České florbalistky se po předčasném ukončení uplynulé sezony kvůli pandemii koronaviru sejdou k přípravě na další ročník od 19. do 21. června. více

Hokejista Balbir Singh.

Úmrtí
Zemřela pozemkářská legenda, trojnásobný olympijský vítěz Singh

V 96 letech zemřel legendární pozemní hokejista Balbir Singh, který s indickým výběrem získal tři zlaté olympijské medaile. více

Někdejší světový šampion do 23 let Ondřej Teplý.

Český pohár
Jachtař Ondřej Teplý vyhrál na Rozkoši závod třídy Finn

Někdejší světový šampion do 23 let Ondřej Teplý dominoval závodu Českého poháru v jachtingu olympijské třídy Finn. Na Rozkoši vyhrál člen Jachtklubu Brno o... více

Bývalý první hráč světa Tiger Woods.

Charitativní akce
Golfový duel hvězd vynesl půl miliardy, vyhráli Woods a Manning

Charitativní golfovou exhibici amerických sportovních hvězd vyhráli bývalý první hráč světa Tiger Woods s Peytonem Manningem. Na Floridě porazili dalšího... více

Oštěpař Frydrych po dlouhé závodní pauze atakoval 80 metrů.

Mítink v Plzni
Oštěpař Frydrych po dlouhé závodní pauze atakoval 80 metrů

24.05. 21:09

Oštěpař Petr Frydrych při prvním startu v sezoně těsně zaostal za hranicí 80 metrů. Na vrhačském mítinku v Plzni bronzový medailista z mistrovství světa v roce... více

Virtuálnímu výjezdu na Stelvio kraloval Ital Ciccone.

Cyklistika
Virtuálnímu výjezdu na Stelvio kraloval Ital Ciccone

24.05. 19:44

Italský cyklista Giulio Ciccone vyhrál vyřazovací vrchařský závod na trenažéru. Ve finále druhé části série online závodů The Challenge of Stars porazil... více

Areál společnosti Disney.

Basketbal
Jako na odlehlém ostrově. NBA by se mohla dohrát u Disneyho

24.05. 10:50

Basketbalová NBA potvrdila, že jedná se společností Disney o dohrání sezony koncem července v jejím obřím komplexu na Floridě. Elitní liga, jež se kvůli... více

Pat Connaughton.

NBA
Pat Connaughton vybral pět milionů za půl dne v rádiu

23.05. 13:20

Jedenáct hodin v kuse strávil basketbalista Milwaukee Pat Connaughton moderováním v rádiu. více

Jan Železný.

Atletika
Nechtěl bych být první ředitel Zlaté tretry bez diváků, řekl Železný

23.05. 09:36

Ředitel atletické Zlaté tretry Jan Železný věří, že se zářijový mítink uskuteční před zraky fanoušků v ochozech Městského stadionu v Ostravě, i kdyby to mělo... více

Ilustrační foto.

NFL
Mistrovský prsten Patriotů byl vydražen za více než milion dolarů

23.05. 06:00

Za více než milion dolarů byl vydražen mistrovský prsten za vítězství New England Patriots v Super Bowlu v sezoně 2016. více

Jaroslav Kulhavý.

Cyklistika
Cyklista Kulhavý třináctkrát po sobě vyjel na Lysou Horu

22.05. 20:27

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý třináctkrát za sebou vyjel na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd Lysou horu. více

On-line hra Richard Burns Rally.

E-sport
Téměř 400 jezdců se přihlásilo do prvního závodu MČR v on-line rallye

22.05. 15:23

Téměř 400 jezdců z dvanácti zemí se přihlásilo do prvního závodu mezinárodního mistrovství České republiky v on-line rallye, kterou je symbolicky Rallye Český... více

Vodní slalomáři by mohli mít v Praze místo Světového poháru ME.

Náhradní varianta
Vodní slalomáři by mohli mít v Praze místo Světového poháru ME

21.05. 17:40

Světový pohár ve vodním slalomu v Praze v září nebude, Mezinárodní kanoistická federace (ICF) posunula jeho termín na 23. až 25. října. Pořadatelé se místo... více

Bývalý kolumbijský cyklista Jarlinson Pantano slaví vítězství v etapě Tour de France.

Cyklistika
Vítěz etapy Tour Pantano dostal čtyřletý distanc za doping

20.05. 18:07

Bývalý kolumbijský cyklista Jarlinson Pantano, jenž má na kontě vítězství v etapě Tour de France, dostal čtyřletý distanc za doping. Jednatřicetiletý rodák z... více

Slovenský atlet Ján Volko.

Atletika
České sportovce by na Zlaté tretře mohli doplnit i cizinci

20.05. 13:22

Atletická Zlatá tretra, kterou pořadatelé museli kvůli koronaviru odložit z tohoto týdne na 8. září, by vedle domácí špičky mohla přivítat i zahraniční hvězdy více

Volejbalistky Markéta Naush Sluková (2) a Barbora Hermannová (1).

Odklad soutěže
Světový turnaj v plážovém volejbale v Ostravě se odkládá na příští rok

19.05. 11:14

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbale letos v Ostravě nebude. Zástupci Českého volejbalového svazu a pořadatelské společnosti Raul se kvůli koronaviru... více

Martina Sáblíková.

Rychlobruslení
Sáblíková je bez sádry, po měsíci se vrací k tréninku

19.05. 08:52

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se po měsíci, kdy měla sádru na pravé noze, vrací k tréninku. Trojnásobná olympijská vítězka si v polovině dubna při běhu... více