22. 6. - 23. 7.
Rak (horoskop na rok 2022)

Práce

Po celý rok se bude ve vašem znamení pohybovat planeta Jupiter, která přináší štěstí a růst. To bude mít pozitivní vliv na všechny oblasti vašeho života. Na počátku roku ale nečekejte, že s vámi bude v práci zacházeno jako v rukavičkách. Ani povýšení se dosud nedočkáte. Od února mohou začít slavit podnikatelé a živnostníci, kterým se bude dokonale plnit podnikatelský plán. Květen přinese úlevu v práci všem Rakům. Negativní tlak utichne a vás bude práce opět uspokojovat a dodávat vám jistotu. Ty, kteří pracují z domova, čeká nový nárůst kreativity a fantazie.

Vztahy

Na začátku roku čeká některé Raky nejistota z případného rozpadu partnerství, z opouštění a ty až příliš opatrné může potkat období mnoha ztracených šancí. Březen je ideální pro vytvoření představy o své druhé polovičce. Rovnou můžete začít i s jejím hledáním a případným kontaktem. Od června čeká všechny Raky nezapomenutelné romantické období, nové lásky a citové souznění. Rozhodně byste měli využít příležitosti a vydat se se svým protějškem na dovolenou někam k moři. Čeká vás citové upevnění vašeho vztahu a mnoho překrásných zážitků.

Peníze

Začátek roku je pro vás finančně velice příznivý. Dokonce si budete moci dopřát zahraniční dovolenou nebo vypomůžete někomu s finančními problémy. Pakliže v květnu pociťujete nedostatek peněz, vyčkejte do června a situace se zase lepší. Půjčovat si nemusíte. Ti, kteří jsou nějakým způsobem navázáni na cizinu, mohou na počátku léta očekávat vyšší zisky.

Zdraví

První polovina roku je ideální pro zahájení očisty organizmu, změny ve stravování, případně začátek nějaké diety. Nedostatečně promyšlené sportovní aktivity mohou v tomto čase představovat velké riziko pro váš pohybový aparát. Od června do září vám velice prospěje pobyt u vody. Nabijete se tak na dlouhou novým přívalem energie a vašemu tělu to udělá velice dobře. V listopadu a prosinci hrozí sklon k přílišnému přejídání a k chronickým problémům.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi