21. 4. - 20. 5.
Býk (charakteristika znamení)

Žena

„V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci.“

Tato žena dokáže stát nohama na zemi. Je realistická, vytrvalá, důsledná, praktická, houževnatá a tvrdošíjná. Má ráda vše nekomplikované, dokáže se těšit z jednoduchých věcí.
Je nekonfliktní a má mírnou a rozvážnou povahu, není agresívní, podlá ani mstivá. „Pospíchej pomalu.“, to pro ni není prázdné rčení.
Její pohled na svět je konzervativní a je těžké ji přesvědčit o něčem novém. Nerada mnoho mluví a vytrvale si jde svojí cestou. Věří sama sobě a svému přesvědčení.
Díky vládkyni znamení – Venuši – je tvůrčím způsobem založenou bytostí s estetickým cítěním. Venuše jí dodává mírumilovnost a vyrovnanou energii, ale způsobuje také emotivní a iracionální jednání a sklony k melancholii a citlivosti.
Tato žena bytostně touží po „štěstí navěky věků“, což pro ni představuje především materiální zajištění, které jí dodává pocit bezpečí. V tom jí také hodně nahrává planeta Venuše, která je nositelkou štěstí ve finančních otázkách.
Tato žena dovede dobře hospodařit, ví, jak peníze získat a jak s nimi zacházet. Potřebuje hodně vydělávat, aby si mohla kupovat všechno, co chce. Miluje peníze pro to, co jí mohou dopřát – svobodu a luxus.
Milá ženo, narozená ve znamení Býka, pamatuj, že největším nepřítelem jsi sama sobě. Musíš se zbavit neochoty dívat se dopředu, být připravena na změnu, přichystat si různé alternativy řešení. zabalit

Muž

„Trvale vítězí ten, kdo užívá mírnost.“

Býk je silný, mohutný a klidný, jeví se mírumilovně, ale jen do té doby, dokud se nerozčílí, protože je vyprovokován, to pak dokáže druhé překvapit záchvatem vzteku.
Znamení Býka dává mužům,... více
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.