Golfista se nechal napálit holičem, následně ztratil vedení

Původní zpráva Úspěšně prošel cutem a snil o obhajobě titulu. Američan Jordan Spieth vedl po dvou dnech na majoru British Open, když se dostal se součtem minus čtrnácti ran pod normu hřiště. více

Volejbalisté nevyužili mečboly a z juniorského ME mají stříbro.

Senzační medaile
Volejbalisté nevyužili mečboly a z juniorského ME mají stříbro

Čeští volejbalisté těsně nedosáhli na historické zlato z juniorského mistrovství Evropy. Ve finále šampionátu hráčů do 20 let v Haagu nevyužil tým trenéra Jana... více

Molinari jako první Ital vyhrál golfový major.

Molinari jako první Ital vyhrál golfový major

Golfista Francesco Molinari vyhrál British Open a postaral se o první italský triumf na turnaji kategorie major. Na hřišti ve skotském Carnoustie měl v... více

Kanoista Fuksa získal na domácím šampionátu sedm zlatých.

Mistrovství ČR
Kanoista Fuksa získal na domácím šampionátu sedm zlatých

Martin Fuksa splnil cíl a na mistrovství republiky v rychlostní kanoistice vybojoval sedm zlatých medailí. V Račicích triumfoval na třech individuálních... více

Magnus Cort Nielsen se stal prvním dánským vítězem od roku 2009.

Tour de France
Po úniku se v cíli radoval Nielsen, nadále vede Thomas

22.07. 18:33

Vítězem patnácté etapy cyklistické Tour de France se stal po úniku Magnus Cort Nielsen a na slavném závodě získal pro Dánsko první triumf od roku 2009. Žlutý... více

Kulhavý slaví sedmý titul v cross country, Škarnitzlová první.

Horská kola
Kulhavý slaví sedmý titul v cross country, Škarnitzlová první

22.07. 18:26

Olympijský vítěz z Londýna Jaroslav Kulhavý se stal posedmé mistrem republiky v cross country horských kol. Ženský titul získala v Peci pod Sněžkou poprvé... více

Běžkyně Vrzalová zlepšila v Londýně letitý rekord na jednu míli.

Historický přepis
Běžkyně Vrzalová zlepšila v Londýně letitý rekord na jednu míli

22.07. 17:38

Běžkyně Simona Vrzalová překonala na Diamantové lize v Londýně 32 let starý český rekord na jednu míli. Časem 4:21,54 zlepšila dosavadní maximum v nemistrovské... více

Závod sjezdařů na Špičáku poprvé vyhrál český biker.

Evropský pohár
Závod sjezdařů na Špičáku poprvé vyhrál český biker

22.07. 16:32

Závod Evropského poháru ve sjezdu na horských kolech na Špičáku poprvé vyhrál český reprezentant. Za vítězným Stanislavem Sehnalem skončili v nejlepší desítce... více

Hermannová a Sluková s bronzovými medailemi z ME.

ME v plážovém volejbalu
Bronz má pro nás cenu zlata, jsou spokojené české volejbalistky

22.07. 06:00

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková slavily na mistrovství Evropy "růžové zlato". Tak si pojmenovaly bronzové medaile poté, co se... více

Fraile po úniku slavil první triumf na Tour, dál vede Thomas.

Fraile po úniku slavil první triumf na Tour, dál vede Thomas

21.07. 19:29

Kopcovitou čtrnáctou etapu Tour de France vyhrál po úniku španělský cyklista Omar Fraile. Lídr závodu Brit Geraint Thomas a další favorité z čela průběžného... více

Hermannová a Sluková v průběhu ME v Nizozemsku.

Sluková a Hermannová zvládly boj o bronz z ME s přehledem

21.07. 17:38 Aktualizováno 21.07. 20:44

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková získaly na mistrovství Evropy bronzové medaile. V utkání o třetí místo dnes v Haagu zvítězily... více

Oštěpařka Ogrodníková skončila druhá na Diamantové lize v Londýně.

Diamantová liga
Oštěpařka Ogrodníková skončila druhá na Diamantové lize v Londýně

21.07. 16:12 Aktualizováno 21.07. 17:24

Nikola Ogrodníková obsadila v soutěži oštěpařek na Diamantové lize v Londýně druhé místo výkonem 65,36 metru. Jediná česká zástupkyně v dnešním programu... více

Fleretista Choupenitch postoupil na MS do hlavní soutěže.

Šerm
Fleretista Choupenitch postoupil na MS do hlavní soutěže

21.07. 15:28

Fleretista Alexander Choupenitch postoupil na mistrovství světa v šermu v čínském Wu-si do hlavní soutěže. Český reprezentant vybojoval v základní skupině... více

Hráči Amerického fotbalu protestující během hymny.

Americký fotbal
Trump by chtěl zpřísnit tresty za protesty při hymně v NFL

21.07. 10:26

Americký prezident Donald Trump zkritizoval přístup vedení profesionální ligy amerického fotbalu NFL k protestům při státní hymně. Soutěž je totiž původně... více

Hermannová se společně se Slukovou radují ve čtvrtfinále.

ME v plážovém volejbale
Zbývají dva zápasy, dáme do nich vše, slibuje český pár

21.07. 06:00 Původní zpráva

V Nizozemsku se českému páru na ME velmi daří, během pátečního dne zvládl čtvrtfinále, a tak si o víkendu zahraje o medaile. Barbora Hermannová a Markéta... více

Holuša vylepšil český rekord, Chepkoechová pak zlepšila ten světový.

Holuša vylepšil český rekord, Chepkoechová pak zlepšila ten světový

20.07. 21:25

Beatrice Chepkoechová z Keni vytvořila na Diamantové lize v Monaku světový rekord v běhu na 3000 metrů překážek. Časem 8:44,32 zlepšila dva roky starý rekord... více

Tyčkaři Ptáčníková a Kudlička se v lednu dočkají dcery.

Šťastná novinka
Tyčkaři Ptáčníková a Kudlička se v lednu dočkají dcery

20.07. 19:33

Tyčkařský pár Jan Kudlička a Jiřina Ptáčníková se na začátku příštího roku dočká prvního potomka. Radostnou novinku oznámil na sociálních sítích třicetiletý... více

Medaile na dosah. Sluková a Hermannová postoupily do semifinále.

Medaile na dosah. Sluková a Hermannová postoupily do semifinále

20.07. 19:22 Aktualizováno 20.07. 20:32

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková budou hrát na mistrovství Evropy v Nizozemsku o medaile. Po výhře 21:13, 21:17 nad Ruskami... více

Peter Sagan v cíli třinácté etapy Tour de France.

Sagan zaspal, pak se ale stal hrdinou. Překoná svůj rekord?

20.07. 18:07

UVNITŘ VIDEO. Slovenský cyklista Peter Sagan si na letošní Tour de France připsal třetí etapové vítězství a vyrovnal tak svá nejlepší vystoupení z let 2012 a... více

Němka Anna Fernstädtová (vlevo) bude reprezentovat Českou republiku.

Skeleton
Velká posila. Juniorská mistryně světa bude závodit za Česko

20.07. 11:31

Úřadující juniorská mistryně světa ve skeletonu Němka Anna Fernstädtová bude závodit za Českou republiku. V příští sezoně by jednadvacetiletá rodačka z Prahy... více