21. 1. - 20. 2.
Vodnář (horoskop na rok 2020)

Práce

V roce 2020 vás čekají zcela nové možnosti uplatnění. Nebraňte se změnám, protože jedině tak dosáhnete dostatečné seberealizace. V lednu byste však měli zvýšit vaše tempo, protože se objeví nečekané obtíže. Začátek roku pro vás znamená střídání dynamického úsilí a zahálky až apatie. Obchodníci dokáží mnohem lépe porozumět svým zákazníkům, což přinese mnoho nových klientů. Červenec zaručí dokonalý soulad s vašimi spolupracovníky. Důvodem je změna zaměstnání nebo nové možnosti přístupu k vašim kolegům či podřízeným.

Vztahy

Na začátku roku budete pro opačné pohlaví velice přitažliví. Čekají vás možnosti seznámení s úspěšnými a považovanými osobami. V dubnu se rozhodně nepouštějte do nezávazných flirtů, pokud jste zadaní, protože utajování vám rozhodně nepůjde a vy tak můžete čekat velké problémy. Letní měsíce pro vás budou velice příznivé. V červenci vyrazte na krátkou dovolenou se svým protějškem. Červenec přináší nejpříjemnější fázi vašeho vztahu, která velice pozitivně ovlivní další vývoj vašeho společného života.

Peníze

Po finanční stránce na tom budete nejlépe v březnu. Vaše peněženka pocítí příjemnou změnu a vy si můžete dopřávat krásné věci, o kterých už nějakou dobu sníte. Dařit se bude i v červnu, kdy se můžete těšit na prémie nebo vyšší zisky, v případě, že podnikáte. I letní měsíce přinášejí finanční stabilitu bez jakýchkoliv obav či problémů. Říjen představuje malé riziko v podobě nepředvídaných zahraničních dluhů, které však jednoduše vyrovnáte s pomocí známostí vašich přátel.

Zdraví

Na začátku roku, ale i na jeho konci byste měli věnovat čas sami sobě, odpočívat a hodně spát. Máte totiž velký sklon k depresím, což pro vás není úplně běžné. S počátkem března si udělejte čas jen sami pro sebe a načerpejte nové síly. V dubnu zvyšte pozornost svým studeným nohou a proveďte opatření pro posílení imunity. Od máje až do podzimu se věnujte procházkám a jiným druhům pohybu.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.