23. 7. - 23. 8.
Lev (horoskop na rok 2023)

Práce

Na začátku roku mohou Lvi v práci očekávat velké potíže. Pokud jste zaměstnaní, budete mít co dělat, abyste své nervy ukočírovaly a vyhnuly se rázné slovní výměně názorů přímo na pracovišti. V dalším období by se měli vyhýbat konfliktům i podnikatelé a zachovat klid za každé situace. V polovině roku nastane zlom a opět se do firmy navrátí zisky. Budete se cítit sebejistě a můžete očekávat pozitivní informace ze zahraničí. Ubraňte se polevení ve vašem nasazení, pýcha zde nemá místo a mohli byste přijít o hodně.

Vztahy

Problémy z práce si nosíte i do vašeho vztahu, který tím trpí. Ve vaší komunikaci si udržte patřičnou přiměřenost a svému partnerovi nic nevyčítejte. Od února hrozí nevěra ze strany vašeho protějšku. Snažte se mít situaci pod kontrolou a nevyvolávejte zbytečně rozruch. Neklidné období prověří váš vztah. V případě, že vám vydrží nenarušený až do června, můžete si být jisti, že je dostatečně pevný. V srpnu vás ještě čekají menší domácí sporty, ale poté si můžete užívat láskyplných chvil až do konce roku.

Peníze

Na začátku ledna byste se měli zamyslet na tím, zda vám někdo nedluží peníze, aby pak v prosinci nedošlo k nepříjemnému deficitu. Duben může přinést nějaké nečekané dědictví nebo věno. V květnu bude potřeba více zainvestovat do vybavení vaší domácnosti. Není vůbec potřeba chovat se na veřejnosti rozhazovačně, měli byste své výdaje více sledovat. Říjen přeje úspěchem v promyšlené obchodní činnosti. Lvi, kteří dokončují práce na bydlení v rodinném domě, si mohou pogratulovat.

Zdraví

V únoru vás mohou potrápit střevní potíže, květen bude ve znamení utužení vašeho zdraví s ohledem na správné stravování. Měli byste konzumovat hodně ovoce a pít čerstvé ovocné šťávy. Lvi narození v rozmezí od 13. srpna do 22. srpna by se měli v říjnu a listopadu vyhnout přejídání. Začleňte také více pohybu nebo vám budou hrozit cévní problémy.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Sedmička Retro

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi