Ester Ledecká na svahu.

Světový pohár
Ledecká skončila v super-G šestnáctá, zvítězila Shiffrinová

Aktualizováno 20.01. 13:47Ester Ledecká skončila šestnáctá v superobřím slalomu lyžařek v Cortině d'Ampezzo a zaznamenala druhý nejlepší výsledek v disciplíně ve Světovém poháru.... více

Jan Zabystřan je po slalomu dvanáctý. Elitní desítku má na dosah.

Alpské lyžování
Ledecká skončila ve sjezdu v Cortině 17., bodoval i Zabystřan

Aktualizováno 18.01. 15:09Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká skončila sedmnáctá ve svém prvním závodu letošního roku. Z premiérové výhry ve Světovém poháru se po sjezdu v... více

Lindsey Vonnová vstoupila do své poslední sezony.

Vonnová tréninkem v Cortině zahájila po zranění sezonu

Americká lyžařská hvězda Lindsey Vonnová v tréninku na dva sjezdy Světového poháru v Cortině d'Ampezzo oficiálně zahájila svou poslední kompletní závodní... více

Ester Ledecká se rozhodla. Mistrovství světa absolvuje na lyžích.

Důležité rozhodnutí
Ledecká dá přednost MS na lyžích před snowboardem

17.01. 14:46 Aktualizováno 17.01. 18:56

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká dá přednost mistrovství světa v alpském lyžování před snowboardingovým. Oba šampionáty se překrývají a každý je na... více

Shiffrinová vyhrála suverénně obří slalom o více jak vteřinu.

Suverénní Shiffrinová vyhrála obří slalom v Kronplatzu

15.01. 14:29

Vedoucí žena Světového poháru lyžařek Mikaela Shiffrinová vyhrála s více než sekundovým náskokem obří slalom v Kronplatzu. Americká hvězda oslavila jubilejní... více

Marcel Hirscher na trati.

Lyžování
Suverén Hirscher. V Adelbodenu slaví double a míří za glóby

13.01. 14:47

Marcel Hirscher oslavil v Adelbodenu zlatý double a celkově 67. triumf ve Světovém poháru. Po sobotním obřím slalomu vyhrál rakouský lyžař i slalom a suverénně... více

Stefan Luitz přišel dodatečně o premiérové vítězství ve Světovém poháru.

Dodatečná kvalifikace
Použil kyslíkovou masku. Lyžaře připravila federace o výhru

10.01. 12:55

Německý lyžař Stefan Luitz přišel o výhru v prosincovém obřím slalomu Světového poháru v Beaver Creeku. Mezinárodní federace FIS jej dodatečně diskvalifikovala... více

Petra Vlhová.

Lyžování
Slovenská senzace. Vlhová vyhrála slalom ve Flachau

08.01. 22:24 Aktualizováno 08.01. 22:56

Slovenská lyžařka Petra Vlhová vyhrála slalom Světového poháru ve Flachau a slaví třetí vítězství v sezoně. Suverénku sezony Mikaelu Shiffrinovou z USA... více

Ester Ledecká právě dojela závod Světového pohár v Super-G ve Svatém Mořici.

Olympijská vítězka
Ledecká si dá pauzu, pak se nejspíš zaměří na lyže

07.01. 21:40

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká změnila narychlo program a místo závodů Světového poháru se bude věnovat přípravě. V úterý se nepředstaví v Bad... více

Mikaela Shiffrinová při slalomovém závodě v Záhřebu.

Sjezdové lyžování
Suverénní Shiffrinová vyhrála s náskokem slalom v Záhřebu

05.01. 17:25

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála počtvrté v kariéře slalom Světového poháru v Záhřebu a připsala si 52. triumf v kariéře. Suverénně vedoucí žena... více

Vlhová slaví skalp Shiffrinové, Hirscher skončil v poli poražených.

Vlhová slaví skalp Shiffrinové, Hirscher skončil v poli poražených

01.01. 18:50

Slovenská lyžařka Petra Vlhová zdolala ve finále paralelního slalomu Světového poháru v Oslu Američanku Mikaelu Shiffrinovou, jež po pěti vítězstvích nevyhrála... více

Slalomářce Lösethové skončila po pádu v Semmeringu sezona.

Poraněné koleno
Slalomářce Lösethové skončila po pádu v Semmeringu sezona

30.12. 14:08

Norská lyžařka Nina Haverová-Lösethová si v sobotním slalomu Světového poháru v Semmeringu vážně poranila koleno a v této sezoně už závodit nebude.... více

Dominik Paris slaví druhé vítězství během dvou dnů na domácí půdě.

Paris získal v Bormiu double, Shiffrinová láme rekordy ve slalomu

29.12. 13:45 Aktualizováno 29.12. 15:10

Italský lyžař Dominik Paris vyhrál v Bormiu po pátečním sjezdu Světového poháru i dnešní superobří slalom. Domácí sjezdař porazil v závěrečném závodu roku 2018... více

Petra Vlhová vyhrála obří slalom poprvé v kariéře.

Obří slalom v Semmeringu vyhrála Vlhová, Pauláthová nedojela

28.12. 15:08 Aktualizováno 28.12. 15:17

Slovenská lyžařka Petra Vlhová vyhrála závod Světového poháru v obřím slalomu v Semmeringu a oslavila první triumf v této disciplíně. Druhou Němku Viktorii... více

Sjezd v Bormiu vyhrál opět po roce  italský lyžař Paris.

Sjezd v Bormiu vyhrál opět po roce italský lyžař Paris

28.12. 13:35

Italský lyžař Dominik Paris vyhrál stejně jako loni sjezd Světového poháru v Bormiu a připsal si jubilejní desáté vítězství v kariéře. Úspěch domácích barev na... více

Marcel Hirscher se osamostatnil na třetím místě historických tabulek.

Hirscher vyhrál slalom v Saalbachu, jediný Čech nedokončil

20.12. 14:43

Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál s přehledem slalom Světového poháru v Saalbachu a upevnil si vedení v celkovém pořadí sezony. Sedminásobný držitel... více

Ester Ledecká dokončila sjezd na chvostu třetí desítky, bere dva body.

Z výšin pád dolů
Skvělé tréninky zapomenuty. Ledecká byla po sjezdu ráda za body

18.12. 14:20 Aktualizováno 18.12. 14:59

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká při sjezdu Světového poháru v italské Val Gardeně nenavázala na vydařené tréninky, z nichž jeden v pondělí... více

Ester Ledecká po triumfu na snowboardu vyhrála trénink ve sjezdu.

Česká obojživelnice
Ledecká překvapila elitu. Vyhrála trénink ve sjezdu

17.12. 14:27 Aktualizováno 17.12. 15:53

Překvapivá olympijská šampionka v superobřím slalomu Ester Ledecká vyhrála pondělní druhý trénink sjezdu Světového poháru ve Val Gardeně. Na lyžích zajela... více

Aksel Lund Svindal se díky vítězství dostal do čela Světového poháru.

Svindal vyhrál popáté superobří slalom ve Val Gardeně

14.12. 13:45 Aktualizováno 14.12. 14:51

Norský lyžař Aksel Lund Svindal vyhrál popáté v kariéře superobří slalom ve Val Gardeně a připsal si první vítězství v sezoně. Pětatřicetiletý sjezdař se díky... více

Přijde Stefan Luitz o vítězství?

Porušení pravidel
Sjezdař Luitz použil kyslíkovou masku. Přijde o vítězství?

07.12. 15:08

Lyžaři Stefanu Luitzovi hrozí, že přijde o nečekané vítězství v nedělním obřím slalomu Světového poháru v Beaver Creeku. Německého reprezentanta totiž začala... více