21. 4. - 20. 5.
Býk (horoskop na rok 2022)

Práce

Váš nadřízený si bude začátkem roku vymýšlet neustále inovace, až z toho budete opravdu vyčerpaní. Snažte se dát všemu volný průběh a dělejte si svou práci alespoň pro váš klid. V březnu si uvědomíte význam vašeho úsilí, jelikož budete mít konečně volnější pravomoci. Červenec přinese neplánované opravy v domácnosti nebo nové požadavky vašich blízkých. Budete proto nuceni pozměnit své pracovní nasazení. Zbytek léta zajistí Býkům pozitivní účinek na další motivaci v zaměstnání případně v podnikání.

Vztahy

Váš nový vztah zřejmě nesplní vaše očekávání ze závěru minulého roku. Mnoho lidí z vašeho okolí by se k němu rádo vyjádřilo. Ti, kteří nový vztah začnou až v březnu, udělají určitě nejlépe. Čeká je daleko větší spontánnost a radostnější prožitky. Obdivovat vás budou i nepřející a závistivci. Býci, kteří nemají zájem o nový vztah, ale chtějí si utužit ten stávající, mohou v dubnu očekávat průtok citů i vášně.

Peníze

Pokud vám z minulého roku zbyly nějaké peníze, v lednu je skvělý čas na to je do něčeho investovat. Ideální je elektronika nebo nějaké větší komodity. V březnu by se vám mělo začít dobře dařit, což zajistí vyšší příjmy nebo zisky. Příznivé období nastane i v srpnu, zejména pro podnikatele nebo svědomitě pracující zaměstnance. Očekávejte velké pracovní úspěchy, vyloučeno není povýšení.

Zdraví

Na začátku roku hrozí nastydnutí a problémy s klouby. Březen a duben bude na vaše tělo působit velice pozitivně. Posílíte si své zdraví, aktivní pohyb zaručí rychlé zbavení přebytečných kil, aniž byste se museli vzdávat vašich oblíbených pochoutek. Ženy by měly zavítat do bazénu a do sauny, protože to velice prospěje jejich půvabu. V květnu a červnu by si Býci měli dát pozor na nachlazení ledvin a na úrazy. V létě vás čeká nový příval energie. Budete mít velkou potřebu poznávat dobrodružství v různých končinách.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi