Fotbalový šampionát
4. den MS. Brazílie nedokázala vyhrát, Němci dokonce prohráli

Původní zpráva SLEDOVALI JSME ŽIVĚ. Nedělní program na mistrovství světa fotbalistů v Rusku představí dva hlavní favority na titul. Úřadující šampioni z Německa nezvládli zápas s Mexikem,... více

Brazílie se Švýcarskem pouze remizovala.

Skupina E
Brazílie se Švýcarskem pouze remizovala, Neymar se neprosadil

Aktualizováno 17.06. 22:11Fotbalisté Brazílie ve svém úvodním vystoupení na mistrovství světa v Rusku jen remizovali se Švýcarskem 1:1. Největšího favorita na zlato poslal ve 20. minutě... více

Mexičané se náležitě radovali po výhře nad Německem.

Trefil se
Překvapivou výhru nad Německem předpověděl mexický šaman

Výhra Mexika nad Německem na mistrovství světa v Rusku byla pro většinu fotbalových fanoušků překvapením, nikoli však pro samozvaného velmistra mexických... více

Radost mexického střelce po jediné trefě proti Německu.

Skupina F
Německo na kolenou, už nesmí zaváhat. Mexiko slaví

Aktualizováno 17.06. 19:59UVNITŘ VIDEO. Fotbalisté Německa zahájili obhajobu titulu mistrů světa překvapivou porážkou 0:1 s Mexikem. Ve svém úvodním vystoupení na šampionátu v Rusku... více

William Kvist po svém zranění hřiště opouštěl na nosítkách.

Zranění opory
Dánský záložník Kvist má zlomená žebra a na MS si už nezahraje

17.06. 17:22

Fotbalisté Dánska hned v prvním utkání na mistrovství světa přišli o zkušenou oporu Williama Kvista. Záložník z Kodaně utrpěl v duelu s Peru zlomeninu žeber a... více

Aleksander Kolarov se raduje po své trefě do sítě Kostariky.

Skupina E
Kolarov zařídil Srbsku proti Kostarice nádherným gólem tři body

17.06. 16:08 Aktualizováno 17.06. 16:38

Fotbalisté Srbska vstoupili do mistrovství světa vítězstvím 1:0 nad Kostarikou. Úvodní duel skupiny E v Samaře rozhodl v 56. minutě kapitán Aleksandar Kolarov... více

Lionel Messi neměl v zápase s Islandem potřebné štěstí.

Argentinská hvězda
Island jsme měli porazit, cítím za to odpovědnost, řekl Messi

17.06. 11:02 Původní zpráva

V úvodním zápase na letošním mistrovství světa měl Lionel Messi ideální příležitost rozhodnout o zisku tří bodů proti Islandu. Jenže neproměnil penaltu, a tak... více

Marocký fotbalista Amrabat po zákroku, po kterém musel střídat.

Zranění
Otřesený Amrabat po noci v nemocnici přijde o zápas s Portugalci

17.06. 09:17

Marocký záložník Nurdín Amrabat utrpěl v úvodním zápase mistrovství světa otřes mozku a proti Portugalsku si ve středu nezahraje. V nemocnici strávil jednu... více

Fotbalisté Brazílie během tréninku před MS.

Další program
Brazílii čekají Švýcaři, potvrdí proti nim roli favoritů?

17.06. 09:04

Nedělní program na mistrovství světa fotbalistů v Rusku představí dva hlavní favority na titul. Úřadující šampioni z Německa se od 17:00 utkají ve skupině F s... více

Fanoušci Portugalska sledovali zápas se Španělskem ve velkém.

Skvělá sledovanost
Šampionát táhne, pyrenejský souboj sledovaly miliony fanoušků

17.06. 06:30 Původní zpráva

Mistrovství světa ve fotbale v Rusku má za sebou tři hrací dny, během kterých se toho událo opravdu hodně. Kanonáda domácího Ruska, parádní souboj Španělska s... více

Islandský brankář Halldórsson právě chytá Messiho penaltu.

Islandský hrdina
Messiho penalty studoval. Tušil jsem, kam kopne, řekl Halldórsson

17.06. 05:30

Islandský brankář Hannes Halldórsson nováčkovi fotbalového mistrovství světa výrazně pomohl k překvapivé remíze 1:1 s favorizovanou Argentinou, když zneškodnil... více

Hráči Chorvatska se radují z druhé trefy v síti Nigérie.

Skupina D
Chorvatsko odstartovalo skvěle, Nigérii porazilo o dva góly

16.06. 23:10

Fotbalisté Chorvatska vstoupili do mistrovství světa v Rusku výhrou 2:0 nad Nigérií a po třech předchozích porážkách prolomili prokletí úvodních zápasů na... více

Poulsen v momentě, kdy prostřelil peruánského gólmana.

Skupina C
Poulsen zařídil Dánsku tři body, Peru zahodilo penaltu

16.06. 20:02 Aktualizováno 16.06. 21:01

Fotbalisté Dánska vstoupili do mistrovství světa v Rusku šťastným vítězstvím 1:0 nad Peru, které v první půli nedalo penaltu a zahodilo i další šance. Jedinou... více

Lionel Messi nemůže být s výkonem Argentiny spokojený.

Skupina D
Messi nedal penaltu, Argentina ztratila s trpaslíkem

16.06. 17:00 Aktualizováno 16.06. 18:20

Fotbalisté Argentiny vstoupili do světového šampionátu překvapivou remízou 1:1 s nováčkem Islandem ve skupině D. Hvězdný kapitán úřadujících vicemistrů Lionel... více

Rozhodčí právě mění svůj původní verdikt a nařizuje penaltu pro Francii.

Video v akci
Historický okamžik. Video poprvé na MS změnilo původní verdikt

16.06. 14:23 Aktualizováno 16.06. 15:56

V pátém utkání mistrovství světa v Rusku poprvé v historii šampionátů změnilo video původní verdikt rozhodčího. Uruguayský sudí Andrés Cunha po zhlédnutí... více

Francouzi se radují z druhého gólu v síti Austrálie.

Skupina C
Francie přetlačila Austrálii, video poprvé opravilo rozhodčího

16.06. 13:58 Aktualizováno 16.06. 15:54

Fotbalisté Francie v úvodním utkání skupiny C na světovém šampionátu v Rusku udolali Austrálii 2:1. Tým galského kohouta poslal v 58. minutě do vedení Antoine... více

Gerard Piqué (vlevo) v souboji s Christianem Ronaldem.

Silná slova
Ronaldo své pády přihrával, nařkl Portugalce Piqué

16.06. 12:40

Španělský fotbalový reprezentant Gerard Piqué se domnívá, že při páteční remíze 3:3 s Portugalskem na mistrovství světa Cristiano Ronaldo simuloval pády, čímž... více

Trénink fotbalistů Argentiny.

Nezvyklý trenér
Messiho Argentinu na mistrovství světa trénuje bývalý bloger

16.06. 12:07

V dětství se zamiloval do hry španělského fotbalisty Pepa Guardioly a založil blog Paradigma Guardiola, ve kterém rozebíral jeho hru. Argentinec Matias Manna... více

Chorvatsko během tréninku před startem MS.

3. den MS. Argentina jen remizovala, Dánsko, Francie i Chorvatsko vyhrály

16.06. 11:30 Původní zpráva

Fotbalisté Francie na minulých třech mistrovstvích světa v zahajovacím zápase nedostali gól, tentokrát se jim to ale nepovedlo. Nad Austrálií nakonec vyhráli... více

Alan Dzagojev po svém zranění s reprezentačními doktory.

Zraněný lídr
Dzagojev si už ve skupině nejspíš nezahraje, mimo bude deset dní

16.06. 10:55

Svalové zranění z úvodu mistrovství světa už ofenzivního záložníka Alana Dzagojeva nejspíš nepustí do zbývajících zápasů v základní skupině. Vedení ruské... více