajobě mistrovského... více

Křičel, přesto se hra nezklidnila. Heča však všechno pochytal.

Hrdina utkání
Křičel, přesto se hra nezklidnila. Heča však Bohemku vychytal

27.10. 05:00

Derby mezi Spartou a Bohemians 1905 skončilo vysokou výhrou domácích 4:0, ale podle průběhu hry to na debakl vršovického klubu nevypadalo. Hlavní rozdíl byl ve... více

Sparta krutě potrestala nulovou produktivitu Bohemky .

14. kolo
Sparta krutě potrestala nulovou produktivitu Bohemky

26.10. 16:45 Původní zpráva

Sparťanští fotbalisté v utkání 14. kola fotbalové ligy porazili v pražském derby Bohemians 1905 4:0 a navázali tak na stejně vysoké vítězství v předchozím... více

Břečka oslavuje se spoluhráči svojí branku v utkání proti Teplicím.

14. kolo
Břečka s Doležalem vykopali Jablonci jasnou výhru

25.10. 20:25

Fotbalisté Jablonce zvítězili v předehrávce 14. ligového kola nad Teplicemi jasně 4:1 poté, co v každém z poločasů dali dva góly. více

Kouč Plzně Pavel Vrba chce zpomalit dominanci Slavie v české lize.

Kouč Plzně
Vrba: chceme zpomalit dominanci Slavie

25.10. 17:49

Trenér plzeňských fotbalistů Pavel Vrba chce v nedělním šlágru 14. kola první ligy přibrzdit dominanci vedoucí Slavie a snížit její šestibodový náskok. Kouč... více

Zleva Nicolae Stanciu a David Hovorka ze Slavie a Lionel Messi z Barcelony.

Liga mistrů
Být jako kapitán proti Messimu je nepopsatelné, řekl Souček

24.10. 07:47

Záložníka fotbalistů Slavie Tomáše Součka mrzelo, že si jeho tým ve třetím utkání základní skupiny Ligy mistrů nedokázal po vyrovnaném průběhu hry proti... více

Krmenčík dal 50. ligový gól

Krmenčík: Gólů můžu dát ještě 150

21.10. 05:30

Plzeňský fotbalista Michael Krmenčík 50. gólem v první lize pomohl k domácí výhře 3:0 nad Ostravou. více