24. 9. - 23. 10.
Váhy (horoskop na rok 2022)

Práce

Na začátku roku vás zastihnou pocity rozpolcenosti a vzteku. Někoho čeká ztráta své pozice, proto není vhodné svou přílišnou ctižádostí situaci ještě zhoršovat. Podnikatele v obchodní oblasti čeká pokles poptávky a následné snížení tržeb. V dobré se to obrátí v dubnu, kdy se navrátí ztracené pozice a vy si konečně zrealizujete svá očekávání. V květnu byste neměli zbytečně plýtvat energií v oblasti různých rozporů. Posečkejte, jak se situace sama vyvrbí. Červenec přinese krátkou, ale velice úspěšnou zahraniční služební cestu. V létě se bude dařit obchodům a získávání nových kvalitních kontaktů.

Vztahy

Máte pocit, že ve vašem vztahu potřebujete zavést určité změny. Možná je to jen dočasná úzkost z vašich nereálných očekávání. Posečkejte na únor, kdy situace sama ukáže, kam se bude vaše láska ubírat. V dubnu můžete nečekaně řešit váš vztah i bydlení mnohem intenzivněji. Srpen přinese nové možnosti v lásce případně upevnění vašeho stávajícího vztahu, což vám zaručí krásné prožití letních měsíců.

Peníze

Pořádně si promyslete rozvržení vašich investic pro tento rok, protože vám hrozí ztráty. V první polovině roku omezte výdaje na vaše záliby a zábavu. Neuvážené investování vám také nic dobrého nepřinese. Říjen bude naopak finančně velice přínosný. Pusťte se do nakupování nebo zainvestujte do kvalitního studia pro vaše potomky. Nezapomeňte také udělat radost sami sobě.

Zdraví

Únor vám přinese uvolnění a dokonalý soulad vaší fyzické a psychické stránky. Svůj čas si umíte naplánovat mnohem lépe než dřív. V květnu byste ke svému organismu měli být více pozorní, vyvarujte se akčnímu koupání, protože by to mohly negativně odnést vaše ledviny. Věnujte se očistě od toxinů. V létě začne proces uzdravování vašeho těla, zvýší se vám pozitivní energie a vy se budete cítit ve skvělé fyzické kondici.
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi