ME v házené
Padalo to tam, nemělo cenu přestávat, smál se střelec Zdráhala

Kapitán Ondřej Zdráhala nasměroval životním výkonem české házenkáře k dnešní výhře 33:27 v posledním utkání skupiny evropského šampionátu proti Maďarsku a k nečekanému postupu do... více

Čeští házenkáři slaví postup do čtvrtfinále ME.

Mistrovství Evropy
Senzace dokonána. Čeští házenkáři porazili Maďary a slaví postup

Aktualizováno 17.01. 21:21Čeští házenkáři v závěrečném utkání základní skupiny D evropského šampionátu v Chorvatsku zdolali favorizované Maďarsko 33:27 a nečekaně postoupili do... více

Slovinští házenkáři přišli o výhru kvůli sporné sedmičce.

Sporná remíza
Křivda přetrvává. Házenkáři Slovinska se obrátí na arbitráž

Slovinský házenkářský svaz se nehodlá spokojit se zamítnutím svých protestů proti výsledku pondělního utkání s Německem na mistrovství Evropy. Po neúspěchu u... více

Mítink v ruském Irkutsku provází dopingový skandál (ilustrační foto).

Atletický skandál
Přijeli komisaři, odhlaste se! Mítink v Rusku provází pochyby

Ruská atletická federace začala prověřovat podezřelé množství odhlášených účastníků halového mítinku v Irkutsku z uplynulého víkendu. Podle webu webu... více

Čeští házenkáři se v bitvě o postup utkají s Maďarskem.

Házenkářské ME
Bitva jako řemen a přímý duel o postup. Češi vyzvou Maďarsko

17.01. 05:30

Čeští házenkáři sehrají ve středu na mistrovství Evropy v Chorvatsku poslední zápas skupiny D proti Maďarsku, který rozhodne o tom, zda projdou do další fáze... více

Basketbalisté Nymburka při jednom ze svých zápasů (ilustrační foto).

Basketbalová LM
Série výher je u konce. Nymburk nestačil na Besiktas

16.01. 20:18

Série neporazitelnosti nymburských basketbalistů v základní skupině Ligy mistrů skončila v 11. kole na palubovce favorizovaného Besiktase Istanbul. Český... více

Slovincům se na ME nelíbí výroky rozhodčích. Opustí šampionát?

Odjezd jako protest? Slovincům vadí sporné výroky rozhodčích

16.01. 19:37

Házenkáři Slovinska hrozí, že na protest proti sporným výrokům rozhodčích v úvodních dvou zápasech předčasně odcestují z mistrovství Evropy v Chorvatsku.... více

Florbalistky Vítkovic se radují z vítězství v domácím poháru.

Florbal
Vítkovice vládnou. Muži i ženy z Moravy ovládli domácí pohár

16.01. 19:17 Aktualizováno 16.01. 23:15

Florbalistky Vítkovic obhájily triumf v Poháru České pojišťovny, ve finále v Mostu vyhrály nad Chodovem 7:5. Soutěž ovládly potřetí v historii a získaly prémii... více

Cyklista Chris Froome.

Cyklistika
Bardet radí nařčenému Frooomeovi: Do vyřešení by neměl závodit

16.01. 18:41

Britský cyklista Chris Froome by se měl sám rozhodnout, že až do vyřešení svého dopingového případu z loňské Vuelty nebude závodit. Čtyřnásobného vítěze Tour... více

Usain Bolt lituje, že nezvládl zaběhnout dvoustovku pod devatenáct vteřin.

Legenda atletiky
Dvoustovku jsem mohl dát pod devatenáct, lituje Bolt

16.01. 15:15

Legendární jamajský sprinter Usain Bolt ze své atletické kariéry lituje jen toho, že nedokázal zaběhnout 200 metrů pod devatenáct sekund. Jeho světový rekord z... více

André Greipel je v cílové rovince jen těžko k poražení.

Skvělý spurtér
Greipel vylepšil svůj rekord, v Austrálii vyhrál sedmnáctou etapu

16.01. 13:40

Německý spurtér André Greipel vylepšil 17. etapovým vítězstvím v závodu Tour Down Under v Austrálii svůj rekord. Na tamním úvodním podniku sezony WorldTour... více

Čeští házenkáři na evropském šampionátu nečekaně porazili Dánsko.

Výhra nad Dánskem
Házenkáři senzačně porazili olympijské vítěze, v cestě stojí Maďaři

15.01. 22:13

Čeští házenkáři se postarali o největší překvapení dosavadního průběhu evropského šampionátu v Chorvatsku. Reprezentanti v druhém utkání skupiny D ve Varaždínu... více

Bývalá basketbalová hvězda měla opět problémy se zákonem.

Konflikt se zákonem
Rodman řídil opilý a strávil noc ve vězení. Je na čase se léčit, řekl

15.01. 12:14

Bývalá basketbalová hvězda Dennis Rodman se znovu dostal do konfliktu se zákonem. Pětinásobný vítěz NBA byl o víkendu v kalifornském Newport Beach zadržen... více

Basketbalisté New Orleans vyhráli v New Yorku.

NBA
Davis srazil 48 body New York, Miami vyhrálo posedmé v řadě

15.01. 08:56

Basketbalisté New Orleans zvítězili v NBA na hřišti New York Knicks 123:118 po prodloužení především zásluhou Anthonyho Davise, který v nedělním utkání... více

Tomáš Satoranský.

NBA
Satoranský: Od soupeřů cítím větší respekt, už nejsem nováček

14.01. 12:05

Mnohem pohodlněji se cítí český basketbalista Tomáš Satoranský ve své druhé sezoně v NBA. Naplno si zvykl na náročný režim nejlepší soutěže světa, je sžitý se... více

Kristýna Kolocová.

CEV Masters
Skvělý výkon. Kolocová s Kvapilovou postoupily do finále

14.01. 11:04

Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou se v Pelhřimově na evropském turnaji CEV Masters probojovaly do finále. České beachvolejbalistky, nasazené... více

Tomáš Satoranský pomohl k výhře Washingtonu nad Brooklynem.

NBA
Washington vyhrál podruhé v řadě, Brooklyn zdolal v prodloužení

14.01. 09:06

Basketbalisté Washingtonu si v NBA připsali druhou výhru ve dvou dnech, doma zvítězili nad Brooklynem 119:113 po prodloužení. Český reprezentant Tomáš... více

Evropský šampionátu v házené v Chorvatsku (ilustrační foto).

Evropský šampionát
Čeští házenkáři zaspali druhou půli, od favoritů schytali debakl

13.01. 19:49

Čeští házenkáři na překvapení nedosáhli a do evropského šampionátu v Chorvatsku vstoupili debaklem 15:32 s favorizovaným Španělskem. Reprezentanti ve svém... více

Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou porazily ve čtvrtfinále turnaje CEV Masters v plážovém volejbalu v Pelhřimově Markétu Nausch Slukovou a Barboru Hermannovou.

Plážový volejbal
V českém souboji v písku vyhrály Kolocová s Kvapilovou

13.01. 17:13

Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou porazily ve čtvrtfinále turnaje CEV Masters v plážovém volejbalu v Pelhřimově nejvýše nasazené Markétu Nausch... více

Pavla Havlíková popáté vyhrála MČR v cyklokrosu.

Mistrovství ČR
Boroš obhájil titul v cyklokrosu, mezi ženami vládne Havlíková

13.01. 14:40

Českým mistrem v cyklokrosu se v Mladé Boleslavi stal podruhé v kariéře Michael Boroš, který obhájil loňský titul z Hlinska. Druhý dojel Jan Nesvadba, třetí... více