Bouldering
Lezec Ondra opět na vrcholu, v Mnichově slaví stříbro

Sportovní lezec Adam Ondra obsadil na Světovém poháru v Mnichově druhé místo v boulderingu a vrátil se do čela průběžného pořadí této disciplíny. Český reprezentant se potřetí z... více

Primož Roglič.

Cyklistika
Druhou časovku na Giru vyhrál opět Roglič, vede stále Conti

Slovinský cyklista Primož Roglič vyhrál na Giru d'Italia i druhou časovku jednotlivců, na posun do čela průběžného pořadí to ale tentokrát nestačilo. Růžový... více

Jan Veselý se jako první Čech stal nejlepším hráčem Evropské ligy.

Významné ocenění
Veselý byl vyhlášen nejlepším hráčem Evropské ligy

Basketbalista Jan Veselý z Fenerbahce byl vyhlášen nejlepším hráčem sezony Evropské ligy. Devětadvacetiletý reprezentační pivot ovládl anketu novinářů a... více

Anna Kellnerové spadla z koně, který ji zalehl. Podle všeho má zlomenou nohu.

Global Champions League
Hrozný pád Kellnerové! Kůň ji přilehl nohu!

Pátá zastávka parkurové soutěže Global Champions League skončila pro Annu Kellnerovou v Madridu těžkým pádem a zraněním. Klisna Catch Me If You Can zaváhala... více

Nejdelší etapu ovládl ve spurtu Australan Ewan.

Giro d'Italia
Nejdelší etapu ovládl ve spurtu Australan Ewan

18.05. 17:52

Osmou a zároveň nejdelší etapu Gira d'Italia vyhrál po 239 kilometrech ve spurtu Australan Caleb Ewan. Druhého vavřínu na úvodní Grand Tour sezony se dočkal po... více

Ogrodníková vstoupila do nové sezony pátým místem v Číně.

Diamantová liga
Ogrodníková vstoupila do nové sezony pátým místem v Číně

18.05. 13:34 Aktualizováno 18.05. 16:00

Oštěpařka Nikola Ogrodníková vstoupila do nové atletické sezony pátým místem na mítinku Diamantové ligy v Šanghaji. Vicemistryně Evropy hodila 61,68 metru,... více

Basketbalista Tyreke Evans.

Doping
Basketbalista Evans byl za užití drog na dva roky vyloučen z NBA

18.05. 11:31

Basketbalista Tyreke Evans z týmu Indiana Pacers dostal dvouletý zákaz startů v NBA kvůli pozitivnímu testu na drogy. Podle informací stanice ESPN šlo o látku... více

Golfista Tiger Woods.

Golfový turnaj
Woods neprošel na PGA Championship cutem, dál vede Koepka

18.05. 09:42

Letošní vítěz Masters Tiger Woods neprošel na dalším golfovém majoru PGA Championship cutem. Za obhajobou v polovině turnaje suverénně míří Brooks Koepka,... více

Hráč Janis Adetokunbo.

NBA
Milwaukee jasně přehrálo Toronto a vede v semifinále 2:0

18.05. 09:00

Basketbalisté Milwaukee ve druhém semifinálovém utkání NBA nedali doma šanci Torontu a po výhře 125:103 vedou v sérii 2:0 na zápasy. Janis Adetokunbo se pod to... více

Bilbao slavil první etapový triumf, vedení udržel Conti.

Bilbao slavil první etapový triumf, vedení udržel Conti

17.05. 17:19

Španělský cyklista Pello Bilbao si na Giru d'Italia připsal první etapový triumf ze závodu Grand Tours. Jezdec stáje Astana nastoupil v závěru 185 kilometrů... více

Semifinálový zápas NBA.

NBA
Drama až do konce. Golden State otočil zápas s Portlandem

17.05. 09:04

Basketbalisté Golden State sice většinu druhého zápasu semifinále NBA s Portlandem prohrávali, přesto dokázali v poslední minutě zvrátit duel na svou stranu a... více

Kanoista Martin Fuksa na závodech v Bělehradě.

Český kanoista
Fuksa vynechá kvůli startu s bratrem svoji mistrovskou trať

17.05. 06:00

Kanoista Martin Fuksa kvůli deblu s bratrem Petrem vynechá na srpnovém mistrovství světa pětistovku, ve které je dvojnásobným mistrem světa a trojnásobným... více

Zuzana Hejnová na předsezonní tiskové konferenci.

Česká atletka
Hejnová je bez bolesti a těší se na sezonu. Radost jí dělá fotbal

17.05. 05:30

Dvojnásobná mistryně světa v běhu na 400 metrů překážek Zuzana Hejnová nervózně vyhlíží první start na své hlavní disciplíně, který ji čeká 3. června na... více

Janise Adetokunba brání dvojice Marc Gasol a Danny Green z Toronta.

Play off NBA
Toronto neudrželo vedení. První bod série slaví Milwaukee

16.05. 09:38

Basketbalisté Milwaukee zahájili semifinále NBA vítězně a doma zdolali Toronto 108:100. Klíčovou roli v souboji dvou nejlepších týmů Východní konference sehrál... více

Turecký basketbalista Enes Kanter.

Nepřítel státu
V Turecku kvůli Kanterovi přestali vysílat NBA

16.05. 06:00

Sportovní fanoušci v Turecku kvůli pivotovi Enesi Kanterovi neuvidí v televizi boje o titul v NBA. Stanice S Sport neodvysílá přenosy ze zápasů Portlandu,... více

Giro d´Italia
Déšť svědčil Ackermanovi, Češi dojeli v hlavním poli

15.05. 18:23 Aktualizováno 15.05. 19:29

Deštivou pátou etapu Gira d'Italia vyhrál v náročných podmínkách Pascal Ackermann a při debutu na Grand Tour má už druhý vavřín. Pětadvacetiletý mistr Německa... více

Cyklista Tom Dumoulin.

Konec favorita
Potlučený Dumoulin po startu 5. etapy odstoupil z Gira d'Italia

15.05. 16:55

Cyklistický závod Giro d'Italia pokračuje bez jedné z největších hvězd Toma Dumoulina. Šampion z roku 2017, jenž i letos patřil do okruhu favoritů, dnes krátce... více

Klay Thompson (11) za Golden State.

S Portlandem
Basketbalisté Golden State začali semifinále NBA výhrou

15.05. 08:43

Basketbalisté Golden State zahájili finále Západní konference play off NBA vítězně. Na domácí palubovce si šampioni posledních dvou ročníků poradili v úvodním... více

Roglič si na Giru upevnil vedení, těžil z pádů v pelotonu

14.05. 18:13 Aktualizováno 14.05. 20:43

Ekvádorský cyklista Richard Carapaz vyhrál čtvrtou etapu Gira d'Italia, kterou v závěru ovlivnily hromadné pády v pelotonu. Vedení v celkovém pořadí si upevnil... více

Basketbalista Kawhi Leonard.

Rozhodující střela

13.05. 09:51

Basketbalisté Toronta díky střele v poslední sekundě sedmého zápasu a také hráči Portlandu postoupili do semifinále NBA. více