24. 10. - 22. 11.
Štír (horoskop na rok 2021)

Práce

V roce 2021 v pracovní oblasti vládne Uran, který nabízí nové možnosti a řešení ve vašem zaměstnání. Celý rok se prokazuje jistou nestabilitou, vnitřním i vnějším neklidem a tlakem na vaší pozici. Ani studenti to letos nebudou mít jednoduché. Čeká je ročník náročný na pochopení probrané látky. V červnu by se situace měli pomalu uklidňovat a vy byste se měli více zajímat o své koníčky. Jestliže jste zaměstnaní, setrvejte v opatrnosti až do srpna. V dalších měsících se dočkáte spravedlivého ocenění vaší práce a velkých úspěch.

Vztahy

Od ledna byste si měli dát pozor v oblasti vaší partnerské komunikace. V březnu hrozí negativní situace, kterou však budete schopni zvládnout. V dubnu a květnu se dočkáte romantického souznění. V dalších měsících prožijete s partnerem mnoho dobrodružství, trávíte mnoho společného času. Od září visí ve vzduchu různá nedorozumění v oblasti nesprávně určených cílů. Raději si vše včas ujasněte, abyste se o neokradli o harmonické prožitky.

Peníze

V březnu a dubnu se bude dařit podnikatelům i burzovním obchodníkům, kteří mohou očekávat výrazné zisky. Určitě neuděláte chybu, pokud v těchto měsících zkusíte štěstí v nějaké sázkové kanceláři a vsadíte na svého favorita. Případně vyzkoušejte loterii. V červnu a červenci mohou přijít nějaké finance ze zahraničí. Září přeje odměnám a provizím Štírům, kteří jsou zaměstnaní.

Zdraví

Svému zdraví nejlépe prospějete, když se v prvních měsících vyhnete alkoholu, pikantních a hodně kořeněných pokrmů. V dubnu byste měli být obezřetní při řízení, nikam se nežeňte. Naučte se více odpočívat a hlídejte si své duševní zdraví, nic nezkazíte příjemnou hudbou nebo meditací. Srpen a září jsou ideální měsíce pro daleké cesty za sluncem. Vašemu tělu to velice prospěje a vy si odvezete krásné zážitky.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.