24. 10. - 22. 11.
Štír (horoskop na rok 2022)

Práce

V roce 2022 v pracovní oblasti vládne Uran, který nabízí nové možnosti a řešení ve vašem zaměstnání. Celý rok se prokazuje jistou nestabilitou, vnitřním i vnějším neklidem a tlakem na vaší pozici. Ani studenti to letos nebudou mít jednoduché. Čeká je ročník náročný na pochopení probrané látky. V červnu by se situace měli pomalu uklidňovat a vy byste se měli více zajímat o své koníčky. Jestliže jste zaměstnaní, setrvejte v opatrnosti až do srpna. V dalších měsících se dočkáte spravedlivého ocenění vaší práce a velkých úspěch.

Vztahy

Od ledna byste si měli dát pozor v oblasti vaší partnerské komunikace. V březnu hrozí negativní situace, kterou však budete schopni zvládnout. V dubnu a květnu se dočkáte romantického souznění. V dalších měsících prožijete s partnerem mnoho dobrodružství, trávíte mnoho společného času. Od září visí ve vzduchu různá nedorozumění v oblasti nesprávně určených cílů. Raději si vše včas ujasněte, abyste se o neokradli o harmonické prožitky.

Peníze

V březnu a dubnu se bude dařit podnikatelům i burzovním obchodníkům, kteří mohou očekávat výrazné zisky. Určitě neuděláte chybu, pokud v těchto měsících zkusíte štěstí v nějaké sázkové kanceláři a vsadíte na svého favorita. Případně vyzkoušejte loterii. V červnu a červenci mohou přijít nějaké finance ze zahraničí. Září přeje odměnám a provizím Štírům, kteří jsou zaměstnaní.

Zdraví

Svému zdraví nejlépe prospějete, když se v prvních měsících vyhnete alkoholu, pikantních a hodně kořeněných pokrmů. V dubnu byste měli být obezřetní při řízení, nikam se nežeňte. Naučte se více odpočívat a hlídejte si své duševní zdraví, nic nezkazíte příjemnou hudbou nebo meditací. Srpen a září jsou ideální měsíce pro daleké cesty za sluncem. Vašemu tělu to velice prospěje a vy si odvezete krásné zážitky.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi